Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 16:01   #2581
vesper
Rozeznanie
 
Avatar vesper
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 737
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
Kiedys malowalam sie kabuki, ale odkad mam ft do kabuki nie wracam.

No wiec rano nalozylam podklad i brazer duo fiberkiem. Kurcze nie sadzilam,ze tak szybko to zrobie. Pnie da sie nabrac za duzo wiec nawet nie trzeba strzepywac, szybciutko i idealne sie rozprowadza, bez zadnych plam(nawet brazer rozprowadzil sie bez sztuczek(strzepywanie, dmuchanie, packanie o reke). Ale co najwazniejsze teraz dla mnie- mialam wrazenie ze nie rozmazuje filtra! bo jednak FT tak dziwnie sie rozciera. DF jest mniej zbity.
Podsumowujac, pierwsze wrazenia po tym pedzelku jak najbardziej pozytywne. Szkoda tylko,ze jest taki duzy(czesto podrozuje). Swietny pedzel na lato
Alima a czy on jest miękki nie mam żadnego pędzla nie syntetycznego i tak się waham trochę
vesper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 16:24   #2582
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez vesper Pokaż wiadomość
Alima a czy on jest miękki nie mam żadnego pędzla nie syntetycznego i tak się waham trochę
miekki. ja mam jeden nie syntetyczny z diora do rozu i rowniez jest mieciutki(nawet miekkszy od tego duo fiberka). dziwilam sie, dziwilam ale jednak
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 19:02   #2583
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Kliknęłam tego DF i już obgryzam paznokcie z niecierpliwości, bo strasznie chciałabym już go wypróbować. Jeśli okaże się ok to na pewno domówię jeszcze ten F124 czy jakoś tak, tylko on jest mniejszy i bardziej płaski od tego F158, ale może do mocno napigmentowanych róży byłby ok
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 11:23   #2584
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Kliknęłam tego DF i już obgryzam paznokcie z niecierpliwości, bo strasznie chciałabym już go wypróbować. Jeśli okaże się ok to na pewno domówię jeszcze ten F124 czy jakoś tak, tylko on jest mniejszy i bardziej płaski od tego F158, ale może do mocno napigmentowanych róży byłby ok
Ty to już masz bzika Hahaha!

Kurdeee..szkoda, że nie ma ten sprzedawca od razu na aukcjach minerałów, prawda?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 13:12   #2585
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ty to już masz bzika Hahaha!

no... mam ale to bardzo przyjemny bzik

Co do minerałów to od dłuższego czasu czaję się na lili lolo... pożyjemy, zobaczymy (czy wypłata wpłynie na konto) i może potestujemy, bo na lato to chyba idealne rozwiązanie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 13:33   #2586
Weroniczka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

A dlaczego kupić ten a nie inny podobny ?
Weroniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 19:50   #2587
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny czy te pedzelki wygladaja na oryginalne? wysylka z chin mnie troche przeraza ale jest tanio i darmowa wysylka kusi na iHerb sie troche boje zamawiac i tam czesto nie ma tych pedzelkow myslicie ze warto je zakupic czy nie?
http://cgi.ebay.pl/New-4pcs-EcoTools...2#ht_788wt_825
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 20:16   #2588
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Wiem, że te z Was rozkochane w zwierzynie będą mnie chciały zjeść... ale jednak zaryzykuję
http://allegro.pl/pedzel-do-pudru-pe...7.html#gallery czy nie wydaje się on Wam ósmym cudem świata?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 20:31   #2589
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Wiem, że te z Was rozkochane w zwierzynie będą mnie chciały zjeść... ale jednak zaryzykuję
http://allegro.pl/pedzel-do-pudru-pe...7.html#gallery czy nie wydaje się on Wam ósmym cudem świata?
__________________
Last.fm
Studentka farmacji
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 20:51   #2590
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Wiem, że te z Was rozkochane w zwierzynie będą mnie chciały zjeść... ale jednak zaryzykuję
http://allegro.pl/pedzel-do-pudru-pe...7.html#gallery czy nie wydaje się on Wam ósmym cudem świata?
moja mama ma podobny - drapak straszny
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 21:00   #2591
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Jak dobrze , że Was o zdanie zapytałam
A ksenka, te z ebaya wydają się być cenowo wyśmienite... tyle za 20zł? I dostawa do PL free. hmm...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 18:50   #2592
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dostałam w piątek wychwalanego flat-topa z EDM. Pierwsze wrażenia:

1. Stanowczo za krótki. Chciałam długi pędzel, a dostalam takiego karzełka... Na pewno "gdzieś" było powiedziane, że jest króciótki, ale przegapiłam. Nie da się go postawić, a to byłoby tak proste do wykonania.

