Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 13:12   #1651
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Wrociłam od siebie z galerii i w Mario widzialam kilka fajnych zapachów przecenionych Na pewno najnowsza escada jest przeceniona wczesniej widzialam, że ktoś o niej wspominał więc może warto zajrzec do Mario. Z przecenionych widziałam tez tusze Diorshow za 99 zł
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:13   #1652
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nieoczekiwanie znalazłam swój idealny podkład w postaci Diora Forever- do cery mieszanej jest idealny, na bank kupię flachę
Ja ostatnio używam tylko podkładu mineralnego Bobbi brown lub Kremu BB tez bobbikowego. Odkąd mniej się denerwuję, lepiej odżywiam i wysypiam to mam dużo ładniejszą cerę (od miesiąca nie pracuję - dobrze, że widzę też tego plusy w postaci ładniejszej cery )

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wrociłam od siebie z galerii i w Mario widzialam kilka fajnych zapachów przecenionych Na pewno najnowsza escada jest przeceniona wczesniej widzialam, że ktoś o niej wspominał więc może warto zajrzec do Mario. Z przecenionych widziałam tez tusze Diorshow za 99 zł
A czy to jest ta wiśniowa?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:17   #1653
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do Naturmedicin.. Będą na targach w W-wie i odżywka Xlash 3 ml będzie kosztować 144 zł ...

Chyba się zdecyduję jednak na Xlash'a... Opinie dobre , skład naturalny i o połowę tańsza ...

Jakby były chętne, to mogę zakupić, tylko trzeba doliczyć do tej kwoty 5,50 zł , za list - pol. priorytet + koperta bąbelkowa . Pieniążki z góry, na moje konto więc trzeba zaufać Tigerrkowi , że nie zdefrauduje , tylko kupi i wyśle . Aczkolwiek , wiem co się ze mną dzieje , na tych targach , amok kompletny ..., tyle cudeniek na wyciągnięcie ręki ... Więc zawsze jakieś ryzyko defraudacji istnieje

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------




Dzięki
Właśnie skończył mi się żel do mycia twarzy, więc akurat ...
Tez sie tam wybieram, jak sie wyrobie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Oczywiście, jestem do usług Ja na pewno też wtedy się skuszę na coś bobbikowego.


Ja nie mam tego macowego, ale wydaje mi się, że on jest bardziej tradycyjnym pędzlem. Ten bobbikowy jest zbity i ma specyficznie pościnane włosie, tak pod różnym kątem - można aplikować róż samym czubkiem, bokiem... (zaraz porobię foty)


Dzięki za odp. Już rozumiem. Ja czasem potrzebuję informacji zwrotnej, bo wychodzę z założenia, że nie każdy myśli tak jak ja

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nieoczekiwanie znalazłam swój idealny podkład w postaci Diora Forever- do cery mieszanej jest idealny, na bank kupię flachę
NO NO

ja ideału nadal nie znalazlam
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:22   #1654
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

elizabarbara pewnie się powtarzam (na pewno!) ale próbowałaś Clarinsa Skin Illusion? To mój podkład idealny, co więcej, parę osób już zaraziłam sympatią do niego Ładnie kryje, rozświetla, pielęgnuje, nawilża, jest trwały i świetnie pachnie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:23   #1655
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Używam aktualnie tego płynu, kosztuje dokładnie 4,49zł. Tani, zmywa tak jak Bioderma ale troszke podrażnia moje oczy. Za to jeśli szukacie taniegopłyny do demakijażu to odkryłam micele z firmy AA - kosztują około 10 zł i świetnie zmywają cały makijaż, bez podrażnień. Mam zamiar na dniach dodać o nich notkę na blogu bo moim zdaniem są warte uwagi.
Ja używam i płynu micelarnego, i żelu (akurat teraz tego niebieskiego z granulkami, po zmyciu makijażu płynem). Mam jeszcze biodermę, używałam płyn z bourjois i nie widzę szczególnej różnicy między tymi produktami, oprócz ceny
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio używam tylko podkładu mineralnego Bobbi brown lub Kremu BB tez bobbikowego. Odkąd mniej się denerwuję, lepiej odżywiam i wysypiam to mam dużo ładniejszą cerę (od miesiąca nie pracuję - dobrze, że widzę też tego plusy w postaci ładniejszej cery )
Dobry jest ten bobbikowy minerałek? Chodziłam koło niego, ale w końcu zamówiłam Lily Lolo hmm...
Krem BB testowałam i byłam zadowolona z krycia i konsystencji, ale kolor ciemny strasznie jak dla mnie Myślę teraz o potestowaniu jakiegoś azjatyckiego bebika. Przydałby się na lato
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:24   #1656
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja używam i płynu micelarnego, i żelu (akurat teraz tego niebieskiego z granulkami, po zmyciu makijażu płynem). Mam jeszcze biodermę, używałam płyn z bourjois i nie widzę szczególnej różnicy między tymi produktami, oprócz ceny

