Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 08:39   #3391
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kamilia ja jeszcze śpię i chyba dlatego pytam o to, co już wcześniej opisałaś. Masi chyba też Masi trzeba się tym pillingiem enzymatycznym zainteresować. Widzę, że mamy dokładnie te same wątpliwości, problemy i pytania
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:42   #3392
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
To jak sobie dac z tym rady ?
Przecież one same nie chcą odpaśc, a w połączeniu z filtrem i pudrem to normalnie po paru godzinach wygladam jakbym miała rzeczywisćie plamy, bo jasniejsze miejsca skąd skóra zeszła prześwitują spod spodu.

Najlepiej jest mieć sam filtr, i aplikacje częste bez problemu można robić bez potrzeby zmywania makijażu i skórki przykleją sie spowortem. Tyle że ja tak jeszcze nie bardzo potrafie.

Kamilia to jak miałam dzisiaj na noc cosmelan na całą twarz, to teraz w ciągu dnia powinnam na plamy same ? jak to leci ? A jutro na dzień już nie, tylko znowu na noc na całą twarz. Zginął mi dzień w tym wszystkim.
Masimko - np. zacznimy od pon.
pon - cała twarz na noc ( ew. bez brody, albo tu rzadziej)
wt. - na min 1 godz, optymalnie 3, ale mozesz i więcej, jezeli wczesniej wrócisz do domu i od razu zmyjesz makijaż, kładziesz cos przynajmniej na plamy ( ale możesz też na całą twarz), a po tych godzinach zmywasz twarz i duuuuuuużo kremu nawilżajacego lub maska .albo i to i to tylko nie jednoczesnie
sr. - jak pon
czw - jak wtorek
itd

czy teraz już wiesz? czy jeszcxe coś plączę ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:44   #3393
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Puk puk .

To ja do Was z kawusią, dziś też nie moge sie obudzić:z iewam:.

Azi82- trzymnamy kciuki za musztardowe świeta.

Dennuś- dlaczego tak milczysz
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 09:08   #3394
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Puk puk .

To ja do Was z kawusią, dziś też nie moge sie obudzić:z iewam:.

Azi82- trzymnamy kciuki za musztardowe świeta.

Dennuś- dlaczego tak milczysz
No jestem, jestem - tylko czytam - nie mam czasu pisac, bo przed tymi świętami, urwanie głowy mam i czasem dośc już wszystkiego, coraz to nowe pomysłu tu "góra" narzuca i ciężko sie pod tego wygrzebać.
A domowy komp mi sie strasznie muli, więc i z domu nie mam jak pisac za bardzo.

Słuchajcie, czy któraz z Was używa SKWALANU na twarz? Czystego, nie ukręconego z niczym innym? Albo masła Shea? Ponoć jakieś rewelacje to są, ale ja 100 lat za murzynami jestem i dopiero teraz te informacje do mnei dotarły.
Może wie ktos co to daje i czy warto?
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 09:17   #3395
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
No jestem, jestem - tylko czytam - nie mam czasu pisac, bo przed tymi świętami, urwanie głowy mam i czasem dośc już wszystkiego, coraz to nowe pomysłu tu "góra" narzuca i ciężko sie pod tego wygrzebać.
A domowy komp mi sie strasznie muli, więc i z domu nie mam jak pisac za bardzo.

Słuchajcie, czy któraz z Was używa SKWALANU na twarz? Czystego, nie ukręconego z niczym innym? Albo masła Shea? Ponoć jakieś rewelacje to są, ale ja 100 lat za murzynami jestem i dopiero teraz te informacje do mnei dotarły.
Może wie ktos co to daje i czy warto?

Kami wszystko jasne już. Powiedz tylko jak długo mamy to stosowac ? Pół roku, rok, dwa ?

Denna skwalanu to używała Hannah i nie wiem czy nie Natalia też. Na pewno olej tamanu, ale o skwalanie tez mi się o uszy obiło coś. Na mazidłach jest do kupienia.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 09:27   #3396
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kami wszystko jasne już. Powiedz tylko jak długo mamy to stosowac ? Pół roku, rok, dwa ?

