wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;) - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-28, 10:24   #5041
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
dopiero 3 miesiące, także ostrożnie. Zdecydowałaś już co będziesz ćwiczyć?
W tym tygodniu zamierzam coś prostego na rozruszanie może krótkie ćwiczenia Tiffany Roothe, a potem Karate Kardio Anny Lewandowskiej i Jillian 30 day shred może potem spróbuję tego PIYO, bo przed ciążą zaczęłam kilka razy

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Dzięki. Ja wczoraj się zapatrzyłam na twoje zdjęcie na FB - takie ciepło od ciebie bije... a włosy rzeczywiście ci sporo urosły i też masz sombre
Dzięki mam sombre już z rok, ale trochę nie udane, bo zamiast iść do swojej fryzjerki to poszłam do innej, bo taniej więcej zdrad nie będzie a z długości to mam pocieniowane i na zdjęciu nie widać, ale już mam za zapięcie od biustonosza

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
oba moje kociaki jedzą to samo - czyli karmę mokrą, plus jeszcze Bielinek często od mamy plaster sera rano dostanie, żeby dał jej zjeść w spokoju. Bielinek jest szczupły, a Czarnuś krępy. Myślę, że na wsi, jak będą też na dworze, to Czarnuś zeszczupleje.
Zamierzasz je puszczać na dwór? nie boisz się, że będą łaziły po okolicy?

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
haniu, betti - podobają mi się wasze tapety w sypialni. U mnie za łóżkiem będzie jasno szara ściana. Wszystkie pokoje na górze pomalowałam tak samo i chyba dobrze zrobiłam, bo już po pomalowaniu zmieniliśmy przeznaczenie pokoi.
Dobrze zrobiłaś

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Dzięki - w tym płaszczu podoba mi się wyszczuplający krój plus kolor, tylko trochę obawiam się jakości wykonania. Poszukam jeszcze, może mnie coś w końcu zachwyci. Poprzedni płaszcz miałam z Mango, kosztował trochę, ale służył mi przez 6 lat i non stop byłam w nim zakochana. W ogóle jak go przymierzyłam, to wiedziałam, że muszę go mieć. Był w kolorze butelkowo-morskiej zieleni, którą uwielbiam. Ciężko mi będzie znaleźć godnego następce, ostatnio byłam w Mango i nic z płaszczy mnie nie zachwyciło - za to kupiłam spodnie.
Ja nigdy jeszcze nie znalazłam płaszcza idealnego i kurtki też jeszcze nigdy idealnej nie kupiłam marzy mi się taka parka z futerkiem i gęstym obszyciem na kapturze, nie ma nigdzie takiej by była ciepła, a nie na późną jesień

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Kurcze, Stradi i Zarę całą przejrzałam i nie widziałam kamizelek (może u mnie nie ma).
w tym filmie dziewczyna (blondynka) pokazuje fajny długi sweter i sukienkę w stylu boho - https://www.youtube.com/watch?v=6BPnnPvQJsE
jak do mnie długie swetry nie przemawiają, to ten mi się bardzo spodobał
Ogrodniczki na pewno są w stradim - boyfriendy z dziurami wiadomo są wszędzie tylko żeby dobrze leżały...
Ja sobie kupiłam mega wygodne spodnie w diversie. Tylko, że to są boyfriendy z wąską nogawką (czyli girlfriendy) - ja mam je w jaśniejrzym kolorze, mają mocne przetarcia i jedną dziurę na wylot (teraz zobaczyłam, że ta ciemniejsza wersja jest bez dziur):
http://www.diversesystem.com/kolekcj...-navy.html#uni
Te skośne szwy optycznie wyszczuplają uda. W ogóle u mnie to był zakup chwili - oblałam sobie jasne spodnie sokiem marchewkowym i musiałam coś kupić
Ja upatrzyłam takie swetro płaszcze w Zarze kamizelek mają sporo, popatrz na stronie. Sukienkę też w kwiatki mam upatrzoną w Mango. Wymyśliłam sobie jeszcze czarny kapelusz a teraz jak przeglądałam internety to pomyślałam sobie, że przydałaby mi się jeszcze taka zwykła bawełniana sukienka, tylko ona średnio praktyczna teraz na wyjście i spodnie w kratkę też by mi się przydały

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Sto lat, wszystkiego najlepszego

My z kolei dziś 7 rocznica ślubu Leci ten czas jak szalony
Wszystkiego najlepszego dla Was u nas minęł 6 na początku września :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2893100330_6_1_1.jpg (57,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6873016086_6_1_1.jpg (52,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2753221800_6_1_1.jpg (16,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 159769_1.jpg (53,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 51013693_56-99999999_01.jpg (75,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg middle_img_540339.jpg (17,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53037508_56-99999999_01.jpg (39,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg middle_img_540425.jpg (12,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg middle_img_517902.jpg (16,9 KB, 1 załadowań)
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 13:52   #5042
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Dzięki za życzenia dziewczyny.

Fajne miałam urodziny, miłe spotkanie z przyjaciółmi, prezenty trafione.


Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Hej

Ewa mi sie kataru nabawila ale dzieki temu znalazlam wspanialego pediatre i sie z marszu po jednej wizycie prywatnej przenioslam do niego, bedziemy jezdzic do lekarza 30km

We wtorek mija 3 miesiace od porodu i zaczynam cwiczyc!!! Mam nadal lekki rozstep mm brzucha, bede unikala pewnych cwiczen

Haniu Ewa jest bezsmoczkowa, ostatnio troche chwycila przy tym katarze, niezbyt chce jesc i chyba przez to, ale dzis juz nie chce. Nie leci mi dziecko na silikon i juz

Fajnie wygladasz, wlosy super kot rzeczywiscie duzy urosl, jak puma co Wy mu dajecie do jedzenia hehe

Looo jesoooo... to juz :p


Ja aktualnie szukam sukienki na chrzest... warunek: rozpinana z przodu, no nic nie ma ladnego w koncu chyba zaloze czarna rozkloszowana spodnice i biala koszule



Sto lat, sto lat wszystkiego najwspanialszego, duzo zdrowia, cierpliwosci do tesciowej i szybkiej przeprowadzki
Dobry pediatra o podstawa.

Katar u takiego maluszka to masakra jest. Strasznie męczące dla wszystkich. Daje sobie wyciągać zawartość nosa?..Mańka to się darła strasznie.

Całe szczęście bardzo szybko nauczyła sie smarkać.

A tak ogólnie Ewa to jest dużym ssakiem? Cały czas Ci wisi na piersi? czy je i spokój na 3 godziny?


Kto powiedział że na chrzest musi być sukienka





Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Haniu, tapeta
Ładna

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Sto lat, wszystkiego najlepszego

My z kolei dziś 7 rocznica ślubu Leci ten czas jak szalony
To dla Was też najlepszego.





Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość

Zamierzasz je puszczać na dwór? nie boisz się, że będą łaziły po okolicy?


Wszystkiego najlepszego dla Was u nas minęł 6 na początku września :P
Mój brat ma kota który nocami poluje, a w dzień śpi na kanapie.
Przynosi im pod drzwi różne zwierzątka..to ptak, to jaszczurka, to mysz.
Masakra.
Ja bym nie mogła mieszkać z kotem który szwenda się gdzieś całe noce.
-------------
U mnie w lipcu 8 lat.
Starzejemy się dziewczyny
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 17:23   #5043
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Ho, hoooo... nowy watek chyba juz trzeba zalozyc

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

[/COLOR]Nowy wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post52927928
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 18:23:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.