Dobry jest ten bobbikowy minerałek? Chodziłam koło niego, ale w końcu zamówiłam Lily Lolo hmm...
Krem BB testowałam i byłam zadowolona z krycia i konsystencji, ale kolor ciemny strasznie jak dla mnie Myślę teraz o potestowaniu jakiegoś azjatyckiego bebika. Przydałby się na lato
Może tego ze ślimakiem? Bardzo fajny jest
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:25   #1657
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio używam tylko podkładu mineralnego Bobbi brown lub Kremu BB tez bobbikowego. Odkąd mniej się denerwuję, lepiej odżywiam i wysypiam to mam dużo ładniejszą cerę (od miesiąca nie pracuję - dobrze, że widzę też tego plusy w postaci ładniejszej cery )

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------


A czy to jest ta wiśniowa?

Tak to ta wiśniowa
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 13:30   #1658
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
elizabarbara pewnie się powtarzam (na pewno!) ale próbowałaś Clarinsa Skin Illusion? To mój podkład idealny, co więcej, parę osób już zaraziłam sympatią do niego Ładnie kryje, rozświetla, pielęgnuje, nawilża, jest trwały i świetnie pachnie
Kochana, slyszalam o tym podkladzie wiele, ale w Lublinie nie ma niestety dougiego Przy najblizszej okazji postaram sie wziac probke..

Uzywam teraz shiseido sun protection i jest niezly. Aczkolwiek nie idealny Ściera mi sie z brody po paru godzinach... Lubilam tez guerlainkowe parure, revlonowy colorstay, Maczkowy long oraz jeden z Żiwąszi .. Reszta jakos mi nie lezy.
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:31   #1659
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
elizabarbara pewnie się powtarzam (na pewno!) ale próbowałaś Clarinsa Skin Illusion? To mój podkład idealny, co więcej, parę osób już zaraziłam sympatią do niego Ładnie kryje, rozświetla, pielęgnuje, nawilża, jest trwały i świetnie pachnie
Podpisuję się pod każdym słowem , od kiedy go mam w kąt poszły wszystkie inne podkłady, czasem robię "skok w bok" z chęci przetestowania czegoś nowego ale zawsze wracam do Skin Illusion...
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:32   #1660
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

PĘDZEL DO RÓŻU BOBBI BROWN
Blush Brush

KLIK

Wstawiłam foty i rysunek pędzla (w wątku bobbikowym) Rysunek odręczny, nie jestem rysownikiem tylko rzemieślnikiem z pierwszego wykształcenia, więc proszę o wyrozumiałość

