Aparaty ortodontyczne cz. XVI - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-14, 14:47   #3901
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Tez mialam ochotę go zdjąć. Teraz mija mi 3 miesiąc i jasne czuje go, ale mi nie przeszkadza. Nawet mi sie podoba Patrzę i patrzę na te gumki co mam teraz i chyba nie zmienie juz tego koloru Dodatkowo jak ma sie aparat to ludzie widzą. Ok, ma wade zgryzu, ale halo robi cos z tym Wiec częściej sie uśmiecham odkąd mam aparat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie górne dwójki nieco nachodziły na jedynki, ale aparat zadziałał i już nie są krzywe. Natomiast wadę zgryzu mam porządną i ciężką, a tego na oko nie widać - chyba że ktoś się zna.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 20:41   #3902
Ametystka90
Przyczajenie
 
Avatar Ametystka90
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 20
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez olgaes Pokaż wiadomość
Hej!

Powiedzcie mi dziewczyny, ma któraś z Was doświadczenia z płytką Nanca? To też mnie czeka http://static.wizaz.pl/forum/images/smilies/frown.gif
Mnie to czeka, ale najpierw aparat GMD żeby cofnąć do tyłu trochę zęby. Też jestem ciekawa doświadczeń innych z tymi "urządzeniami", zwłaszcza że w niedługim czasie sama będę "to" użytkować.

Edytowane przez Ametystka90
Czas edycji: 2017-10-14 o 20:42
Ametystka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-15, 15:56   #3903
Dany26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 34
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Hej wszystkim, pierwszy raz tu piszę, wcześniej sporadycznie podczytywalem tylko. Piszę bo w koncu po 4.5 latach ściągnąłem aparat. Ulga niesamowita, tylko do szczęścia brakuje wybielenia i odbudowy kompozytem paru zebow albo koronami. Tylko muszę poczekac kilka miesiecy, bo tak ortodontka powiedziała. Kurna, chcialbym juz blyszczec idealnymi zebami a tu weź teraz czekaj do stycznia

Mam pytanie o retrncje. Ja mam te plytki przezroczyste, strasznie mnie wkurzają, z wymowa jest ok, tylko to ciagle uczucie posiadania czegos w ustach. Jak to i was bylo?
Dany26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 10:01   #3904
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Dany26 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim, pierwszy raz tu piszę, wcześniej sporadycznie podczytywalem tylko. Piszę bo w koncu po 4.5 latach ściągnąłem aparat. Ulga niesamowita, tylko do szczęścia brakuje wybielenia i odbudowy kompozytem paru zebow albo koronami. Tylko muszę poczekac kilka miesiecy, bo tak ortodontka powiedziała. Kurna, chcialbym juz blyszczec idealnymi zebami a tu weź teraz czekaj do stycznia

Mam pytanie o retrncje. Ja mam te plytki przezroczyste, strasznie mnie wkurzają, z wymowa jest ok, tylko to ciagle uczucie posiadania czegos w ustach. Jak to i was bylo?
Hej
Gratuluje bardzo z okazji ściągnięcia aparatu i jednocześnie zazdroszczę
Mi niby mój jakoś nie przeszkadza ale wiadomo,że lepiej żeby go nie było
Nie odpowiem Ci jeśli chodzi o retencje bo samej mi jeszcze do niej daleko ale pozwolę sobie zadać parę pytań
Długo nosiłaś aparat,od początku wiedziałaś ,że tak długo go będziesz miała czy w trakcie leczenia się przedłużyło?
Miałaś zwykły metalowy łuk?Góra,dół?
Jesteś zadowolona z efektu po skończeniu leczenia?
Chciałabyś wybielić zęby bo chcesz mieć bielsze niż masz czy to przez aparat coś nie tak z ich odcieniem?