2. Porównanie mam jedynie z pędzlami z BareMinerals. Wydaje mi się, że flat top zapewnia bardziej wydajne dawkowanie niż te "kabuki" z BM, ale z drugiej strony moje BM, które zawsze były "niewidoczne", teraz wyglądają jak EDM: są pudrowe i mechate, widać je na twarzy. Tak więc moim ideałem względem krycia pozostaje full flawless face z Bare, ale ten jest całkiem sensowny. Będę doskonalić technikę nakładania, bo FT EDM jest niesamowicie mięciutki i przyjemny.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 19:51   #2593
minniem
Raczkowanie
 
Avatar minniem
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 167
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Kliknęłam tego DF i już obgryzam paznokcie z niecierpliwości, bo strasznie chciałabym już go wypróbować. Jeśli okaże się ok to na pewno domówię jeszcze ten F124 czy jakoś tak, tylko on jest mniejszy i bardziej płaski od tego F158, ale może do mocno napigmentowanych róży byłby ok
z niecierpliwością czekam na Twoja opinię, mam nadz, że podzielisz się wrażeniami
pozytywna przesądzi pewnie o zakupie. na razie jeszcze się wstrzymuję.
w ogóle zachęciłaś mnie do spróbowania apilkacji podkładu tego typu pędzlem. oj bardzo mnie zachęciłaś, chociaz bardziej potrzebuję krycia niż nie-krycia, ale 20zł to nie tak wiele za zdobycie nowych doświadczeń, więc...
minniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:24   #2594
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

tez kupiłam tego duo fiberka, mam wdomu od 3 dni, muszę wyprac i wypróbowac
pierwsze wrazenie, mniejszy niz lumiere i nie taki mięciutki, ale o ile tanszy...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 22:28   #2595
minniem
Raczkowanie
 
Avatar minniem
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 167
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
tez kupiłam tego duo fiberka, mam wdomu od 3 dni, muszę wyprac i wypróbowac
pierwsze wrazenie, mniejszy niz lumiere i nie taki mięciutki, ale o ile tanszy...
czytałam forum i się zakręciłam, bo to jedynak Ty NaKrawędzi mnie do spróbowania duo fibrów zachęciłaś
napisz proszę, jak po praniu się zachowa
jak wiadomo każda opinia cenna, czekam na każdą
cieszy to, że jak na razie bardziej pozytywne, niż negatywne
oby tak dalej

aha, włosie to faktycznie dwa różne rodzaje, tak?
minniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 23:34   #2596
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Dostałam w piątek wychwalanego flat-topa z EDM. Pierwsze wrażenia:

1. Stanowczo za krótki. Chciałam długi pędzel, a dostalam takiego karzełka... Na pewno "gdzieś" było powiedziane, że jest króciótki, ale przegapiłam. Nie da się go postawić, a to byłoby tak proste do wykonania.

2. Porównanie mam jedynie z pędzlami z BareMinerals. Wydaje mi się, że flat top zapewnia bardziej wydajne dawkowanie niż te "kabuki" z BM, ale z drugiej strony moje BM, które zawsze były "niewidoczne", teraz wyglądają jak EDM: są pudrowe i mechate, widać je na twarzy. Tak więc moim ideałem względem krycia pozostaje full flawless face z Bare, ale ten jest całkiem sensowny. Będę doskonalić technikę nakładania, bo FT EDM jest niesamowicie mięciutki i przyjemny.
Bardzo przydatna recenzja, ale kochana, w zasadzie to cóż za różnica czy jest długi czy krótki? Ja na to patrzę w ten sposób, że im pędzel jest krótszy tym się lepiej trzyma w naszej kobiecej dłoni, aaah i mniej miejsca zajmuje na półeczce! W czym trzymasz swój? Ja nie mam porównania, kolejny raz użyłam dziś gąbeczki, niestety ona absorbuje większość drobinek, więc słabo kryjący efekt.
Ten z wiewiórkowego włosia na all [podawalam link] ma fajne opakowanie, specjalne. Czy kupujecie do pędzli takowe oddzielnie, jeśli producent nie oferuje?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 06:57   #2597
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy te pedzelki wygladaja na oryginalne? wysylka z chin mnie troche przeraza ale jest tanio i darmowa wysylka kusi na iHerb sie troche boje zamawiac i tam czesto nie ma tych pedzelkow myslicie ze warto je zakupic czy nie?
http://cgi.ebay.pl/New-4pcs-EcoTools...2#ht_788wt_825

