6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 17:03   #31
LaBomba
Przyczajenie
 
Avatar LaBomba
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kingston Upon Thames
Wiadomości: 20
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

O jak nasz już dużo Ja dzisiaj byłam ponad 4 godz na rowerze oczywiście nie jeździłam ciągle Ale za to plecy mi trochę przysmażyło
Co do odchudzania, to po tygodniu diety jest 1kg mniej Żadna rewelacja, ale coś zaczyna się dziać
__________________
Studentka na Kingston University

"Na góry wchodzi się nie po to, by zdobywać szczyty, ale po to by pokonywać własne słabości."
LaBomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 17:16   #32
a_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 54
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Podjadania oczywiście zero 3 godziny przed spaniem. W pracy też zapowiedziałam, by mnie niczym nie kuszono Zaraz godzinny spacerek na dobry początek I niech kilogramy spadają
P.S. Słyszałyście, że w przyrodzie nic nie ginie ;> Jeśli Ty chudniesz ktoś inny tyje
a_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 17:19   #33
cherryprincess
Przyczajenie
 
Avatar cherryprincess
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 20
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

To ja tez sie do Was przylacze . Chce schudnac 7 kg- z 62 do 55kg. Od wczoraj jestem na diecie kapuścianej, dzisiaj drugi dzień- jest troche ciezko ale daje jakos rade. Zobaczymy jakie beda efekty. Planuje schudnac do konca sesji, czyli do 19 czerwca. Ponadto pije duuzo wody, czerwona i zielona herbate, niestety nie cwicze, gdyz przed sesja nie mam na to czasu, a poza tym przyznaje sie- straszny ze mnie leniuch . Któraś Was wspomniała o Therm Line- kupiłam to jakiś miesiąc temu i nie polecam. Wprawdzie zużyłam tylko połowe opakowania, wiec moze dlatego nie widac bylo zadnych efektow, ale b. zle sie po tym czulam- jakies 0,5h po spozyciu bylo mi bardzo niedobrze, wiec jesli jego 'cudowne dzialanie' ma polegac na tym, ze nie moge nic zjesc bo zle sie czuje, to dziekuje bardzo . Ale nie wiem, moze tylko na mnie tak to dziala. Ide zjesc zupke hehe pozdrawiam .
cherryprincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 17:29   #34
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Witajcie ! Ale nas jest już dużo - świetnie Kleo Dziękujemy za porady - na pewno będą nam pomocne a najważniejsze jest to hasło Nie muszę tylko Ja chcę, schudnę" Witajcie Lelina, Justyna, Talia,Delus, Szagma,Katarina, Oczko, A-girl, SailorMoon,La Bomba - jezeli kogoś pominęłam to przepr. Pierwszy dzień rozpoczęłam bez ćwiczeń. Jak na razie zjadłam kilka ziemniaków z sosem, trochę truskawek, 1 jogurcik, pół banana i 2 kanapki z pomidorem i cebulką. Ktoś napisał, żeby jeść 2 godziny przed snem, u mnie nie jest to takie proste. Na razie jakiejś konkretnej diety nie stosuję - zrezygnowałam z niektórych produktów min. makaronu, śmietany, białego pieczywa, ciasta. Lelina Gratuluję zrzucenia tylu kg. jak to zrobiłaś, czy stosowałaś jakąś dietę itp. Labamba Gratuluję masz już jeden kg. mniej. Wiadomo pierwszy dzień najtrudniejszy ale najważniejsze to myśleć pozytywnie i działać, nie poddawać się w chwilach, kiedy zjadło się np: całe opakowanie cukierków.Dobrze, ze jest lato - możemy wykorzystać ten czas na jedzenie zdrowych warzyw i owoców, gorzej zimą, wtedy ma się większy apetyt na produkty wysokokaloryczne i słodycze.
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 17:47   #35
2222222222m2222222222m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

ojej... witam was dziewczynki... a już myślałam ze jaestem osamotniona w swoim problemie bo wizazanek ma do zżutki 2 3 kolo a no ja troche więcej , dużo więcej 10 w dół dietke zaczęłam już z 2 tyd temu a waga ani drgnie... a do lata coraz mniej czesu zostało.... i co poradzić????
2222222222m2222222222m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 17:56   #36
Roxana20
Przyczajenie
 
Avatar Roxana20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Witam!

