Wspólne odchudzanie rzeszów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-19, 18:32   #1
patnat
Przyczajenie
 
Avatar patnat
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6
GG do patnat Send a message via Skype™ to patnat

Wspólne odchudzanie rzeszów


Witam wszystkie rzeszowianki i rzeszowian którzy chcą schudną, a brakuje im chęci, samozaparcia, wskazówek, którzy już nie raz próbowali i albo się poddawali albo chudli i potem wracali do starej wagi. Zawsze w grupie osób, które maja ten sam problem jest raźniej, bo potrafią Cię dokładnie zrozumieć, ponieważ sami doświadczyli tego na własnej skórze. Pomyślałam, że jak znajdę takie osoby w Rzeszowie to będzie można się spotkać wspólnie poćwiczyć, pobiegać, pojeździć na rowerze i zmotywować się, do dalszej ciężkiej pracy jakim jest zrzucanie zbędnych kilogramów. Ja mam już spore doświadczenie w odchudzaniu i tyciu, próbowałam różnych diet i różnych preparatów, potrafię schudnąć 25 kg w 4 miesiące i przytyć 10 w miesiąc to cała zepsuta ja. Mam też spore doświadczenie w uprawianiu sportu, wiem jak ćwiczyć żeby schudnąć lub tylko się wymodelować,
Zapraszam wszystkich zainteresowanych, obecnie zaczynam odchudzanie czyli najbardziej mozolny proces potrzebuje wsparcia, bo zauważyłam, że z koleją dietą brakuje mi motywacji.
Mój numer gg to gg to 34743283

Edytowane przez patnat
Czas edycji: 2012-04-19 o 18:37
patnat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 19:20   #2
patnat
Przyczajenie
 
Avatar patnat
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6
GG do patnat Send a message via Skype™ to patnat
Rzeszów wspólne odchudzanie

Witam wszystkie rzeszowianki i rzeszowian którzy chcą schudną, a brakuje im chęci, samozaparcia, wskazówek, którzy już nie raz próbowali i albo się poddawali albo chudli i potem wracali do starej wagi. Zawsze w grupie osób, które maja ten sam problem jest raźniej, bo potrafią Cię dokładnie zrozumieć, ponieważ sami doświadczyli tego na własnej skórze. Pomyślałam, że jak znajdę takie osoby w Rzeszowie to będzie można się spotkać wspólnie poćwiczyć, pobiegać, pojeździć na rowerze i zmotywować się, do dalszej ciężkiej pracy jakim jest zrzucanie zbędnych kilogramów. Ja mam już spore doświadczenie w odchudzaniu i tyciu, próbowałam różnych diet i różnych preparatów, potrafię schudnąć 25 kg w 4 miesiące i przytyć 10 w miesiąc to cała zepsuta ja. Mam też spore doświadczenie w uprawianiu sportu, wiem jak ćwiczyć żeby schudnąć lub tylko się wymodelować,
Zapraszam wszystkich zainteresowanych, obecnie zaczynam odchudzanie czyli najbardziej mozolny proces potrzebuje wsparcia, bo zauważyłam, że z koleją dietą brakuje mi motywacji.
patnat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 20:48   #3
mysia_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Wspólne odchudzanie rzeszów

Moje odchudzania trwaja kilka dni bo lubie slodycze.Nie wyobrażam sobie nie zjesc czegos slodkiego.Teraz musze sie wziasc za siebie.Jest 68 ma byc 50
mysia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 10:55   #4
patnat
Przyczajenie
 
Avatar patnat
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6
GG do patnat Send a message via Skype™ to patnat
Dot.: Wspólne odchudzanie rzeszów

tak Słodycze to też moja wielka słabość, kocham je a czekoladę to już w ogóle, po to ten wątek żeby się nawzajem wspierać i motywować w trudnych chwilkach ja od dziś dietkę ładnie zaczęłam już 1 h na orbitreku pobiegałam, jak tylko ciut schudnę i się w swoje rowerowe ciuchy zmieszczę to zasuwam na trasę i zapraszam wszystkich z Rzeszowa.
patnat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 14:10   #5
mysia_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Wspólne odchudzanie rzeszów

Ja kiedys potrafilam ladnie schudnac a teraz brakuje mi motywacji.Brakuje mi czasu na regularne posilki i nadrabiam wieczorem,glownie slodyczami.Jak narazie ograniczam slodycze,tlustych potraw nawet nie lubie wiec z tym problemu nie mam .Brakuje mi ruchu,jakis fitnes by sie przydal .Chcialabym wrocic do dawnej wagi 48kg.
mysia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 14:34   #6
patnat
Przyczajenie
 
Avatar patnat
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6
GG do patnat Send a message via Skype™ to patnat
Dot.: Wspólne odchudzanie rzeszów

Teraz jak za oknem ładnie to jest dużo więcej możliwości, bo można pobiegać, na rowerze czy rolkach pojeździć, albo tak jak piszesz na fitness do klubu. Ja zamierzam jeszcze zacząć biegać, orbitrek i rower to jedno, ale jeszcze bieganie mi się marzy, zobaczymy tylko jak rzeczywistość po pierwszym treningu zweryfikuje te plany, na razie mocno wierzę, że jak już zacznę to będę biegać
patnat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 16:07   #7
sosha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 345
Dot.: Wspólne odchudzanie rzeszów

Cześć! Należę do grupy "Razem schudniemy 20kg!", za mną już 11,5kg wspieramy się tam baardzo, ale dzisiaj potrzebuję waszego wsparcia! bardzo, bardzo was proszę o pomoc w zgarnięciu fajnych butów do ćwiczeń - jedyne co musicie zrobić to kliknąć na reklamy reebok'a w moim podpisie! Serdecznie wam dziękuję!!! I życzę duuużo dietkowych sukcesów!
sosha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 10:10   #8
kajt1992
Raczkowanie
 
Avatar kajt1992
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 74
Talking Dot.: Wspólne odchudzanie rzeszów

Cześć dziewczyny! Mogę się przyłączyć? Jestem spod Rzeszowa! Mam 19 lat, 160cm wzrostu, było ponad 70kg teraz jest 63,64 zależy...Mój Icel-55 II-50kg-idealnie! :-D
kajt1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.