Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 11:53   #271
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja w Manu i w Piotrkowie robiłam kilka malutkich zakupów i za każdym razem dziewczyna dorzucała mi próbki choć wcale się nie spodziewałam (kupowałam jakieś tanie kremy do rąk, balsamy farmony). Zależy na kogo się trafi;-)
To prawda, że zależy na kogo się trafi, mi też kilka razy udało się wynieść ciekawe próbki z Douglasa za mini zakup. Czasami zachodziłam tam, zeby kupić coś z Essence i potem może załapać się na jakieś próbki przy kasie
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:03   #272
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

GIFT82 - kod do Douglasa na "niespodziankę po dodaniu opinii do zamówień od 100zł "

Nie wiem, czy to spersonalizowany, czy jeden dla wszystkich - ja nie będę korzystać raczej...więc może ktoś zaryzykuje i sprawdzi, co też Douglas za niespodzianki rozdaje ??
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:03   #273
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
To prawda, że zależy na kogo się trafi, mi też kilka razy udało się wynieść ciekawe próbki z Douglasa za mini zakup. Czasami zachodziłam tam, zeby kupić coś z Essence i potem może załapać się na jakieś próbki przy kasie
oj u mnie za essence czy inne drobne zakupki nie uświadczę niczego... za większe dorzucą marne coś, generalnie zrezygnowałam ze stacjonarnego douglasa na rzecz internetowego za to w sephorze mam taka konsultantkę którą znam od początku powstania Salonu w moim mieście i dorzuca mi mega fajne miniatury, próbki więc zakupy robię tylko u niej
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-04-10 o 12:04
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:20   #274
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dziewczyny czy te pudełka ze sklepu online Sephory są czarne, czy też występują w innych kolorach ? Bardzo ładne są w turkusie, fiolecie i różu, ale spotkałam się z nimi tylko w Galerii Mokotów, gdyż tam podobno mają tylko takie "specjalne" stanowisko pakowania na prezent. Fajnie, gdyby online wysyłali również w różnych kolorach
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:25   #275
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

pudełka tylko czarne są, chyba w dwóch rozmiarach
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:29   #276
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ech, chciałam powiększyć kolekcje pudełek...a tu kurier właśnie przywiózł paczke z Douglasa i zamiast turkusowego pudła dostałam turkusową torebkę
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:46   #277
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
oj u mnie za essence czy inne drobne zakupki nie uświadczę niczego... za większe dorzucą marne coś, generalnie zrezygnowałam ze stacjonarnego douglasa na rzecz internetowego za to w sephorze mam taka konsultantkę którą znam od początku powstania Salonu w moim mieście i dorzuca mi mega fajne miniatury, próbki więc zakupy robię tylko u niej
Tu się muszę z Tobą zgodzić, odkąd tu gdzie mieszkam powstała Sephora, właściwie tylko do niej zachodzę, mam wrażenie że chętniej tam Panie coś dorzucą do zakupów, a i czasem można poprosić o zrobienie próbki perfum zapachu, który chcesz przetestować. Mam wrażenie też w Sephorze jest jakoś tak przytulniej, zawsze ktoś się kręci po sklepie, a w Douglasie zazwyczaj pustki, jak tylko wchodzisz od razu mierzą Cię wzrokiem jak potencjalnego złodzieja (przynajmniej ja mam takie wrażenie). Choć z drugiej strony, gdybym miała kupić np. jakiś droższy podkład za ok. 200zł, to wybrałabym się po poradę do Douglasa, mam wrażenie, że pracuje tam bardziej kompetentna obsługa. W Sephorze już 2 razy się nacięłam, raz babka nie umiała mi pomóc w doborze podkładu w kompakcie, więc sama musiałam sobie radzić, nie potrafiła nawet zarekomendować który byłby dobry dla mojej skóry, tylko dodała od siebie: "a po co Pani podkład w kompakcie?" . Drugim razem jak poprosiłam o pomoc w doborze perfum, chciałam coś podobnego do J'ose Eisenberg, coś z mocniejszą nutą, z oudem w składzie, to Pani poradziła mi YSL Manifesto (ja tu nie widzę żadnego podobieństwa).
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 13:46   #278
dunkowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 145
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

GIFT 82 jest dla wszystkich.Co to moze byc?jesli kolejna probka, to nie ma sensu dobijac do 99zl
dunkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 14:06   #279
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

A ja dostałam smsa z Douglasa -15% na pielęgnację z kodem a gdzie kolorówka tyle już czekam ....
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 14:27   #280
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W Douglas w dniach 11-13.04 -15% na wszystkie kosmetyki do pielęgnacji w tym Clarins. Kod PIEL04


Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
A ja dostałam smsa z Douglasa -15% na pielęgnację z kodem a gdzie kolorówka tyle już czekam ....

