Wella KOLESTON Perfect - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-07, 17:18   #1
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87

Wella Koleston Perfect 0\11 popielaty


Witam Mam pytanie:czy ktos z Was orientuje sie do czego sluzy produkt o nazwie Koleston Perfect Super mix z Welli? Znalazlam to na stronie jednej z hurtowni fryzjerskich w dziale koloryzacja, ale nie ma tam nazwy "farba", tylko opis: "Sluzy do wzmocnienia, zmatowienia, zroznicowania odcieni".Widzialam palete odcieni i wyglada to jak typowy popiel, ale nie wiem, na czym polega konkretnie dzialanie tego produkty. Brak takiego opisu, a ja zastanawiam sie, czy mozna za jego pomoca nadac wlosom po prostu taki popielaty odcien? Prosze o wypowiedz kogo, kto sie juz z tym spotkal Z gory dziekuja e za pomoc
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 21:46   #2
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Wella Koleston Perfect 0\11 popielaty

Moze Pani Grazyna cos wie na ten temat? Albo ktoras z pań fryzjerek
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 09:40   #3
shakina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Question farby wella koleston- proporcje..?

czesc wizażanki )
mam pytanie do zaznajomionych z tematem - od kilku lat mam ciemny kolor (ciemny brąz) na glowie, od kilku m-cy (minimum 7) farbuje tylko odrosty. kolor juz mi sie znudzil, zreszta ostatnio schudlam , zapadly mi sie policzki i muszę sie odmlodzic kolorem
chcę zjesc z ciemnego koloru do powiedzmy- zlotego blondu, nie jakiegos superjasnego. spodobal mi sie kolor perlowo-zloty sredni blond 7/38 lub perlowo-zloty jasny blond 8/38 KOLESTON PERFECT WELLI. palnuje najpierw zrobic balejaz a potem na calosc nalozyc ktoras z tych farb. ale tu pojawia sie problem- jakie proporcje i jakie stezenia wody utleniającej nalozyc?
wielkie dzięki za cenne porady- nie chcialabym wyjsc z jakiems fiki miki na glowie

Edytowane przez shakina
Czas edycji: 2008-01-21 o 12:52
shakina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 21:47   #4
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Wella KOLESTON Perfect

Pomyślałam, że przyda się wątek o profesjonalnej farbie Wella Koleston Perfect.
Szczerze mówiąc mam już dość sklepowych farb- żadna nie przynosi pożądanych rezultatów, albo kolor wychodzi za ciemny, albo włosy są za bardzo zniszczone...

Czytałam opinie na KWC o tej farbie i zapowiada się nieźle, ale i tak dużo cenniejsze są zdjęcia włosów ,,po farbowaniu'' Wizażanek niż tylko teroria

Czy któraś z Was używała sama tej farby? Jak z kolorami i trwałością?
Zamierzam kupić na allegro 5/77 mleczna czekolada i boję się, że na pozostałościach moich wcześniej rozjaśnianych włosów farba znów chwyci prawie że czarno...

Z góry dziękuję za pomoc
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 00:26   #5
AbeilleMaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 40
Dot.: Wella KOLESTON Perfect

Hej,

Farbowałam tym kolorem - w zasadzie mi wyszło to, co na próbniku (swoje włosy mam ciemny blond). Czarne nie wychodzą (niestety nie znam nikogo, kto używał kolestonu na rozjaśniane włosy), osobiście wolałabym o 1/2 tonu ciemniejszy kolor, ale to pewnie wszystko zależy od gustu .

Jeżeli chodzi o samą farbę, to jest bardzo przyjemna w użyciu i wydajna. Ja sobie bardzo chwalę jej trwałość - nie spłukuje się i nie blaknie, choć myję włosy codziennie i czasem zapominam o użyciu specjalnych kosmetyków do farbowanych włosów.

Z minusów muszę wymienić fakt, że mi farba bardzo mocno chwyciła na skórze głowy i wymyła się dopiero po jakiś 3-4 myciach. Ale może to moja wina, nie farby, bo ja mam tak za każdym razem jak farbuję.

Aaa i nie wiem, czy to nazwać minusem, mi osobiście troszkę to przeszkadza, ale ten kolor ma w silnym świetle czerwoną poświatę i jak kupowałam farbę, to Pani w sklepie mi tłumaczyła, że każdy koleston z numerem 7 po przecinku będzie taki.

Jeżeli chcesz zobaczyć zdjęcia, to chętnie podeślę mailem.

