Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-14, 18:08   #2101
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy dziekuje (nie udalo mi sie otworzyc palety, ale spr w necie) i w zasadzie moje wlosy naturalnie wygladaja jak 6.46 lub 6.40 wiec dla mnie to bez sensu, masz racje

a na rudosc tez juz chba glosowalam , nie wiem czy wolno 2 razy (btw masz piekne wlosy i to po garnierze, pelen szacunek)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:56   #2102
fredzia05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ehh wys³ali mnie tutaj
Czy s³odkie toffii z Palette wychodzi bardziej rude od karmelu z Castingu, bo karmel jest ¶liczny ale za br±zowy .

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Asiunia19021 jak± farb± siê farbujesz? Masz mój wymarzony kolor w³osów.
fredzia05 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:04   #2103
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¶widnik
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

moje drogie, mam pytanie o szamponetkê delii kolor rudy. czy ten wynalazek ma w sobie czerwone tony? kupi³am kilka dni temu ale jesli to jest choæ odrobine czerwone, nie uzyjê tego
do³aczam fotki m0oich w³osów ( z lamp± i bez )5 dni i 5 myæ po garnier kolor naturals miedziana czerwieñ.
pod koniec pazdziernika zmieni³am kolor z blondu na rudy, by³ to piêkny miedziano z³oty kolor (cos z goldwella) który po tygodniu siê niestety wyp³uka³. na swoj± zgubê kupi³am t± okropn± farbê i zafundowa³am, sobie wi¶niowe w³osy ( tak , tak wi¶niowe). na szczê¶cie kolor sie wyp³ukuje ale muszê juz oszczêdzaæ w³oski bo zaczynaj± wypadaæ, st±d ta szamponetka.
jesli macie z ni± jakies doswiadczenia, napiszcie prosze.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-15, 09:40   #2104
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 856
GG do dafreen
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

witam wszystkie rudzielce

je¶li mo¿na chcia³abym pod³±czyæ siê do Was. podczytujê Was od jakiego¶ czasu i uczê siê, wracam w³a¶nie do rudych w³osków z br±zów.
doczyta³am siê, ¿e przy szamponach z silikonami w sk³adzie w³osy s± oblepione i mo¿e to mieæ wp³yw na nierówne pokrycie ich przez farbê.... ja w³a¶nie mam ten problem, nie do¶æ ¿e koñcówki ¼le, a w zasadzie zupe³nie nie ³api±, bo fryzjerka ca³kowicie spali³a mi w³osy przy dekoloryzacji, to jeszcze kolor wychodzi ³aciaty....
powiedzcie Kochane, co zrobiæ z tymi koñcówkami, ¿eby a¿ tak nie odbiega³y kolorystycznie od reszty (oprócz ¶ciêcia, bo i tak mam krótkie a chcia³abym zapu¶ciæ choæ trochê )
i jakie szampony polecacie do codziennego mycia w³osów?


Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Poka¿ wiadomo¶æ
Refleksy zieleni? Jak tak mia³am jak pierwszy raz farbowa³am w³osy z blondu do rudego. W³osy mia³am bardzo nierówno pokryte i w dodatku w³a¶nie jak mi sie lekko farba spra³a zrobi³y mi siê gdzieniegdzie zielonewe refleksy Na szczê¶cie przy drugim farbowaniu pozby³am siê problemu
¶liczne masz w³oski i kolorek. powiedz mi jeszcze ile razy farbowa³a¶ siê tym garnierem w ci±gu tych trzech miesiêcy, ¿eby otrzymaæ to cudo na g³owie?
__________________
..... przyjaciele s± jak anio³y, które podnosz± nas kiedy nasze skrzyd³a nie chc± ju¿ d³u¿ej lataæ.....

Bruno ju¿ w domku
dafreen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-15, 13:52   #2105
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez LadyBane Poka¿ wiadomo¶æ
moje drogie, mam pytanie o szamponetkê delii kolor rudy. czy ten wynalazek ma w sobie czerwone tony? kupi³am kilka dni temu ale jesli to jest choæ odrobine czerwone, nie uzyjê tego
do³aczam fotki m0oich w³osów ( z lamp± i bez )5 dni i 5 myæ po garnier kolor naturals miedziana czerwieñ.
pod koniec pazdziernika zmieni³am kolor z blondu na rudy, by³ to piêkny miedziano z³oty kolor (cos z goldwella) który po tygodniu siê niestety wyp³uka³. na swoj± zgubê kupi³am t± okropn± farbê i zafundowa³am, sobie wi¶niowe w³osy ( tak , tak wi¶niowe). na szczê¶cie kolor sie wyp³ukuje ale muszê juz oszczêdzaæ w³oski bo zaczynaj± wypadaæ, st±d ta szamponetka.
jesli macie z ni± jakies doswiadczenia, napiszcie prosze.