Denna skwalanu to używała Hannah i nie wiem czy nie Natalia też. Na pewno olej tamanu, ale o skwalanie tez mi się o uszy obiło coś. Na mazidłach jest do kupienia.
Masimko - o to wypytam w przyszły piątek.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 09:45   #3397
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dzień dobry laseczki
A ja się muszę pochwalić,że doszłam ze swoją gębą do ładu .Stosuję cos co drugi dzień na noc ,czasem trochę się łuszczę.Moja pielęgnacja wygląda następująco.Na krem nawilżający Roc (dla cery tłustej) nakładam filtr , puder mineralny Art Deco i brązer Magdy.Baza pod cienie Art Deco jest cudowna .Na niej nawet badziewiaste cienie z gazety trzymają się cały dzień.Nareszcie widzę,że twarz wygląda lepiej i młodziej Makijaż permamentny spowodował,że rano czuję się swobodnie bez makijazu.
Miłego dnia wszystkim
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 10:10   #3398
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dzień dobry laseczki
A ja się muszę pochwalić,że doszłam ze swoją gębą do ładu .Stosuję cos co drugi dzień na noc ,czasem trochę się łuszczę.Moja pielęgnacja wygląda następująco.Na krem nawilżający Roc (dla cery tłustej) nakładam filtr , puder mineralny Art Deco i brązer Magdy.Baza pod cienie Art Deco jest cudowna .Na niej nawet badziewiaste cienie z gazety trzymają się cały dzień.Nareszcie widzę,że twarz wygląda lepiej i młodziej Makijaż permamentny spowodował,że rano czuję się swobodnie bez makijazu.
Miłego dnia wszystkim
Megi - baaaardzo się ciesze, że teraz masz nie tylko piekne nogi ale i twarz -
ja teraz uskutecznie owa mezoterpię i może przynajmniej w kwestii twarzy dołączę do Cieibe
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 10:29   #3399
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dzień dobry laseczki
A ja się muszę pochwalić,że doszłam ze swoją gębą do ładu .Stosuję cos co drugi dzień na noc ,czasem trochę się łuszczę.Moja pielęgnacja wygląda następująco.Na krem nawilżający Roc (dla cery tłustej) nakładam filtr , puder mineralny Art Deco i brązer Magdy.Baza pod cienie Art Deco jest cudowna .Na niej nawet badziewiaste cienie z gazety trzymają się cały dzień.Nareszcie widzę,że twarz wygląda lepiej i młodziej Makijaż permamentny spowodował,że rano czuję się swobodnie bez makijazu.
Miłego dnia wszystkim



Megi- jak miło przeczytać tak coś miłego. Ciesze sie razem z Tobą.
Seksbomba z dluuuuugimi nogami, duuuużym cycem i łaaaadną zadbaną buzią.
Super, oby wiecej takich postów.

__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 10:32   #3400
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Witam wpadłam tylko na chwilkę zeby powiedzieć że odpisali w sprawie roców nie akceptuja płatnoćci z zagranicy kartą .Dadzą specjalne hasło które umożliwi zapłatę.Ale na razie napisałyśmy żeby konkretnie podali koszty.Tak więc wszystko na dobrej drodze ale się ciesze.Pozdrowienia i całuski dla wszystkich:cm ok:
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 10:49   #3401
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Megi - baaaardzo się ciesze, że teraz masz nie tylko piekne nogi ale i twarz - ja teraz uskutecznie owa mezoterpię i może przynajmniej w kwestii twarzy dołączę do Cieibe
Kami piękna twarz to za dużo powiedziane Powiedzmy piękna inaczej Dla mnie ty jesteś ideałem Ale ci zazdroszczę tej mezo Dziewczyny piszą,że boją się igieł a ja gdybym miała kasę poszłabym na ten zabieg jak stoję


Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Megi- jak miło przeczytać tak coś miłego. Ciesze sie razem z Tobą.Seksbomba z dluuuuugimi nogami, duuuużym cycem i łaaaadną zadbaną buzią.Super, oby wiecej takich postów.