Pozdrawiam

Edytowane przez AbeilleMaja
Czas edycji: 2009-05-26 o 00:28
AbeilleMaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 07:31   #6
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Wella KOLESTON Perfect

Dziękuję za opowiedź
W takim razie poproszę o fotki: monia694@wp.pl

Ogólnie chodzi mi o ładny odcień brązu, który nie będzie ani za ciemny, ani za jasny.
Więc mam nadzieję, że mleczna czekoladka to będzie odpowiedni kolor...
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 16:54   #7
punkgirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 19
woda 9% + 12% można?

witam
farbowałam ostatnio włosy farba wella koleston perfect numerami 6/41 i 6/43 (rudości)w polaczeniu z woda 9%.
zostalo mi jeszcze okolo polowe wody i farby numer 6/41.
a moje pytanie brzmi:
1.czy moge dokupic i zmieszac w woda 9% wode 12%(chce bardziej rozjasnic wlosy)?
2.czy ten kolor 6/41 moge zmieszac z jakims z gamy 7(jasny braz/ciemy blond) zeby uzyskac jasniejszy efekt?
bardzo prosze o pomoc
punkgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 17:46   #8
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: woda 9% + 12% można?

Pamiętaj, że wody 12% nie wolno nakładać na skórę głowy, więc uważaj, żebyś nie przekombinowała
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 15:07   #9
punkgirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 19
Dot.: woda 9% + 12% można?

nikt nie pomoże?;(
punkgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 19:12   #10
_SyLwUsKa_
Raczkowanie
 
Avatar _SyLwUsKa_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53
GG do _SyLwUsKa_
Dot.: Wella KOLESTON Perfect

i jak tam ta mleczna czekolada??? Bo ja też mam na nią chrapkę Będę bardzo wdzięczna za jakąś wyraźną fotkę w świetle dziennym w mieszkaniu i na słońcu itp Z góry dziękuję

sylwunia_77@o2.pl
__________________
05.06.2010
_SyLwUsKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:22   #11
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Wella KOLESTON Perfect

Dziewczyny czy to tej farby nalezy dokupic ta ich wode utleniona? czy wystarczy taka z apteki? Czy moze wogóle nie jest to potrzebne ? Przepraszam, kjezeli pytanie jest z gatunku tych głupich
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 20:55   #12
bianka12345
Raczkowanie
 
Avatar bianka12345
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 83
Dot.: Wella KOLESTON Perfect

Cytat:
Napisane przez ollkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to tej farby nalezy dokupic ta ich wode utleniona? czy wystarczy taka z apteki? Czy moze wogóle nie jest to potrzebne ? Przepraszam, kjezeli pytanie jest z gatunku tych głupich
z apteki? heh musi byc specjalna...

ostatnio farbowalam wlosy ta farbą w kolorze 11/cos tam ale jasny popielaty blond i musze przyznać, ze żadnemu fryzjerowi sie nie udalao wczesniej to co mam po tej farbie. Jest super
__________________
Zapuszczam wloski
bianka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 16:24   #13
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Wella KOLESTON Perfect

Ja farbowalam kolorem 5/07 i musze powiedziec ze po ponad 2 miesiacach kolor dosc mocno wyblakl czego sie nie spodziewalam chociaz warto wspomniec ze ja nie uzywalam szamponow do wlosow farbowanych.
Dziewczyny chcialam zapytac o jeszcze jedna rzecz: jesli teraz mam lekko wyblakly ciemny braz i na to naloze jasniejszy braz to wyjdzie kolor taki jak na probniku ( ten jasniejszy odcien) ? Chociaz jasno brazowa farba raczej nie rozjasni tego wyplowialego ciemniejszego koloru?
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 21:18   #14
Haberek6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Blond - wella - koleston z super mix - PYTANIA

Witam wszystkie Wizazanki

Jestem nowa na forum, przeszukalam cale wzdluz i wszerz i nie znalazlam odpowiedzi na nurtujace mnie pytania - mam nadzieje, ze moze Wy wspomozecie mnie swoja rada.

