Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz. 8 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-04, 14:27   #4981
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
dziewczyny jak są problemy to moze warto skorzystac z poradni laktacyjnej? ja korzystalam tylko telefonicznie ale jestem zadowolona.U mnie spotkanie z osoba z poradni laktacyjnej to koszt 80zl ale uwazam ze i tak warto jesli komus zalezy na kp.

A ja sie zastanawiam czy to mozliwe ze moj synek sie nadaja w 10min?bo u nas czesto tyle trwa teraz karmienie.Ale nie placze ani nic...no i tryska mi to mleko jak oszalale

A w ogole Tz spotkal wczoraj znajomych i dziewczyna miala 3miesieczną core w chuscie bardzo sobie chwalą,a chuste kupili za 60zl na allegro.A z racji ze to jest w mojej miejscowosci to Tz chyba pojedzie osobiscie do tego sklepu i mi kupi po weekendzie

Strasznie mam duzo wydatkow w tym miesiacu,jeszcze zamawialam na allegro karuzele,pałąka do wózka,staniki do karmienia no i musialam kupic nowe okulary
Czyzby z firmy Pentelka?





Cytat:
Napisane przez Iwasw Pokaż wiadomość
małaPaulina a kiedy miałaś taki problem z karmieniem Szymonka?
Pytałaś o tryskanie to się unormuje- tylko nie pamiętam kiedy u mnie się uspokoiło przy pierwszym dziecku.

U nas od wczoraj płacz przy jedzeniu nerwy chwila ssania i niby sen i tak na okrągło, ulewa na potęgę wszystko co zje. A i ile to trwało, bo 2 noce baaardzo słabe i głowa mi pęka

Czytam, że po kolei dzieciaczki mają taką fazę... byle szybko minęło.

Mandragorka a jak przyjęła twoje starsze dziecko szczepienie na pneumokoki?

Co do ulewania/odbijania-my zawsze próbujemy się odbić, jak się nie uda to ulewa
Dobrze, z tym, że ona wszystkie szczepienia zniosła dobrze.
Moj też ulewa, ale ladnie przybiera na wadze wieć po prostu taka jego uroda. Polozna się się śmiała, że po prostu mały to taki zarlok. Za dużo zje, a potem ulewa.

Kojarzy mi się, że koło 6 czy 7 tygodnia pojawia się kryzys laktacyjny i należy go przeczekac. Mimo wszystko dostawiac dziecko często do piersi. W tym czasie mleko zmienia swój skład i po jakimś czasie się to unormuje.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."





Edytowane przez Mandragorrka
Czas edycji: 2014-10-04 o 14:30
Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 14:30   #4982
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Czyzby z firmy Pentelka?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tak a co?
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 15:17   #4983
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Czyzby z firmy Pentelka?







Dobrze, z tym, że ona wszystkie szczepienia zniosła dobrze.
Moj też ulewa, ale ladnie przybiera na wadze wieć po prostu taka jego uroda. Polozna się się śmiała, że po prostu mały to taki zarlok. Za dużo zje, a potem ulewa.

Kojarzy mi się, że koło 6 czy 7 tygodnia pojawia się kryzys laktacyjny i należy go przeczekac. Mimo wszystko dostawiac dziecko często do piersi. W tym czasie mleko zmienia swój skład i po jakimś czasie się to unormuje.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Dzisiaj polozna powiedziała mi dosłownie to samo odnosnie jedzenia przez mała bo znowu ja męczyłam o to ulewanie wlasnie i stwierdziła, ze to zarlok



Dziewczyny Wy tak o tych skokach u dzieci a ja nie wiem czy moja juz miała czy nie czy to każde dziecko ma? Pojutrze skończy 3 tyg a od terminu liczonego przez lekarza minęło wczoraj 4 tyg

Tz dopiero wyjeżdża z pl takze bedzie za 7 godzin. Do tej pory kapalismy mała razem ale chyba dam sobie radę dzisiaj sama w ogole kąpiemy ja w tajemnicy przed polozna :p tzn nie pyta a my sie nie chwalimy bo według jej mądrych rad to powinnismy ja kąpać raz na tydzień

Moje dziecko nie zaśnie szybciej niz przed 1 w nocy i wpada w szał...nie płacze bardzo tylko marudzi głośno i macha raczkami i nogami i bardzo łapczywie łapie cycka, smoczek, pieluszkę, rączki...wszystko co koło buzi i ssie bardzo...to raczej nic z brzuszkiem bo czopki nie pomogły a na raczkach jest spokoj...