Nie ma ja zawsze u¿ywam Deli jak mi siê farba ju¿ tak ostro wyp³ucze.
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:02   #2106
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez LadyBane Poka¿ wiadomo¶æ
moje drogie, mam pytanie o szamponetkê delii kolor rudy. czy ten wynalazek ma w sobie czerwone tony? kupi³am kilka dni temu ale jesli to jest choæ odrobine czerwone, nie uzyjê tego
do³aczam fotki m0oich w³osów ( z lamp± i bez )5 dni i 5 myæ po garnier kolor naturals miedziana czerwieñ.
pod koniec pazdziernika zmieni³am kolor z blondu na rudy, by³ to piêkny miedziano z³oty kolor (cos z goldwella) który po tygodniu siê niestety wyp³uka³. na swoj± zgubê kupi³am t± okropn± farbê i zafundowa³am, sobie wi¶niowe w³osy ( tak , tak wi¶niowe). na szczê¶cie kolor sie wyp³ukuje ale muszê juz oszczêdzaæ w³oski bo zaczynaj± wypadaæ, st±d ta szamponetka.
jesli macie z ni± jakies doswiadczenia, napiszcie prosze.

Delia ,,Rudy,, wychodzi na moich jasno miedzianych w³osach - jak rudy bez czerwieni - jednak ty nie masz rudych w³osów i rudo¶ci raczej nie osi±gniesz przy obecnym kolorze, je¶li mia³a¶ wcze¶niej z³oty kolor to obecny na pewno szybko siê wyp³ucze.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez dafreen Poka¿ wiadomo¶æ
witam wszystkie rudzielce

je¶li mo¿na chcia³abym pod³±czyæ siê do Was. podczytujê Was od jakiego¶ czasu i uczê siê, wracam w³a¶nie do rudych w³osków z br±zów.
doczyta³am siê, ¿e przy szamponach z silikonami w sk³adzie w³osy s± oblepione i mo¿e to mieæ wp³yw na nierówne pokrycie ich przez farbê.... ja w³a¶nie mam ten problem, nie do¶æ ¿e koñcówki ¼le, a w zasadzie zupe³nie nie ³api±, bo fryzjerka ca³kowicie spali³a mi w³osy przy dekoloryzacji, to jeszcze kolor wychodzi ³aciaty....
powiedzcie Kochane, co zrobiæ z tymi koñcówkami, ¿eby a¿ tak nie odbiega³y kolorystycznie od reszty (oprócz ¶ciêcia, bo i tak mam krótkie a chcia³abym zapu¶ciæ choæ trochê )
i jakie szampony polecacie do codziennego mycia w³osów?




¶liczne masz w³oski i kolorek. powiedz mi jeszcze ile razy farbowa³a¶ siê tym garnierem w ci±gu tych trzech miesiêcy, ¿eby otrzymaæ to cudo na g³owie?
No w³a¶nie jasne koñce ,,bia³e,, to praktycznie martwy w³os z którym nic ju¿ nie mo¿na zrobic oprócz zciêcia - wiem co mówiê bo mia³am ju¿ ten problem po k±pieli rozja¶niaj±cej i te¿ ¶ciê³am ok.10 cm. Je¶li chcesz poprawic estetykê w³osów mo¿na by popróbowaæ z jasnymi refleksami-zrobione przez fachowca z wod± 6%. Mo¿na te¿ zrobiæ prepigmentacjê.
Zabieg ten mo
¿e byæ przydatny w przypadku w³osów, które s± bardzo uwra¿liwione po wielu zabiegach chemicznych z u¿yciem
zbyt agresywnych produktów. W
³osy tego rodzaju nie przyjmuj± farby i absorbuj± j± w sposób niejednolity, tworz± siê plamy i nierównoci
w rozk
³adzie koloru na w³osach.
Zalety zabiegu prepigmentacji to:
• unikni
êcie tonowania w³osów na kolor popielaty,
• osi
±gniêcie ciemnych odcieni na jasnym tle,
• wzmocnienie s
³abych kolorów.
Do prepigmentacji u
¿ywamy zawsze odcieni ciep³ych: czerwieni, miedzi, z³ota. Zabieg jest bardzo prosty. Nale¿y u¿yæ farby oraz
ciep
³ej wody w proporcji 1:1 i na³o¿yæ bezporednio na d³ugoci i koñce w³osów. Penetracja produktu w miejscach najbardziej
uwra
¿liwionych jest najskuteczniejsza w przypadku wmasowania mieszanki d³oñmi (pamiêtaj o na³o¿eniu rêkawiczek ochronnych).
Nast
êpnie, nie czekaj±c na zadzia³anie preparatu, przystêpujemy do aplikacji w³aciwej mieszanki.
Musisz te¿ pamiêtaæ o tym ¿e przed farbowaniem na w³osach nie mo¿e byc silikonów, tydzieñ przed farbowaniem wymyj je szamponem zawieraj±cym Sulfates, np szampon pokrzywowy ,,Barwa,,. Je¶li chodzi o codzienne mycie stosujê szampony ³agodne dla skalpu, moim idea³em w obecnej chwili jest Fitomed rumiankowy.....powodzenie (ale siê rozpisa³am)

