Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-14, 11:27   #181
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Muszę się z Wami czymś podzielić
Od dzisiaj będę głosić peany na cześć soi z Naturalis To jest niesamowite co zrobiła z moją buzią. Zacznę od tego, że co roku mniej więcej od maja do lipca mam okropną alergię I niestety towarzyszą jej zmiany skórne na buzi. Głównie kaszka i drobne krostki. Trąd to to może nie jest, ale trochę szpachelkować się podkładem muszę. Nic nie pomogało, po prostu nic. Kwasy, maści łagodzące, hydrocortizon, oleje, colostrum, glinki, neem.... NIC Aż wyżaliłam się Kesji, która powiedziała mi, że jedna z Jej Klientek używa soi w zastępswie sterydów właśnie na problemy związane z alergią. Niechętnie, ale jednak użyłam. Do głowy mi nie przyszło, żeby tę maź stosować na moją skórę, zamówiłam ją przede wszystkim dla Mamy. I co? Cud Po trzech dniach kaszka i krostki zniknęły, mam znowu głądziutką skórę Nie byłam na początku pewna czy to zasługa soi, więc zrobiłam dwa dni przerwy i problem zaczął powoli wracać. Soja rozprawiła się z nim znowu w dwa dni Jest boska. W dodatku nic a nic nie zapycha

Przeszkadzały mi trochę drobinki w soi podczas rozsmarowywania, więc dodałam do małej porcji kilka kropli oleju z truskawki (boże, co za zapch ) i odrobinę ekstraktu z jęczmienia, wymieszałam dobrze, wpakowałam do strzykawki i mam teraz porcję sojowej mazi na kilka najbliższych dni
Naprawdę, gorąco polecam wszystkim Wizażankom (i Wizażanom ), które mają problemy skórne związane z alergią Koniecznie dajcie znać, czy u Was efekty też są takie dobre, czy to tylko ja jestem taka podatna na jej działanie Ja jeszcze w najbliższych dniach będę przeprowadzała testy na mojej mlodszej siostrze - jeszcze większym alergiku i dam znać, jakie obserwacje poczyniłam
Dla mnie soja to największe mazidlane okrycie i najbardziej spektakularny efekt w działaniu po nawet jednorazowym użyciu. Podziałała na moje podrażnienie (chyba posłoneczne uaktywniło się po weekendzie nad morzem) oprócz tego slicznie ujednolica cerę wygładza po nałożeniu makijażu miałam wrażenie jakbym zastosowała jakąś super bazę. Kłądę ja również pod oczy wymieszaną z olejem może to sugestia ale mam wrażenie że skóra jest taka "wyprasowana" bardziej nawilżona a jednocześnie wcale nie przetłuszcza nie zapycha co więcej matuje . Myślałam że taki składnik po prostu nie istnieje.
Jest to mój nr 1
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:06   #182
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

