Materac do spania-jaki? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-20, 20:57   #91
Domka765
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Optymalną twardością będzie materac H2 ale z wyborem firmy to ciężko, dużo tego na rynku i jest w czym wybierać. U mnie sprawdził się materac piankowy xxx ale to są materace już z wyższej półki, niestety cenowej też. Ale i tak warto, bo wyleczył mnie z nocnych ataków kaszlu i jest niesamowicie wygodny.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-07-25 o 10:14 Powód: reklama
Domka765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:37   #92
szwajcowskaanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Uniwersalny materac, który będzie dobry i dla większej i dla mniejszej osoby musi mieć piankę, która będzie miała odpowiednią gęstość i warstwy. Jeśli chodzi o twardość to połączenie pianki termoelastycznej z wysokoelastyczną powinno załatwić sprawę. U mnie się sprawdziło, materac był kupiony przez internet. XXX

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-06-24 o 21:15 Powód: Reklama
szwajcowskaanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 16:35   #93
maszkuleczka
Raczkowanie
 
Avatar maszkuleczka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 43
Dot.: Materac do spania-jaki?

Comfortbe to polska dobra firma. Na necie wiele o nich piszą i są to niekoniecznie wyłącznie dobre opinie, aczkolwiek materace to oni produkują bardzo dobre.
maszkuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 09:12   #94
Hankuna_matata23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Cytat:
Napisane przez gregorion Pokaż wiadomość
Wszystko zależy dla kogo. Ja nie wiem jak można kupować przez internet swój pierwszy materac. Co prawda znam sprawdzony sklep, gdzie kupowałem swój materac 160x200 ale to był już kolejny zakup. Na pierwszy raz polecam przejść się po sklepach i dobrać odpowiedni rodzaj i twardość. Później to wiadomo, że przez internet można zamawiać, bo taniej wychodzi.
Niektóre materace można kupić tylko online. Trochę kłopotliwe bo jeśli się zdecyduję z opisu na materac to chciałabym go wypróbować. Już się nastawiłam np na materac, który wydaje mi się, że będzie idealny do mojej sylwetki, wagi itp ale nie wiem na pewno, a trzeba na niego trochę wydać. Chyba, że ktoś ma taki materac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png bedd.PNG (77,7 KB, 10 załadowań)
Hankuna_matata23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 16:22   #95
nofeargirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 3
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Ogólnie pojęcie tani jest pojęciem względnym .....
Ja pracuję w tej branży powiem szczerze , tak za markę się płaci , ale także za jakość. Jeśli planujemy kupić materac za 500 zł to nie oczekujmy od niego cudów i długotrwałej żywotności . Według mnie warto zainwestować w materac , ponieważ zły materac (źle dobrany , zużyty) może powodować problemy z kręgosłupem . Ja sama kupiłam materac za 2 tys (miałam rabat z 3300 pracowniczy) i jestem zadowolona , owszem nasłuchałam się od narzeczonego "a czemu taki drogi" ,ale jak w końcu zaczął wstawać bez bólu kręgosłupa to przestał .

pozdrawiam



Zgadzam się, takie materace poniżej tysiąca złotych raczej długo nie wytrzymają i są zazwyczaj z gorszej jakości wkładu. U mnie ważne było ile lat ma gwarancja i czy ma certyfikat, czy przeszedł testy. Jeśli materac miał poniżej 5lat gwarancji to od razu odpadał bo widać, że przy dobrych wiatrach tyle właśnie wytrzyma. Koniec końców kupiłam materac z 20letnią gwarancją i służy mi znakomicie. Wydałam dokładnie (materac curem.exe) 5039 zł i nie żałuję ani złotówki. Wydaje się dramatycznie drogi ale jak się go wypróbuje to widać czemu jest taki drogi, to zupełnie inna jakość i inne wysypianie się. Zdrowie jest ważne, pamiętajmy o tym!
nofeargirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 09:34   #96
adamszkudlarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Materac do spania-jaki?