Madziusia miałaś rację z tą cierpliwością Powiem więcej nawet zmarszczki mimiczne sa jakby mniejsze Ratunku !!! Kwitnę

A tak na marginesie .....całe to bum spowodowane jest tym,że w sercu maj ot cała prawda
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 10:59   #3402
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Kami piękna twarz to za dużo powiedziane Powiedzmy piękna inaczej Dla mnie ty jesteś ideałem Ale ci zazdroszczę tej mezo Dziewczyny piszą,że boją się igieł a ja gdybym miała kasę poszłabym na ten zabieg jak stoję





Madziusia miałaś rację z tą cierpliwością Powiem więcej nawet zmarszczki mimiczne sa jakby mniejsze Ratunku !!! Kwitnę

A tak na marginesie .....całe to bum spowodowane jest tym,że w sercu maj ot cała prawda
ja sie nie boje igieł. Pewnie można to robić w znieczuleniu emlą, ale mnie to nie jest potrzebne - owszem, boli, ale da rade wytrzymać. Jednak to kwestia indywidualna - próg bólu u każdego jest inny.
jestem dla Ciebie ideałem... ale się rozmarzyłam...
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 11:18   #3403
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Kami piękna twarz to za dużo powiedziane Powiedzmy piękna inaczej Dla mnie ty jesteś ideałem Ale ci zazdroszczę tej mezo Dziewczyny piszą,że boją się igieł a ja gdybym miała kasę poszłabym na ten zabieg jak stoję





Madziusia miałaś rację z tą cierpliwością Powiem więcej nawet zmarszczki mimiczne sa jakby mniejsze Ratunku !!! Kwitnę

A tak na marginesie .....całe to bum spowodowane jest tym,że w sercu maj ot cała prawda

miłość czyni cuuuda!!!!!!!!!
powodzenia
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 12:15   #3404
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Megus Ciesze sie razem z TobaJa tez chce byc piekna
Kamilciu jak tylko skonczy sie przerwa obiadowa bede po lekarzach dzwonic.
Niech mnie kuja,obojetne mi to jest.Po Twoim poscie calkiem sie napalilam

kamilko a coz Cie tak na nostalgie wzielo?
Masz specjalnie dla Ciebie(bo tylko to znam na pamiec) Okudzawke;

Nie wierze w laske Opatrznosci
lecz w piekno nie nazwane wierze
W to,co mi sprzyja z wysokosci
co mnie naznaczy i wybierze
Gdy w duszy pieklo wre ogniste
Jakze je duch pokona Bozy?
O,byle serce bylo czyste
A reszta jakos sie ulozy
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 12:54   #3405
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Megus Ciesze sie razem z TobaJa tez chce byc piekna
Kamilciu jak tylko skonczy sie przerwa obiadowa bede po lekarzach dzwonic.
Niech mnie kuja,obojetne mi to jest.Po Twoim poscie calkiem sie napalilam

kamilko a coz Cie tak na nostalgie wzielo?
Masz specjalnie dla Ciebie(bo tylko to znam na pamiec) Okudzawke;

Nie wierze w laske Opatrznosci
lecz w piekno nie nazwane wierze
W to,co mi sprzyja z wysokosci
co mnie naznaczy i wybierze
Gdy w duszy pieklo wre ogniste
Jakze je duch pokona Bozy?
O,byle serce bylo czyste
A reszta jakos sie ulozy
Buczuś - Kasieńko wielka mi przyjemność sprawilas Okudzawą. ja w ogóle lubie poezję. Szczególnie kocham Rilkego. A piesni "na nutę szpitalno - cerkiewną " ( Asnyk) to kocham

mezo - dzwoń , dzwon - warto - Castrolek miała rację
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 13:03   #3406
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Mollcia a jak stara jestes?
32

