w nastepne wakacje nie chce byc buraczkiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-06, 15:44   #1
bstr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 13
GG do bstr

w nastepne wakacje nie chce byc buraczkiem


tak wygladalam w ostatnie wakacje, tym razem jednak chciaBabym zmienic conajmniej 2 rzeczy:
1. fryzurke - chcialabym miec nieco ciemniejsze i krotsze wloski, no ale nie wiem co by mi moglo tak naprawde pasowac
2. chcialabym miec nieco inny kolor skory niz ta gleboka czerwien - no i nie wiem co mam zrobic, jakos sloneczko nie dziala na mnie zbyt dobrze

dziewczyny, poradzcie mi cos plizzz
bstr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 16:02   #2
ika87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 37
GG do ika87
Re: w nastepne wakacje nie chce byc buraczkiem

Oj, ja bym na twoim miejscu na pewno nie ścinała włosków. Przynajmniej nie za dużo Z długimi mozesz wiele ciekawych upiec wyprobowac, a jak juz musisz koniecznie cos zrobic to raczej tylko je scieniuj. Na przykład tak:
ika87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 19:26   #3
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: w nastepne wakacje nie chce byc buraczkiem

Oj, no i czarny kolorek też Ci nie służy!
W ogóle śliczna z Ciebie dziewczyna! Włoski ładne. Przemyśl fryzurkę, a latem stosuj obowiązkowo kremy z filtrami i to wysokimi! Możesz wcześniej przygotować skórę to sezonu "buraczkowego" stosując specyfiki z beta-karotenem.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 20:07   #4
bstr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 13
GG do bstr
Re: w nastepne wakacje nie chce byc buraczkiem

heh, dzięki, własnie musze to przemyśleć bo zastanawiałam się nad kolorkiem bliskim czerni. Zdecydowanie przemyśle to raz jeszcze
n a puki co mam lodówke pełną karotki

myślisz że solarium tez by mnie tak rozwaliło?
bstr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 22:09   #5
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: w nastepne wakacje nie chce byc buraczkiem

ja w przed ubiegłym sezonem WYJĄTKOWO zafundowłam sobie kilka krótkich wypadów do solariu, gdzie smażyłam się również w towarzystwie filtrów

niby to pomogło nie spiekać się tak szybko na raka (bo moja cera też nie lubi słońca), ale teraz widzę, że przybyło mi mnóstwo pieprzyków
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-07, 09:43   #6
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: w nastepne wakacje nie chce byc buraczkiem

Witaj
Moim zdaniem powinnaś wystopniować włoski - to by pomogło proporcjom Twojej buzi;-)Tzn. nie skracaj ich tak bardzo z długości - tylko niech fryzjer je tak obetnie by miały rózne długości. Dzieki temu fryzurka zyska lekkości i objętości.
Z tego co piszesz o swojej cerze masz cere naczynkową. Bardzo na nią uważaj. UNIKAJ SŁOŃCA, SOLARIUM, SAUNY.
Smaruj buzie kremami dla cery wrażliwej - najlepiej aptecznymi: LRP. Avene, Iwostin. Myj buzie specjalnymi preparatami dla cery wrażliwej: polecam H2O Sensibio *wybieraj mleczki i płyny bez dodatku alkoholu).
Unikaj słodyczy, kawy, ostrych potraw.
Dla takiej cery- im mniej tym lepiej.
Zakup sobie krem Avene Disoreal (taki zielony) do cery naczynkowej i smaruj sie nim na noc- to uspokoi te zaczerwienienia.
Oczywiscie najlepiej jakbys sie udała do dobrego dermatologa bo ja nim nie jestem i moge Ci tylko radzić na podstawie Twojego opisu i zdjęć;-)
Jeszcze kilka porad - co do makijażu. Masz opadajace powieki i powinnaś je za pomocą specjanych sztuczek wyciągnąć ku górze;-)
Mozesz to zrobic za pomocą ciemnego cienia lub kredki -wyciągając linie ku górze (nie prowadź jej wzdłuz linii rzes - bo wtedy będzie ona skierowana w dół, tylko tak od połowy powieki wyciagnij ją ku górze - niezamalowaną przestrzeń między kreską a linią rzęs pokryj ciemnym cieniem lub zamaluj kredką).
Moim zdaniem powinnas sie udać do kosmetyczki na regulacje brwi. Jest ich odrobinke za dużo w środkowej cześci - dzięki temu przypominają poziome kreski, a Twoim oczkom przydały by się takie troszke półkoliste.

Pomadki lub błyszczyki raczej w jasnych kolorach żeby podkreślić Twoja dziewczecą urodę. Ciemne kolorki postarzą Cie;-)

życze powodzenia w eksperymentach
pzdr
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eye_yel.jpg (15,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz4.jpg (9,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 1.gif (23,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cc.jpg (60,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dlugie1.jpg (57,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ws.jpg (39,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 680542_600-super fryzura.jpg (30,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1928_1634_Holmes-Katie-02-121503-lo.jpg (48,0 KB, 6 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.