Jaki prezent na parapetówkę ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 11:26   #61
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
No i kupiłam prezent na parapetówkę. Wprawdzie imprezka została przełożona ale prezent już mam. I padło na koc. Piękny puszysty kremowy. Teraz zastanawiam się czy aby na pewno był to dobry pomysł, bo jest duży i złożony tak że będę musiała nieść go pod pachą. Kupiliśmy go w Jysku za 50zł. Była przecena z 99zł i nie mogłam obok niego przejść spokojnie. Wydaje mi się że jeśli nie przyda się im to może w przyszłości dzieciom. Ja sama chciałabym taki. I mam pytanie:czy mam go opakować w papier? Czy lepiej tak wziąć? W końcu to nie urodziny. On jest przepasany foliową opaską ale nie jest w żadnej folii zabezpieczającej przed zabrudzeniem.
Koc to dobry prezent. Najlepszy to taki bez wzorów, jednolity.

Jak się nie przyda w domu, to w domku letniskowym, na wakacje, w samochodzie, dla gości, etc.

Na Twoim miejscu bym opakowała, zwinęła w rulon i papierem go .

Ewentualnie w dużą torbę na prezenty. Nie chiałabym, żeby się pobrudził, bo w kolorze kremowym może się np. zachlapać w czasie transportu.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 23:46   #62
Anullos
Raczkowanie
 
Avatar Anullos
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 237
GG do Anullos
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

ja bym pojechała do Ikei i kupiła kilka potzrebnych sprzętów:
-blok z nożami 9,99
-zegar na ścianę 6,99
-lampa stołowa 9,99
-lampa wisząca 19,99
- 4kubki po 1,99
__________________
kosmetyki na wymianę
Anullos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 23:55   #63
Anullos
Raczkowanie
 
Avatar Anullos
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 237
GG do Anullos
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

jesli masz więcej pieniędzy to jeszcze:
- taca 3,49 biała
- lustro 5,99
- 4 antyramy za 4,99
- wycieraczka 2,79
- dywanik 7,99
- 5 pojemników na żywność 7,99
- drązek do zasłon 3,99
- firany 2szt za 15,99


JA byłabym zadowolona
potraktowałbym to jako bazę, czasem brakuje najzwyklejszych rzeczy i zanim stać nas będzie na te dizajnerskie może to jest dobry pomysł
__________________
kosmetyki na wymianę
Anullos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 20:40   #64
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez Anullos Pokaż wiadomość
ja bym pojechała do Ikei i kupiła kilka potzrebnych sprzętów:
-blok z nożami 9,99
-zegar na ścianę 6,99
-lampa stołowa 9,99
-lampa wisząca 19,99
- 4kubki po 1,99
Troszkę mam daleko do Ikei. Tam naprawdę są tak niskie ceny? We wrześniu dla siebie będę potrzebowała mnóstwa potrzebnych rzeczy.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Koc to dobry prezent. Najlepszy to taki bez wzorów, jednolity.

Jak się nie przyda w domu, to w domku letniskowym, na wakacje, w samochodzie, dla gości, etc.

Na Twoim miejscu bym opakowała, zwinęła w rulon i papierem go .

Ewentualnie w dużą torbę na prezenty. Nie chiałabym, żeby się pobrudził, bo w kolorze kremowym może się np. zachlapać w czasie transportu.
Koc jest złożony w prostokąt i owinięty paskiem grubej folii. W środku ma chyba tekturę. Spróbuję go rozwinąć i zwinąć w rulon jednak chciałabym zachować oryginalną folię. Być może mi się to nie uda Pozdrawiam.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:43   #65
Anullos
Raczkowanie
 
Avatar Anullos
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 237
GG do Anullos
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Troszkę mam daleko do Ikei. Tam naprawdę są tak niskie ceny? We wrześniu dla siebie będę potrzebowała mnóstwa potrzebnych rzeczy.


ceny są różne
wpisujesz w wyszukiwarce Ikei nazwę przedmiotu a potem sortujesz wg cen






__________________
kosmetyki na wymianę
Anullos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 14:04   #66
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Jesli znacie sklep Flo, to bardzo polecam- tam jest masa roznych fajnych gadzetow do domu, zwlaszcza dla ludzi mlodych. Bedac ostatnio na parapetowce, kupilam znajomym ruletke do gry w postaci kieliszkow czarno czerwonych. Byli zachwyceni!!! Do tego dorzucilam jeszcze tacke, tace wlasciwie, w nowoczesnym stylu i rowniez im sie podobala, ale tutaj to juz trzeba znac upodobania wlascicieli mieszkania.
Dobrym pomyslem jest wszelkiego rodzaju szklo, najlepiej nie strojne, ale uniwersalne, na pewno bedzie wykorzystane, bo wiadomo, to nie sa rzeczy na lata.
Polecam rowniez zestaw swieczek pachnacych lub dekoracyjnych.
Karta upominkowa do sklepu z gadzetami do domu to swietny pomysl.