__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:03   #2107
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez dafreen Poka¿ wiadomo¶æ
witam wszystkie rudzielce

je¶li mo¿na chcia³abym pod³±czyæ siê do Was. podczytujê Was od jakiego¶ czasu i uczê siê, wracam w³a¶nie do rudych w³osków z br±zów.
doczyta³am siê, ¿e przy szamponach z silikonami w sk³adzie w³osy s± oblepione i mo¿e to mieæ wp³yw na nierówne pokrycie ich przez farbê.... ja w³a¶nie mam ten problem, nie do¶æ ¿e koñcówki ¼le, a w zasadzie zupe³nie nie ³api±, bo fryzjerka ca³kowicie spali³a mi w³osy przy dekoloryzacji, to jeszcze kolor wychodzi ³aciaty....
powiedzcie Kochane, co zrobiæ z tymi koñcówkami, ¿eby a¿ tak nie odbiega³y kolorystycznie od reszty (oprócz ¶ciêcia, bo i tak mam krótkie a chcia³abym zapu¶ciæ choæ trochê )
i jakie szampony polecacie do codziennego mycia w³osów?




¶liczne masz w³oski i kolorek. powiedz mi jeszcze ile razy farbowa³a¶ siê tym garnierem w ci±gu tych trzech miesiêcy, ¿eby otrzymaæ to cudo na g³owie?
No w³a¶nie jasne koñce ,,bia³e,, to praktycznie martwy w³os z którym nic ju¿ nie mo¿na zrobic oprócz ¶ciêcia - wiem co mówiê bo mia³am ju¿ ten problem po k±pieli rozja¶niaj±cej i te¿ ¶ciê³am ok.10 cm. Je¶li chcesz poprawic estetykê w³osów mo¿na by popróbowaæ z jasnymi refleksami-zrobione przez fachowca z wod± 6%. Mo¿na te¿ zrobiæ prepigmentacjê.
Zabieg ten mo¿e byæ przydatny w przypadku w³osów, które s± bardzo uwra¿liwione po wielu zabiegach chemicznych z u¿yciemzbyt agresywnych produktów. W ³osy tego rodzaju nie przyjmuj± farby i absorbuj± j± w sposób niejednolity, tworz± siê plamy i nierówno¶ci w rozk³adzie koloru na w³osach.
Zalety zabiegu prepigmentacji to:
•osi±gniêcie ciemnych odcieni na jasnym tle,
•wzmocnienie s³abych kolorów.
Do prepigmentacji u¿ywamy zawsze odcieni ciep³ych: czerwieni, miedzi, z³ota. Zabieg jest bardzo prosty. Nale¿y u¿yæ farby orazciep³ej wody w proporcji 1:1 i na³o¿yæ bezpo¶rednio na d³ugo¶ci i koñce w³osów. Penetracja produktu w miejscach najbardziej uwra¿liwionych jest najskuteczniejsza w przypadku wmasowania mieszanki d³oñmi (pamiêtaj o na³o¿eniu rêkawiczek ochronnych).
Nastêpnie, nie czekaj±c na zadzia³anie preparatu, przystêpujemy do aplikacji w³a¶ciwej mieszanki.


Musisz te¿ pamiêtaæ o tym ¿e przed farbowaniem na w³osach nie mo¿e byc silikonów, tydzieñ przed farbowaniem wymyj je szamponem zawieraj±cym Sulfates, np szampon pokrzywowy ,,Barwa,,. Je¶li chodzi o codzienne mycie stosujê szampony ³agodne dla skalpu, moim idea³em w obecnej chwili jest Fitomed rumiankowy.....powodzenia (ale siê rozpisa³am)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-15 o 19:17
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 20:52   #2108
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 856
GG do dafreen
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie jasne koñce ,,bia³e,, to praktycznie martwy w³os z którym nic ju¿ nie mo¿na zrobic oprócz ¶ciêcia - wiem co mówiê bo mia³am ju¿ ten problem po k±pieli rozja¶niaj±cej i te¿ ¶ciê³am ok.10 cm. Je¶li chcesz poprawic estetykê w³osów mo¿na by popróbowaæ z jasnymi refleksami-zrobione przez fachowca z wod± 6%. Mo¿na te¿ zrobiæ prepigmentacjê.
Zabieg ten mo¿e byæ przydatny w przypadku w³osów, które s± bardzo uwra¿liwione po wielu zabiegach chemicznych z u¿yciemzbyt agresywnych produktów. W ³osy tego rodzaju nie przyjmuj± farby i absorbuj± j± w sposób niejednolity, tworz± siê plamy i nierówno¶ci w rozk³adzie koloru na w³osach.
Zalety zabiegu prepigmentacji to:
osi±gniêcie ciemnych odcieni na jasnym tle,
wzmocnienie s³abych kolorów.
Do prepigmentacji u¿ywamy zawsze odcieni ciep³ych: czerwieni, miedzi, z³ota. Zabieg jest bardzo prosty. Nale¿y u¿yæ farby orazciep³ej wody w proporcji 1:1 i na³o¿yæ bezpo¶rednio na d³ugo¶ci i koñce w³osów. Penetracja produktu w miejscach najbardziej uwra¿liwionych jest najskuteczniejsza w przypadku wmasowania mieszanki d³oñmi (pamiêtaj o na³o¿eniu rêkawiczek ochronnych).
Nastêpnie, nie czekaj±c na zadzia³anie preparatu, przystêpujemy do aplikacji w³a¶ciwej mieszanki.