O proszę, o soi pod makijażem jeszcze nie pomyślałam Zawsze stosuję ją tylko na noc, ale tak mnie skusiłaś, że chyba włączę ją także do porannej pielęgnacji Tym bardziej, że wchłania się prawie do matu i daje takie... hmmm... satynowe wykończenie
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 23:08   #183
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Confused mam taką samą kaszkę niestety Też zauważyłam ostatnio że ma powiązanie z alergią.Kwasy mało mi pomagają.Muszę wypróbować tej soi Jak najprościej ją stosować Wymieszać z olejem? W jakich proporcjach?
Jeśli i na mnie podziała będę ci dozgonnie wdzięczna
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 07:25   #184
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
Dla mnie soja to największe mazidlane okrycie i najbardziej spektakularny efekt w działaniu po nawet jednorazowym użyciu. Podziałała na moje podrażnienie (chyba posłoneczne uaktywniło się po weekendzie nad morzem) oprócz tego slicznie ujednolica cerę wygładza po nałożeniu makijażu miałam wrażenie jakbym zastosowała jakąś super bazę. Kłądę ja również pod oczy wymieszaną z olejem może to sugestia ale mam wrażenie że skóra jest taka "wyprasowana" bardziej nawilżona a jednocześnie wcale nie przetłuszcza nie zapycha co więcej matuje . Myślałam że taki składnik po prostu nie istnieje.
Jest to mój nr 1
Jeśli już o soi mowa to i ja wrzucę swoje 3 gr, chodź w zasadzie mogę się podpisać rękami i nogami pod tym co napisały poprzedniczki.Frakcja sojowa to dla mnie absolutna rewelacja, nagle jak ręką odjął przestałam mieć jakiekolwiek problemy z cerą, soja nawilża, wygładza, pozostawia satynowe wykończenie, efekt jest po prostu fantastyczny. Przez pierwsze dni używania soi, chodziłam non stop i macałam się po twarzy. Moja sucha, skłonna do podrażnienień cera w kilka dni po prostu znormalniała. Świetna pod makijaż, świetna na noc, świetna do wykonania serów ekspresowych - bardzo ładnie emulguje HA. Moją ulubioną kombinacją jest: frakcja sojowa, HA i olej tamanu - wychodzi pięknie zemulgowany, zielonkawy glut. Jakbym miała wybrać jeden produkt do pielęgnacji do zabrania na bezludną wyspę - z pewnością byłaby to frakcja sojowa - nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba.

Właśnie zrobiłam zapasy soi

Brawo Naturalis za wyniuchanie tak fantastycznego półproduktu.

p.s. chyba trzeba założyć frakcji sojowej wątek na BKWC (o ile już taki nie istnieje?)
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 07:34   #185
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

[QUOTE=chooomik;12762833]
Właśnie zrobiłam zapasy soi

Ja też i skusiłam się na pseudobotoks oraz na nowe hydrolaty
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 09:04   #186
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Confused mam taką samą kaszkę niestety Też zauważyłam ostatnio że ma powiązanie z alergią.Kwasy mało mi pomagają.Muszę wypróbować tej soi Jak najprościej ją stosować Wymieszać z olejem? W jakich proporcjach?
Jeśli i na mnie podziała będę ci dozgonnie wdzięczna
Soję możesz stosować solo, albo dodać kilka kropelek oleju, żeby była rzadsza i lepiej się rozprowadzała na skórze. Ja testowałam ją w obu wersjach i w obu działa równie dobrze

Daj koniecznie znać czy soja pomogła Myślę, że jeśli będzie więcej osób takich jak my, to można Kesji powiedzieć, żeby dodała do opisu produktu adnotacje, że na podstawie empirycznych empirycznych doświadczeń klientek soja sprawdza się też na zmiany skórę spowodowane alergią Bo szczerze mówiąc w życiu samej nie przyszłoby mi do głowy, żeby użyć tego mazidełka w takiej sytuacji na buzię

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość

p.s. chyba trzeba założyć frakcji sojowej wątek na BKWC (o ile już taki nie istnieje?)
Świetny pomysł, już zakładam

EDIT:
Gotowe
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui

Edytowane przez confused_girl
Czas edycji: 2009-06-15 o 09:14
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 09:32   #187
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
EDIT:
Gotowe
Extra bo ja się czaiłam i chyba już zapomniałam jak się to robi. To idę zrecenzować.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 09:52   #188
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Soję możesz stosować solo, albo dodać kilka kropelek oleju, żeby była rzadsza i lepiej się rozprowadzała na skórze. Ja testowałam ją w obu wersjach i w obu działa równie dobrze

Daj koniecznie znać czy soja pomogła Myślę, że jeśli będzie więcej osób takich jak my, to można Kesji powiedzieć, żeby dodała do opisu produktu adnotacje, że na podstawie empirycznych empirycznych doświadczeń klientek soja sprawdza się też na zmiany skórę spowodowane alergią Bo szczerze mówiąc w życiu samej nie przyszłoby mi do głowy, żeby użyć tego mazidełka w takiej sytuacji na buzię