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Dała mi do wyboru - albo preparat, który zawiera ten kwa i jeszcze jakieś dodatki i nic potem nie widać, ze bylo robione, albo ów sam kwas, po którym zostają przz 2-5 dni grudki pod skórą, ale zdecydowanie daję lepsze efekty wg niej i jej klientek, a cena ta sama.. Wybrałam druga wersję i przynajmniej u mnie bardzo niewiele widać te grudki wiec jestem zadowolona, że sie na nia zdecydowałam. I teraz do Ciebie Molly - w moim przypadku widzę już nastepnego dnia efekt - grudki owszem, ale skóra już jst b. napięta. Nastepny zabieg mam w przyszly piątek
Kamilia, moja mezo beziglowa pod oczy w tydzien po zabiegu nie przyniosla oczekiwanych przeze mnie rezultatow a juz napewno nie takich o jakich mowila pani wykonujaca zabieg - moim zdaniem jak bylo tak jest, mowila tez, ze rezultat jest tym bardziej widoczny im bardziej zabieg byl potrzebny.. ja jednak uwazam ze cos pod oczami musze zrobic i uwazam ze moj "secret de vie" dziala podobnie jak ta beziglowa terapia mezo...wiec chyba nie ma sensu wydawac pieniedzy na ta bez igly. Podczas zabiegu mialam uzyta mieszanke kwasu h. krzemionki i witamin.

Nie wiem co teraz robic, najchetniej pozbylabym sie tych podwojnych kreseczek pod oczami ktore juz wieczorem wyraznie widze, postanowilam ze odwolam wizyte na kolejna mezo, byc moze to blad bo po kolejnych zabiegach jak wiadomo efekty sa wieksze ale sprobowalam i jakos mnie rzeczywiscie nie przekonuje.
Juz widze ze nie nalezy sprawdzac na calym necie komentarzy odnosnie zabiegow - wystarczy zglosic sie do kolezanek z pamietnika C. i wszystkiego sie mozna dowiedziec

Umowilam sie dzis na kolejny zabieg botoxu na przyszly tydzien, na kurze lapki wylacznie bo reszta jest Ok. Ostatnio kiedy koncem lutego zrobilam botox na kurze lapki i dr. wstrzyknela mi mikro dawki pod oczy to przy szerokim usmiechu te linie widac bylo jeszcze bardziej teraz bede robic zabieg w innym gabinecie (w poprzednim cena za kurze lapki to 900zl ) w przyszlym tyg bede miec robiony zabieg u dr. Julity Zaczynskiej i mam nadzieje ze to dobra specjalistka...
Czy ktoras byla kiedykolwiek u tej lekarki?
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 13:18   #3407
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
32



Kamilia, moja mezo beziglowa pod oczy w tydzien po zabiegu nie przyniosla oczekiwanych przeze mnie rezultatow a juz napewno nie takich o jakich mowila pani wykonujaca zabieg - moim zdaniem jak bylo tak jest, mowila tez, ze rezultat jest tym bardziej widoczny im bardziej zabieg byl potrzebny.. ja jednak uwazam ze cos pod oczami musze zrobic i uwazam ze moj "secret de vie" dziala podobnie jak ta beziglowa terapia mezo...wiec chyba nie ma sensu wydawac pieniedzy na ta bez igly. Podczas zabiegu mialam uzyta mieszanke kwasu h. krzemionki i witamin.

Nie wiem co teraz robic, najchetniej pozbylabym sie tych podwojnych kreseczek pod oczami ktore juz wieczorem wyraznie widze, postanowilam ze odwolam wizyte na kolejna mezo, byc moze to blad bo po kolejnych zabiegach jak wiadomo efekty sa wieksze ale sprobowalam i jakos mnie rzeczywiscie nie przekonuje.
Juz widze ze nie nalezy sprawdzac na calym necie komentarzy odnosnie zabiegow - wystarczy zglosic sie do kolezanek z pamietnika C. i wszystkiego sie mozna dowiedziec

Umowilam sie dzis na kolejny zabieg botoxu na przyszly tydzien, na kurze lapki wylacznie bo reszta jest Ok. Ostatnio kiedy koncem lutego zrobilam botox na kurze lapki i dr. wstrzyknela mi mikro dawki pod oczy to przy szerokim usmiechu te linie widac bylo jeszcze bardziej teraz bede robic zabieg w innym gabinecie (w poprzednim cena za kurze lapki to 900zl ) w przyszlym tyg bede miec robiony zabieg u dr. Julity Zaczynskiej i mam nadzieje ze to dobra specjalistka...
Czy ktoras byla kiedykolwiek u tej lekarki?