Musisz te¿ pamiêtaæ o tym ¿e przed farbowaniem na w³osach nie mo¿e byc silikonów, tydzieñ przed farbowaniem wymyj je szamponem zawieraj±cym Sulfates, np szampon pokrzywowy ,,Barwa,,. Je¶li chodzi o codzienne mycie stosujê szampony ³agodne dla skalpu, moim idea³em w obecnej chwili jest Fitomed rumiankowy.....powodzenia (ale siê rozpisa³am)
dziêkujê Ci bardzo za pomoc i wyja¶nienia, zrobiê teraz przed farbowaniem t± prepigmentacjê . powiedz mi tylko jeszcze czy farbê z wod± mieszamy z u¿yciem wody utlenionej czy tylko barwnika?
muszê przejrzeæ swoje szampony i nabyæ te do zmywania silikonów, a na co dzieñ kupiæ sobie co¶ delikatnego do w³osków i chyba czas powróciæ do naturalnych od¿ywek na w³oski
__________________
..... przyjaciele s± jak anio³y, które podnosz± nas kiedy nasze skrzyd³a nie chc± ju¿ d³u¿ej lataæ.....

Bruno ju¿ w domku
dafreen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-15, 21:15   #2109
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez dafreen Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê Ci bardzo za pomoc i wyja¶nienia, zrobiê teraz przed farbowaniem t± prepigmentacjê . powiedz mi tylko jeszcze czy farbê z wod± mieszamy z u¿yciem wody utlenionej czy tylko barwnika?
muszê przejrzeæ swoje szampony i nabyæ te do zmywania silikonów, a na co dzieñ kupiæ sobie co¶ delikatnego do w³osków i chyba czas powróciæ do naturalnych od¿ywek na w³oski
do prepigmentacji nie u¿ywamy wody utlenionej, tyko normalnej przegotowanej ostudzonej, przepis jest z poradnika do farbowania Artego, ale taki sam przepisa³ da³a mi moja wyk³adowczyni na kursie fryzjerstwa.
Po prepigmentacji od razu k³adziemy normaln± mieszankê farby (farba+utleniacz 6%). Najlepiej jak by¶ kupi³a profesjonaln± farbê, s± du¿o lepsze od sklepowych i nie niszcz± tak w³osów i kolory s± bardziej wiarygodne.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-15, 21:25   #2110
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 856
GG do dafreen
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
do prepigmentacji nie u¿ywamy wody utlenionej, tyko normalnej przegotowanej ostudzonej, przepis jest z poradnika do farbowania Artego, ale taki sam przepisa³ da³a mi moja wyk³adowczyni na kursie fryzjerstwa.
Po prepigmentacji od razu k³adziemy normaln± mieszankê farby (farba+utleniacz 6%). Najlepiej jak by¶ kupi³a profesjonaln± farbê, s± du¿o lepsze od sklepowych i nie niszcz± tak w³osów i kolory s± bardziej wiarygodne.
dziêkujê Ci za pomoc. musze zainwestowaæ w jakie¶ farby profesjonalne. zale¿y mi na rudo-miedzianym kolorze raczej bez czerwieni i wi¶ni, ale dosyæ intensywnym. podpowiesz co¶?
__________________
..... przyjaciele s± jak anio³y, które podnosz± nas kiedy nasze skrzyd³a nie chc± ju¿ d³u¿ej lataæ.....

Bruno ju¿ w domku
dafreen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-15, 21:39   #2111
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy jestes nieoceniona, zuplenie zapomnialam o tym zabiegu. na razie moj kolor ma sie ok, ale przed nastepnym farbowaniem gorne partie z pewnoscia czeka prepigmentacja, szkoda tylko ze dotad mi to umykalo

do nowej uczestniczki watku -> wsrod farb profesjonalnych bez problemu znajdziesz kolor rudy bez bordo. z firm moge polecic witalitys, lecher, revlon, ce-ce itd
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 08:31   #2112
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 856
GG do dafreen
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy-nasze guru koloryzacji

dziêkujê bardzo za podpowiedzi.
musze siê wybraæ do sklepu fryzjerskiego i poogl±daæ sobie palety tych rudo¶ci. my¶licie jak± wodê powinnam dodaæ do farby? 3%, 6%? w³osy mam teraz na moje oko ¶redni br±z z tymi ja¶niejszymi koñcówkami.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
o w³a¶nie ja ¶lepak siê dopatrzy³am, ¿e Kathy ju¿ mi napisa³a ¿e woda 6%
__________________
..... przyjaciele s± jak anio³y, które podnosz± nas kiedy nasze skrzyd³a nie chc± ju¿ d³u¿ej lataæ.....