Ja też sie chyba przyłącze. Od czerwca do grudnia 2007 schudłam 10 kilo ( z 64 zeszłam do 54). Teraz jeszcze chciałabym te 5-6 kg. Trza sie wziąść za siebie ;-)

Pozdrawiam gorąco!
Roxana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:06   #37
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Roxana20 Pokaż wiadomość
Witam!

Ja też sie chyba przyłącze. Od czerwca do grudnia 2007 schudłam 10 kilo ( z 64 zeszłam do 54). Teraz jeszcze chciałabym te 5-6 kg. Trza sie wziąść za siebie ;-)

Pozdrawiam gorąco!
a ile masz wzrostu?
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 19:04   #38
Delus
Raczkowanie
 
Avatar Delus
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 34
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Mi dzisiaj w miare ładnie poszło.. ale była jedna wpadka... jedna pralinka No nie mogłam.. tak się uśmiechała do mnie... grrr wrrr już się nie dam skusić.
Mam jeszcze pytanko... jutro na obiadek mama robi gołąbki... czy taki gołąbek jest baardzo kaloryczny??Ocz ywiście jak by co to bez sosu.
Delus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:29   #39
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Oj coś z tymi ćwiczeniami ciężko mi idzie brak kondycji, szybko się męczę Zastanawiam się nad tym czy nie spisać sobie kaloryczność wszystkich produktów i na tej podstawie zjadać - dziennie 1200, 1300kal co o tym sądzicie? Czy ktoś z was liczy kalorie, wiem, ze 1000 to za mało, później gdy zaczniemy normalnie jeść efekt jo jo murowany a tego nie chcemy. Co wchodzę do kuchni to mam ochotę na coś, a to trochę rodzynek, płatków kukurydzianych itp - czyli podjadanie, zwłaszcza wieczorem a to do niczego nie doprowadzi, bo jak bym wszystko policzyła z tych rzeczy, które zjadłam to okazało by się,że jest tego Delus gołąbki nie są aż tak kaloryczne, chociaż 1 ma ok.220kal.

Edytowane przez vanilia1
Czas edycji: 2008-05-29 o 23:23
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:35   #40
maryam87
Raczkowanie
 
Avatar maryam87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UAE (Dubai)
Wiadomości: 269
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Ja tez chce przylaczyc
Ja tak naprawde zaczelam diete od poczatek roku (mialam 65.5kg) a obecnie to mam (61.5kg), moj cel to (55kg) do konca czerwca. Mam 166.5 cm. Ja caly od caly czas jem malo, nie jem slodyczy (no moze 1 raz przez 2 tygodnie), ale mam ciezkie kosci po mamie.
Bym chciala ujedrnic uda i ramiona.
3 razy w tygodniu chodze do Gymu tak na 1.5 godziny.

Obecnie tak wyglada moje cialo

pozdrawiam wszystkich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg my.body.jpg (51,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg my.body2.jpg (54,4 KB, 55 załadowań)
__________________
http://www.x88x.com/2009/u6916017.jpg

عمر الغياب ما يغير مافي القلوب
دام القلوب الي نحبها تحبنا
maryam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:51   #41
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Delus Pokaż wiadomość
Mi dzisiaj w miare ładnie poszło.. ale była jedna wpadka... jedna pralinka No nie mogłam.. tak się uśmiechała do mnie... grrr wrrr już się nie dam skusić.
Mam jeszcze pytanko... jutro na obiadek mama robi gołąbki... czy taki gołąbek jest baardzo kaloryczny??Ocz ywiście jak by co to bez sosu.
no troche napewno... ale jesli nie jestes na zadnej specyficznej diecie to mozesz zjesc ze 2-3 w zaleznosci od wielkosci
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 03:53   #42
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