Otoz jakis czas temu zafarbowalam sie na blond (u fryzjera) i jestem bardzo zadowolona. Niestety wizyty u fryzjera raz w miesiacu kosztuja mnie fortune ( mam wlosy do pasa). Zatem postanowilam, ze sprobuje sama sie zafarbowac. Wyciagnelam od mojej fryzjerki referencje jakimi robila mi wlosy ( myslalam, ze to mi wystarczy - oojjj ja glupia blondynka )...
Otoz na odrost to wella - koleston 12/11, 12/22, 12/89 i super mix 0/81 do tego emulsja utleniajaca 12%.
Zaczely mi sie nasuwac pytania ...
np: proporcje - znalazlam na stronie welli
"Wszystkie odcienie z poziomu 12 (Special Blond) należy zawsze mieszać w proporcjach 1+2. W celu uzyskania większego rozjaśnienia - do 5 stopni można zastosować następujące proporcje:
1 część Koleston Perfect Special Blond + 2 części Welloxon Perfect 12% - rozjaśnienie od 4 do 5 tonów"
i to jest dla mnie jasne,
ale czy ze wszystkich 3 farb mam wziasc ta sama proporcje (np: jedna czesc z kazdej) czy moze byc tak, ze fryzjerka jednej z farb dala mniej a innej wiecej?

oraz w jakich proporcjach zmieszac te farby z tym mixem 0/81 ( na stronie Welli jest tylko napisane 3 cm - na forum wizaz znalazlam odpowiedz, ze to 3 cm tubki) , ale nie jest to dla mnie oczywiste - przeciez dla krotkich wlosow przy farbowaniu odcieniami z 12 nie dam do farby tyle samo mixa co do wlosow dlugich, na ktore oczywiscie zuzyje wiecej farby....
czy istnieje w przypadku mixa rowniez rozwiazanie doboru ilosci mixa poprzez dobor odpowiednic proporcji? (prosze o pomoc zwlaszcza w tym temacie nie chcialabym srebrnych wlosow hihihi).


Na srodek i koncowki to wella color touch 10/81 + emulsja 4%.
Caly czas mialam to nakladane na wlosy, a tak naprawde to (jesli to mozliwe) w pewnym momencie chcialabym po prostu zrezygnowac z farbowania srodka i koncowek, zeby tych wlosow juz nie niszczyc - wiem, ze mojej kolezance (ktora rowniez ma wlosy farbowane na blond ) fryzjerka farbuje tylko odrosty (?!?) i caly czas ma piekny kolor (wlosy rowniez ma takie dlugie jak ja) - jak to jest mozliwe, czy to jest w ten sposob rozwiazane ?"Po upływie czasu działania po farbowaniu odrostów włosy zmoczyć wodą (przy farbowaniu rozjaśniającym użyć około 100 ml wody), masować od nasady po całej długości, aż z masy farbującej powstanie emulsja, którą pozostawiamy na włosach przez 5-10 minut (bez ciepła)."
A moze jest jescze jakis inny sposob, zeby farbowac tylko odrosty a reszte wlosow pozostawic w spokoju i zachowac na nich kolor.....


i ostatnie pytanie - moja mama rowniez chce, zeby ja ufarbowac na blond - jednym kolorem (np koleston 12/03 lub 12/7) i nie ma to byc taka drastyczna zmiana koloru jak u mnie - czy wystarczy emulsja 6%? (tak na prawde chodzi glownie o pokrycie siwych wlosow)

Z gory dziekuje za jakiekolwiek podpowiedzi i przepraszam za dlugosc postac (sto pytan do ... )
Pozdrawiam
Anka
Haberek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 15:30   #15
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Blond - wella - koleston z super mix - PYTANIA

jaki masz naturalny kolor wlosow?chodzi i o to czy masz bardzo ciemy odrost?rowniez jeste farbowana blondynka i szczerze mowiac raz chcialam zaoszczedzic na fryzjerze i sama "zrobilam "sobie odrosty,efekt-plamy w blizej nieokreslonym kolorze i wstyd u fryzjera do ktorego poszlam na ratunek,mam odrosty ciemny blond i wiem ze ciezko jest samemu zrobic odrosty zeby trafic w kolor pozostalych wlosow dlatego chodze tylko do fryzjera,robi mi same odrosty.wiem ,ze to wydatek bo trzeba chodzic srednio co 5 tygodni zeby w miare wygladac ale jak sie juz ktos decyduje na blon i chce w nim pozostac to trzeba sie z tym liczyc.moze zmien fryzjera na takiego ktory nie bedzie robil caluch wlosw tylko same odrosty,wyjdzie to taniej a i zdrowiej dla wlosow.co jaki czas robisz odrosty?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 07:08   #16
Haberek6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Blond - wella - koleston z super mix - PYTANIA

Bardzo dziekuje za odpowiedz
Musze powiedziec, ze przerazilas mnie tym co napisalas ...ja tez mam odrost ciemny blond ....i juz nie wiem co zrobic ...po prostu przeraza mnie ta ilosc pieniedzy, ktora zyczy sobie fryzjer...wiem, wiem co zaraz powiecie...wiedza kosztuje...calkowicie sie zgadzam
ale gdyby tak tylko znac proporcje ( i to jest wlasnie ta tajemna wiedza ) to moze by sie udalo.......

a odrosty ( w zasadzie cale wlosy) robie wlasnie tak co 5-6 tygodni

czy na prawde nikt nie wie w jakich proporcjach miesza sie ten mix z Welli?