Bruno ju¿ w domku

Edytowane przez dafreen
Czas edycji: 2010-11-16 o 08:33
dafreen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 10:15   #2113
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez dafreen Poka¿ wiadomo¶æ
kathy-nasze guru koloryzacji

dziêkujê bardzo za podpowiedzi.
musze siê wybraæ do sklepu fryzjerskiego i poogl±daæ sobie palety tych rudo¶ci. my¶licie jak± wodê powinnam dodaæ do farby? 3%, 6%? w³osy mam teraz na moje oko ¶redni br±z z tymi ja¶niejszymi koñcówkami.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
o w³a¶nie ja ¶lepak siê dopatrzy³am, ¿e Kathy ju¿ mi napisa³a ¿e woda 6%
...przy d³ugich podniszczonych w³osach br±z, przy odro¶cie 6% na d³ugo¶ci 3% (ty masz krótkie wiêc chyba nie ma takiej mo¿liwo¶ci, sama oceñ).Ja np teraz na d³ugo¶ci k³adê tylko zemuglowan± farbê ale to ju¿ inna bajka (moje w³osy by³y ju¿ farbowane po ca³o¶ci Vitalitysem, wiêc przy ponownym farbowaniu producent zaleca emuglowac). Ogólnie nie trzeba kupowaæ 2 ró¿nych utleniaczy (6 i 3%), ja z wody 6 % robi³am 3% domowym sposobem, rozcieñczaj±c± 6.....daj znac jak wysz³o
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-16 o 10:16
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 10:34   #2114
malutka1901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Hej dziewczyny!
Czy mog³yby¶cie mi powiedzieæ jaki to mo¿e byæ kolorek farby na do³±czonym zdjêciu? W taj chwili mam na sobie sprany Loreal 743, ale my¶lê nad lekk± zmian± odcienia. Z góry dziêkujê za pomoc! ;-)
malutka1901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 10:58   #2115
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

....jeszcze jedna istotna rzecz mi siê przypomnia³a

dafreen, julianna

Bardzo istotn± rzecz± po farbowaniu jest domkniêcie ³uski i zakwaszenie w³osów, na moje w³osy najlepiej dzia³a p³ukanka (1/2 litra wody + 2 ³y¿ki octu jab³kowego) - dzisiaj my³am w³osy pierwszy raz po farbowaniu i woda by³a krystalicznie czysta, czyli farba nie wyp³ukuje siê...dafreen po farbowaniu nie myj w³osów minimum 2 dni.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 14:26   #2116
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 856
GG do dafreen
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
....jeszcze jedna istotna rzecz mi siê przypomnia³a

dafreen, julianna

Bardzo istotn± rzecz± po farbowaniu jest domkniêcie ³uski i zakwaszenie w³osów, na moje w³osy najlepiej dzia³a p³ukanka (1/2 litra wody + 2 ³y¿ki octu jab³kowego) - dzisiaj my³am w³osy pierwszy raz po farbowaniu i woda by³a krystalicznie czysta, czyli farba nie wyp³ukuje siê...dafreen po farbowaniu nie myj w³osów minimum 2 dni.
mój Mistrzu
w³a¶nie ja mam krótkie i w sumie ciê¿ko by³oby mi podzieliæ w³osy na dwie d³ugo¶ci, szczególnie z ty³u , wiêc chyba pójdê w wodê 6% ale koñce postaram siê jako¶ oszczêdzaæ. tak w³a¶nie sobie my¶la³am wczoraj, ¿e po farbowaniu zrobiæ sobie co¶ co domknê³o by ³uski. Dziêki za informacje.
pozostaje mi wycieczka do sklepu fryzjerskiego i próba farbowania i doj¶cie do mojego rudzieca... bêde na bie¿±co informowaæ co mi na w³osach wysz³o.
__________________
..... przyjaciele s± jak anio³y, które podnosz± nas kiedy nasze skrzyd³a nie chc± ju¿ d³u¿ej lataæ.....

Bruno ju¿ w domku
dafreen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 14:29   #2117
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

no to siê cieszê, mam nadziejê ¿e wyjdzie dobrze
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 14:43   #2118
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 856
GG do dafreen
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
no to siê cieszê, mam nadziejê ¿e wyjdzie dobrze
te¿ mam nadziejê, bo tego pseudo br±zu jako¶ nie widzê u siebie
ma³ymi kroczkami do celu, powoli, powoli i mam nadzieje powróciæ do rudzielców i zapu¶ciæ w koñcu w³osy.
__________________
..... przyjaciele s± jak anio³y, które podnosz± nas kiedy nasze skrzyd³a nie chc± ju¿ d³u¿ej lataæ.....