JA TEZ JA TEZ CHCE SIĘ PRZYŁACZYĆ do końca czerwca chce zejść z kilogramami bo jade do domku na 2 tyg i na wakacje. wiec jeszcze mc i wierze że się uda..jak narazie saram się odchudzac od dłuższego czasu ale co schudnę to wraca nie jojo ale wraca do tego co było przez moje podjadania i niekosnekwencje

słodycze odstawiłam,
a6w z cwiczen jak bede miec wiecej czasu i chęci dołącze czesicej steperrek, bo coś go zaniedbałam
co do diety to staram się trzymac 10 pż i mam zamiar dalej sie tego trzymac tylko w poaczeniu z SB i własnie pytanie do justyna2639 długo juz na niej jestes? jak efekty? bo ja się zastanawiam żeby od soboty zaczac I faze
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 04:52   #43
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość
JA TEZ JA TEZ CHCE SIĘ PRZYŁACZYĆ do końca czerwca chce zejść z kilogramami bo jade do domku na 2 tyg i na wakacje. wiec jeszcze mc i wierze że się uda..jak narazie saram się odchudzac od dłuższego czasu ale co schudnę to wraca nie jojo ale wraca do tego co było przez moje podjadania i niekosnekwencje

słodycze odstawiłam,
a6w z cwiczen jak bede miec wiecej czasu i chęci dołącze czesicej steperrek, bo coś go zaniedbałam
co do diety to staram się trzymac 10 pż i mam zamiar dalej sie tego trzymac tylko w poaczeniu z SB i własnie pytanie do justyna2639 długo juz na niej jestes? jak efekty? bo ja się zastanawiam żeby od soboty zaczac I faze
ja dzisiaj mam 4 dzien, ale bylam wczesniej na tej diecie, jest skuteczna nawet moja mama po niecalym tygodniu zrzucila 2 kg, ja tak samo wiec polecam
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 04:58   #44
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Roxana20 Pokaż wiadomość
Witam!

Ja też sie chyba przyłącze. Od czerwca do grudnia 2007 schudłam 10 kilo ( z 64 zeszłam do 54). Teraz jeszcze chciałabym te 5-6 kg. Trza sie wziąść za siebie ;-)

Pozdrawiam gorąco!
Kochana wazysz 54 i jeszcze chcesz zwalic ,ile masz zwrostu !Ty jestes juz chuda!Pozdrawiam.
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 05:23   #45
oczko
Raczkowanie
 
Avatar oczko
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: woj śląskie
Wiadomości: 88
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

no to moja wczorarsza dieta skonczyła sie klęską, kolezanka w pracy mila urodzinki i przyniosła ciacha a że moja firma jest malutka wiec nie wypada odmowic no i był tort czekoladowy i ciasto makwe a poźniej lody wiec dzisiaj zaczynam (ze ja tez zawsze musze sie ugiac...)
oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 05:33   #46
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Cytat:
Napisane przez oczko Pokaż wiadomość
no to moja wczorarsza dieta skonczyła sie klęską, kolezanka w pracy mila urodzinki i przyniosła ciacha a że moja firma jest malutka wiec nie wypada odmowic no i był tort czekoladowy i ciasto makwe a poźniej lody wiec dzisiaj zaczynam (ze ja tez zawsze musze sie ugiac...)
nie przejmuj sie, w takich sytuacjach nie mysl o odchudzaniu, zjec kawalek ciasta i baw sie dobrze, przeciez nic sie takiego nie stalo
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 07:25   #47
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Cytat:
Napisane przez oczko Pokaż wiadomość
no to moja wczorarsza dieta skonczyła sie klęską, kolezanka w pracy mila urodzinki i przyniosła ciacha a że moja firma jest malutka wiec nie wypada odmowic no i był tort czekoladowy i ciasto makwe a poźniej lody wiec dzisiaj zaczynam (ze ja tez zawsze musze sie ugiac...)
To tylko malutki grzeszek nic sie nie stało ! pobiegaj wieczor albo na rower idz i po problemie! Tobie radze rower albo biegi ,a sama leń jestem!
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 08:24   #48
a_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 54
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

To co Kochane diety c.d. Zaraz pożywne śniadanko i kawa ---> z niej nie zrezygmuje
a_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 08:29   #49
oceanica
Raczkowanie
 
Avatar oceanica
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 184
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