Uprzedziłaś mnie, też właśnie dostałam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2014-04-10 o 14:29
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 14:58   #281
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Tu się muszę z Tobą zgodzić, odkąd tu gdzie mieszkam powstała Sephora, właściwie tylko do niej zachodzę, mam wrażenie że chętniej tam Panie coś dorzucą do zakupów, a i czasem można poprosić o zrobienie próbki perfum zapachu, który chcesz przetestować. Mam wrażenie też w Sephorze jest jakoś tak przytulniej, zawsze ktoś się kręci po sklepie, a w Douglasie zazwyczaj pustki, jak tylko wchodzisz od razu mierzą Cię wzrokiem jak potencjalnego złodzieja (przynajmniej ja mam takie wrażenie). Choć z drugiej strony, gdybym miała kupić np. jakiś droższy podkład za ok. 200zł, to wybrałabym się po poradę do Douglasa, mam wrażenie, że pracuje tam bardziej kompetentna obsługa. W Sephorze już 2 razy się nacięłam, raz babka nie umiała mi pomóc w doborze podkładu w kompakcie, więc sama musiałam sobie radzić, nie potrafiła nawet zarekomendować który byłby dobry dla mojej skóry, tylko dodała od siebie: "a po co Pani podkład w kompakcie?" . Drugim razem jak poprosiłam o pomoc w doborze perfum, chciałam coś podobnego do J'ose Eisenberg, coś z mocniejszą nutą, z oudem w składzie, to Pani poradziła mi YSL Manifesto (ja tu nie widzę żadnego podobieństwa).
nie wiem w sumie gdzie lepiej doradzają, bo nigdy nie mogę doprosić się o pomoc. Wyglądam chyba zbyt biednie a zraziłam się, gdy babka doradzała mi odcień podkładu, którym akurat byłam zainteresowana (miałam wrażenie, że trochę się przy mnie męczy) i gdy przytaknęłam na odcień nie czekając na mnie popędziła do kasy, nabiła i zapytała czy coś jeszcze. Tylko, że akurat chciałam wziąć próbkę, bo jak na mnie cena była niemała. A może to ja jestem jakaś dziwna
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 15:19   #282
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
nie wiem w sumie gdzie lepiej doradzają, bo nigdy nie mogę doprosić się o pomoc. Wyglądam chyba zbyt biednie a zraziłam się, gdy babka doradzała mi odcień podkładu, którym akurat byłam zainteresowana (miałam wrażenie, że trochę się przy mnie męczy) i gdy przytaknęłam na odcień nie czekając na mnie popędziła do kasy, nabiła i zapytała czy coś jeszcze. Tylko, że akurat chciałam wziąć próbkę, bo jak na mnie cena była niemała. A może to ja jestem jakaś dziwna
Oj to ja mam odwrotnie, co wejdę to mnie zaraz obsiądą jak muchy lep i to w Douglasie i w Sephorze, tylko, że ja u nich zawsze sporo zostawiam kasy. Czasami mnie to wkurza, bo sama wiem co chcę a te mi wciskają i nie słuchają czego potrzebuję
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 15:22   #283
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

A ja zawsze mówię, że przyszłam pooglądać. No taka praca... wolę już zainteresowanie klientem niż szukanie pracownika, który się przed Tobą ukrywa faktem zakupy robię tam niewielkie, bo zwyczajnie mnie nie stać ale ostatecznie są produkty droższe i tańsze, nie ma się co przejmować, że nie zostawia się tam kilkuset złotych
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 15:40   #284
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

