Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-28, 22:23   #871
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Autorka pytania napisała, ze jutro chce sie umówić prywatnie. Znasz gdzieś prywatnego gina, który nic nie bierze za wizytę? :p
Aaaa kurcze to sorki :p
nie doczytałam, że na jutro :p hehehe to fakt - bierz 120 i do apteki leć niż się się męczyć i szukać gina :p
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 22:26   #872
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Warto kupić zestaw do japońskiego manicure, jeśli nigdy nie miałam robionego?

Czy lepiej wcześniej sobie zrobić i zobaczyć jak ktoś to robi.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 22:42   #873
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Na receptę jest ta tańsza tabletka zapomnialam nazwy a ta bez recepty jest za 120 ellaone.
i tak wychodzi taniej niż niechciane dziecko

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Warto kupić zestaw do japońskiego manicure, jeśli nigdy nie miałam robionego?

Czy lepiej wcześniej sobie zrobić i zobaczyć jak ktoś to robi.
jeden z najlepszych zakupów w moim życiu ale wcześniej poszłam dwa razy na zabieg z grupona. tyle że nie ma filozofii, jeśli znajdziesz jakiś filmik na youtube to załapiesz sama.


bardzo dobra koleżanka (prawie przyjaciółka) zaprosiła mnie na ślub, nie mogę przyjść bo jestem daleko daleko. chcę im kupić bony - jej do księgarni internetowej, jemu do winiarni (bo prosili o książki i wino). czy 300zł dla niej i 150zł dla niego będzie ok? jego nie znam, dlatego mniej hajsu
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 23:15   #874
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Patrzyłam na ofertę jednego z gin prywatnie i jest anty awaryjne z USG a po cholerę to usg to nie wiem xd
Ja jak potrzebowałam raz, to poszłam na SOR (wieczór to był). Tam dr zasłonił się sumieniem i odesłał na oddział ginekologiczny w tym szpitalu. Lekarz dyżurny zebrał krótki wywiad i dał receptę. Możesz nawet u rodzinnego spróbować.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Jakieś fajne przepisy z kaszą kuskus? Łatwe do zrobienia i zabrania ze sobą do pracy? Ewentualnie blog gdzie znajdę inspiracje?
Kuskus przygotować wg instrukcji na opakowaniu i odstawić do wystudzenia. Pokroić pomidora, zielonego ogórka i żółtą paprykę. Niektórzy dodają też czarne oliwki.
Pokruszyć fetę. Wszystko razem wymieszać, doprawić oliwą i sokiem z cytryny. Można dodać posiekaną miętę, kolendrę lub pietruszkę. Najlepiej smakuje schłodzona.




Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Pokroić kilka pomidorów suszonych. Zalać kaszę kuskus wodą (lekko posolić), dodać pomidory i odstawić. Czerwoną paprykę, fetę pokroić w kostkę, dodać, gdy kuskus nie będzie już ciepły. Posypać rukolą albo inną sałatą moja ulubiona sałatka.
Brzmi smacznie, muszę koniecznie spróbować
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 23:25   #875
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Kurde cytowanie nie działa.
O kurde nie wiedziałam, że można je dostać bez recepty w takim razie zapytam w aptece o Escapelle bo fakt wizyta u gin plus tabletka to troszkę wydatek(jak dla mnie, gdzie nie mam pracy) serio nie wiedziałam, że można dostać bez recepty ;o
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 23:56   #876
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Kurde cytowanie nie działa.
O kurde nie wiedziałam, że można je dostać bez recepty w takim razie zapytam w aptece o Escapelle bo fakt wizyta u gin plus tabletka to troszkę wydatek(jak dla mnie, gdzie nie mam pracy) serio nie wiedziałam, że można dostać bez recepty ;o
Ellaone jest bez recepty i tylko ja kupisz w aptece za 120 zl. A escapelle jest na receptę i dopiero wtedy ja kupisz w aptece za 60 zl.
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 01:18   #877
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Co można kupić na chrzest dla chłopczyka od rodzica chrzestnego? Nie chcemy dawać kasy, wolimy prezent Łańcuszek złoty z medalikiem/krzyżykiem to wiem. Macie inne pomysły?