Ja osobiscie nie chcialabym dostac ani jednego kwiatka, poniewaz nie lubie miec zbednych badyli w domu (no, góra jeden, dwa). Wiec jak widac nie zawsze uniwersalny prezent sie przyda, bedzie sie podobal.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 14:29   #67
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

ja lubie mieć szczególy dopasowane, dlatego nietrawię prezentów, które zaburza moja koncepcję. Nie ustawiam ich bo prezent tylko od razu wydaję. Bezpiecznie: dobre wino-jak piją, zestaw jedzeniowy w koszu: oryginalne smakowe oliwy, octy, suszone pomidory, pasty, może tematyczny jak np. ktoś lubi kuchnę japońską, meksykańską etc., Szklanki, kubki- tez niekoniecznie musza się podobac-noc chyba, że znamy upodobania gospodarzy. Koc w neutralnym kolorze też dobry pomysł, dobra ksiązka kucharska jak ktoś lubi pichcić.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 12:04   #68
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Jesli znacie sklep Flo, to bardzo polecam- tam jest masa roznych fajnych gadzetow do domu, zwlaszcza dla ludzi mlodych. Bedac ostatnio na parapetowce, kupilam znajomym ruletke do gry w postaci kieliszkow czarno czerwonych. Byli zachwyceni!!! Do tego dorzucilam jeszcze tacke, tace wlasciwie, w nowoczesnym stylu i rowniez im sie podobala, ale tutaj to juz trzeba znac upodobania wlascicieli mieszkania.
Znam, znam. Codziennie obok niego przechodzę kiedy idę na zakupy. Parę razy kupowałam prezenty w tym sklepie, bo zarówno mojej siostrze jak i najlepszej przyjaciółce wpadły w oko takie kule, które dają odpowiedzi.
Poza tym zawsze się oferuję z moimi usługami, że mogę pomóc w dobraniu koloru ścian czy ustawień mebli, które dopiero będą dostarczone poprzez wykonanie wizualizacji w cad decorze, bo wiele osób już pod koniec remontu ma już dosyć myślenia o tych sprawach i chce jak najszybciej zakończyć wszystkie prace.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 12:44   #69
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Eh mnie tez by sie przydala taka wizualizacja - poki co robie je sama, ale chyba nie mam juz pomyslow Te kule sa fajne, lecz bardzo badziewne, ten trojkacik z odpowiedziami sie zacina i niestety kula jest bezuzyteczna. Ja mam mase rzeczy z Flo, zarowno w domu, jak i kupuje znajomym, jest to jeden z moich ulubionych sklepow. Plusem sa niskie ceny i fajne pomysly
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:15   #70
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Eh mnie tez by sie przydala taka wizualizacja - poki co robie je sama, ale chyba nie mam juz pomyslow Te kule sa fajne, lecz bardzo badziewne, ten trojkacik z odpowiedziami sie zacina i niestety kula jest bezuzyteczna.
Kumpeli jeszcze się trzyma - to już ponad 1,5 roku, choć narzeka że nie daje jej dobrych odpowiedzi. Natomiast u siostry jest w gorszy stanie, bo kupiłam jej kulę-breloczek do kluczy, a wiadomo, że wtedy się ją częściej potrząsa...
Mam nadzieję, że ten brak pomysłów jest tylko tymczasowy, bo w ciągu miesiąca chcemy na forum zobaczyć efekt Twoich zmagań z Decorem.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 12:28   #71
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
Kumpeli jeszcze się trzyma - to już ponad 1,5 roku, choć narzeka że nie daje jej dobrych odpowiedzi. Natomiast u siostry jest w gorszy stanie, bo kupiłam jej kulę-breloczek do kluczy, a wiadomo, że wtedy się ją częściej potrząsa...
Mam nadzieję, że ten brak pomysłów jest tylko tymczasowy, bo w ciągu miesiąca chcemy na forum zobaczyć efekt Twoich zmagań z Decorem.