Pozdrawiam
Anka

Edytowane przez Haberek6
Czas edycji: 2009-06-26 o 07:10
Haberek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 10:27   #17
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Blond - wella - koleston z super mix - PYTANIA

nawet jak uda Ci sie uzyskad dobre proporcje farby to pozostaje drugi problem a mianowicie rownomierne polozenie tej mieszanki na odroscie i odpowiedni czas jej trzymania,jezeli potrzymasz za dlugo to moga wyjsc jasniejsze niz pozostale wlosy a jak za krotko to zolte.mnie tez meczy juz odrost,wiem ze sporo bym zaoszczedzila bo place u fryzjera 110zl ale juz drugi raz eksperymentowac nie bede,szkoda wlosow,zapuszczam ,chce miec jak Ty po pas;-).Jezeli bardzo chcesz sama zrobic te odrosty to poprostu zapytaj fryzjerki jak dobrac proporcje.
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 11:55   #18
Haberek6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Blond - wella - koleston z super mix - PYTANIA

chyba zrobie tak jak radzisz, ublagam ja na kolanach , zeby podala mi szczegoly (wiem, ze ta moja fryzjerka bedzie sie wkrotce przeprowadzac do innej miejscowosci, wiec moze da sie uprosic )
ale mam pietra
Haberek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 12:00   #19
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Blond - wella - koleston z super mix - PYTANIA

jak zrobisz sobie juz te odrosty to napisz jak ci wyszlo.a jaki masz odcien tego blondu?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 05:29   #20
Haberek6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Blond - wella - koleston z super mix - PYTANIA

ok, napisze, ale zrobie tak, ze pojade do tej mojej fryzjerki i poprosze o krotki kurs z mieszania kolorow....zobaczymy....m oze sie zgodzi....
a co do odcienia to za pierwszym farbowaniem na blond to mialam taki cieply, zoltawy bardzo jasny blond, ale zle sie w nim czulam i poprosilam o zimny jasny blond wiec obecnie jest taki bardzo jasny popielaty blond.
W pracy sie smieja Gandalf Bialy hihihihi
Haberek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:42   #21
sywii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wella KOLESTON Perfect

Cześc mam pytanie... jakiś czas temu zafarbowałam włosy Wellą (nie pamiętam jaka to była seria) zauważyłam że więcej włosów mi wypada.... czy Wy też tak macie, juz nie wiem czy to od farby czy może działają na to inne czynniki wogóle nie związane z farbą.
Za niedlugo będę musiała zafarbowac odrosty i nie wiem czy tą samą farbą cZy inną kupić.
sywii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 12:42   #22
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Blond - wella - koleston z super mix - PYTANIA

zrobilas sobie juz te odrosty?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 14:03   #23
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Blond - wella - koleston z super mix - PYTANIA

lol

eee... czy mi się źle widzi czy autorka ma kładzioną kilka razy na całe włosy 12% wodę ?!?!

przecież to morderstwo dla włosów ;/


ja robię tylko odrosty sama sobie w domu i jakos działa jak się za każdym razem robi to samo tym samym
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 14:19   #24
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Blond - wella - koleston z super mix - PYTANIA

a mozesz napisac czym i jak robisz sama odrosty?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:45   #25
kasienka232
Raczkowanie
 
Avatar kasienka232
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Wella KOLESTON Perfect

Moj kolor wlosow to bardzo jasny platynowy blond. Po ostatniej wizycie u fryzjera wydaje mi sie on zbyt jasny jak dla mnie. Przeczytalam duzo pozytywnych recenzji na temat tej farby i chcialabym ja przetestowac na moich zniszczonych juz nie co wlosach.
Chcialabym odcien blondu bardziej naturalny, ciemniejszy. Mam jasna karnacje ale oczy w cieplym niebieskim odcieniu. Jaki odcien bylby dla mnie odpowiedni? Co oprocz farby musze zakupic?
__________________
Kosmetyki-Listopad
kasienka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 15:16   #26
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Wella KOLESTON Perfect