Molly - to je prawda - nasz pamiętnik prawdę Ci powie. ja ten kwas mialam też wstrzykiwany w okolice oczu.Moja lekarka nawet słowem nie wspomniała o beziglowej, ale w przyszlym tygodniu moge z ciekawości wypytać.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 13:28   #3408
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

kurcze
lekarze maja tu przerwe o 12-15 godz. Musze czekac.Najlepiej to bym juz jutro poszla na mezo.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 13:28   #3409
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Kami piękna twarz to za dużo powiedziane Powiedzmy piękna inaczej Dla mnie ty jesteś ideałem Ale ci zazdroszczę tej mezo Dziewczyny piszą,że boją się igieł a ja gdybym miała kasę poszłabym na ten zabieg jak stoję





Madziusia miałaś rację z tą cierpliwością Powiem więcej nawet zmarszczki mimiczne sa jakby mniejsze Ratunku !!! Kwitnę

A tak na marginesie .....całe to bum spowodowane jest tym,że w sercu maj ot cała prawda



Kobito to Ty sie NIE ratuj, Ty Kwitnij jak najdłużej:roz a:
W maju jak w raju niech wiecznie będzie maj.
Ale sie ciesze, nie masz pojęcia jak bardzo, aż i mi sie udzielai może sobie tyż coś zrobie
Tak myśle nad fryzierem- podciąć włoski i sie farbnąć.
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 13:32   #3410
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Kobito to Ty sie NIE ratuj, Ty Kwitnij jak najdłużej:roz a:
W maju jak w raju niech wiecznie będzie maj.
Ale sie ciesze, nie masz pojęcia jak bardzo, aż i mi sie udzielai może sobie tyż coś zrobie
Tak myśle nad fryzierem- podciąć włoski i sie farbnąć.
idz kochanie ,ale do dobrego fryzjera.Coby z Ciebie jeszcze wieksze cudo zrobil.Wez Sagusie za raczke,bo dziewczyna musi sie koniecznie na blond zrobic
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 13:41   #3411
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Molly poszlas na zakupy? Na dziecko masz jeszcze czas.To mozesz jeszcze poszalec!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 13:50   #3412
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Molly poszlas na zakupy? Na dziecko masz jeszcze czas.To mozesz jeszcze poszalec!!!!
Jestem w wami jeszcze Buczacza, twoja stopka stawia mnie na nogi kiedy mam zle dni bo..marze o paru rzeczach ale obecnie w moim zyciu panuje totalny chaos

Dzieci to powazna sprawa a u mnie wszystko takie niepoukladane, nawet nie wiem gdzie bede mieszkac bo to tez skomplikowana sprawa..

Dziewczyny poradzcie, chcialam wrzucic kilka fotek do albumu i nie wiem co jest nie tak bo tytul wchodzi i nic poza tym u gory jest zaznaczone ze kod BB jest wylaczony - podejrzewam ze kiedy go wlacze to bede mogla zaladowac fotki(?) tylko nie wiem jak go wlaczyc
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 14:36   #3413
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Jestem w wami jeszcze Buczacza, twoja stopka stawia mnie na nogi kiedy mam zle dni bo..marze o paru rzeczach ale obecnie w moim zyciu panuje totalny chaos

Dzieci to powazna sprawa a u mnie wszystko takie niepoukladane, nawet nie wiem gdzie bede mieszkac bo to tez skomplikowana sprawa..

Dziewczyny poradzcie, chcialam wrzucic kilka fotek do albumu i nie wiem co jest nie tak bo tytul wchodzi i nic poza tym u gory jest zaznaczone ze kod BB jest wylaczony - podejrzewam ze kiedy go wlacze to bede mogla zaladowac fotki(?) tylko nie wiem jak go wlaczyc
wejdz na ustawienia
pozniej -dodaj album
wstaw tytul
-kliknij na Private
-wyslij
-a pozniej Click here to upload..
i szukasz fotek z komputera
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 14:41   #3414
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