Edit: jako rodzice woleliście dostawać kasę na takie okazje?
Jakieś ubranko, albo fotelik do karmienia może o ile nie nadszarpnie prezentowego budżetu za bardzo..Pościel jeszcze mogłaby być. A jako mama bardzo ucieszyłabym się z fotelika rowerowego dla mojego dziecka bo bardzo dużo razem jeździłyśmy gdy była mała
Z tradycyjnych prezentów to Pismo Święte albo obraz z Aniołem Stróżem

Trudne pytanie z tą kasą, zależy od sytuacji bo gdy rodzicom się nie przelewa, to pewnie bardziej ucieszy ich kasa, którą wydadzą (mam nadzieję) na potrzeby dziecka. Tyle, że raczej nie będą to pamiątki tylko produkty potrzebne na co dzień. Myślę, że jednak prezent jest dobrym pomysłem, ale można delikatnie skonsultować z rodzicami, co by się przydało.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
No właśnie :p akurat sobie przypomniałam jak mnie wywalilo z aplikacji :p


biżuteria

Co robicie z niepotrzebna biżuterią? Właśnie znalazłam jakieś stare kolczyki, komplety, naszyjniki... i nawet te takie pierdółki co się na te rzemyki daje. Szkoda ich wyrzucić a dać nie mam komu...
Wiele osób wystawia za kilka zł. na olx na przykład

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Pokroić kilka pomidorów suszonych. Zalać kaszę kuskus wodą (lekko posolić), dodać pomidory i odstawić. Czerwoną paprykę, fetę pokroić w kostkę, dodać, gdy kuskus nie będzie już ciepły. Posypać rukolą albo inną sałatą moja ulubiona sałatka.
A dodajesz jakieś przyprawy lub zioła, czy aromat z tych pomidorów wystarczy?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 01:23   #878
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Wiele osób wystawia za kilka zł. na olx na przykład
No właśnie lipa jest taka,że tego tez się nie opłaca wystawiać bo to jakieś stare korale, plastikowe kolczyki i bransoletki, jakieś inne z kwiatkami kolczyki, coś tam ala drewniane naszyjniki xD

I tak się zastanawiam co z tym zrobić...
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 01:27   #879
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
No właśnie lipa jest taka,że tego tez się nie opłaca wystawiać bo to jakieś stare korale, plastikowe kolczyki i bransoletki, jakieś inne z kwiatkami kolczyki, coś tam ala drewniane naszyjniki xD

I tak się zastanawiam co z tym zrobić...
Czemu nie opłaca, przecież tam wystawiając nie ponosisz żadnych opłat? Chyba, że mówisz o konieczności poświęcenia na to czasu (fotki, ewentualni ludzie, którzy się zainteresują..)
Możesz także zostawić dla swojej ewentualnej córki Pamiętam, że jako dziewczynka uwielbiałam przymierzać biżuterię mojej mamy Moja córka także lubiła, więc trzymam te rzeczy gdzieś tam upchane jak na chomika przystało
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 01:45   #880
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Czemu nie opłaca, przecież tam wystawiając nie ponosisz żadnych opłat? Chyba, że mówisz o konieczności poświęcenia na to czasu (fotki, ewentualni ludzie, którzy się zainteresują..)
Możesz także zostawić dla swojej ewentualnej córki Pamiętam, że jako dziewczynka uwielbiałam przymierzać biżuterię mojej mamy Moja córka także lubiła, więc trzymam te rzeczy gdzieś tam upchane jak na chomika przystało
No tak tak nie ponosze to fakt :p a wystawianie aukcji to moja specjalność tzn lubie wystawiać wiec to nie problem