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 15:35   #4984
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Dzisiaj polozna powiedziała mi dosłownie to samo odnosnie jedzenia przez mała bo znowu ja męczyłam o to ulewanie wlasnie i stwierdziła, ze to zarlok



Dziewczyny Wy tak o tych skokach u dzieci a ja nie wiem czy moja juz miała czy nie czy to każde dziecko ma? Pojutrze skończy 3 tyg a od terminu liczonego przez lekarza minęło wczoraj 4 tyg

Tz dopiero wyjeżdża z pl takze bedzie za 7 godzin. Do tej pory kapalismy mała razem ale chyba dam sobie radę dzisiaj sama w ogole kąpiemy ja w tajemnicy przed polozna :p tzn nie pyta a my sie nie chwalimy bo według jej mądrych rad to powinnismy ja kąpać raz na tydzień

Moje dziecko nie zaśnie szybciej niz przed 1 w nocy i wpada w szał...nie płacze bardzo tylko marudzi głośno i macha raczkami i nogami i bardzo łapczywie łapie cycka, smoczek, pieluszkę, rączki...wszystko co koło buzi i ssie bardzo...to raczej nic z brzuszkiem bo czopki nie pomogły a na raczkach jest spokoj...




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ostatnio czytalam ze jezeli dziecko uspokaja sie od razu po wzięciu na rączki to znaczy ze mu sie nudzi/potrzebuje przytulania. Gdyby bylo glodne czy mialo kolki to by sie tak szybko nie uspokoilo.
A moj synek tez tak macha rączkami szybko i na przemian śmiesznie to wygląda

Kryzys moze byc dopiero w 5-6tyg ale u mnie to w sumie jeden dzien byl tylko taki ciezki.
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 15:46   #4985
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
ostatnio czytalam ze jezeli dziecko uspokaja sie od razu po wzięciu na rączki to znaczy ze mu sie nudzi/potrzebuje przytulania. Gdyby bylo glodne czy mialo kolki to by sie tak szybko nie uspokoilo.

A moj synek tez tak macha rączkami szybko i na przemian śmiesznie to wygląda



Kryzys moze byc dopiero w 5-6tyg ale u mnie to w sumie jeden dzien byl tylko taki ciezki.

Szkoda, ze jej sie nudzi w godzinach 21-1 w nocy normalnie oczy ma az czerwone ze zmęczenia i jej leca a za chwile panika i tak codzienny rytuał...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 15:51   #4986
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Szkoda, ze jej sie nudzi w godzinach 21-1 w nocy normalnie oczy ma az czerwone ze zmęczenia i jej leca a za chwile panika i tak codzienny rytuał...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
haha mojemu sie ostatnio nudzilo miedzy 1 a 3 w nocy
teraz tez spi i spi a potem pewnie będzie wojował
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 15:53   #4987
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
tak a co?
A nic, słyszałam że sa dobre i mają bardzo przystępna cene.
Do tego w ofercie firmy sa różnego rodzaju polary czy kurtki dla mam, które chcą nosić dziecko w chuście jesienią czy zimą.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-04, 16:55   #4988
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Iwasw Pokaż wiadomość
właśnie nie mogę sobie przypomnieć ile to trwało u starszej córki

A u was dziewczyny ile to trwało?
U mnie równiutko tydzień, potem był chwilę spokój a dziś znowu mała ma jakąś fazę
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 17:11   #4989
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Padnięta jestem-młody od 5 do 12 mało spał, do tego córcia wymagała uwagi,a małż w pracyJakoś przeżyłamTeraz odciągam mleko,ale chyba skończy się na 50ml-ostatnio rzadko kiedy jest więcej.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Marcin dziś kończy 4 tygodnie-czas leci
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 17:28   #4990
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Jakie mm podajecie maluchom?
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 17:30   #4991
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Jakie mm podajecie maluchom?
my bebiko HA
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-04, 17:32   #4992
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Ja podawalam nan ale mały ulewa po nic bardzo. Próbowałam hipp ale nie chce go jeść. W sumie się nie dziwię bo bardzo śmierdzi.
Dziś kupiłam Enfamil 1 AR... obu to było to no jedzenie u nas od pon. To katorga
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 17:45   #4993
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Ja jak dokarmiałam na początku to właśnie Bebiko... U mojego najmłodszego brata się sprawdziło więc też kupiliśmy...
A podajecie te kropelki podczas kolki czy zapobiegawczo codziennie? I raz dziennie czy kilka?
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 17:51   #4994
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Jakie mm podajecie maluchom?
My karmimy bebilonem i mala odpukac bardzo ladnie toleruje to mleczko.
W ogole jest malym zarloczkiem i 90ml ktore dotychczas zjadala juz jej nie wystarcza. Teraz mama z tata musza robic 120ml. Nie zawsze tyle zje ale tak kolo 100-110ml sie zakreci

Wy tak o tych jakis skokach a ja dalej nie wiem o co chodzi hehehe

Dzisiaj mala wyjatkowo duzo spi i cos czuje ze w nocy bedzie ladnie wojowac hehe a zaraz bedziemy oporzadzac malutka. Kapiel, czyszczenie pepuszka ktory jeszcze nie odpadl i itp a potem jedzonko czyli to co Roksanki lubia najbardziej
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 18:40   #4995
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
My karmimy bebilonem i mala odpukac bardzo ladnie toleruje to mleczko.