Wiem,masa tych pytań-wybacz
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 15:45   #3905
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

W czwartek mam pierwszą wizytę u ortodonty z wyciskami. Nie mam zdjęć, bo nic takiego przez telefon mi nie mówiono. Może zadzwonię i zapytam, czy potrzebne będą zdjęcia?
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 17:55   #3906
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez ja i moj kot Pokaż wiadomość
W czwartek mam pierwszą wizytę u ortodonty z wyciskami. Nie mam zdjęć, bo nic takiego przez telefon mi nie mówiono. Może zadzwonię i zapytam, czy potrzebne będą zdjęcia?
Może zrobią Ci na miejscu.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 19:45   #3907
Sylvana
Zadomowienie
 
Avatar Sylvana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 149
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Hej, dawno tu nie zaglądałam

dzisiaj założyłam dół, jest masakrycznie. Nie mogę nic jeść bo góra haczy mi się z dołem, nie sądziłam, że tak to odczuje, myślałam, że ludzie wyolbrzymiają A ortodonta mówi, że tak za 2 miesiące zacznę jeść normalnie dopiero !
Górę mam przeźroczystą, dół metal, ale trochę żałuję, niby zamki mniejsze ale wyglądam jakbym połknęła srebrną bransoletkę pandory Mocno widać niestety
Sylvana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 07:32   #3908
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Wczoraj wieczorem w czasie mycia zębów zahaczyłam szczoteczką o drut w miejscu, gdzie mam dziurę po czwórce. Drut sterczał, ale pchnęłam go palcem i wszedł na miejsce. Teraz widzę, że trochę się rusza między piątką a szóstką, na której mam pierścień, ale tylko góra-dół i to minimalnie. Ogólnie drut siedzi na miejscu, końcówka wystaje za szóstką, drut jest napięty. Czy powinnam panikować i dzwonić do ortodonty czy spokojnie czekać do wizyty, którą mam 8 listopada?
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 07:39   #3909
doka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Czesc dziewczyny, mam pytanie czy jest tu ktos kto mial zakladany aparat haas po trzydziestce? (Albo moze znacie kogos?) Ortodontka zalozyla mi ten aparat, mam zgryz krzyzowy i mala gorna szczeke, nosze go juz 3 miesiace, docelowo pol roku oraz od razu dwa luki fragmentaryczne aparatu metalowego, na operacje sie nie zgodzilam mam przeciwskazania do narkozy, ortodontka zalozyla mi wiec haasa to poszerzenia gornej szczeki. Naszly mnie watpliwosci czy dobrze zrobilam czy byl sens, w tym wieku juz nie dochodzi do rozerwania szwu podniebiennego, czy nie zrobie sobie krzywd?.Moze ktos tak mial albo zna kogos z tym problemem? Bede wdzieczna za odpowiedz

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
doka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 08:23   #3910
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Jenna__ Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem w czasie mycia zębów zahaczyłam szczoteczką o drut w miejscu, gdzie mam dziurę po czwórce. Drut sterczał, ale pchnęłam go palcem i wszedł na miejsce. Teraz widzę, że trochę się rusza między piątką a szóstką, na której mam pierścień, ale tylko góra-dół i to minimalnie. Ogólnie drut siedzi na miejscu, końcówka wystaje za szóstką, drut jest napięty. Czy powinnam panikować i dzwonić do ortodonty czy spokojnie czekać do wizyty, którą mam 8 listopada?
Jak masz wątpliwości to najlepiej zadzwoń do orto i opisz sytuację


Byłam ostatnio na wizycie i wygląda to obiecująco Jeszcze miesiąc noszenia wyciągów, później będziemy walczyć z korzeniami trójek, które się niestety przesunęły przez wyciągi. Zostało nam jeszcze poprawienie ułożenia dolnej dwójki i lekka korekcja górnej jedynki. Ortodontka powiedziała, że w styczniu będziemy realnie myśleć o zdjęciu aparatu później jeszcze tylko nadbudowanie jedynek, wybielanie i będę miała piękny uśmiech Podobno mamy się wyrobić do mojego ślubu w czerwcu, o czym nawet nie marzyłam, a teraz staje się to realne
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 10:01   #3911
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez doka2 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, mam pytanie czy jest tu ktos kto mial zakladany aparat haas po trzydziestce? (Albo moze znacie kogos?) Ortodontka zalozyla mi ten aparat, mam zgryz krzyzowy i mala gorna szczeke, nosze go juz 3 miesiace, docelowo pol roku oraz od razu dwa luki fragmentaryczne aparatu metalowego, na operacje sie nie zgodzilam mam przeciwskazania do narkozy, ortodontka zalozyla mi wiec haasa to poszerzenia gornej szczeki. Naszly mnie watpliwosci czy dobrze zrobilam czy byl sens, w tym wieku juz nie dochodzi do rozerwania szwu podniebiennego, czy nie zrobie sobie krzywd?.Moze ktos tak mial albo zna kogos z tym problemem? Bede wdzieczna za odpowiedz