Bruno ju¿ w domku
dafreen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 14:53   #2119
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy do tej pory nawet nie zawsze, ale czesto stosowalam gotowe ampulki "po farbowaniu". niestety rozne firmy ( niektore kosztowaly po 15-18 zl) i nic nie dawaly. czy Twoja plukanka jest lepsza?? co sadzisz?? jeszcze jedno sprawdzilam i nie mam dzisiaj octu jalbkowego czy to moze byc jakis inny ( czytaj zwykly , winny cos w tym guscie- wybacz braki w wiedzy ale nigdy nie robilam takich rzeczy sama), - dziekuje

ogolnie jestem zadowolona z 7 lechera, ale mam nieco watpliwosci co do tego czy jesli domkne luske to nie beda az za ciemne ( kolor schodzi mi z niego jeden poziom i taki mi sie podoba, ale kilka myc woda jest pomaranczowa), moze w takim razie zastosuje poziom 8 (i plukanke) do ktorego schodzi lecher -> rady mile widziane

a i jeszcze opinie co do spinania wlosow- jest to genialny pomysl, wlosy mam zdrowsze po tygodniu stosowania, szczerze polecam, dodatkowo znacznie wolniej sie przetluszczaja , grzywka tez lepiej wyglada; gadalam ostatnio z fryzjerka i ona mowila, ze to swietny sposob a gdy mamy krotkie i zniszczone wlosy to trzeba spac na satynie ewentualnie w tych smiesznych siatkowych czepeczkach
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 15:10   #2120
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 856
GG do dafreen
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy do tej pory nawet nie zawsze, ale czesto stosowalam gotowe ampulki "po farbowaniu". niestety rozne firmy ( niektore kosztowaly po 15-18 zl) i nic nie dawaly. czy Twoja plukanka jest lepsza?? co sadzisz?? jeszcze jedno sprawdzilam i nie mam dzisiaj octu jalbkowego czy to moze byc jakis inny ( czytaj zwykly , winny cos w tym guscie- wybacz braki w wiedzy ale nigdy nie robilam takich rzeczy sama), - dziekuje

ogolnie jestem zadowolona z 7 lechera, ale mam nieco watpliwosci co do tego czy jesli domkne luske to nie beda az za ciemne ( kolor schodzi mi z niego jeden poziom i taki mi sie podoba, ale kilka myc woda jest pomaranczowa), moze w takim razie zastosuje poziom 8 (i plukanke) do ktorego schodzi lecher -> rady mile widziane

a i jeszcze opinie co do spinania wlosow- jest to genialny pomysl, wlosy mam zdrowsze po tygodniu stosowania, szczerze polecam, dodatkowo znacznie wolniej sie przetluszczaja , grzywka tez lepiej wyglada; gadalam ostatnio z fryzjerka i ona mowila, ze to swietny sposob a gdy mamy krotkie i zniszczone wlosy to trzeba spac na satynie ewentualnie w tych smiesznych siatkowych czepeczkach
ju¿ widze minê mojego mê¿a jak wychodzê z ³azienki wieczorem w takim czepeczku i k³adê siê w nim spaæ
__________________
..... przyjaciele s± jak anio³y, które podnosz± nas kiedy nasze skrzyd³a nie chc± ju¿ d³u¿ej lataæ.....

Bruno ju¿ w domku
dafreen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 15:26   #2121
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy do tej pory nawet nie zawsze, ale czesto stosowalam gotowe ampulki "po farbowaniu". niestety rozne firmy ( niektore kosztowaly po 15-18 zl) i nic nie dawaly. czy Twoja plukanka jest lepsza?? co sadzisz?? jeszcze jedno sprawdzilam i nie mam dzisiaj octu jalbkowego czy to moze byc jakis inny ( czytaj zwykly , winny cos w tym guscie- wybacz braki w wiedzy ale nigdy nie robilam takich rzeczy sama), - dziekuje

ogolnie jestem zadowolona z 7 lechera, ale mam nieco watpliwosci co do tego czy jesli domkne luske to nie beda az za ciemne ( kolor schodzi mi z niego jeden poziom i taki mi sie podoba, ale kilka myc woda jest pomaranczowa), moze w takim razie zastosuje poziom 8 (i plukanke) do ktorego schodzi lecher -> rady mile widziane