W ogole jest malym zarloczkiem i 90ml ktore dotychczas zjadala juz jej nie wystarcza. Teraz mama z tata musza robic 120ml. Nie zawsze tyle zje ale tak kolo 100-110ml sie zakreci



Wy tak o tych jakis skokach a ja dalej nie wiem o co chodzi hehehe



Dzisiaj mala wyjatkowo duzo spi i cos czuje ze w nocy bedzie ladnie wojowac hehe a zaraz bedziemy oporzadzac malutka. Kapiel, czyszczenie pepuszka ktory jeszcze nie odpadl i itp a potem jedzonko czyli to co Roksanki lubia najbardziej

My juz po kąpieli i wlasnie urządzamy karmienie

Ale sie wscieklam na tz...chociaz moze bardziej mi smutno ale on na siebie jest zły bardzo... przed wyjazdem z Pl spotkał sie z kolega i w aucie u kolegi zleciala mu obrączka i szukali 2 godziny i wyjmowali siedzenia i wszystko i przepadła nie szukał dalej bo juz była 16 a przed nim 700km no i jest bez obrączki Brda jej szukac ale chyba skończy sie na kupnie nowej...




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 18:40   #4996
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
dziewczyny jak są problemy to moze warto skorzystac z poradni laktacyjnej? ja korzystalam tylko telefonicznie ale jestem zadowolona.U mnie spotkanie z osoba z poradni laktacyjnej to koszt 80zl ale uwazam ze i tak warto jesli komus zalezy na kp.

A ja sie zastanawiam czy to mozliwe ze moj synek sie nadaja w 10min?bo u nas czesto tyle trwa teraz karmienie.Ale nie placze ani nic...no i tryska mi to mleko jak oszalale

A w ogole Tz spotkal wczoraj znajomych i dziewczyna miala 3miesieczną core w chuscie bardzo sobie chwalą,a chuste kupili za 60zl na allegro.A z racji ze to jest w mojej miejscowosci to Tz chyba pojedzie osobiscie do tego sklepu i mi kupi po weekendzie

Strasznie mam duzo wydatkow w tym miesiacu,jeszcze zamawialam na allegro karuzele,pałąka do wózka,staniki do karmienia no i musialam kupic nowe okulary
A gdzie korzystasz telefonicznie?

Podlinkuj skąd chusta,bo też się zastanawiam. Fajna cena.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 19:01   #4997
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Dzanet, Blondi kciuki zaciśnięte...
Witamy się i my...
Byliśmy wczoraj na tej izbie przyjęć, oczywiście na wjazd pretensje i fochy. Pani stwierdziła, że Ona w szpitalu nie ma oddziału dziecięcego więc musze za pobranie zapłacić i w ogóle tutaj przyjechałam z dzieckiem i że Oni nie mogą itd. Ja stwierdziłam że dlaczego mam płacić skoro mamy ubezpieczenie. Przyszła pani doktor i też problemy ale przyjęła nas jak to stwierdziła po koleżeńsku chociaż w tym szpitalu jest ambulatorium dziecięce wiec miała i tak obowiązek. Niestety z krwi nie pobrali tylko tym urządzeniem zmierzyła i miał na główce 7,5 a na tułowiu 8,9 i dala mi zalecenia:
w poniedziałek do lekarza i tam maja pobrac krew i mocz,
a do poniedziałku odstawić Go od piersi bo to prawdopodobnie przyczyna.
Wkurzyłam się po wyjściu i zadzwoniłam do mojej położnej, która pracuje w tym szpitalu. Powiedziała że ta pediatra to jakieś brednie mi tu nagadała i teraz nie odstawia się od piersi, bo przecież jak na 3 dni podam mu mm to Go brzuszek będzie bolał a potem nie wiadomo jak będzie z powrotem i absolutnie nie. Karmić go często, dopajać wodą i na słoneczko wystawiać... Posłuchałam położnej, bo ta pediatra to w ogóle dziwna. Pytała non stop czy mam wartościowe mleko, czy on na nim przybiera czy czasem go nie dokarmiam mm itd. Chyba jest za karmieniem mm. No a obie stwierdziły że poziom bilirubiny jest podwyższony ale nie bardzo wysoki więc nie jest tak źle.
Mam pytanie. Któraś z Was używała Sab Simplex? Martynka? Kasia? Chyba Wy. Ile kropelek dajecie i jak często? Bo tam pisze że aż 15 to nie za dużo?
Ja sab simplex dawałam 10 kropli plus 3 krople na smoczek jak w kolysce zaczynały się kolki.