Świetny pomysł, już zakładam

EDIT:
Gotowe
Confused dzięki W takim razie zamawiam I napiszę zaraz o ofektach
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 14:42   #189
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Czy ma ktoś porównanie między surowym olejem tamanu a zwykłym (tzn. niesurowym)? Zastanawiam się czy jest jakaś widoczna różnica w działaniu...
Będę wdzięczna za wszelkie opinie
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 15:35   #190
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1276858 9]Czy ma ktoś porównanie między surowym olejem tamanu a zwykłym (tzn. niesurowym)? Zastanawiam się czy jest jakaś widoczna różnica w działaniu...
Będę wdzięczna za wszelkie opinie [/QUOTE]

Miałam zwykły tamanu z Mazideł i surowy z Naturalis i ja widze różnice Przede wszystkim surowy ma mniej drażniący zapach, przynajmniej w moim odczucia. WIęcej orzecha, mniej maggie W działaniu też widzę lepsze efekty, wydaje mi się, że zadrapania się szybciej po nim goją Ale z drugiej strony te różnice nie są jakieś spektakularne. Myślę, że warto przetestować samemu na mniejszej pojemności
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 18:04   #191
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Dołączam do wątku, skuszona Waszymi zachwytami nad produktami dostępnymi w Naturalisie. Właśnie złożyłam duże zamówienie - frakcja oleju sojowego, oleje surowe (truskawka, tamanu, malina ), ekologiczne hydrolaty (wszystkie ), di- i tripeptyd, jęczmień. Zaszalałam
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 19:58   #192
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Dołączam do wątku, skuszona Waszymi zachwytami nad produktami dostępnymi w Naturalisie. Właśnie złożyłam duże zamówienie - frakcja oleju sojowego, oleje surowe (truskawka, tamanu, malina ), ekologiczne hydrolaty (wszystkie ), di- i tripeptyd, jęczmień. Zaszalałam
Niezamienna witamy w naturalisowym szaleństwie
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 09:24   #193
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Soję możesz stosować solo, albo dodać kilka kropelek oleju, żeby była rzadsza i lepiej się rozprowadzała na skórze. Ja testowałam ją w obu wersjach i w obu działa równie dobrze

Daj koniecznie znać czy soja pomogła Myślę, że jeśli będzie więcej osób takich jak my, to można Kesji powiedzieć, żeby dodała do opisu produktu adnotacje, że na podstawie empirycznych empirycznych doświadczeń klientek soja sprawdza się też na zmiany skórę spowodowane alergią .....
jest więcej
podpisuję się wszystkimi kończynami pod zachwytami nad soją
jej zbawienny wpływ na wymęczoną alergiami i przesuszeniem skórę znam z autopsji; co więcej, na efekty stosowania nie trzeba długo czekać, działanie niemalże natychmiastowe
a jako baza pod makijaż - po prostu cudo i magia, skóra gładziusieńka, pory gdzieś poznikały, minerałki po całym dniu jak dopiero co nałożone

gdyby jeszcze tylko nie było we frakcji tego piachu..

ale i tak idę po największe opakowanie (nowości hydrolatowych też chyba sobie nie odmówię )
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 11:53   #194
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Confused - dziękuję za opinię o surowym tamanu

Ja też skusiłam się wreszcie na zakupy w Naturalisie i zamówiłam wychwalaną frakcję oleju sojowego, peptydy dla mamy, konserwant, hydrolat kiwi, olej z malin, no i oczywiście surowy olej tamanu.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 12:11   #195
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Zaszalałam
hehe no witamy, witamy

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
a jako baza pod makijaż - po prostu cudo i magia, skóra gładziusieńka, pory gdzieś poznikały, minerałki po całym dniu jak dopiero co nałożone
gdyby jeszcze tylko nie było we frakcji tego piachu..
Prawda genialna baza pod makijaż ja się już do "piachu" przywyczaułam, wystarczy rozetrzeć frakcje w dłoniach przed nałożeniem i po sprawie.