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja miałam,mam 29lat.
Nosiłam go chyba pół roku z tego co pamiętam.Na święta wielkanocne miałam zdjęty.
Mając jakiekolwiek wątpliwości musisz rozmawiać ze swoją ortodontką,my Ci na odległość nie pomożemy bo ani nie znamy wady Twojego zgryzu ani nie jesteśmy lekarzami

Od siebie Ci mogę powiedzieć,że przez pierwsze dwa dni od założenie było mi bardzo niewygodnie.
Czułam,że mam za dużo w buzi,góra,dół,jeszcze to podniebienie.
Nie do końca czułam smak potraw i denerwowało mnie,że nie czuję swojego podniebienia-zdjęłam go z ulgą.

Ps.Czekam z niecierpliwością na jutrzejszą wizytę kontrolną-powtarzam sobie,że z każda wizytą jestem bliżej do zdjęcia moich drutów.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna

Edytowane przez Kala713
Czas edycji: 2017-10-18 o 10:03
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 10:26   #3912
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Jeśli wszystko dobrze pójdzie to za 2 miesiace żegnam się w końcu z zelastwem ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 10:31   #3913
doka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Ja miałam,mam 29lat.
Nosiłam go chyba pół roku z tego co pamiętam.Na święta wielkanocne miałam zdjęty.
Mając jakiekolwiek wątpliwości musisz rozmawiać ze swoją ortodontką,my Ci na odległość nie pomożemy bo ani nie znamy wady Twojego zgryzu ani nie jesteśmy lekarzami

Od siebie Ci mogę powiedzieć,że przez pierwsze dwa dni od założenie było mi bardzo niewygodnie.
Czułam,że mam za dużo w buzi,góra,dół,jeszcze to podniebienie.
Nie do końca czułam smak potraw i denerwowało mnie,że nie czuję swojego podniebienia-zdjęłam go z ulgą.

Ps.Czekam z niecierpliwością na jutrzejszą wizytę kontrolną-powtarzam sobie,że z każda wizytą jestem bliżej do zdjęcia moich drutów.
Dziekuje za odpowiedz! No niestety nie jest to nic przyjemnego a ja dodatkowo mam jeszcze zwykly aparat ale ten to pikus w porowaniu z haasem/hyraxem. Dobrze wiedziec ze jest tez zakladany u doroslych

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
doka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 10:41   #3914
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ja mam dzisiaj wizytę i już widzę minę mojego orto mam nadzieję, że będzie miał więcej optymizmu niż ja teraz
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 11:59   #3915
Izuuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 49
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez doka2 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, mam pytanie czy jest tu ktos kto mial zakladany aparat haas po trzydziestce? (Albo moze znacie kogos?) Ortodontka zalozyla mi ten aparat, mam zgryz krzyzowy i mala gorna szczeke, nosze go juz 3 miesiace, docelowo pol roku oraz od razu dwa luki fragmentaryczne aparatu metalowego, na operacje sie nie zgodzilam mam przeciwskazania do narkozy, ortodontka zalozyla mi wiec haasa to poszerzenia gornej szczeki. Naszly mnie watpliwosci czy dobrze zrobilam czy byl sens, w tym wieku juz nie dochodzi do rozerwania szwu podniebiennego, czy nie zrobie sobie krzywd?.Moze ktos tak mial albo zna kogos z tym problemem? Bede wdzieczna za odpowiedz