Kurcze, bedzie ciezko wziac sie do tego programu, bo nie mam czasu za bardzo :/ Minal juz ponad tydzien, moze uda mi sie siasc do tego i sie nim pobawic...
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 14:22   #72
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
ja lubie mieć szczególy dopasowane, dlatego nietrawię prezentów, które zaburza moja koncepcję. Nie ustawiam ich bo prezent tylko od razu wydaję. Bezpiecznie: dobre wino-jak piją, zestaw jedzeniowy w koszu: oryginalne smakowe oliwy, octy, suszone pomidory, pasty, może tematyczny jak np. ktoś lubi kuchnę japońską, meksykańską etc., Szklanki, kubki- tez niekoniecznie musza się podobac-noc chyba, że znamy upodobania gospodarzy. Koc w neutralnym kolorze też dobry pomysł, dobra ksiązka kucharska jak ktoś lubi pichcić.
Mogłabym się pod wszystkim podpisać. Jeszcze wazon - ale też ktoś musiałby wyczuć gust, bo ja żadnego kryształu bym nie chciała ani takiego z IKEI. Najbardziej mi się podoba pomysł z winem i zestawem jedzeniowym.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 15:12   #73
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Ja zawsze kupuję coś z kolekcji Ritzenhoff. Solniczka/pieprzniczka, kieliszek do jajek czy kubek, na Allegro można znaleźć nowe w fajnych cenach. Sprawdza się zawsze, bo projekty oryginalne i pasują do każdego wnętrza.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 18:05   #74
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

mozna fajne duże młynki, proste w formie na pieprz i sól, nie takie małe solniczko-pieprzniczki
naczynia do zapiekania, -takie się przydają, czasem nienajtanszze, a nie będą stać na wierzchu
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:09   #75
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

nie wiem czy juz to mowilam, ale fajne sa prezenty na czerwonej maszynie. Oryginalne, ale trzeba niestety posiadac takie wnetrze;]
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 19:08   #76
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez Kosmyk87 Pokaż wiadomość
Ja na parapetówkę kupiłam znajomej zestaw kieliszków do martini na myin.pl a do tego oczywiście odpowiedni wypełniacz od razu więc mogłyśmy je wykorzystać Była zadowolona i na pewno jeszcze nie raz się te kieliszki przydadzą
cieszyłabym się, jeszcze oliwki z pestką i płyta z Bondem;-)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:41   #77
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że ten brak pomysłów jest tylko tymczasowy, bo w ciągu miesiąca chcemy na forum zobaczyć efekt Twoich zmagań z Decorem.
Kurcze, bedzie ciezko wziac sie do tego programu, bo nie mam czasu za bardzo :/ Minal juz ponad tydzien, moze uda mi sie siasc do tego i sie nim pobawic...
Skąd ja to znam. Kocham projektować w cad decorze, naprawdę. Jak zabieram się za projekt i mam jakiś fajny pomysł, to mogłabym go poprawiać w nieskończoność, nawet do późnych godzin nocnych (jestem typowym nocnym markiem)... I dlatego tak często trudno jest mi się za coś zabrać, bo wiem, że będę miała wiele godzin wyjętych z życiorysu, a tu zwykła praca, a tu dom, zakupy, sprzątanie, trochę relaksu, przyjaciele... Jeśli chcesz coś naprawdę zrobić, to musisz sobie z góry zaplanować, że tego i tego dnia, w godzinach od tej do tej, zajmujesz się projektem, bo inaczej będziesz to spychać na kolejne dni w nieskończoność.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 21:04   #78
RedRoseLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Osobiście uważam, że warto czasem dać coś oryginalnego, czego nikt jeszcze nie ma. Warto zajrzeć na: www.ecogadget.pl Ja znalazłam na tej stronie sporo ciekawych i nietypowych rzeczy.
Moją uwagę przykuł przede wszystkim ZEGAREK NA WODĘ ( http://ecogadget.pl/pl/alarm-clock-z...lany-woda.html oraz http://ecogadget.pl/pl/can-clock-two...wlac-wode.html )! Będzie służył, a i wszystkich zadziwi.
Znalazłam tam też m.in lampkę oświetlającą zamek i drzwi ( http://ecogadget.pl/pl/bug-oryginaln...-i-klamke.html )

Nie tylko dla ekologów.
RedRoseLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:55   #79
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
ja lubie mieć szczególy dopasowane, dlatego nietrawię prezentów, które zaburza moja koncepcję. Nie ustawiam ich bo prezent tylko od razu wydaję. Bezpiecznie: dobre wino-jak piją, zestaw jedzeniowy w koszu: oryginalne smakowe oliwy, octy, suszone pomidory, pasty, może tematyczny jak np. ktoś lubi kuchnę japońską, meksykańską etc., Szklanki, kubki- tez niekoniecznie musza się podobac-noc chyba, że znamy upodobania gospodarzy. Koc w neutralnym kolorze też dobry pomysł, dobra ksiązka kucharska jak ktoś lubi pichcić.
Ja również mogę się pod tym podpisać A najgorsze są prezenty-kurzołapacze, kolejna ramka, kolejny wazonik, pudełko itd.