a i jeszcze opinie co do spinania wlosow- jest to genialny pomysl, wlosy mam zdrowsze po tygodniu stosowania, szczerze polecam, dodatkowo znacznie wolniej sie przetluszczaja , grzywka tez lepiej wyglada; gadalam ostatnio z fryzjerka i ona mowila, ze to swietny sposob a gdy mamy krotkie i zniszczone wlosy to trzeba spac na satynie ewentualnie w tych smiesznych siatkowych czepeczkach
Ja po farbowaniu stosowa³am specjalny szampon zakwaszaj±cy ,,Profi,, - efektu specjalnie nie by³o a kolor nadal siê wyp³ukiwa³, dopiero w sobotê po ostatnim farbowaniu u¿y³am octu jab³kowego. Dzisiaj myje w³osy i nic siê nie wyp³ukuje. Wiêc w moim przypadku lepszy od szamponu. Wydaje mi siê ¿e mo¿e byc inny ocet, tylko ¿eby nie zawiera³ spirytusu - który mo¿e wysuszac. Je¶li pasuje ci poziom 7 to bym zosta³a przy nim, z drugiej strony po tym occie mo¿e siê nie wyp³ukiwaæ i zostanie ciemniejszy. Je¶li chodzi o 8 to wyp³ukuje siê na blond - ciê¿ko powiedzieæ jak twoje w³osy zareaguj± na ocet?
Spinanie w³osów te¿ powinnam, tylko siê zastanawiam czym bym je spiê³a - przychodzi mi na my¶l poñczochaale T¯ by mnie wy¶mia³, swoj± drog± ju¿ dawno nie widzia³am takich gumek z weluru, co do siatkowanych czapeczek to fajna sprawa:ha haha:wyob ra¿am sobie minê T¯ wstaje rano i
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 15:54   #2122
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ja mysle, ze opcja mieszkania z partnerem = spanie na satynie, aczkolwiek spinanie polecam

no wlasnie mam dylemat bo jak sie nie wyplucze to bedzie za ciemny, nic bede probowac
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 16:22   #2123
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[QUOTE=julianna-p;23277941] ja mysle, ze opcja mieszkania z partnerem = spanie na satynie, aczkolwiek spinanie polecam

no wlasnie mam dylemat bo jak sie nie wyplucze to bedzie za ciemny, nic bede probowac[/QUOTE


zgadza siê, chocia¿ mój to ju¿ przyzwyczajony ¿e ró¿ne rzeczy noszê na g³owie (folia aluminiowa), - wiesz co ja te¿ tak mam ¿e rudy na poziomie 7 jest ciut za ciemny za to jak siê sp³ucze to w sam raz, chocia¿ wyj±tkiem by³ kiedy¶...dawno Majirel 7.44
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 17:57   #2124
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy trening TZ-ta to podstawa, no to chyba byl odcien majirouge o ile sie nie myle, pieekny, ale nawet nie wiem czy wciaz jest dostepny bo na moje wlosy schodzily 2 tubki jak byly do ramion, jak je przerosly nawet juz nie probowalam bo dla mnie za drogo wychodzil
wlasnie jak sie nie splucze to bedzie mocno za ciemny, nie wiem jak to zrobie ale jakos wykombinuje, dzieki za podpowiedzi.

widzialyscie ten kolor powyzej?? moj splukany lecher tak wlasnie wyglada
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 18:04   #2125
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna

ejj to masz piêkny kolor,
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:33   #2126
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 856
GG do dafreen
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[QUOTE=kathy579;23278509]
Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
ja mysle, ze opcja mieszkania z partnerem = spanie na satynie, aczkolwiek spinanie polecam

no wlasnie mam dylemat bo jak sie nie wyplucze to bedzie za ciemny, nic bede probowac[/QUOTE


zgadza siê, chocia¿ mój to ju¿ przyzwyczajony ¿e ró¿ne rzeczy noszê na g³owie (folia aluminiowa), - wiesz co ja te¿ tak mam ¿e rudy na poziomie 7 jest ciut za ciemny za to jak siê sp³ucze to w sam raz, chocia¿ wyj±tkiem by³ kiedy¶...dawno Majirel 7.44
mój niby te¿ ju¿ przetrenowany, w torebkach foliowych, foli aluminiowej ³azi³am na g³owie, wa³ki to czasami na porz±dku dziennym bo mojego sianka nijak nie mogê poskromiæ, ale nie wiem czy prze¿y³by babcio czepeczek przez ca³± noc
w³a¶nie majirel 7.44 w³a¶nie bardzo mnie siê podobuje piêkny jest

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy trening TZ-ta to podstawa, no to chyba byl odcien majirouge o ile sie nie myle, pieekny, ale nawet nie wiem czy wciaz jest dostepny bo na moje wlosy schodzily 2 tubki jak byly do ramion, jak je przerosly nawet juz nie probowalam bo dla mnie za drogo wychodzil
wlasnie jak sie nie splucze to bedzie mocno za ciemny, nie wiem jak to zrobie ale jakos wykombinuje, dzieki za podpowiedzi.

widzialyscie ten kolor powyzej?? moj splukany lecher tak wlasnie wyglada
to piêkne masz w³oski
__________________
..... przyjaciele s± jak anio³y, które podnosz± nas kiedy nasze skrzyd³a nie chc± ju¿ d³u¿ej lataæ.....