Kupiłaś te pędzle?jestem ciekawa jakie są bo ogólnie tą markę dziewczyny sobie chwalą.Czasem są w SP ale cenowo się nie opłaca
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 08:58   #2598
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
tez kupiłam tego duo fiberka, mam wdomu od 3 dni, muszę wyprac i wypróbowac
pierwsze wrazenie, mniejszy niz lumiere i nie taki mięciutki, ale o ile tanszy...
smialo, jest swietny(rozumiem,ze mowisz o tym DF od wizazystow)
Delikatniec rozprowadza podklad, brazer, krzywdy sobie nim nie da zrobic. Powiem szczerze,ze mimo iz wole krotkie raczki jak w FT Pixie(poreczniejsze, wygodniejsze, mozna zabrac wszedzie) to przy tym pedzelku dluga raczka jest jak najbardziej na miejscu z racji tego ,ze nie wcieram, nie packam mocno tylko sune delikatnie po calej twarzy
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 09:11   #2599
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez minniem Pokaż wiadomość
z niecierpliwością czekam na Twoja opinię, mam nadz, że podzielisz się wrażeniami
pozytywna przesądzi pewnie o zakupie. na razie jeszcze się wstrzymuję.
w ogóle zachęciłaś mnie do spróbowania apilkacji podkładu tego typu pędzlem. oj bardzo mnie zachęciłaś, chociaz bardziej potrzebuję krycia niż nie-krycia, ale 20zł to nie tak wiele za zdobycie nowych doświadczeń, więc...

Dziewczyny dostałam swojego DF od wizażystów i muszę powiedzieć, że na pierwszy rzut oka wydawał mi się totalnym bublem, w ogóle to włosie nie było dla mnie duo tylko mono. Jednak dopiero po wypraniu zauważyłam różnicę. Rzeczywiście włosie jest podwójne, a nie tylko zafarbowane na dwa kolory.
Pędzel testowałam ok. 1,5 tygodnia i muszę Wam powiedzieć, że spisuje sie nieźle. Bardzo dobrze, jeżeli chodzi o brązery i mocno napigmentowane róże. Natomiast przy podkładach jest ciut gorszy niż DF z inglota. Niby dobrze rozprowadza podkład na buzi, ale jest chyba miększy niż inglotowski skunks stąd też uzyskuję nim troszeczkę mniejsze krycie. Jak na inwestycję za 2 dychy to pędzel godny polecenia. Jedyną wadą jest to, że czasem linieje, ale myślę, że jeszcze kika myć i się uspokoi bo pamiętam początki używania inglota- to był koszmar, a teraz całkiem w porządku Sądzę, że nie ma się nad czym zastanawiać bo inwestycja za dwie dychy bardzo się opłaca, dostajemy w miarę dobry jakościowo pędzel, porównywalny do skunksa z inglota, który kosztuje 53zł (o ile nie podnieśli cen).
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 09:25   #2600
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez minniem Pokaż wiadomość
czytałam forum i się zakręciłam, bo to jedynak Ty NaKrawędzi mnie do spróbowania duo fibrów zachęciłaś
napisz proszę, jak po praniu się zachowa
jak wiadomo każda opinia cenna, czekam na każdą
cieszy to, że jak na razie bardziej pozytywne, niż negatywne
oby tak dalej