Cytat:
Napisane przez kasienka232 Pokaż wiadomość
Moj kolor wlosow to bardzo jasny platynowy blond. Po ostatniej wizycie u fryzjera wydaje mi sie on zbyt jasny jak dla mnie. Przeczytalam duzo pozytywnych recenzji na temat tej farby i chcialabym ja przetestowac na moich zniszczonych juz nie co wlosach.
Chcialabym odcien blondu bardziej naturalny, ciemniejszy. Mam jasna karnacje ale oczy w cieplym niebieskim odcieniu. Jaki odcien bylby dla mnie odpowiedni? Co oprocz farby musze zakupic?
Oprucz farby musisz kupić jeszcze wodę utlenioną w kremie, najlepiej poradź się babek w sklepie fryzjerskim, one pokażą Ci palety kolorów i pomogą dobrać odpowiedni jak im wytłumaczysz o co chodzi
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 18:46   #27
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Wella KOLESTON Perfect

Cytat:
Napisane przez sywii Pokaż wiadomość
Cześc mam pytanie... jakiś czas temu zafarbowałam włosy Wellą (nie pamiętam jaka to była seria) zauważyłam że więcej włosów mi wypada.... czy Wy też tak macie, juz nie wiem czy to od farby czy może działają na to inne czynniki wogóle nie związane z farbą.
Za niedlugo będę musiała zafarbowac odrosty i nie wiem czy tą samą farbą cZy inną kupić.

to jest wątek tylko o kolestonie... tej użyłaś?
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:00   #28
ewelas86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Wella KOLESTON Perfect

Cytat:
Napisane przez bianka12345 Pokaż wiadomość

ostatnio farbowalam wlosy ta farbą w kolorze 11/cos tam ale jasny popielaty blond i musze przyznać, ze żadnemu fryzjerowi sie nie udalao wczesniej to co mam po tej farbie. Jest super
bianko12345, możesz się pochwalić zdjęciem z efektami? Też myślę o tym kolorze A czy to nie przypadkiem kolor 8.1 (jasny popielaty blond)?
p.s. Farbowałaś na rozjaśniane włosy?
ewelas86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:27   #29
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
WELLA KOLESTON PERFECT kolor 6/74 ceglasty - z czym zmieszać by nie wyszedł jaskrawy?

Witam

Nie mam doświadczenia w mieszaniu farb, a chciałabym na głowie uzyskać rudy kolor, ale nie zbyt agresywny, a raczej bardziej naturalny Kiedyś byłam u fryzjera i pamiętam, że miałam wtedy pasemka blond i fryzjerka zmieszała 2 farby, bo powiedziała, że przy rozjaśnianych może wyjść zbyt intensywny ten rudy i faktycznie wyszedł bardzo ładny odcień

Zacznę od tego, że aktualnie mam włosy farbowane na odcień blondu (średni, ciemny?) i do tego jasne pasemka (rozjaśniane). Bardzo żałuję, że rozjaśniłam włosy, bo są trochę podniszczone i chciałabym zafarbować je na odcień rudości (bo podobno pasuje do mnie ). Wybrałam farbę WELLA Koleston Perfect kolor 6/74 ceglasty i tu pytanie - z czym zmieszać (z brązem którymś?), aby nie wyszedł zbyt jaskrawy?

Tu linki do palety Welli:

http://www.fotosik.pl/aukcje/aukcjaP...0394a4e.html#e kolorki wyszły dość ciemne

http://www.allegro.pl/item723568416.html ten "mój" kolor jest na samym dole w ostatniej tabelce na dole

Aha muszę dodać, że kiedyś farbowałam włosy już Kolestonem i zamiast mlecznej czekolady wyszedł mi kolor prawie czarny, także wychodzą ciemniejsze

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 09:36   #30
Izkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 59
Dot.: Wella KOLESTON Perfect

To ja w takim razie opiszę moje wrażenia po farbowaniu kolestonem 9/1. Trochę balam sie tego koloru , bo zazwyczaj farbka na poziomie 9 wychodzi mi dośc ciemno ( mam rozjaśnione włosy).
Na palecie ten kolorek jest jaśniutki ,ale po moich doświadczeniach wiem ,ze niekonicznie musi wyjśc taki na włosach.
Wczoraj właśnie zafarbowalam sobie wlosy tę farbą i jestem nawet mile zaskoczona. Kolor wyszedł jasny, ale nie szary jak to czasami bywa. Odrosty jak wiadomo nie sa super rozjaśnione i lekko żółtawe , ale źle nie jest. Następnym razem odważę sie chyba na 8/1, bo chyba bardziej zależy mi teraz na przyciemnieniu włosów.
Za jakis czas okaże sie jak sie ta farbka spiera ( oby nie na żółto)
Izkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-10 09:12:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.