Ja podpatrzyłam kiedyś u znajomych i wydaje mi się to rewelacyjnym pomysłem!! Duży kosz/wiadro/karton różnych detergentów. Coś do WC, do szyb, blatów itd. Są to rzeczy, o których się nie pamięta planując wydatki w nowym mieszkaniu/domu, kupienie wszystkich to jednak spory wydatek, a zawsze się przydadzą i do tego nie trzeba się martwić, że nie trafi się w gust właścicieli
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 13:01   #80
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ja również mogę się pod tym podpisać A najgorsze są prezenty-kurzołapacze, kolejna ramka, kolejny wazonik, pudełko itd.

Ja podpatrzyłam kiedyś u znajomych i wydaje mi się to rewelacyjnym pomysłem!! Duży kosz/wiadro/karton różnych detergentów. Coś do WC, do szyb, blatów itd. Są to rzeczy, o których się nie pamięta planując wydatki w nowym mieszkaniu/domu, kupienie wszystkich to jednak spory wydatek, a zawsze się przydadzą i do tego nie trzeba się martwić, że nie trafi się w gust właścicieli
Super pomysl
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 16:41   #81
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Każdy prezent warto dobrze przemyśleć, bo często potem ląduje w piwnicy albo na dnie szafy. :/ My często też mieliśmy problem co kupić znajomym. Jednym kupiliśmy kwiatka w doniczce i koleżanka bardzo się ucieszyła bo nie miała jeszcze żadnego Innym szklanki, bo wyszło z rozmowy, że nie zrobili jeszcze dokładnych zakupów w wyposażenie kuchni Czyli jakaś mała podpowiedź była. Do jednych znajomych jechaliśmy w ciemno bo nie mieliśmy pojęcia w jakim stylu wygląda ich "nowe"mieszkanie i też kupiliśmy komplet szklanek do różnych napojów plus 1kg mąki, 1kg cukru i 1kg soli Prezent się sprawdził, bo nie mieli jeszcze pełnego kompletu szklanek a z prezentu spożywczego się uśmiali Mama mówiła, że powinno zawsze się dawać cukier, mąkę i sól, żeby domownikom nigdy tego nie brakło

Po za tym można kupić jakieś pojemniki szklane na przystawki typu ciastka w stylu czy kolorach, w jakich jest urządzone mieszkanie. Zawsze można wprost znajomych zapytać co potrzebują, niektórzy mogą powiedzieć. Z innymi znajomymi można złożyć się na jakiś sprzęt typu mikser, blender czy coś tego typu. Tylko jest ryzyko, że mogą się nie ucieszyć z takiego prezentu, ale to zawsze można zapytać czy się przyda
Można też jakieś książki, pojemniki na rzeczy: koszyki wiklinowe, pudełka do garderoby.
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 09:41   #82
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Dzisiaj wybieram się na parapetówkę do dobrej znajomej W mieszkaniu raz już byłam, więc mniej więcej znam styl Pomyślałam o następujących rzeczach:
- misa do sałaty z łyżkami (+ ew. suszarka do sałaty)
- shaker (+ ew. kubełek do lodu)
- durszlak (akurat w rozmowie ostatnio wyszło, że tego brakuje)
- stojak na wino (+ oczywiście wino)
Wybieram się do Ikei, może macie już coś sprawdzonego, co możecie polecić z tego sklepu?
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 12:25   #83
zocha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 195
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Ja wybieram sie na parapetówke do kolezanki z Lo i tez mam problem co kupic ;/ nie stac mnei by kupic cos drogiegi tak góra do 50 zł Ale jej facet jest dosc bogaty i w sumei oni wszystko maja :/ A oni wdomu tylko spia bo cały dzien w pracy od 4-17. Także nie wiem co kupić ;/
zocha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 20:56   #84
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Jeśli masz czas, wejdz sobie na galerie limonkę, tam jest masa ciekawych prezentow za niska cene, nawet bogacza mozna zaskoczyc pomyslem
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:42   #85
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Podłączam się do wątku
W weekend dwóch kolegów robi parapetówkę w mieszkaniu, które niedawno wynajęli. Mieszkanie jest wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.
Nie chcę kupować kwiatka facetom nie chcę także przychodzić z alkoholem. Nie mam kompletnie pomysłu na prezent, może coś doradzicie..?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:46   #86
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

ja bym chłopakom kupiła górę papieru toaletowego ^_^ takiego mięciuchnego bo te matołki to tylko szary kupują :P
Zadki będą ci wdzięczne ^_-
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:23   #87
siasiolka
Zadomowienie
 