A co do córki to nie nie nie spieszy mi się do tego :p hehehe i nie jestem typa chomika ja to raczej z tych co sprzątają i jak mi coś przeszkadza czy mi się wala z kąta w kąt to lubię do wywalić do śmieci

Także podsumowując albo zaczepie jakieś dzieciaki w klatki i im to dam, wystawie hurtem za 5 zł xD albo położę obok śmietnika- może ktoś weźmie


Tak przy okazji pytanie o zegarek .
Znalazłam dzisiaj przy sprzątaniu biżuterii go, i czy może mi ktoś powiedzieć czy firma Omax ma dobre zegarki czy to taki chińskie szity? Bo tam na zegarku z tyłu coś pisze o nim ale czy w to wierzyć?
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 05:01   #881
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
No właśnie lipa jest taka,że tego tez się nie opłaca wystawiać bo to jakieś stare korale, plastikowe kolczyki i bransoletki, jakieś inne z kwiatkami kolczyki, coś tam ala drewniane naszyjniki xD

I tak się zastanawiam co z tym zrobić...
Ja wyrzucam takie rzeczy.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 06:02   #882
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Macie spraqdzonego sprzedawcę na allegro który ma tanio pędzle hakuro?;-)

Został mi jeden kupon na allegro i szkoda żeby się zmarnował;-)
Na allegro sprzedają również znane drogerie jak mintishop czy Let's beauty, możesz u nich kupić.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 06:29   #883
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Warto kupić zestaw do japońskiego manicure, jeśli nigdy nie miałam robionego?

Czy lepiej wcześniej sobie zrobić i zobaczyć jak ktoś to robi.
Warto kupić, widzę efekty na sobie i klientkach.
Najprościej pójść raz na zabieg i się dobrze przyglądać lub szukać na YT filmików.
Generalnie żadnej filozofii tam nie ma specjalnej - matowisz płytkę specjalnym pilniczkiem z zestawu, wcierasz 1 pastę (wcieramy tylko w jedną stronę, do połysku), następnie tak samo drugą i koniec. Zabieg banalny, tylko się trzeba namachać.
A i polecam powtarzać go co tydzień (zazwyczaj mówi się co 2 tygodnie).
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 07:00   #884
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Dziewczyny, dzisiaj rano na moim telefonie pojawiło się obok zasięgu sieci takie oko, jak na zdjęciu. Co to może być?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5330.jpg (102,9 KB, 47 załadowań)
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 07:15   #885
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Aaaa kurcze to sorki :p
nie doczytałam, że na jutro :p hehehe to fakt - bierz 120 i do apteki leć niż się się męczyć i szukać gina :p
I tak właśnie zrobię :P lepiej wydać te 120 niż potem mieć niespodziankę :P chociaż nie wiadomo czy w ogóle doszło do zapłodnienia, ale lepiej zapobiegać niż leczyć ;p
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 08:56   #886
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Mam pytanie do dziewczyn, które orientują się w prawie pracy i przyznawaniu urlopu.
W lutym dostałam umowę na czas zastępstwa i była to moja pierwsza praca, więc urlop mam naliczany proporcjonalnie. Powiedzmy, że od września będę zaczynała nową pracę. Jak będzie wyglądała sprawa z urlopem? Dalej będzie naliczany proporcjonalnie do końca roku, czy już od razu będę miała 20 dni?
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:06   #887
ulotnamelodia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 677
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które orientują się w prawie pracy i przyznawaniu urlopu.
W lutym dostałam umowę na czas zastępstwa i była to moja pierwsza praca, więc urlop mam naliczany proporcjonalnie. Powiedzmy, że od września będę zaczynała nową pracę. Jak będzie wyglądała sprawa z urlopem? Dalej będzie naliczany proporcjonalnie do końca roku, czy już od razu będę miała 20 dni?
Od razu dostaniesz pulę dni urlopowych do końca roku, pomniejszonych o czas trwania umowy,czyli będzie ich 7
ulotnamelodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:16   #888
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj rano na moim telefonie pojawiło się obok zasięgu sieci takie oko, jak na zdjęciu. Co to może być?
To Smart Stay. Tak długo jak patrzysz na telefon to nie powinien on wygasić ekranu. Aczkolwiek z doświadczenia powiem, że to nie działa