Wiedziałem, co pisałem ostatnio Kolejne dwie osoby podziękowały mi za zakup materaca sensit Kod rabatowy 14124 na 100zł przy zakupie materaca na sensit pl z tego, co widzę nadal działa. Kolejny rok materac jest z nami, ale zrobiło się trochę mniej miejsca, bo dwa małe szkraby wparowały na niego i chcą koniecznie spać z nami.
adamszkudlarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 17:51   #97
anetaasus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

ja mam materac i łóżko z vinotii i przynjamniej się teraz wysypiam Nie ma już przynajmniej tak, że czy spałam 6 czy 9h to zawsze byłam zmęczona. Także polecam zaintestować sobie w materac <3
anetaasus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-18, 11:54   #98
Klara33_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 27
Dot.: Materac do spania-jaki?

A jakim Waszym zdaniem powinien być opis materacu, abyście dobrali go idealnie do siebie zamawiając online? bo mnie szczerze to powoli już irytuje, że nie do końca można stwierdzić jaki się kupuję ;/
Klara33_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 11:57   #99
Klara33_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 27
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

No dobrze a jak dobrać materac, aby pasował do nas przez internet? Na co zwrócić uwagę ( opis typu miękki, średnio miękki - słabo do mnie przemawia), jakieś rady?
Klara33_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 11:34   #100
Katarzyna123321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Cytat:
Napisane przez Klara33_1 Pokaż wiadomość
A jakim Waszym zdaniem powinien być opis materacu, abyście dobrali go idealnie do siebie zamawiając online? bo mnie szczerze to powoli już irytuje, że nie do końca można stwierdzić jaki się kupuję ;/
Im mniej epitetów tym lepiej. Jeśli widzę w opisie, że materac jest : fantastyczny, niesamowity, genialny itp to już mi się odniechciewa dalej o nim czytać. Najlepiej żeby były fakty czyli informacja o : twardości, wkładzie, właściwościach, cenie i dla kogo ten materac się najbardziej nadaje. Tyle mi wystarczy. Jak Kupowałam materac to zwracałam uwagę na takie opisy, które są konkretne i zwracałam też uwagę na certyfikaty i testy. Jak dla mnie np opis mojego materaca (Curem.reg) był na tyle konkretny i przekonywujący, że zaryzykowałam zakup w sieci i absolutnie nie żałuję.
Katarzyna123321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 21:53   #101
Heresz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Też się zgadzam z tym, że wolę mieć konkrety w opisie na stronie sklepu niż czytać jaki to materac jest cudowny. Różne są sklep i stosują różne techniki przyciągnięcia klienta, to zrozumiałe zwłaszcza, że konkurencja nie maleje. Porównuje przede wszystkim ceny i patrzę na opinie. I oczywiście porównuję oferty tego samego materaca w różnych sklepach internetowych. Chociaż w przypadku mojego materaca nie było dużego problemu bo Hilding zawsze dba o to, żeby opis były dosyć skromne ale treściwe.
Heresz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-26, 11:22   #102
patrycja600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wręczyca Wielka
Wiadomości: 4
Dot.: Materac do spania-jaki?

zgadzam sie z Wami w 100 % że konkrety są najważniejsze. jednak wiem , że klienci kupuja oczami - nie liczy się to co jest w środku materaca ( a często można trafić na resztki z produkcji ) tylko to jaki materac ma pokrowiec ...dobrze jest podpytać gdzie materac jest produkowany , z jakiej grubość sprężyn jest zrobiony
patrycja600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 11:35   #103
patrycja600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wręczyca Wielka
Wiadomości: 4
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

Przede wszystkim warto zapytać czy materac jest produkowany w polsce , ponieważ teraz ogromna ich część pochodzi z Chin . liczy się także pianka z której jest zrobiony oraz to jakiej grubości są sprzężny .
i pod żadnym pozorem nie wolno sugerować się informacją o 25 latach gwarancji - to gwarancja tylko na drut z którego zrobiona jest sprężyna . dobrze jest zadzwonić do sklepu i po prostu po ludzku powiedzieć czego się konkretnie szuka i czego się oczekuje. producent powinien doradzić ale także pomoc w wyborze .
acha i jeszcze jedna rada podpytajcie z czego zrobiony jest pokrowiec ...
patrycja600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 12:14   #104
Klara33_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 27
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

