Proszę przeobrazić mnie w bóstwo :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-27, 09:31   #1
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403

Proszę przeobrazić mnie w bóstwo :)


Kilka słów o sobie
* włosy: proste, w dzieciństwie blond dziewcze teraz kolor mysi bardzo ciemny blond
* cera: blada i piegi na nosie, twarzyczka często zarumieniona
* oczy: zieleń wpadająca w szarość, obwolutka tęczówki grafitowa, żrenicę otacza piwny krąg (to po tacie)
Bardzo proszę mi pomóc w doborze fryzurki (preferuję klasyczne, do ramion i proste w układaniu)oraz kolorku który dałoby się uzyskać najlepiej za pomocą szamponu koloryzującego...no może jakiś lekki balejaż
I jeszcze jedna wielka prośba..dotyczy delikatnego makijażu oczu do wykonania..kochane panie wizażanki, jak go wykonywać bym nie wyglądała jak "stara-maleńka"??? a zwykle taki efekt uzyskuję ..proszę o instrukcje lub przykłady

Z góry dziękuje za wszelkie sugestie i poświęcony mi czas.
Gorące całusy
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-27, 09:59   #2
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Re: Proszę przeobrazić mnie w bóstwo :)

Znalazłam amatorską fotkę bez retuszu..chyba ta będzie lepsza
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 10:29   #3
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Proszę przeobrazić mnie w bóstwo :)

Na tym pierwszym czarno-białym zdjęciu wyglądasz jak z lat może 40-tych czy 50-tych. Wydaje mi się, że powinnaś troszkę zmienić kształt brwi, by najpierw unosiły się lekko, a potem opadały, twoje opadają i przez to twarz wydaje się smutna. Masz bardzo delikatną urodę, jesteś bardzo świeża i powinnaś to eksponować, nie obciążaj swojej twarzy zbyt dużą ilością kosmetyków. Co do makijażu oczy, jeśli ma być delikatny to używaj jasnych stonowanych kolorów cieni: szary, jasny brąz, wszelkie cieliste kolory, lekki róż itp. Bardzo przydatny będzie Ci róż, bo ożywi twarz, najlepiej taki z lekkim połyskiem.
Co do włosów, to może lekka grzywka z boku i wystrzępione końcówki??
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 10:59   #4
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Proszę przeobrazić mnie w bóstwo :)

Ale masz ładną buzię Akira Ja się nie znam na metamorfozie za bardzo, ale mam jedno pytanko. Czy ktoś wie jaka szminka jest na pierwszym zdjęciu? Jest śliczna Może jakiś podobny kolorek?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 11:35   #5
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Re: Proszę przeobrazić mnie w bóstwo :)

ojejej jakie śliczne makijaże..abym tylko potrafiła je wiernie odtworzyć..szczególnie ten kolorek na powiekach Milli Jovovich...też chcę mieć taki..może jakiś delikatny odcień uniwersalnego błyszczyka firmy Pupa + pogrubiający tusz do rzęs??..no i oczywiście zgadzam się co do brwi: do regulacji !
Miałam kiedyś krótką grzywkę ale wyglądałam w niej okropnie..lepiej czułam się w długiej zaczesanej na bok

Dziękuję za rady i fotki napewno skorzystam

PS. Hmmm..przerobić się na blondynkę???
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.