aha, włosie to faktycznie dwa różne rodzaje, tak?
Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
smialo, jest swietny(rozumiem,ze mowisz o tym DF od wizazystow)
Delikatniec rozprowadza podklad, brazer, krzywdy sobie nim nie da zrobic. Powiem szczerze,ze mimo iz wole krotkie raczki jak w FT Pixie(poreczniejsze, wygodniejsze, mozna zabrac wszedzie) to przy tym pedzelku dluga raczka jest jak najbardziej na miejscu z racji tego ,ze nie wcieram, nie packam mocno tylko sune delikatnie po calej twarzy
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam swojego DF od wizażystów i muszę powiedzieć, że na pierwszy rzut oka wydawał mi się totalnym bublem, w ogóle to włosie nie było dla mnie duo tylko mono. Jednak dopiero po wypraniu zauważyłam różnicę. Rzeczywiście włosie jest podwójne, a nie tylko zafarbowane na dwa kolory.
Pędzel testowałam ok. 1,5 tygodnia i muszę Wam powiedzieć, że spisuje sie nieźle. Bardzo dobrze, jeżeli chodzi o brązery i mocno napigmentowane róże. Natomiast przy podkładach jest ciut gorszy niż DF z inglota. Niby dobrze rozprowadza podkład na buzi, ale jest chyba miększy niż inglotowski skunks stąd też uzyskuję nim troszeczkę mniejsze krycie. Jak na inwestycję za 2 dychy to pędzel godny polecenia. Jedyną wadą jest to, że czasem linieje, ale myślę, że jeszcze kika myć i się uspokoi bo pamiętam początki używania inglota- to był koszmar, a teraz całkiem w porządku Sądzę, że nie ma się nad czym zastanawiać bo inwestycja za dwie dychy bardzo się opłaca, dostajemy w miarę dobry jakościowo pędzel, porównywalny do skunksa z inglota, który kosztuje 53zł (o ile nie podnieśli cen).
dzisiaj wypiorę, jutro pewnie się nim umaluje i tak wiem, że nie bd tak dobry jak lumiere bo po 1 miękkość, po 2 jest mniejszy, wiec więcej zabawy z podkładem ale mimo to mam nadzieję, ze nie bd żałować zakupu
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 09:55   #2601
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Kupiłaś te pędzle?jestem ciekawa jakie są bo ogólnie tą markę dziewczyny sobie chwalą.Czasem są w SP ale cenowo się nie opłaca
No wlasnie jeszcze nie kupilam bo sie boje ze moze to jakas chinska podrobka ale koles ma same pozytywy 100% wiec moze sie skusze
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:36   #2602
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

A szukałaś w stalowej pędzli? Ksenka?
Ja rozglądałam się w niejednym sklepie, totalna masakra , beznadziejne twarde włosia. A ceny >19zł.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 12:51   #2603
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Jestes ze stalowej ?? nie ja takich pedzli drogeryjnych nie kupuje mam pedzle maestro ktore sa boskie chociaz z wlosia naturalnego a wolalabym syntetyczne i do mineralow mam edm sunshade i pixie oraz ecotools do pudru i bardzi mi pasuje dlatego chcialam ten zestaw z eco tylko sie boje ze moze podroba ale moze sie skusze, dolar jest niski wiec moglby jeszcze spasc troche
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 13:03   #2604
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Tak jak ty z okolic stw
Ciężko trafić na dobry w drogerii, aaaa dlaczego opowiadasz się za sztucznym włosiem? Wiem, wiele osób mówi, że uczula.. Ja jeszcze nie miałam takowego w sumie
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 13:05   #2605
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
No wlasnie jeszcze nie kupilam bo sie boje ze moze to jakas chinska podrobka ale koles ma same pozytywy 100% wiec moze sie skusze
A nie lepiej kupic na i herbie?? Wydaje mi sie, ze słyszałam, że zmienili dostawce w Polsce i paczki dochodzą bez problemu
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 14:21   #2606
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Tak jak ty z okolic stw
Ciężko trafić na dobry w drogerii, aaaa dlaczego opowiadasz się za sztucznym włosiem? Wiem, wiele osób mówi, że uczula.. Ja jeszcze nie miałam takowego w sumie
pewnie dlatego, że dobre syntetyki są dużo tańsze niż dobre pędzle z włosia naturalnego...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 15:39   #2607
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

nez123 chcialam kiedys kupic na iherb ale one tam strasznie szybko znikaja sa a za chwile ich nie ma i wlasnie balam sie tez troche z drugiej strony ze moga mi nie dojsc

Dokladnie jak mowi NaKrawedzi syntetyki sa duzo tansze a i wydaja mi sie bardziej delikatne i bardziej miekkie (a jak ktos ma uczulenie na siersc to moze sobie gugu zrobic) i przynajmniej to nie ze zwierzatek bo tak troche dziwnie malowac sie wloskami i myslec ze to kiedys lazilo po ziemi

Na iHerb sie nie da placic przez paypal??

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-06-06 o 16:46
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:14   #2608
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ksenka jak kupisz to daj znać jakie wrażenia
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:16   #2609
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Chcialam teraz zamowic na iHerb bo nawet taniej wychodzi ale przy shipping kaza mi wpisac numer karty i nie widze nigdzie zeby placic przez paypal nie da sie?? bo ja tam nigdy jeszcze nie kupowalam
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 18:23   #2610
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Chcialam teraz zamowic na iHerb bo nawet taniej wychodzi ale przy shipping kaza mi wpisac numer karty i nie widze nigdzie zeby placic przez paypal nie da sie?? bo ja tam nigdy jeszcze nie kupowalam
Również nie zamawiałam, ale raczej wszystkie sklepy umożliwiają wpłaty paypal-owe Jeszcze poszperaj.. jak jutro będę się rozglądała w rossmanie tbg podejście nr. 3 do zakupu pędzla face2face.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.