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Co prawda jeszcze nie mam 30, bo 26 lat i nosiłam bihelix, ja go miałam 7 miesiecy i mogę powiedzieć, że u mnie bardzo dużo zdziałał, kły wystawały bardzo i szczeka była bardzo mała/zwężona, ale dzięki temu że nosiłam ten aparat nie muszę wyrywać zdrowych zębów, wszystkie się ładnie mieszczą teraz. Samo noszenie tego cuda było dla mnie o tyle uciążliwe, że ciągle wchodziło tam jakieś jedzenie, z czasem się przyzwyczaiłam, ale kiedy nadszedł moment zdejmowania to cieszyłam się jak dziecko. Trzymam kciuki i powodzenia!

Edytowane przez Izuuch
Czas edycji: 2017-10-18 o 12:07
Izuuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 16:24   #3916
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

ja nosiłam bihelixa (mam 28 lat), mam stłoczone zęby a on rozszerzył mi szczękę na tyle, że porobiły się szpary :p

dzisiaj mam kombo - założony aparat na dół + płytka podniebienna + wyciągi
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 17:03   #3917
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jeśli wszystko dobrze pójdzie to za 2 miesiace żegnam się w końcu z zelastwem ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udało się opanować jedynki?
Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj wizytę i już widzę minę mojego orto mam nadzieję, że będzie miał więcej optymizmu niż ja teraz
Co się dzieje
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 17:05   #3918
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Udało się opanować jedynki?


Co się dzieje
Jedna jeszcze minimalnie jest wychylona ale jest duzo lepiej. Idealnie nie jest ale to chyba moj ksztalt zebow bo łuk jest okej.

Tak to wygląda narazie. Jeszcze trzeba dwojke troche przekręcić.20171017_171530-1.jpg
20171017_171458-1.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:01   #3919
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Udało się opanować jedynki?


Co się dzieje
W zasadzie od prawie roku wprowadzamy jednego zęba do łuku... a ten dziad dalej nie chce odpuścić i się twardo przytula do innych zębów ale orto stwierdził, że całkiem dobrze się ruszył i trzeba iść za ciosem dał mocniejszy drut, zrobił striping i zobaczymy co będzie za miesiąc

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jedna jeszcze minimalnie jest wychylona ale jest duzo lepiej. Idealnie nie jest ale to chyba moj ksztalt zebow bo łuk jest okej.

Tak to wygląda narazie. Jeszcze trzeba dwojke troche przekręcić.Załącznik 7279061
Załącznik 7279066

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę, że górę mamy tak samo ładnie obwiązaną ja dzisiaj jeszcze zostałam mocniej podkręcona xD
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 18:10   #3920
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

A mi się zaczęły robić przerwy pomiędzy dwójkami a trójkami prawie jak tzw. "Przerwa na papierosa"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kaaarii
Czas edycji: 2017-10-18 o 19:05
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 19:03   #3921
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
W zasadzie od prawie roku wprowadzamy jednego zęba do łuku... a ten dziad dalej nie chce odpuścić i się twardo przytula do innych zębów ale orto stwierdził, że całkiem dobrze się ruszył i trzeba iść za ciosem dał mocniejszy drut, zrobił striping i zobaczymy co będzie za miesiąc

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------


Widzę, że górę mamy tak samo ładnie obwiązaną ja dzisiaj jeszcze zostałam mocniej podkręcona xD
Czego ja na tej gorze juz nie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 19:29   #3922
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
A mi się zaczęły robić przerwy pomiędzy dwójkami a trójkami prawie jak tzw. "Przerwa na papierosa"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam taką jedną, na 3 mm
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 19:33   #3923
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jedna jeszcze minimalnie jest wychylona ale jest duzo lepiej. Idealnie nie jest ale to chyba moj ksztalt zebow bo łuk jest okej.