Cytat:
Napisane przez patrycja600 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim warto zapytać czy materac jest produkowany w polsce , ponieważ teraz ogromna ich część pochodzi z Chin . liczy się także pianka z której jest zrobiony oraz to jakiej grubości są sprzężny .
i pod żadnym pozorem nie wolno sugerować się informacją o 25 latach gwarancji - to gwarancja tylko na drut z którego zrobiona jest sprężyna . dobrze jest zadzwonić do sklepu i po prostu po ludzku powiedzieć czego się konkretnie szuka i czego się oczekuje. producent powinien doradzić ale także pomoc w wyborze .
acha i jeszcze jedna rada podpytajcie z czego zrobiony jest pokrowiec ...
A jeżeli nie ma sprężyn ?
Klara33_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 12:34   #105
patrycja600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wręczyca Wielka
Wiadomości: 4
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

Jak nie ma spreżyn to konecznie zwrox uwagę na pianke . Czy jest standardowa czy jest termoplastyczna czy moze jest lateks. Oczywiscie licza sie ixh grubosci ... jakbys chciala to moge ci wyslac oferte mojej firmy
patrycja600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 20:19   #106
Amelia59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

Może, ale na krótko dla mnie materac to podstawa, warto kupić coś sprawdzonego i trochę droższego, niektóre mają nawet dożywotnią gwarancję
Amelia59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 07:29   #107
macia_229
Przyczajenie
 
Avatar macia_229
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 12
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

Ja kupiłam kiedyś w ikea swój za 350 i jest rewelka, myśle ze jak na materac to nie drogo
macia_229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-11, 17:44   #108
Undercoverka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

Ja mam swój materac jeszcze na razie dosyć krótko ale jest ok. Zapłaciłam 1700 zł i myślę, że to standardowa cena za materac, a ten akurat był na promocji, ale teraz myślę, że i tak bym go kupiła nawet drożej bo jest bez porównania wygodniejszy od mojego wcześniejszego też piankowego, który kosztował 2 tys ale to był niewypał, po 3 latach się zapadł. Ten z xxx, Fortuna jest dużo lepszy, przede wszystkim pianka jest dużo bardziej gęsta i elastyczna, lepiej podtrzymuje, a w razie czego mam i tak dziesięcioletnią gwarancję. Tak więc TAK, da się kupić w miarę tanio materac dobrej jakości.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-09-27 o 09:48 Powód: Reklama.
Undercoverka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 20:58   #109
olinia98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Cytat:
Napisane przez Clara80 Pokaż wiadomość
Witam Was-mam problem z wyborem materaca do spania i liczę na Waszą pomoc.Nie wiem jaki materac powinnam kupić-czy sprężynowy z lateksem czy sam lateksowy.Dodam,że ja np nie mogę spać na bardzo twardym bo potem nie mogę się podnieść tak mnie boli w krzyżu,a mój narzeczony nie ma z tym problemu, mimo że ma troche krzywy kręgosłup.Jak poszliśmy do sklepu to pan sprzedawca zaproponował nam jeden za 3000zł a drugi za 4000zł (!) cena koszmarnie wysoka i myślę,że jestem w stanie kupić tańszy i równie dobry może w jakimś sklepie internetowym.Napiszcie jakie macie doświadczenia w tego rodzaju zakupach no i gdzie kupowałyście-czy zwykły sklep czy internetowy.
Kupowałam w sklepie "Pan materac" i jestem zadowolona z zakupu. Mam materac "Energika" marki Bedding. To jest sprężynowo(kieszenie)-piankowy. Bardzo dobrze działa na kręgosłup, wstaje wyspana i nie muszę robić porannych ćwiczeń bo mnie nic nie boli. Ja dałam za niego 2500 zł za wymian 160x200
olinia98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-13, 11:36   #110
patrycja600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wręczyca Wielka
Wiadomości: 4
Dot.: Materac do spania-jaki?

Hej jesli dalszym ciagu szukasz materaca napisz do mnie maila - patrycjakopulinska@gmail. com- mamy w ofercie fajny materac kieszeniowy z lateksem w bardzo fajnej cenir
patrycja600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 12:01   #111
bogoraj
Przyczajenie
 
Avatar bogoraj
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Materac do spania-jaki?