Avatar siasiolka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 928
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

a ja kupiłam porządną patelnie tefala z łopatką tej samej firmy, do tego dobre winko i już jutro lecę na parapetówkę

Edytowane przez siasiolka
Czas edycji: 2012-01-05 o 12:39
siasiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 11:21   #88
altai
Rozeznanie
 
Avatar altai
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kioto
Wiadomości: 745
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
ja bym chłopakom kupiła górę papieru toaletowego ^_^ takiego mięciuchnego bo te matołki to tylko szary kupują :P
Zadki będą ci wdzięczne ^_-
Ostatnio moi znajomi kupili prezenty praktyczne na parapetówkę kolegi, właśnie papier toaletowy, jakieś środki do czyszczenia, mop itd. Podobno kolega nie był zachwycony

Moim zdaniem bardzo fajny i baaardzo praktyczny prezent Ja bym doceniła
__________________
Niczego nie należy pozostawiać przypadkowi. Niczego nie pomijać. Należy uwzględniać sprzeczne informacje. Nie spieszyć się z wyciąganiem wniosków.
altai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 10:20   #89
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

przyznam się, że jakbym dostała na parapetówkę zestaw środków czystości to chyba bym się popłakała....

moim zdaniem fajny prezent na parapetówkę to:
- dobre winko + fajny korkociąg
- klasyczny serwis kawowy / herbaciany (np kremowy łatwy do dopasowania do innych naczyń) - bo to zawsze się przydaje i porcelana jednak się tłucze...
- zestawy kieliszków bo jak wyżej zawsze się przydaje i porcelana jednak się tłucze...
- kosz słodyczy - zawsze można poczęstować gości lub jeżeli gospodarze nie lubią słodyczy to zawsze mogą uszczęśliwić jakieś dziecko w rodzinie
- kosz herbat i kaw - zawsze się przyda jak nie dla gospodarzy to dla gości
- jakiś fajny młynek do pieprzu i soli
- fajna wycieraczka
- pościel, ręczniki, lub koc
- bukiet kwiatów
- ekspres do kawy (jak nie mają)

+

ewentualnie jeśli zna się gust właścicieli to:

- jakieś książki na start biblioteczki
- fany zestaw przyprawi i oliw - jeśli gospodarze gotują
- kwiaty w doniczce
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 04:49   #90
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

ja na parapetowke dostalam:
* zestaw szkla, czyli: 4 kieliszki do wina, 4 kieliszki do martini, 4 kieliszki do wodki
* storczyka (niestety nie przyjal sie w moich warunkach) i 4 eleganckie szklanki do drinkow
* 1 kolezanka zapytala wprost co chce, to powiedzialam ze mikser. dostalam mikser i elektryczna wyciskarke do cytrusow! super sprawa, uzywam.
* slow cooker, nie uzylam, oddalam kolezance
* alkohol
* pieniadze w kopercie, gift card
* najfajniejszy prezent: znajomi zrobili zrzutke i kupili nam kino domowe (2 dni wczesniej kupilismy telewizor, wiec akurat bardzo trafiony prezent)


Uwazam, ze prezenty typu szklanki/lampki zawsze sie przydaja.
Znajomym kupilismy kilka zestawow szklanek i lampek do wina (+ wino) i talerz do ciasta na nozce. Byli bardzo zadowoleni.


Cytat:
Ja podpatrzyłam kiedyś u znajomych i wydaje mi się to rewelacyjnym pomysłem!! Duży kosz/wiadro/karton różnych detergentów. Coś do WC, do szyb, blatów itd. Są to rzeczy, o których się nie pamięta planując wydatki w nowym mieszkaniu/domu, kupienie wszystkich to jednak spory wydatek, a zawsze się przydadzą i do tego nie trzeba się martwić, że nie trafi się w gust właścicieli
Gdyby ktos mi dal taki prezent to... Detergenty to pierwsza rzecz, ktora kupuje jesli sie gdzies wprowadzam.
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-26 17:34:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.