Tak to wygląda narazie. Jeszcze trzeba dwojke troche przekręcić.Załącznik 7279061
Załącznik 7279066

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooooo super! Jest o wiele lepiej w porównaniu do tego co poprzednio pokazywałaś
Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
W zasadzie od prawie roku wprowadzamy jednego zęba do łuku... a ten dziad dalej nie chce odpuścić i się twardo przytula do innych zębów ale orto stwierdził, że całkiem dobrze się ruszył i trzeba iść za ciosem dał mocniejszy drut, zrobił striping i zobaczymy co będzie za miesiąc

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------


Widzę, że górę mamy tak samo ładnie obwiązaną ja dzisiaj jeszcze zostałam mocniej podkręcona xD
Uparty Ale może teraz w końcu się ruszy
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 20:12   #3924
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Ja mam taką jedną, na 3 mm
Ja mam dwie i z tego co orto mówiła będą większe zaczyna się ciągnięcie zębów do tyłu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 20:17   #3925
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Mam pytanie odnoscie koloru lancuszka - jak to jest z np czarnym albo srebrnym (bo zakladam ze na lancuszek tez mozna miec taki kolor? w sensie ze w ogóle jest dostepny...?) czy te kolory potrafia sie brudzic? Np od curry czy innych kolorowych potraw? Do tej pory orto zakladal mi ten bialy, czy jaki to kolor jest ale drazni mnie to ze strasznie sie odbarwia, nawet od keczupu, a o jedzeiu z kurkuma to w ogóle nie wspomne No i chcialabym zmienic na jakis kolor który nie bedzie sie brudzil i bede mogla spokojnie jesc wszystko Wiecie cos?
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 20:22   #3926
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnoscie koloru lancuszka - jak to jest z np czarnym albo srebrnym (bo zakladam ze na lancuszek tez mozna miec taki kolor? w sensie ze w ogóle jest dostepny...?) czy te kolory potrafia sie brudzic? Np od curry czy innych kolorowych potraw? Do tej pory orto zakladal mi ten bialy, czy jaki to kolor jest ale drazni mnie to ze strasznie sie odbarwia, nawet od keczupu, a o jedzeiu z kurkuma to w ogóle nie wspomne No i chcialabym zmienic na jakis kolor który nie bedzie sie brudzil i bede mogla spokojnie jesc wszystko Wiecie cos?
Ja miałam kilka razy rozowy łańcuszek. Odbarwial sie jak kazda inna rozowa ligatura czyli w sumie niewiele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 20:33   #3927
Izuuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 49
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnoscie koloru lancuszka - jak to jest z np czarnym albo srebrnym (bo zakladam ze na lancuszek tez mozna miec taki kolor? w sensie ze w ogóle jest dostepny...?) czy te kolory potrafia sie brudzic? Np od curry czy innych kolorowych potraw? Do tej pory orto zakladal mi ten bialy, czy jaki to kolor jest ale drazni mnie to ze strasznie sie odbarwia, nawet od keczupu, a o jedzeiu z kurkuma to w ogóle nie wspomne No i chcialabym zmienic na jakis kolor który nie bedzie sie brudzil i bede mogla spokojnie jesc wszystko Wiecie cos?
Ja miałam już parę razy srebrny, nawet teraz mam, gumki też zawsze biorę srebrne i jeszcze nigdy nic mi się nie odbarwiło, a jem normalnie wszystko.
Izuuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 22:09   #3928
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Ooooo super! Jest o wiele lepiej w porównaniu do tego co poprzednio pokazywałaś


Uparty Ale może teraz w końcu się ruszy
Mam nadzieję w sumie marzyłam już o grubszym drucie żeby bardziej ustawił zęby w łuku to może w końcu się wszystko ustawi jak trzeba
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 22:21   #3929
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
A mi się zaczęły robić przerwy pomiędzy dwójkami a trójkami prawie jak tzw. "Przerwa na papierosa"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo, a noszę aparat dopiero od 3 miesięcy. Z czego to może wynikać?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 05:28   #3930
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję w sumie marzyłam już o grubszym drucie żeby bardziej ustawił zęby w łuku to może w końcu się wszystko ustawi jak trzeba
Ustawi się


Właśnie odpadla mi rurka z górnego łuku oczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-18 11:10:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.