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dobry jest ten bobbikowy minerałek? Chodziłam koło niego, ale w końcu zamówiłam Lily Lolo hmm...
Krem BB testowałam i byłam zadowolona z krycia i konsystencji, ale kolor ciemny strasznie jak dla mnie Myślę teraz o potestowaniu jakiegoś azjatyckiego bebika. Przydałby się na lato
Dla mnie jest idealny pod względem koloru. Po drugie wg mnie dobrze kryje. Bardzo ładnie wygląda po nim buzia. Nie wiem tylko czy będzie dobry dla bardzo tłustych cer bo można się po nim po jakimś czasie świecić (ale estetycznie, bardziej w kierunku rozświetlenia, a nie nieestetycznego spływającego makijażu). Być może, gdy się użyje primera to będzie dłużej matowy. Mi to akurat nie przeszkadza, bo mam cerę mieszaną, nie tłustą i lubię rozświetlenie.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-03-04 o 13:48
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:33   #1661
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tak to ta wiśniowa
A na ile jest przeceniona, bo na all setke mozna kupic juz od 190zl (od sprawdzonego sprzedawcy )



Dziewczyny a jaki kolor Clarinsa polecacie dla osoby, ktora z guerlaina ma 02, shiseido 40, maca NC20 / NW20..? Zebym wiedziala o jaka probkę poprosic, bo dwóch na pewno mi w dougim te sknery nie zrobia
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2013-03-04 o 13:34
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 13:33   #1662
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tak to ta wiśniowa
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:34   #1663
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A na ile jest przeceniona, bo na all setke mozna kupic juz od 190zl (od sprawdzonego sprzedawcy )
o ile sie nie myle 159 złotych

edit: wlasnie przed chwila zadzwonilam i wypytalam sie to jest 50 ml za 150 zł
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2013-03-04 o 13:36
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:34   #1664
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio używam tylko podkładu mineralnego Bobbi brown lub Kremu BB tez bobbikowego. Odkąd mniej się denerwuję, lepiej odżywiam i wysypiam to mam dużo ładniejszą cerę (od miesiąca nie pracuję - dobrze, że widzę też tego plusy w postaci ładniejszej cery )
Mnie z BB tylko long Wear podchodzi, testowalam wczoraj Moisture i jezu - kompletna porazka, spynal z ryjka
Ale fakt, jak sie człowiek wysypia to i cera ładniejsza
Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Tez sie tam wybieram, jak sie wyrobie
NO NO

ja ideału nadal nie znalazlam
Może i Ty znajdziesz kiedyś. Ja na Forevera nieoczekiwanie się natknełam, nigdy wczesniej go nie testowałam jakoś, bo sie nacięłam na innych diorkach, ale gdzies na blogu ktoś go chwalił jakiś czas temu i pomyślałam sobie czemu nie wziać póbki, no i zadziałało
Tylko musze dobrać kolor, bo 022 za rózowy, wziełam jeszcze na testy 023 i 020, a chciałam 021 bo najbardziej zólty, ale testera brak, musze gdzies indziej namierzyć.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:37   #1665
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja używam i płynu micelarnego, i żelu (akurat teraz tego niebieskiego z granulkami, po zmyciu makijażu płynem). Mam jeszcze biodermę, używałam płyn z bourjois i nie widzę szczególnej różnicy między tymi produktami, oprócz ceny

Dobry jest ten bobbikowy minerałek? Chodziłam koło niego, ale w końcu zamówiłam Lily Lolo hmm...
Krem BB testowałam i byłam zadowolona z krycia i konsystencji, ale kolor ciemny strasznie jak dla mnie Myślę teraz o potestowaniu jakiegoś azjatyckiego bebika. Przydałby się na lato
Ja co prawda nie o bobbikowym minerałku...ale z minerałków polecam Annabelle Minerals. Właśnie zamówiłam biga, świenie się nakładają na sucho i na mokro, dają dobre krycie, dobrze i długo matują i nie warzą się w strefie T. Testowałam swego czasu LL i nie zrobiły na mnie wrażenia. Krycie bardzo marne, a ja krycia dużego nie potrzebuję, szybko warzyły się i ścierały...