dobrze, że są sklepy internetowe czasem zniżka, próbki, wszystko bez łaski i komentarzy zapytam trochę może nie na temat, ale czy ekspedientki mają jakieś szkolenia, kursy przygotowawcze, wykształcenie kierunkowe? Oczywiście jeśli przyjeżdża specjalistyczna marka, np. Clinique to wiadomo, że osoby mają wiedzę i doświadczenie, ale czy taka zwykła pani w Douglasie czy Sephorze też?
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 16:00   #285
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
dobrze, że są sklepy internetowe czasem zniżka, próbki, wszystko bez łaski i komentarzy zapytam trochę może nie na temat, ale czy ekspedientki mają jakieś szkolenia, kursy przygotowawcze, wykształcenie kierunkowe? Oczywiście jeśli przyjeżdża specjalistyczna marka, np. Clinique to wiadomo, że osoby mają wiedzę i doświadczenie, ale czy taka zwykła pani w Douglasie czy Sephorze też?
chyba raczej nie , no ale niewiem też nie lubię chodzić do stacjonarnych , bo jak niezrobisz zakupów za tysiaka to już źle na Ciebie patrza , ostatnio tylko będąc w douglasie spotkałam bardzo miłą i znającą się na kosmetykach panią powiedziałam , że chciałabym tylko próbkę podkładu który by mi poleciła bez problemu dostałam próbkę , powiedziała mi o stosowaniu, właściwościach itp

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

dostałam paczkę z różem , jestem zachwycona
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 17:46   #286
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
dobrze, że są sklepy internetowe czasem zniżka, próbki, wszystko bez łaski i komentarzy zapytam trochę może nie na temat, ale czy ekspedientki mają jakieś szkolenia, kursy przygotowawcze, wykształcenie kierunkowe? Oczywiście jeśli przyjeżdża specjalistyczna marka, np. Clinique to wiadomo, że osoby mają wiedzę i doświadczenie, ale czy taka zwykła pani w Douglasie czy Sephorze też?
w Douglasie w Arkadii miesiąc temu na wejściu podeszła do mnie pani i zagaduje, w czym pomóc, ja się pytam, czy są już dostępne kosmetyki Laury Mercier, pani odpowiada, że nie wie, ale się zapyta koleżanki, a ja wchodząc z daleka już zauważyłam całe nowe stoisko z banerem Laura Mercier
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 17:54   #287
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
w Douglasie w Arkadii miesiąc temu na wejściu podeszła do mnie pani i zagaduje, w czym pomóc, ja się pytam, czy są już dostępne kosmetyki Laury Mercier, pani odpowiada, że nie wie, ale się zapyta koleżanki, a ja wchodząc z daleka już zauważyłam całe nowe stoisko z banerem Laura Mercier
może była nowa i jeszcze nie ogarniała mi raczej chodzi o to czy zatrudniając się tam, muszą mieć postawione jakieś wymagania, które byłyby czymś udokumentowane, np. kurs wizażu by wykonać makijaż, czy skończoną kosmetologię by doradzić odnośnie pielęgnacji itd. (wiadomo, farmaceutów ani dermatologów nie wymagajmy w drogerii )
bo tak się zastanawiam, nie raz wydałam kasę na coś, czego nie planowałam kupić bo dałam się namówić opiniom ekspedientek (nie chodzi tutaj o polecenie w stylu: wszystkie klientki kupują, to hit a raczej zasugerowanie właściwości produktu). A tak teraz myślę (lepiej późno niż wcale ) czy rzeczywiście mają taką wiedzę czy tylko nauczone wyklepane formułki w przypadku danego kremu, serum itp, które muszą mówić by zachęcić.
__________________
wymiana

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2014-04-10 o 18:01
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 17:54   #288
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
GIFT 82 jest dla wszystkich.Co to moze byc?jesli kolejna probka, to nie ma sensu dobijac do 99zl
Złożyłam zamówienie z tym kodem - jak tylko paczka dojdzie zdradzę jaki to prezent

Poza tym znów działa kod na miniaturkę Lolity(7ml, wersja EdT) - z kodem RGIFT2
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 18:10   #289
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
(...)Poza tym znów działa kod na miniaturkę Lolity(7ml, wersja EdT) - z kodem RGIFT2
a od jakiej kwoty ?
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 18:41   #290
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
a od jakiej kwoty ?
Nie byłam pewna, ale zrobiłam symulację i według mnie tą miniaturkę można dodać do koszyka od kwoty 120zł.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 18:47   #291
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

dzieki
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 19:14   #292
nicctakiego
Raczkowanie
 