Od wczoraj zaczęłam espumisan polski bo z sabu nie jest zadowolona a po espumisannie widzę że małej lepiej odchodzą gazy

Witam

Jutro teście wracają do domu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 19:06   #4998
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Dziewczynki moje kochane. ..
Nadszedł już ten czas by pożegnać sie z poczekalnia.
Za nami 8 pięknych wątków, w nich dużo śmiechu, trochę łez, dramatów i intryg ;p
Zaczelysmy wątek na dwóch kresach i kończymy z pociechami na rękach. Każda z nas przechodziła ten wątek w wyjątkowy sposób
Cieszę się ze was poznałam i jest takie miejsce gdzie ktoś Cie wysłucha, doradzi i przytuli wirtualnie.
Mam zaszczyt wkleić link do nowego dla nas świata https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=781431
Mam nadzieję ze zostaniemy w tym gronie przez kolejne wątki. Czas zamknąć poczekalnie
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 19:08   #4999
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
My juz po kąpieli i wlasnie urządzamy karmienie

Ale sie wscieklam na tz...chociaz moze bardziej mi smutno ale on na siebie jest zły bardzo... przed wyjazdem z Pl spotkał sie z kolega i w aucie u kolegi zleciala mu obrączka i szukali 2 godziny i wyjmowali siedzenia i wszystko i przepadła nie szukał dalej bo juz była 16 a przed nim 700km no i jest bez obrączki Brda jej szukac ale chyba skończy sie na kupnie nowej...




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
My dziś też po kąpieli

Ale ja tomam rytulal teraz

Najpierw jeden cyc i w tym czasie zeluje główkę Mariki żelem na ciemieniuche
Następnie kapanie, mycie główki, ubieranie, mycie buzki, kremik.

Drugi cyc i w tym czasie czesanie jednej strony głowy, potem lezakowanie na drugiej stronie i szczotkowanie i trzeci cyc na uspanie

Gotowe

Nie pytać ile to trwa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-04, 19:09   #5000
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Koniec wątku
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 19:37   #5001
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Mamy wrzesień-moment wielki-czas przywitać nasze bąbelki. Wrzesniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Iwasw Pokaż wiadomość
właśnie nie mogę sobie przypomnieć ile to trwało u starszej córki

A u was dziewczyny ile to trwało?



Ale co? Problem z karmieniem czy tryskanie mleka?

Aneta bardzo fajny kalendarz szczepień u Was!
I jeszcze wszystko za darmo... Polska jest chyba jednym z niewielu krajów, w ktorym placi sie za szczepienia...

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Dzisiaj polozna powiedziała mi dosłownie to samo odnosnie jedzenia przez mała bo znowu ja męczyłam o to ulewanie wlasnie i stwierdziła, ze to zarlok



Dziewczyny Wy tak o tych skokach u dzieci a ja nie wiem czy moja juz miała czy nie czy to każde dziecko ma? Pojutrze skończy 3 tyg a od terminu liczonego przez lekarza minęło wczoraj 4 tyg

Tz dopiero wyjeżdża z pl takze bedzie za 7 godzin. Do tej pory kapalismy mała razem ale chyba dam sobie radę dzisiaj sama w ogole kąpiemy ja w tajemnicy przed polozna :p tzn nie pyta a my sie nie chwalimy bo według jej mądrych rad to powinnismy ja kąpać raz na tydzień

Moje dziecko nie zaśnie szybciej niz przed 1 w nocy i wpada w szał...nie płacze bardzo tylko marudzi głośno i macha raczkami i nogami i bardzo łapczywie łapie cycka, smoczek, pieluszkę, rączki...wszystko co koło buzi i ssie bardzo...to raczej nic z brzuszkiem bo czopki nie pomogły a na raczkach jest spokoj...




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chce się tulić.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Dziewczynki moje kochane. ..
Nadszedł już ten czas by pożegnać sie z poczekalnia.
Za nami 8 pięknych wątków, w nich dużo śmiechu, trochę łez, dramatów i intryg ;p
Zaczelysmy wątek na dwóch kresach i kończymy z pociechami na rękach. Każda z nas przechodziła ten wątek w wyjątkowy sposób
Cieszę się ze was poznałam i jest takie miejsce gdzie ktoś Cie wysłucha, doradzi i przytuli wirtualnie.
Mam zaszczyt wkleić link do nowego dla nas świata https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=781431
Mam nadzieję ze zostaniemy w tym gronie przez kolejne wątki. Czas zamknąć poczekalnie

Piękne!
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-04 20:37:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.