To ja tez sie z Wami odchudzam jak moge. To bylo tak 62-->75 potem do 60 i znowu 67 kg oczywiscie nie za szybko tylko z ostatnie 5-6 lat. Nie az tak wielkie jojo. Ale jest 67kg a chce zeby bylo 7kg.W sumie to ja lubie south beach i zyje sobie druga faza z wlasnymi modyfikacjami. Ale wiecie co jest problemem? Boje sie zapisac na siłke czy aerobik. Lubilam chodzic i na mnie to dzialalo ale jak mialam kondycje i dobrze wygladalam. Teraz nie mam kondycji i znowu jestem nalana a tam same fajne dziewczyny Juz piaty miesiac sie przymierzam , łażę pod oknem normalnie tragedia. Tragedia..........
oceanica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 08:32   #50
oceanica
Raczkowanie
 
Avatar oceanica
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 184
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

7 kg mniej. Przepraszam za brak ładu i składu.
oceanica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 09:00   #51
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Witam dziewczynki
Również się dolącze wprawdzie mam do zrzucenia 7kg,ale też ciężko jakoś idzie
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 09:16   #52
oceanica
Raczkowanie
 
Avatar oceanica
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 184
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Z malych trikow , ktore u mnie dzialaja: zastapilam wode niegazowana woda gazowana bo maksymalnie wypelnia i wzdyma Ja nie czuje sie az taka glodna.Jesli chodzi o wyjscia na piwko zamienilam caly alkohol czerwonym winem na wsyzstkich imprezach i wyjsciach- bardziej elegancko ale kalorii mniej.Jak jestem w pracy albo gdzies gdzie nie mam jak zjesc czegos zdrowego ratuje sie boskim kefirem w plastikowych butelkach takich bialych- zdrowe, pozywne i nie zgniecie sie w torebce a jak wroce do domu to nie rzuce sie na jedzenie bo caly czas pociagam kefiry.Wyrzucilam wszystkie fast foody z diety od ktorych bylam uzalezniona.Nie jem wieczorem.Przemeczylam sie dwa tygodnie bez slodyczy( to byla miazga) a potem staly mi sie obojetne.Owoce zastapilam warzywami moze nie takie pyszne ale rzodkiewka z powodzeniem moze zastapic jabłko , pomidor banana itd.Gdzie sie da ide na piechote i obserwuje wskazowke ruszajaca sie w dol, powoli bardzo wolno ale wiem ze przynajmniej nie wroci to za szybko.Przymierzam za male ubrania a pojawiajacy sie w nich luz jest najwieksza nagroda i motywacją.Nie licze kalorii bo mi sie nie chce.Nie unikam wyjsc bo nie lubie siedziec sama. Ale prawie wszedzie mozna znalesc salatke nawet w mcDonaldzie. I jeszcze troche jeszce troche a bedzie znowu ukochane 38
oceanica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 09:44   #53
Delus
Raczkowanie
 
Avatar Delus
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 34
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Oj dziewczyny Dzisiaj u mnie w mieście zaczyna się 3-dniowa impreza. No i to jest tak, ze mnie w domciu nie ma praktycznie cale te 3 dni. Więc z cwiczen musze zrezygnowac... niestety A z jedzeniem to tez nie wiem jak bedzie. Mam nadzieje ze jakos sie uda i nie zawale, tego tygodnia
__________________
Delus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 10:37   #54
miss no nick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 459
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Czesc dziewczyny . Chcialabym sie do was przylaczyc .
Chcialabym schudnac 5 - 6 kg. Dzis zaczynam . Mysle o diecie 1100kcal + cwiczenia.
Moja najwieksza slabosc to slodycze . Przez ostatnie miesiace zajadalam stres i teraz musze sie odchudzac .
Motywacja i wsparcie sa mi baaaardzo potrzebne .
__________________
Zawsze nadzieja. Zawsze ta k**wa w zielonej sukience.
miss no nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 11:04   #55
paulinka323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Tez sie przylanczam
Mam 166 i waze 53.5 kilo;/
chce schudnac do 48;p no to prawie 6 kilo
Dzisaj zjadlam tylka jabluszko na sniadanie
poteem zjem jeszcze jedno na drugie sniadanie
a potem na obiad zupe warzywna
Ciekawe ile tak wytrzymam ehhh....

