Mój "kosmetyczkowy niezbędnik" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 15:47   #1
Mini95
Przyczajenie
 
Avatar Mini95
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Talking

Mój "kosmetyczkowy niezbędnik"


Moim zdaniem typowy makijaż dzienny służy tylko i wyłącznie do delikatnego podkreślenia moich atutów i zatuszowania niedoskonałości. Moje "Top 7" jeśli chodzi o konieczne produkty wygląda następująco:

1. Krem do twarzy Ziaja, oliwkowy. Nie jest według mnie rewelacyjny pod podkład, jednak fajnie nawilża, dlatego go używam. Nakładam małą warstwę, ponieważ jest on dosyć tłusty.

2. Podkład Maybelline Affinitone, wersja niemineralna. Aplikuję pędzlem, cieniuutką warstwę tylko i wyłącznie po to, by wyrównać koloryt skóry.

3. Z racji tego, że nie lubię monotonii używam stonowanych, ale różnokolorowych cieni do powiek bądź eyelinerów, przeróżnych firm.

4. Tusz do rzęs, obecnie używam Kaleidoscopic lub Maybelline full'n'soft (na zmianę) jednak wolałabym coś bardziej pogrubiającego.

5. Puder sypki do utrwalenia makijażu z osiedlowej drogerii. Nazwa firmy się wytarła, więc nie pamiętam jej nazwy.

6. W zależności od okazji, humoru, stroju czy też pogody używam różu lub bronzera. Róż Wibo, bronzer podobnie jak puder- "no name"

7. Bi-Es "sexy girl" jako mój ulubiony zapach na co dzień



Uważam, że do dziennego makijażu powyższy zestaw wystarczy w zupełności, tak więc stanowi moje "must have". Obowiązkowo zawsze mam przy sobie pomadkę ochronną na usta, ew. jakiś delikatny błyszczyk
Jak najbardziej wyznaję zasadę "tanie nie znaczy złe" a także "jeśli coś jest do wszystkiego, to nie jest do niczego" co tyczy się głównie kremów do twarzy.


Pozdrawiam!

Edytowane przez Mini95
Czas edycji: 2012-03-26 o 15:50
Mini95 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.