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A na ile jest przeceniona, bo na all setke mozna kupic juz od 190zl (od sprawdzonego sprzedawcy )



Dziewczyny a jaki kolor Clarinsa polecacie dla osoby, ktora z guerlaina ma 02, shiseido 40, maca NC20 / NW20..? Zebym wiedziala o jaka probkę poprosic, bo dwóch na pewno mi w dougim te sknery nie zrobia
Podejrzewam że w 107 powinnaś celować, 105 może być za jasna...
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:38   #1666
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Oczywiście, jestem do usług Ja na pewno też wtedy się skuszę na coś bobbikowego.


EDIT:
Mam ten macowy # 168 , pomyliły mi sie numerki.
Sorry. One mają zupełnie inny kształt. MAC # 168 jest ścięty i mniejszy - ja używam go do konturowania.


Ten bobbikowy jest zbity i ma specyficznie pościnane włosie, tak pod różnym kątem - można aplikować róż samym czubkiem, bokiem... (zaraz porobię foty)


Dzięki za odp. Już rozumiem. Ja czasem potrzebuję informacji zwrotnej, bo wychodzę z założenia, że nie każdy myśli tak jak ja
Milko, jak będą w D. jakieś sensowne obniżki (takie 20% minimum ), to ja się pozwolę do Ciebie uśmiechnąć o pędzel Bobbikowy do różu, bo tak go zachwalasz, że czuję się skutecznie skuszona .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:41   #1667
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie z BB tylko long Wear podchodzi, testowalam wczoraj Moisture i jezu - kompletna porazka, spynal z ryjka
Ale fakt, jak sie człowiek wysypia to i cera ładniejsza
Ja używałam tego nawilżającego zimą podczas mrozów i sprawdził się doskonale. Teraz już wolę lżejsze.

Ja się trzymam bobbikowych podkładów, bo mam tam swój idealny odcień. Zdaję sobie sprawę, że jednego idealnego podkładu nigdy nie znajdę , więc dlatego nie szukam wśród innych marek, bo u innych nie ma dla mnie właściwego koloru (przynajmniej w PL).

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Milko, jak będą w D. jakieś sensowne obniżki (takie 20% minimum ), to ja się pozwolę do Ciebie uśmiechnąć o pędzel Bobbikowy do różu, bo tak go zachwalasz, że czuję się skutecznie skuszona .
Oczywiście
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:43   #1668
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja używałam tego nawilżającego zimą podczas mrozów i sprawdził się doskonale. Teraz już wolę lżejsze.

Ja się trzymam bobbikowych podkładów, bo mam tam swój idealny odcień. Zdaję sobie sprawę, że jednego idealnego podkładu nigdy nie znajdę , więc dlatego nie szukam wśród innych marek, bo u innych nie ma dla mnie właściwego koloru (przynajmniej w PL).

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------


Oczywiście
Z góry dziękuję
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 14:01   #1669
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Soso, esterr, a jaką macie cerę?
Bo ja próbowałam też tego clarinsa, ale u mnie nie trzyma się w strefie T I krycie niestety jak dla mnie za małe.
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 14:13   #1670
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Soso, esterr, a jaką macie cerę?
Bo ja próbowałam też tego clarinsa, ale u mnie nie trzyma się w strefie T I krycie niestety jak dla mnie za małe.
Ja mam mieszaną z przetłuszczającą się strefą T i u mnie trzyma się pięknie, nawet nie muszę sypańcem utrwalać. W dodatku rozświetlenie przy mojej mieszanej cerze wygląda bardzo naturalnie a nie jakbym się łojem wysmarowała .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 14:14   #1671
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Ja tez skin ilusion polecam
Ostatnio poszedł w odstawkę, bo mi cera zwariowała i nic sie jej nie trzymało. Ale po wypróbowaniu wielu innych pokornie do niego wróciłam.
Shiseido mam 50 , skin ilusion miałam 107, teraz mam 105 i faktycznie jest trochę za jasny. Za to 107 chyba bardziej wpada w róż, ale nie testowałam ich jednocześnie, wiec moge się mylic.