ok

waga:53.5cm chce do 47-48
talia- 65cm-chce do 62
biora:87cm chce do 85
udo:50cm chce do 48

uda sie?:P
paulinka323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 11:09   #56
Delus
Raczkowanie
 
Avatar Delus
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 34
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

miss no nick no jasne, że możesz się przyłączyć. Tutaj wsparcie masz gwarantowane Ja też narazie chcem schudnąć 5-6kg i mam słabość do słodyczny hehe
__________________
Delus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 11:23   #57
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Oczko, nie załamuj się, każdemu może się zdarzyć chwila słabości, zwłaszcza na słodkie - Trzymam za ciebie kciuki Powiem ci, ze ja nie zrezygnuję całkowicie ze słodyczy, cukier jest nam potrzebny - nie chciałabym, żeby spotkało mnie to co moją koleżankę, która zrezygnowała całkowicie z cukru - dosyć,że była słaba, miała brak koncentracji to w dodatku zemdlała w pracy.Jeżeli dostajemy nagłą ochotę na coś słodkiego to powinniśmy kawałek zjeść czegoś, może to być owocsłodki np. banan, ma wiele cennych witamin i minerałów zwłaszcza magnezu i potasu.Oceanica z tą wodą to masz raję, po gazowanej nie czuje się tak głodu Muszę się przyznać wczoraj wypiłam piwo a po nim mam większy apetyt zjadłam troszkę więcej niż miałam. Delus a gdzie tak imprezować będziesz ? W takim razie życzę ci miłej zabawy . Dzisiaj zjadłam jak na razie kawałek chleba z serem i ketchupem, 2 kostki czekolady, pomarańczę, wypiłam pokrzywę i herbatę. Witaj miss no nick w naszym klubie Paulinka przy takim odżywianiu możesz znaleźć się w szpitalu, to jest głodówka, na samych jabłkach można być tylko wtedy, gdy jest się pod kontrolą d. Nie jest to dobry sposób na zdrowe schudnięcie a doprowadzić może do anemii i efektu jo jo . Szkoda zdrowia. Przemyśl to Paulinko. Pozdrawiam.
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 11:37   #58
paulinka323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Vanila1 wiem wiem ze to niezdrowo ale ja naprawde chcę schudnąć, jak nie w aki sposob to moze znacie jakies inne sposoby na skuteczne zgubienie zbednych kilogramow? dodam ze jestem baaaaardzooo leniwa i cwczyc mi sie niechce, i tak juz duzo robie bo cwicze 6 weidera
paulinka323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 11:39   #59
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Przyjmiecie mnie?
Ja ważę 60 kg przy wzroście 170 cm i chcę schudnąć do 54,akurat wtedy idealnie wchodzę w rozmiar 36 i nic mi w boczkach nie odstaje.
Wcześniej próbowałam SB ale to nie dla mnie a teraz po prostu mniej jem i zazywam Therm Line.
No i do domu chodzę po schodach na 8 piętro.
Teraz dzielnie trzymam się 3 dzień, wypijam morze czerwonej herbaty a mój przykładowy jadłospis:
ś I: płatki fitella i mleko 1,5%
ś II: pełnoziarnisty chleb kromka z masłem,szynką ogórkiem i rzodkiewką (szynki i warzyw dużo)
o:talerz kapusniaku
podw: jabłko i kilka rzodkiewek
k:pół torebki brązowego ryżu i 2 szklanki rozgniecionych truskawek + kapka mleka, bez cukru.
Ile to mogło być kalorii?Nie za mało?
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 14:48   #60
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

witam dziewczynki postanowiłam sie do was przyłaczyc ...MOZNA??? ja mam 156 i 83 kg wagi choc jeszcze 10 maja miałam 88 ciesze sie bardzo ze mi sie udało ...to narazie jest 5 kg ale dla mnie to juz sukces Piszecie ja 5 ja 10 a ja nie wiem ile chce schudnac mam bardzo duza nadwage wiec ile mi sie uda tyle bedzie i z tylu bedze zadowolona ...Choc jak bym wróciła do wgi z przed 4 lat czyli 60kg to bym była przeszcześliwa ...POZDRAWIAM
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.