seks a petting - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 13:18   #1
Sceptycznaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 123

seks a petting


ej, nadeszla pora swiat zamiast cieszyc sie, kupowac prezenty to ja obawiam sie ze moge byc w ciazy. Zawsze przed okresem bolaly mnie piersi i pobolewal brzuch teraz nic a okres powinnam dostac dzisiaj. Nie moge byc teraz w ciazy, nie teraz. Nie uprawialam seksu tylko petting do wytrysku nie doszlo, jednak nie wiem czy nie zostalo cos rzeniesione na rekach. Nie wiem czy mam isc kupic test czy nie martwic sie i czekac na okres. Chlopak mowi ze nie mozliwe abym zaszla w ciaze skoro nie kochalismy sie, czlonek nie zostal wprowadzony do pochwy,. Tylko dlaczego nie mam tego okresu A zazwyczaj mam regularny
Sceptycznaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 15:17   #2
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: seks a petting

Cytat:
Napisane przez Sceptycznaaa Pokaż wiadomość
ej, nadeszla pora swiat zamiast cieszyc sie, kupowac prezenty to ja obawiam sie ze moge byc w ciazy. Zawsze przed okresem bolaly mnie piersi i pobolewal brzuch teraz nic a okres powinnam dostac dzisiaj. Nie moge byc teraz w ciazy, nie teraz. Nie uprawialam seksu tylko petting do wytrysku nie doszlo, jednak nie wiem czy nie zostalo cos rzeniesione na rekach. Nie wiem czy mam isc kupic test czy nie martwic sie i czekac na okres. Chlopak mowi ze nie mozliwe abym zaszla w ciaze skoro nie kochalismy sie, czlonek nie zostal wprowadzony do pochwy,. Tylko dlaczego nie mam tego okresu A zazwyczaj mam regularny
Nie jesteś w ciąży,skoro tak panikujesz to znaczy że nie dojrzałaś najwyraźniej do intymnych kontaktów.Ile masz lat,14?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 16:13   #3
chiantis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 48
Dot.: seks a petting

Po co ta ironia? Jeżeli panikuje, to znaczy, że to nie pora na dziecko. Może mieć 15, 25 albo 30 i może panikować. Co czyni ją 14-latką? To że się obawia ciąży? Czy wszyscy współżyją z myślą o dziecku? No nie. Autorko, spokojnie, nie jesteś w ciąży.
chiantis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 16:29   #4
izka9009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 10
Dot.: seks a petting

Autorko spokojnie ja nieraz miałam tak, że okres spóźniał mi się tydzień. I że przed okresem nie bolały mnie ani piersi ani brzuch. Czasem tak jest. Ja już przestałam panikować. I doskonale Cię rozumiem. Ja mam 25 lat i też teraz nie chciałabym być w ciąży. Moja sytuacja życiowa nie jest na tyle stabilna. głowa do góry. I moim zdaniem przy takim pettingu raczej nie możesz być w ciąży. Ale jak masz umierać ze strachu to zrób test ciążowy. Szkoda Twoich nerwów.
izka9009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 16:57   #5
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: seks a petting

Cytat:
Napisane przez chiantis Pokaż wiadomość
Po co ta ironia? Jeżeli panikuje, to znaczy, że to nie pora na dziecko. Może mieć 15, 25 albo 30 i może panikować. Co czyni ją 14-latką? To że się obawia ciąży? Czy wszyscy współżyją z myślą o dziecku? No nie. Autorko, spokojnie, nie jesteś w ciąży.
To,ze nie wie jak dochodzi do zapłodnienia.Można panikować,jeśli są do tego powody,a nie dlatego że komuś się wydaje,że jest drugą Maryją
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 19:03   #6
chiantis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 48
Dot.: seks a petting

myślę, że autorka wie, że nie było możliwości do zajścia w ciążę, ale po prostu potrzebuje opinii kogoś z boku, żeby się uspokoić. No ja to rozumiem ;-) Jeżeli to pozwoli jej się uspokoić. A brak okresu najprawdopodobniej ze stresu. Mi potrafił spóźnić się nawet 2 tyg. przy regularnych okresach, kiedy miałam stresowe sytuacje, a tak na pewno do takich należy. Uspokój się ;-)
chiantis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 19:41   #7
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: seks a petting

nie jesteś w ciązy
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 20:41:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.