Ja dostałam pare lat temu bardzo dobry carrefourze i dalej mi służy
bogoraj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 14:25   #112
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Materac do spania-jaki?

Cytat:
Napisane przez bogoraj Pokaż wiadomość
Ja dostałam pare lat temu bardzo dobry carrefourze i dalej mi służy
Nie wiem jak teraz, ale mieli swego czasu dobre materace, które służą lata.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 07:15   #113
Aldonazkrakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Ja kupiłam droższy materac bo chciałam w końcu spać na porządnym, zdrowym materacu. Interesowała mnie najbardziej pianka termoelastyczna. Wyczytałam, że teraz sa nowoczesne pianki, które reagują tylko na temperaturę ciała, a nie pomieszczenia i miało to robić wielką różnicę. Rzeczywiście ta pianka serene tak działa, dużo lepiej się sypia i odpoczywa nawet w lecie, a materac nie rozmięka. estem zadowolona ze swojego curem.reg i poelcam
Aldonazkrakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 09:55   #114
Felicja0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Materac do spania-jaki?

Według mnie dla osób z kręgłosłupem najlepsze są materace średniomiękkie ja mam taki od experta snu.
Felicja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 14:03   #115
maszkuleczka
Raczkowanie
 
Avatar maszkuleczka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 43
Dot.: Materac do spania-jaki?

Od kilku lat mamy termoelastyczny z Comfortbe. Nie odkształca się, nie robi się w nim dziura, śpi się wygodnie.
maszkuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 16:47   #116
Julia2231
Przyczajenie
 
Avatar Julia2231
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 21
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

Na materacu nie ma co oszczędzać... Od tego w sumie zależy cała nasza aktywność w ciągu dnia. Choć nie ma też oczywiście co przesadzać i popadać ze skrajności w skrajność.
__________________
Dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu. Gospodyni domowej i milionerowi.
Julia2231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 20:32   #117
Nela34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

Ja musiałam z mężem sporo zapłacić za nasz materac ale opłacało się, mamy najwygodniejsze spanie w życiu. Często jeżdżę delegacje i mimo, że sypiam w dobrych hotelach to cały czas nie mogę się doczekać aż wrócę do swojego wygodnego łóżka. Mój materac był drogi, ale to materac z porządnej pianki, może trochę wyższy od innych ale to działa tylko na plus. Jest sprężysty i ma bardzo wygodny i wytrzymały pokrowiec. Mamy go uż ponad rok i na prawdę nie mogę złego słowa powiedzieć. Warto więc czasem zapłacić więcej.

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2018-09-10 o 06:01 Powód: <ciach reklama>
Nela34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 14:34   #118
marioetkanetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

Cytat:
Napisane przez Nela34 Pokaż wiadomość
Ja musiałam z mężem sporo zapłacić za nasz materac ale opłacało się, mamy najwygodniejsze spanie w życiu. Często jeżdżę delegacje i mimo, że sypiam w dobrych hotelach to cały czas nie mogę się doczekać aż wrócę do swojego wygodnego łóżka. Mój materac był drogi, ale to materac z porządnej pianki, może trochę wyższy od innych ale to działa tylko na plus. Jest sprężysty i ma bardzo wygodny i wytrzymały pokrowiec. Mamy go uż ponad rok i na prawdę nie mogę złego słowa powiedzieć. Warto więc czasem zapłacić więcej.
Mam tak samo z moim materacem. Też piankowy materac xxx

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2018-10-09 o 10:10 Powód: spam
marioetkanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 15:04   #119
dzofia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Dostaliśmy z mężem na prezent ślubny materac xxx, piankowy i jest rewelacyjny, będzie już ze dwa lata odkąd go mamy i dalej śpi się świetnie, nie zamienilibyśmy go na nic innego. Ale jest dosyć wysoki, dla nas to zaleta ale wiem, że nie każdy lubi.

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2018-10-09 o 10:47
dzofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 16:32   #120
Tiffany43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Ja mam markowy, z pianki ze sprężyną kieszeniową. Polecam każdemu to połączenie bo to był dla mnie kompromis, chciałam stabilne podparcie dla kręgosłupa ale też żeby było wygodnie. Model, który wybrałam to .zip i nie żałuję ani złotówki.
Tiffany43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-17 09:47:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.