Edytowałam bo shiseido mam jednak 50, nie 40.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-03-04 o 14:25
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 14:22   #1672
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Soso, esterr, a jaką macie cerę?
Bo ja próbowałam też tego clarinsa, ale u mnie nie trzyma się w strefie T I krycie niestety jak dla mnie za małe.
Mieszaną, na czole potrafi pojawiać się błysk i nadmiar sebum, z kolei nos i policzki czesto się przesuszają Nie mam skłonności do rozszerzonych porów, ale już do zapychania bardzo. Skin Illusion sprawdza się u mnie bardzo dobrze, krycie mi wystarcza, rozświetlenie lubię, a co do trwałości - bywa, że od 6 do 24, z tym, ze tak mniej wiecej w połowie dnia ratuję sie jakąś absorbentką. Również nie utrwalam go żadnym sypkaczem, co dla mnie jest wybawieniem, bo nie znoszę tylu warstw na twarzy

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2013-03-04 o 14:42 Powód: lit.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 14:25   #1673
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną z przetłuszczającą się strefą T i u mnie trzyma się pięknie, nawet nie muszę sypańcem utrwalać. W dodatku rozświetlenie przy mojej mieszanej cerze wygląda bardzo naturalnie a nie jakbym się łojem wysmarowała .
Ja właśnie dostałam ostatnio w douglasie próbkę tego podkładu i wiązałam z nim spore nadzieje, ale koło nosa to małe latarenki mi się zrobiły niestety, na nosie prawie w ogóle już go nie mam, niedobrze
Za to clarins teint haute tenue trzyma się jak marzenie, tylko nie daje takigo fajnego efektu delikatnego, naturalnego rozświetlenia i bądz tu mądry.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mieszaną, na czole potrafi pojawiać się błysk i nadmiar serum, z kolei nos i policzki czesto się przesuszają Nie mam skłonności do rozszerzonych porów, ale już do zapychania bardzo. Skin Illusion sprawdza się u mnie bardzo dobrze, krycie mi wystarcza, rozświetlenie lubię, a co do trwałości - bywa, że od 6 do 24, z tym, ze tak mniej wiecej w połowie dnia ratuję sie jakąś absorbentką. Również nie utrwalam go żadnym sypkaczem, co dla mnie jest wybawieniem, bo nie znoszę tylu warstw na twarzy
Ło matko, to bez utrwalenia pudrem to pewnie by mi nawet z policzków zjechał.


Dzięki dziewczyny
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 14:44   #1674
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Może tego ze ślimakiem? Bardzo fajny jest
Myślałam o nim, ale boję się, że mnie zapcha . Teraz mocno zastanawiam się nad Innisfree Eco Science White C BB Cream SPF35
Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie o bobbikowym minerałku...ale z minerałków polecam Annabelle Minerals. Właśnie zamówiłam biga, świenie się nakładają na sucho i na mokro, dają dobre krycie, dobrze i długo matują i nie warzą się w strefie T. Testowałam swego czasu LL i nie zrobiły na mnie wrażenia. Krycie bardzo marne, a ja krycia dużego nie potrzebuję, szybko warzyły się i ścierały...
Annabelle? Słyszałam, że są dość ciemne, a ja potrzebuję coś na poziomie porcelain z LL albo olive fair/neutral fair z EDM. Jednak jeśli są jakieś jasne odcienie, to chętnie wypróbuję . Muszę pobuszować na mineralnym forum.
Mam nadzieję, że Lily Lolo mi podpasuje jednak, bo właśnie dziś dostałam duże opakowanie
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:23   #1675
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja miałam Sebium i Sensibio. Jak dla mnie Sensibio jest łagodniejszy, ale i lepszy. Tego mincela porównałabym raczej do Sensibio.
W takim razie nie dla mnie ten Biedronkowy cud. Z obu miceli Biodermy lepszy był Sebium, sensibio się nie sprawdził.
Dziękuję za odpowiedź.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:36   #1676
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Wstawiłam foty i rysunek pędzla (w wątku bobbikowym) Rysunek odręczny, nie jestem rysownikiem tylko rzemieślnikiem z pierwszego wykształcenia, więc proszę o wyrozumiałość
Fajny ten pedzel... ja mam podobnego (może nawet takiego samego) kształtu z Sephory i chociaż jest beznadziejny (drapie i zostawia mi na facjacie co najmniej 3 długie czarne włosy przy każdym użyciu) to i tak codziennie go używam, bo kolor, który nim nakładam idealnie się wtapia
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:49   #1677
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość

Podejrzewam że w 107 powinnaś celować, 105 może być za jasna...
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Milko, jak będą w D. jakieś sensowne obniżki (takie 20% minimum ), to ja się pozwolę do Ciebie uśmiechnąć o pędzel Bobbikowy do różu, bo tak go zachwalasz, że czuję się skutecznie skuszona .
To jest nas juz 2 skuszone Ale ja dopiero po świetach Teraz mam odwyk

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną z przetłuszczającą się strefą T i u mnie trzyma się pięknie, nawet nie muszę sypańcem utrwalać. W dodatku rozświetlenie przy mojej mieszanej cerze wygląda bardzo naturalnie a nie jakbym się łojem wysmarowała .
To masz taką sama cerę jak ja KOniecznie musze sprobowac tego clarinsa Bede namiawiala panie z dougiego zeby mi zrobily 105 i 107

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja tez skin ilusion polecam
Ostatnio poszedł w odstawkę, bo mi cera zwariowała i nic sie jej nie trzymało. Ale po wypróbowaniu wielu innych pokornie do niego wróciłam.
Shiseido mam 50 , skin ilusion miałam 107, teraz mam 105 i faktycznie jest trochę za jasny. Za to 107 chyba bardziej wpada w róż, ale nie testowałam ich jednocześnie, wiec moge się mylic.

Edytowałam bo shiseido mam jednak 50, nie 40.
To czuje sie skuszona

A co do shiseido, to ja mialam i 40 i 50.. Sadze ze ta ostatnia troszke bardziej w rozowe tony wpada..
A mozesz porownac clarinsa do shiseido? Jakies roznice w noszeniu, trwalosci itp?


A swoja droga, jakbym sobie nie utrwalila podkladu sypkaczem, tobym sie dziwnie czula.. lata przyzwyczajen robią swoje
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:53   #1678
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
To masz taką sama cerę jak ja KOniecznie musze sprobowac tego clarinsa Bede namiawiala panie z dougiego zeby mi zrobily 105 i 107
Spróbuj jest naprawdę fajny. Ładnie dopasowuje się do skóry, nie widać go na twarzy. Szkoda tylko że nie mają w palecie naprawdę jasnych kolorków .
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:18   #1679
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

A co do hurtowego kolekcjonowania gratisów rozdawanych w drogeriach to zgadzam się z James, trochę to niefajne
Nie znasz sie . Zreszta wyzej napisano, ze inni tez tak robia. A skoro inni tak robia to wiesz... .

Uczciwosci kupic sie nie da jak widac.


Da sie za to kupic kozieradke . Natchniona nowa nadzieja i wiara, ze moje wlosy jednak przestana wypadac zakupilam dwie paczki i wlasnie parze ten smrod. W desperacji buzie se psikne, bo to jak moja broda wyglada to o pomste do nieba wola.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:32   #1680
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Elizko tak na szybko to shiseido wydaje mi sie trochę trwalszy, za to clarins jest bardziej kremowy i rozswietlający, tak jakoś ładniej w nim wyglądam, rzekłabym nawet że optycznie młodziej nieco
Mam buzię nieco starszawą mnóstwo popekanych naczynek i prawie ostatnio prawie ciągły rumień, więc mam co ukrywać i dla siła krycia jest porównywalna. Shiseido leży w szufladzie od października, ale wyciągnę go i wymaluję się bo ze względu na zaawansowany wiek mogło się co nieco pomieszac I dam znac
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.