Bruno ju¿ w domku
dafreen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:54   #2127
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy, dafreen dziekuje bardzo, wlasnie tez strasznie mi sie podoba tylko on takwyglada po kilku myciach( zwykle 3) i przez to ze chce go zatrzymac to nie wiem czy robiac z octem sposobem kathy nie zrobie wlasnie 8rtp z kontrastem wtedy wlasnie tak by wygladal od razu , teraz jeszcze musze zadbac o kondycje bo mimo ze mam wlasnie tak proste wlosy niestety nie sa tak zdrowe
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:11   #2128
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy, dafreen dziekuje bardzo, wlasnie tez strasznie mi sie podoba tylko on takwyglada po kilku myciach( zwykle 3) i przez to ze chce go zatrzymac to nie wiem czy robiac z octem sposobem kathy nie zrobie wlasnie 8rtp z kontrastem wtedy wlasnie tak by wygladal od razu , teraz jeszcze musze zadbac o kondycje bo mimo ze mam wlasnie tak proste wlosy niestety nie sa tak zdrowe

Wiesz co a¿ bojê siê doradzaæ, bo jak ten ci pasuje to raczej bym siê tego trzyma³a, z do¶wiadczenia wiem ¿e jak kombinujê za bardzo to na ogó³ wychodzi co¶ ma³o fajnego, a jak nic z nimi nie robiê to s± zadowolone i sobie rosn±. Bardzo wa¿ne jest znale¼æ odpowiednie produkty....Przy farbie 8, jak olejuje w³osy to moja rado¶æ zamienia siê w blond taki dziwny.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

dafreen

7.44 parê dobrych lat u¿ywa³am a¿ mnie uczuli³, piêkny by³ w momencie jak siê wyp³ukiwa³.

julianna

podobno szampon rzepa rossmannowski idealnie zmywa silikony
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:27   #2129
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 856
GG do dafreen
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy, dafreen dziekuje bardzo, wlasnie tez strasznie mi sie podoba tylko on takwyglada po kilku myciach( zwykle 3) i przez to ze chce go zatrzymac to nie wiem czy robiac z octem sposobem kathy nie zrobie wlasnie 8rtp z kontrastem wtedy wlasnie tak by wygladal od razu , teraz jeszcze musze zadbac o kondycje bo mimo ze mam wlasnie tak proste wlosy niestety nie sa tak zdrowe
to mo¿e w³asnie zrób 8 z kontrastem i zaoctuj je , na logikê powinno wyj¶æ ok
za dbanie o w³oski to i ja siê biorê po po tej ostatniej radosnej twórczo¶ci fryzjerskiej to mam raczej takie sianko. a moje w³osy i tak raczej z tych bardziej suchych bo lekko falowane, zazdraszczam przeokrutnie prostych w³osków u mnie ka¿dy ¿yje swoim ¿yciem.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz co a¿ bojê siê doradzaæ, bo jak ten ci pasuje to raczej bym siê tego trzyma³a, z do¶wiadczenia wiem ¿e jak kombinujê za bardzo to na ogó³ wychodzi co¶ ma³o fajnego, a jak nic z nimi nie robiê to s± zadowolone i sobie rosn±. Bardzo wa¿ne jest znale¼æ odpowiednie produkty....Przy farbie 8, jak olejuje w³osy to moja rado¶æ zamienia siê w blond taki dziwny.

u mnie majirel w³asnie tylko nie pamiêtam numerku ale nazywa³ siê blond miedziano-czerwony chyba po trzech tygodniach sta³ siê jasnym blondem z³ocistym i to bez olejowania

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

dafreen

7.44 parê dobrych lat u¿ywa³am a¿ mnie uczuli³, piêkny by³ w momencie jak siê wyp³ukiwa³.

julianna

podobno szampon rzepa rossmannowski idealnie zmywa silikony
mo¿e w³a¶nie teraz sobie ten 7.44 kupiê... zobaczymy co mi wyjdzie na tej ³epetynie

rossmanowski? znaczy z serii isana?
__________________
..... przyjaciele s± jak anio³y, które podnosz± nas kiedy nasze skrzyd³a nie chc± ju¿ d³u¿ej lataæ.....

Bruno ju¿ w domku
dafreen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:42   #2130
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez dafreen Poka¿ wiadomo¶æ
to mo¿e w³asnie zrób 8 z kontrastem i zaoctuj je , na logikê powinno wyj¶æ ok
za dbanie o w³oski to i ja siê biorê po po tej ostatniej radosnej twórczo¶ci fryzjerskiej to mam raczej takie sianko. a moje w³osy i tak raczej z tych bardziej suchych bo lekko falowane, zazdraszczam przeokrutnie prostych w³osków u mnie ka¿dy ¿yje swoim ¿yciem.



mo¿e w³a¶nie teraz sobie ten 7.44 kupiê... zobaczymy co mi wyjdzie na tej ³epetynie

rossmanowski? znaczy z serii isana?
wygl±da na to ¿e tak ,sama nie wiem bo w³a¶nie dzisiaj mi go kto¶ poleci³- na opakowaniu zdjêcie czarnej rzepki. Te¿ mam krêcone w³osy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-16 o 20:44
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.