W ramach lekkiego OT:
Wczoraj zafrakcjowałam ...... sukę swoją ma jakieś otarcie skóry przy sutku, dziś bardzo ładnie to wygląda, nie paprze się ani nic. A ona alergik skórny i pokarmowy - muszę to wetowi powiedzieć.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 15:52   #196
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

mnie taka jedna też skusiła na soję
i nawet nie musiałam wchodzić na biochemię

zaraz wysmaruję piękne zamówionko
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 17:42   #197
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Witam
Skusiło mnie parę rzeczy w tym sklepie i mam małe pytanie: na pierwszych stronach wątku czytałam o kerastimie, czy to jest jeszcze dostępne, czy ja po prostu nie mogę znaleźć?

Poza tym chcę zamówić ceramidy, zachwalaną frakcję oleju sojowego i pseudobotoks
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 18:06   #198
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
mnie taka jedna też skusiła na soję
i nawet nie musiałam wchodzić na biochemię

zaraz wysmaruję piękne zamówionko
no widzisz Kochana, pewne rzeczy tak czy siak Cię nie ominą

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Witam
Skusiło mnie parę rzeczy w tym sklepie i mam małe pytanie: na pierwszych stronach wątku czytałam o kerastimie, czy to jest jeszcze dostępne, czy ja po prostu nie mogę znaleźć?

Poza tym chcę zamówić ceramidy, zachwalaną frakcję oleju sojowego i pseudobotoks
fakt, kerastimu nie ma na stronie (był pod zakładką aminokwasy), ale pewnie wróci; już nie raz tak w Naturalisie bywało
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 18:37   #199
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
fakt, kerastimu nie ma na stronie (był pod zakładką aminokwasy), ale pewnie wróci; już nie raz tak w Naturalisie bywało
Dzięki W takim razie będę zaglądać tam co jakiś czas
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 07:23   #200
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Właśnie dostałam paczkę z Naturalisa - nawet poczta się spisała, pan listonosz obudził mnie już o 7.08 No ale zawartość paczki zrekompensowała mi te straty moralne Hydrolaty (jabłko, kiwi i grejfrut ) pachną tak wspaniale, że chciałoby się nimi pryskać i pryskać... Oleje owocowe (truskawka i malina) tak samo. Mam (dzięki Ilonie ) surową truskawkę z ZSK i ona aż tak nie pachnie... No cudo po prostu.
Zamawiałam też peptydy, surowe tamanu i słynną soję - testy dziś wieczorem Chyba ukręcę sobie serum z peptydami, bo dostałam też próbkę ceramidów. Nie mam co prawda gumy ksantanowej, ale może się obejdzie
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 08:46   #201
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

kusicie kolejnym sklepem wczoraj prawie popełniłam zamówienie-prawie bo w ostatniej chwili się opamiętałam. Zrobię w połowie lipca jak wrócę z urlopu.
Mam na oku sporo rzeczy, z tego co mi wpadło w oko wychodzi prawie 150zł
BUTELKA 100 ml Z ATOMIZEREM
POJEMNICZEK 12,5 ML - skala od 1,0 do 10ml x2
L - Cystyna - kompleks wzmacniający włosy 5g
CERAMIDY - KOMPLEKS CERAMIDOWY BEZ KONSERWANTÓW 10g
DIPEPTIDE PSUEDOBOTOKS 5g
NIEZMYDLALNA FRAKCJA OLEJU SOJOWEGO – 50 - 60% steroli 15g
SKWALAN 100% - pozyskiwany z oliwek 30ml
TRIPEPTIDE - PEPTYD PRZECIWZMARSZCZKOWY 10g
EMULGATOR do procesu "na zimno" - PRZECENA 30g
HYDROLAT RÓŻANY - atomizer 100ml
EKOLOGICZNY HYDROLAT JABŁKOWY – butelka z atomizerem 100ml
NAWILŻACZ CUKROWY 30g
OLEJ TAMANU – 100% olej surowy z Polinezji 5ml
OLEJ Z NASION TRUSKAWKI – piękny owocowy zapach 10ml

