metamorfoza. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 21:26   #1
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410

metamorfoza.


W pt. melduje sie u fryzjera i mam prosbe byscie pomogly z dobraniem fryzury
Wklejam jedyne aktualne zdjecie jakie posiadam i zaznaczam , ze mam dosc cienkie wlosy.
pomocy

http://img8.37.imageshack.us/img837/2882/100682842.jpg

Edytowane przez GodHatesUsAll
Czas edycji: 2010-12-03 o 20:48 Powód: Zmniejszenie zdjęć i załączenie ich do załącnzików - regulamin!
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 11:06   #2
groza
Raczkowanie
 
Avatar groza
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 299
Dot.: metamorfoza.

wot, babo - co ciebie podkusza, żeby coś zmieniać, jak ty pięknie wyglądasz. Jak sądzę: nie kręcisz swoich włosów (przy takiej długości to już dość czasochłonne). Mam tylko nadzieję że nie chcesz się obcinać na półdługo, czy tam na krótko - tylko chodzi ci o skrócenie. Przy cienkich włosach to faktycznie ciężko coś tam radzić - sama mam takie i wiem, że wszelkie farbowania to jest masakra dla nich; jak się ma długie - to, że tak to określę, sobie po prostu są i byle podmuch wiatru ci każdą fryzurę popsuje. Ty się jakimś cudem ustrzegłaś puszenia. Sama jestem ciekawa, co ci dziewczyny doradzą, ale ja ci odradzam cięcie odważne, bo ci pasują długie włosy i to tyle.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

holender, nie mogę edytować. Chciałam dodać, żebyś nie wpadła na pomysł rozjaśniania, bo wtedy dopiero będziesz kląć w żywe kamienie: z cienkich włosów to tworzy masę, w którą potem trzeba cuda-niewidy-specyfiki ciągle pakować, żeby nie tworzyły szopy. Ja dopiero po ostrym rozjaśnieniu na blond dowiedziałam się, że mam cienkie włosy - było to z 6 lat temu - i po dziś dzień mam problemy z włosami przez to. Nie piszę tego, żeby poopowiadać o sobie, tylko żeby cię ostrzec: rozjaśnianie do rudego, czy blondu to nie jest wybór dla cienkowłosych bab, że tak powiem.

Na twoim miejscu ścięłabym powiedzmy z 10cm, żeby nadal do łopatek były, wtedy nie będą ciągle takie same (przez to że są długie, to ich ciężkość do tego doprowadza).
groza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:23   #3
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: metamorfoza.

Ohh nie rozjasnianie do blondu nie wchodzi w gre jakos zle bym sie w takim kolorze czula i gryzloby sie ze mna , chce je podciac ze wzgledu na to , ze sa cienkie , dlugie i nie wyglada to zbyt mmmm ladnie , ze tak to okresle.

myslalam nad taka fryzura widac , ze kobitka tez ma dosc cienkie wlosy i sadze, ze nie wyglada to najgorzej chociaz czy bedzie pasowac

http://www.fryzurki.pl/poldlugie/zdjecia/img%20(1).jpg

goddamnit jak tutaj sie zdjecia wkleja
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 13:17   #4
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: metamorfoza.

Ta fryzurka co podałaś, ładna. Myślę, że będzie Ci pasować. Nie rozjaśniaj - zniszczysz włosy
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.