Avatar nicctakiego
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 436
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
może była nowa i jeszcze nie ogarniała mi raczej chodzi o to czy zatrudniając się tam, muszą mieć postawione jakieś wymagania, które byłyby czymś udokumentowane, np. kurs wizażu by wykonać makijaż, czy skończoną kosmetologię by doradzić odnośnie pielęgnacji itd. (wiadomo, farmaceutów ani dermatologów nie wymagajmy w drogerii )
bo tak się zastanawiam, nie raz wydałam kasę na coś, czego nie planowałam kupić bo dałam się namówić opiniom ekspedientek (nie chodzi tutaj o polecenie w stylu: wszystkie klientki kupują, to hit a raczej zasugerowanie właściwości produktu). A tak teraz myślę (lepiej późno niż wcale ) czy rzeczywiście mają taką wiedzę czy tylko nauczone wyklepane formułki w przypadku danego kremu, serum itp, które muszą mówić by zachęcić.

wydaje mi się, że nie muszą mieć żadnych kwalifikacji. Nie wiem czy oglądasz youtuberki, ale Callmeblondi dostała pracę w Sephorze ze względu na kanał urodowy jaki prowadzi kursu wizażu czy czegoś takiego raczej nie posiada.
nicctakiego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 19:42   #293
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

martuunia panie pracujące w Sephorze, czy Douglasie nie muszą mieć żadnych kursów wizażu - moja znajoma, która jest wizażystką i od czasu do czasu pracuje w Sephorze przy stoisku marki, którą reprezentuje ostatnio mi o tym mówiła. Nie powiem, zdziwiło mnie to. Inna sprawa, że te dziewczyny naprawdę niewiele zarabiają, jakieś 1600zł za pełen etat (przynajmniej w Krakowie)...
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 20:28   #294
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Nigdy nie dostałam nic wartościowego przy zakupach, czy to były spore sumy czy mniejsze, ani w Douglasie ani w Sephorze Może nie wyróżniam się logo na torebce czy na okularach Dlatego teraz kupuje tylko przez internet. Raz jak konsultantka w Douglasie dobrała mi podkład myślałam, że pęknę ze śmiechu Byłam pomarańczowa! Masakra, dramat. Podkład kosztował jedynie 200zł. Dobrze, że wtedy wzięłam odlewke do domu i przyjrzałam się sobie w dziennym świetle
Żenuje mnie to, że w Douglasie dodają czasami próbki własnoręcznie robione Rozumiem krem za 500zł, ale balsam za 30zł. To już jest dla mnie uwłaczające, takie nic w pudełeczku Tym bardziej jak ktoś robi spore zakupy. Zawsze dziękuję za takie wynalazki, a sprzedawczyni zawsze się dziwi dlaczego odmawiam łaski pańskiej Nie wiem w jakich warunkach ta "próbka" była odlewana i ile przeleżała w szufladzie.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 20:35   #295
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Złozyłam zamówienie z Chloe i wykorzystałam 4 kody : VAMP, RGIFT2, GIFT82 (to nie jest kod spersonalizowany) i KODYRABATOWE15. Zobaczymy co będzie prezentem za napisanie opinii.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 20:39   #296
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

nicctakiego czasem na coś zerknę, ale akurat jej nie znam.
Ennyo dzięki za odpowiedź
czyli najlepiej polegać na sobie i konsultować się na wizażu
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 20:44   #297
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Złozyłam zamówienie z Chloe i wykorzystałam 4 kody : VAMP, RGIFT2, GIFT82 (to nie jest kod spersonalizowany) i KODYRABATOWE15. Zobaczymy co będzie prezentem za napisanie opinii.

Też nie wytrzymałam i kliknęłam zam. z 4 kodami ( w tym PAYBACK359 -20zł przy 140zł) i różo-rozświetlaczo-bronzer Artdeco + zestaw do blond John Frieda ( bardzo jestem ciekawa rozjaśniającego szamponu) juz do mnie lecą
Bardzo mnie ucieszył powrót Lolitki - całej flaszki nie kupię, ale taka miniaturka mnie bardzo usatysfakcjonuje
No i jestem cholernie ciekawa niespodzianki... próbka, miniaturka czy jakiś wyprzedawany/wycofywany badziew ??
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 21:02   #298
19dominisia90
Raczkowanie
 
Avatar 19dominisia90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

u mnie też zamówienie poszło! z 4 kodami oczywiście

Edytowane przez 19dominisia90
Czas edycji: 2014-04-11 o 00:26
19dominisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 21:21   #299
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

edit: już wszystko wiem

Edytowane przez AniaKW
Czas edycji: 2014-04-10 o 21:31
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 06:30   #300
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez 19dominisia90 Pokaż wiadomość
u mnie też zamówienie poszło! z 4 kodami oczywiście
Co zamawiacie?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.