Sporo
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 11:24   #202
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Serum z peptydami zrobione i nałożone Oj, dawno niczego nie kręciłam, bo ostatnio jadę tylko na olejach z HA
Zamiast ksantanu, którego nie miałam, dodałam alginatu, natomiast część oleju zastąpiłam zachwalaną przez Was frakcją sojową. W rezultacie moje serum jest dość gęste - to właściwie taki piankowy krem. Jest miłe w użytkowaniu, chociaż pozostawia lekką warstewkę, nie wchłania się do matu. Może to wina alginatu, który tak się na mnie zachowuje. Ale specjalnie mi to nie przeszkadza.

Confused, czy Twoja Mama stosuje to serum na dzień, czy na noc?
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 11:42   #203
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Serum z peptydami zrobione i nałożone Oj, dawno niczego nie kręciłam, bo ostatnio jadę tylko na olejach z HA
Zamiast ksantanu, którego nie miałam, dodałam alginatu, natomiast część oleju zastąpiłam zachwalaną przez Was frakcją sojową. W rezultacie moje serum jest dość gęste - to właściwie taki piankowy krem. Jest miłe w użytkowaniu, chociaż pozostawia lekką warstewkę, nie wchłania się do matu. Może to wina alginatu, który tak się na mnie zachowuje. Ale specjalnie mi to nie przeszkadza.

Confused, czy Twoja Mama stosuje to serum na dzień, czy na noc?
I na dzień i na noc Ale moja Mama ma bardzo suchą skórę i u Niej serum się szybko wchłania Okluzja może zostaje u Ciebie przez żel HA? Generalnie moja Mama sobie chwali to serum. Woli je od olejku z Q10, który wcześniej był Jej faworytem
A co do soi, to w serum pewnie też da fajne efekty, ale spróbuj ją nałożyć solo, albo z kilkoma kroplami oleju (np z truskawa dla boskiego zapachu ). Mówię Ci, efekt cudny
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 13:45   #204
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Confused, dzięki Soję solo mam zamiar przetestować dziś na noc. Wiele sobie po niej obiecuję.
Myślę, że okluzja to jednak kwestia alginatu, bo HA nie daje u mnie takiego efektu. Ale jeszcze poeksperymentuję.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:18   #205
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Też chciałam poeksperymentować z soją ale jej nie widzęślepa jestem czy cuś...Wpisałam w wyszukiwarce i nic....Nie ma aktualnie czy wizyta u okulisty sie szykuje...
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:21   #206
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Też chciałam poeksperymentować z soją ale jej nie widzęślepa jestem czy cuś...Wpisałam w wyszukiwarce i nic....Nie ma aktualnie czy wizyta u okulisty sie szykuje...

Prosze
http://naturaliskosmetyki.pl/niezmyd...d2b134fa70fe93
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:28   #207
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Moje pierwsze zamówionko w Naturalisie
- pudrowa witamina C
- hydrolat grejpfrutowy
- l-cystyna
- frakcja sojowa
- butelka z atomizerem i te małe pojemniczki

Umiecie kusić
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 16:15   #208
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Moje pierwsze zamówionko w Naturalisie
- pudrowa witamina C
- hydrolat grejpfrutowy
- l-cystyna
- frakcja sojowa
- butelka z atomizerem i te małe pojemniczki

Umiecie kusić
Nie ma jak dobra reklama wizazanek
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 10:51   #209
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Dołączam do grona fanek soi To miłość po grób już po pierwszym użyciu
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 11:38   #210
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Dołączam do grona fanek soi To miłość po grób już po pierwszym użyciu
hy hy

Ja wczoraj odkryłam mix z frakcją, HA i karite - który po prostu jest GENIALNY i wszystko pięknie emulguje !
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-01 22:04:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.