Tak na przyszłość - zamiast robić zdjęcie czegoś, co chcesz pokazać na ekranie telefonu, zrób printscreena - równocześnie przyciskając przycisk funkcyjny (ten poniżej ekranu) i przycisk blokowania telefonu

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

A jeszcze ja mam pytanie o urlop, a dokładniej o dzień wolny przysługujący za dzień wolny od pracy przypadający w sobotę - czy ten dzień wolny trzeba wykorzystać w miesiącu, w którym był dzień wolny od pracy, czy można zostawić na potem? W sierpniu jest dzień wolny od pracy, a mi przydałby się wolny dzień we wrześniu, a szkoda mi urlopu. Da się tak?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:24   #889
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52237980]To Smart Stay. Tak długo jak patrzysz na telefon to nie powinien on wygasić ekranu. Aczkolwiek z doświadczenia powiem, że to nie działa

Tak na przyszłość - zamiast robić zdjęcie czegoś, co chcesz pokazać na ekranie telefonu, zrób printscreena - równocześnie przyciskając przycisk funkcyjny (ten poniżej ekranu) i przycisk blokowania telefonu

[/QUOTE]

Nie mogę zrobić zrzutu ekranu, bo zalałam kiedyś tel. i ten przycisk mi nie chodzi.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 09:25   #890
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52237980]A jeszcze ja mam pytanie o urlop, a dokładniej o dzień wolny przysługujący za dzień wolny od pracy przypadający w sobotę - czy ten dzień wolny trzeba wykorzystać w miesiącu, w którym był dzień wolny od pracy, czy można zostawić na potem? W sierpniu jest dzień wolny od pracy, a mi przydałby się wolny dzień we wrześniu, a szkoda mi urlopu. Da się tak?[/QUOTE]
Nie wiem jak to wygląda u innych, ale u mnie jest to i tak dzień narzucony z góry... Ale może tylko taka nasza specyfika.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:26   #891
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Nie mogę zrobić zrzutu ekranu, bo zalałam kiedyś tel. i ten przycisk mi nie chodzi.
Aa no to wszystko tłumaczy
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:28   #892
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

ile będzie kosztowało zmniejszenie srebrnego łańcuszka?
dekra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:30   #893
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Powtorze pytanie o prezent na slub-nie bede obecna,ale slub bardzo dobrej kolezanki. Czy voucher prezentowy na 450zl (300 do ksiegarni dla niej -chciala ksiazki-i 150 do winiarni dla niego-chcial wino) to ok kwota? NIGDY nie bylam na zadnym ślubie wiec nie mam pojecia ile powinno sie dac,tym bardziej ze tu też nie bede tylko kupuje ze wzgledu na bliski kontakt z kolezanka
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:34   #894
ulotnamelodia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 677
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52237980]To Smart Stay. Tak długo jak patrzysz na telefon to nie powinien on wygasić ekranu. Aczkolwiek z doświadczenia powiem, że to nie działa

Tak na przyszłość - zamiast robić zdjęcie czegoś, co chcesz pokazać na ekranie telefonu, zrób printscreena - równocześnie przyciskając przycisk funkcyjny (ten poniżej ekranu) i przycisk blokowania telefonu

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

A jeszcze ja mam pytanie o urlop, a dokładniej o dzień wolny przysługujący za dzień wolny od pracy przypadający w sobotę - czy ten dzień wolny trzeba wykorzystać w miesiącu, w którym był dzień wolny od pracy, czy można zostawić na potem? W sierpniu jest dzień wolny od pracy, a mi przydałby się wolny dzień we wrześniu, a szkoda mi urlopu. Da się tak?[/QUOTE]