JUTRO O 11.15 mam termin u dermatologa:j upi:
Najpierw z nim pogadam co i jak
bo glupia baba przez telefon nie chciala mi duzo powiedziec
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 15:04   #3415
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
idz kochanie ,ale do dobrego fryzjera.Coby z Ciebie jeszcze wieksze cudo zrobil.Wez Sagusie za raczke,bo dziewczyna musi sie koniecznie na blond zrobic



No to pójde. tak mnie dziś Megi natchnęła że ja też mam ochotke na drobną zmiankę, w piątek pójde, z Saguśką- ona na blond a ja na czarno




Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Jestem w wami jeszcze Buczacza, twoja stopka stawia mnie na nogi kiedy mam zle dni bo..marze o paru rzeczach ale obecnie w moim zyciu panuje totalny chaos

Dzieci to powazna sprawa a u mnie wszystko takie niepoukladane, nawet nie wiem gdzie bede mieszkac bo to tez skomplikowana sprawa..

Dziewczyny poradzcie, chcialam wrzucic kilka fotek do albumu i nie wiem co jest nie tak bo tytul wchodzi i nic poza tym u gory jest zaznaczone ze kod BB jest wylaczony - podejrzewam ze kiedy go wlacze to bede mogla zaladowac fotki(?) tylko nie wiem jak go wlaczyc


Molly- spoko spoko, ja narazie też bezdzietna, wiem czas biologiczny nagli, wszyscy do okoła trąąąbią i bęęęębnią, ale pooooowolo ja jeszcze dziewczyneczka .

A fotki dawaj.
A zechcesz sie ze mną zaprzyjaźnić ????
W swoim albumiem mam jeszcze swoje zdjęcia ze ślubu- własnego
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 16:17   #3416
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Zapomnilam napisac,ze moze zamiast peelingu enzymatycznego kupcie sobie te gabke Kanebo.Wiem ze jest troche droga,ale kazda skorke Wam zmyje,az buzka kwiczy.Sagusia tez ja ma(miala).Bez chemii i innych tam lari fari macie pelling na nieszczesna cosmelanska mordke.

Mollcia_M Dawaj fotke

a moze zamiast mezo. Botox na kurze lapki zrobie.TZa nie ma ,to akurat by sie nadalo.A mezo.zrobie pozniej
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 16:54   #3417
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Buczus masz te spodnie - bo ja dzis zmierzyłam wszystkie dzinsy świata i że tak powiem dupa blada.....te rurki to chyba nie dla mnie jakoś sie źle czułam.....jutro jeszcze do jednego wejdę sklepu uffff. Teraz zasuwam i nadrabiam jutrzejsze rzeczy coby mieć czas jutro na zakupy przed południem wrrrr
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:00   #3418
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Buczus masz te spodnie - bo ja dzis zmierzyłam wszystkie dzinsy świata i że tak powiem dupa blada.....te rurki to chyba nie dla mnie jakoś sie źle czułam.....jutro jeszcze do jednego wejdę sklepu uffff. Teraz zasuwam i nadrabiam jutrzejsze rzeczy coby mieć czas jutro na zakupy przed południem wrrrr
Madzia dopiero w sobote moge je odebrac,skracaja mi nogawki.Kurdupelek jestem



Mollcia fotki zobaczylam.Wstaw jakies z bliska.Musialam z lornetki patrzec,zeby Twoje lico dojrzec!!!Piekna jestes i z daleka to mi na gowniare wygladasz
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:06   #3419
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Madzia dopiero w sobote moge je odebrac,skracaja mi nogawki.Kurdupelek jestem
Acha - to ja w tych rurkach wyglądałam jak kurdupelek.....a nie zawsze latam na obcasach bo raczej do nich inne spodnie mam ufffff zdesperowałam sie normalnie
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:10   #3420
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Acha - to ja w tych rurkach wyglądałam jak kurdupelek.....a nie zawsze latam na obcasach bo raczej do nich inne spodnie mam ufffff zdesperowałam sie normalnie
wierze Ci.Ja mam podobny problem.Nosze zawsze szpile ,nawet kozaki.Najmnieszy obcas ma 8 cm.I stopinki na noc bardzo bola,no wlasnie lece na chwilke do wanny sie odmoczyc
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.