Zależy od miejsca pracy. Najczęściej jest to dzień wskazany przez pracodawce lub wybrany przez pracownika dzień, mieszczący się w okresie rozliczeniowym pracodawcy.
ulotnamelodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:40   #895
karinkowa
Rozeznanie
 
Avatar karinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 843
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
Powtorze pytanie o prezent na slub-nie bede obecna,ale slub bardzo dobrej kolezanki. Czy voucher prezentowy na 450zl (300 do ksiegarni dla niej -chciala ksiazki-i 150 do winiarni dla niego-chcial wino) to ok kwota? NIGDY nie bylam na zadnym ślubie wiec nie mam pojecia ile powinno sie dac,tym bardziej ze tu też nie bede tylko kupuje ze wzgledu na bliski kontakt z kolezanka
Moim zdaniem to zdecydowanie wystarczajacy prezent
__________________
karinkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:42   #896
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52237980]To Smart Stay. Tak długo jak patrzysz na telefon to nie powinien on wygasić ekranu. Aczkolwiek z doświadczenia powiem, że to nie działa

Tak na przyszłość - zamiast robić zdjęcie czegoś, co chcesz pokazać na ekranie telefonu, zrób printscreena - równocześnie przyciskając przycisk funkcyjny (ten poniżej ekranu) i przycisk blokowania telefonu

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

A jeszcze ja mam pytanie o urlop, a dokładniej o dzień wolny przysługujący za dzień wolny od pracy przypadający w sobotę - czy ten dzień wolny trzeba wykorzystać w miesiącu, w którym był dzień wolny od pracy, czy można zostawić na potem? W sierpniu jest dzień wolny od pracy, a mi przydałby się wolny dzień we wrześniu, a szkoda mi urlopu. Da się tak?[/QUOTE]
U nas ma to być dowolny dzień w sierpniu. Zapytaj w kadrach najlepiej jak jest u Ciebie, bo to od pracodawcy wszystko zależy.
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:45   #897
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
I tak właśnie zrobię :P lepiej wydać te 120 niż potem mieć niespodziankę :P chociaż nie wiadomo czy w ogóle doszło do zapłodnienia, ale lepiej zapobiegać niż leczyć ;p
A na pewno te tabletki są bez recepty ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 10:04   #898
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
Powtorze pytanie o prezent na slub-nie bede obecna,ale slub bardzo dobrej kolezanki. Czy voucher prezentowy na 450zl (300 do ksiegarni dla niej -chciala ksiazki-i 150 do winiarni dla niego-chcial wino) to ok kwota? NIGDY nie bylam na zadnym ślubie wiec nie mam pojecia ile powinno sie dac,tym bardziej ze tu też nie bede tylko kupuje ze wzgledu na bliski kontakt z kolezanka
Ja bym wysłała po 200 zł dla Pani Młodej i Pana młodego
dekra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 10:27   #899
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
Powtorze pytanie o prezent na slub-nie bede obecna,ale slub bardzo dobrej kolezanki. Czy voucher prezentowy na 450zl (300 do ksiegarni dla niej -chciala ksiazki-i 150 do winiarni dla niego-chcial wino) to ok kwota? NIGDY nie bylam na zadnym ślubie wiec nie mam pojecia ile powinno sie dac,tym bardziej ze tu też nie bede tylko kupuje ze wzgledu na bliski kontakt z kolezanka


W sam raz jak nie za dużo - nie będzie Cię na weselu, więc nie zapłacą za twoje nakrycie itd. Jednak jak to dobra kolezka to ok
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 10:27   #900
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A na pewno te tabletki są bez recepty ?
tak, burza była przecież o to ogromna,nie wiem jak to przegapiłaś :p
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 21:48:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.