Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 15:49   #2191
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Violl- to my z Agusią poprosimy jedną wysyłkę

W PL znalazłam motylki za 290pln + przesyłka ubezpieczona 14pln- jakby ktoś chciał

Ktoś jeszcze o jakiś meteorytkach marzy?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:50   #2192
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Cotko właśnie o to chodzi, żebyśmy my - wszystkie współkupujące - każda z osobna robiły przelewy za swoje "części" na czyjeś jedno konto PP, a właściciel PP żeby za jednym zamachem przelał całą kwotę na konto Ferg...

bo rozumiem że osobiście wszystkie na pp Ferg nie możemy przelewać tak? bo koszty jakieś? nie mam pp i się nie znam ustal z Ferg proszę i bardzo Ci dziękuję za chęć pomocy, nie omieszkamy skorzystać
Chyba bedzie latwiej jak przelejecie mi to na konto bankowe a ja to potem przez paypala posle do ferg
ale paypal nalicza sobie jakies kilka procent od tego co przychodzi do nas (czyli w tym wypadku nie do mnie a tylko z transakcji ja-> ferg)
tylko nie mam absolutnie co do tego pewnnosci, bo nigdy nic nie sprzedawalam zeby mi paypal jaksi procent zabieral

o wlasnie ferg napisala o prowizji
takze ja bym proponowala do jednej osobki an konto a potem do ferg
To rozumiem ze sie zabierzesz za to Violl?
no ja generalnie moge pomoc jak cos
Cytat:
kultowa torebka . kazda zakupocholiczka o niej marzy
a czyli jednak slusznie o torebce myslalam chociaz ja nie o niej marze
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:54   #2193
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Tak tak, ja pozbieram przelewy, puszczę całość na Twojego PP a Ty przelejesz na PP Ferg ok?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:54   #2194
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Kami, ale teraz juz bedziesz musiala przyjac cos ode mnie. Jakies zyczenia czy mam pakowac wedle wlasnego uznania? chcesz moze sprobowac slynnego Multifruta z LB? albo kremu azulenowego? mow, blagam.
Violl, ja do kulek uzywam LHK (juz nie long, bo raczka odpadla, ale nawet fajniej sie macza w kulkach); tego pedzla z TBS nigdy nie polubilam i oddalam go przyjaciolce. Co do kulek, to nie bardzo mam orientacje, ile ich bedzie, ale moze pudelka od zapalek? Tylko przejda smrodem siary
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:58   #2195
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kami, ale teraz juz bedziesz musiala przyjac cos ode mnie. Jakies zyczenia czy mam pakowac wedle wlasnego uznania? chcesz moze sprobowac slynnego Multifruta z LB? albo kremu azulenowego? mow, blagam.
Naprawdę nie ma potrzeby, ale jeśli masz czuć się niekomfortowo, to po prostu zajrzyj na moją wishlistę A pielęgnację LB już znam.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:00   #2196
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała ale nie umiem jeździć
ale to nie jest problem, jak ja się nauczyłam to każdy się nauczy jeśli masz tylko ochotę to pisz kiedy i szukamy noclegu

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja właśnie doszłam do identycznego wniosku. Lauressy ładnie u mnie wyglądają przez godzinę, dwie, a potem masakra, cały makijaż spływa, warzy się Szkoda, bo kolorystycznie bardzo mi pasowały. Kombinowałam przez kilka dni, w końcu dziś z podkulonym ogonem wróciłam do Lure Beauty i nareszcie dobrze wyglądałam.


Angel, chcesz coś z cs? Bo będę robiła zamówienie. Tylko zdecyduj się w miarę szybko, dobrze?
hmmm... myślę, że coś by się znalazło. A kiedy będziesz zamawiać?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:12   #2197
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Naprawdę nie ma potrzeby, ale jeśli masz czuć się niekomfortowo, to po prostu zajrzyj na moją wishlistę A pielęgnację LB już znam.
Ale ze mnie pała Roz juz dla Ciebie mam, dusty millera Ci odsypie, o ile moja paczka zdola dojsc.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 16:19   #2198
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Hej Dziewczynki
Kulki robieracie widze
Fajna robote bedzie miala rozbierajaca czyli Viol jak zrozumialam

Na razie nie nadrobilam Was ,ale chcialam wrzucic fotki tego co przyslala kochana Winly
Kolorki dokladnie takie jakimi sie interesowalam
Bylam w szoku ile tego wszystkiego jest nie spodziewalam sie ,az tyle
Jak jeszcze zobaczylam wlasnorecznie robiona kartke z wieloma cieplymi slowami to az mi sie lzy zakrecily (zawsze emocjonalnie podchodze do takich rzeczy)
Winly dziekuje Ci bardzo podziekuj oczywiscie rowniez Wiki

Dostalam jeszcze bibulki matujace ,ale zapomnialam cyknac foto

Teraz lece Was nadrabiac
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:23   #2199
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Dziewczyny czy ktos tutaj zna francuski?????
Który pedzle z CS lepszy do kresek pink czy black??Poradzcie proszę
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:34   #2200
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Violl, ja do kulek uzywam LHK (juz nie long, bo raczka odpadla, ale nawet fajniej sie macza w kulkach); tego pedzla z TBS nigdy nie polubilam i oddalam go przyjaciolce. Co do kulek, to nie bardzo mam orientacje, ile ich bedzie, ale moze pudelka od zapalek? Tylko przejda smrodem siary
Obawiam się, że do pudełek po zapałkach mogą się nie zmieścić ale chyba mam patent... muszę tylko z mamą pogadać
LHK mówisz... a ja mam jeden zapasowy w sumie na stanie... hm chyba dobrze mówisz, zwłaszcza że nie pragnę teraz wydawać kasy której jeszcze nie mam


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
ale to nie jest problem, jak ja się nauczyłam to każdy się nauczy jeśli masz tylko ochotę to pisz kiedy i szukamy noclegu
Tylko pytanie czy masz ochotę użerać się z kims, kto nart w życiu na nogach nie miał zamiast poszaleć. Muszę sie w końcu gdzieś na jakimś okolicznym stoku pouczyć buty narciarskie od teściowej pożyczę nad resztą pomyślę, bo NIC związanego z nartami nie mam tylko chęci.


Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
Kulki robieracie widze
Fajna robote bedzie miala rozbierajaca czyli Viol jak zrozumialam



Jak jeszcze zobaczylam wlasnorecznie robiona kartke z wieloma cieplymi slowami to az mi sie lzy zakrecily (zawsze emocjonalnie podchodze do takich rzeczy)
Winly dziekuje Ci bardzo podziekuj oczywiscie rowniez Wiki

Dostalam jeszcze bibulki matujace ,ale zapomnialam cyknac foto

Teraz lece Was nadrabiac
Też się cieszę, lubię takie "organizacyjne" zadania masz pomysł w czym mogę rozesłać kulki do dziewczyn?

Ale piękna ta kartka naprawdę jest śliczna! Powiesiłabym sobie na mojej honorowej tablicy korkowej

a bibułki ja też dostałam od Winly - chyba ma hurtownię

Kamilanna co to za aparat którym cykasz te zdjęcia kulek i te dzisiejsze? Super jakość.



Odrobiłam się zaraz rozsyłam dane.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:37   #2201
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

kamilanno nie ma za co, naprawde tym bardziej ze niektore z tych probeczek dostalam gratisowo a niektore od kogos a juz mialam te kolorki czyli mi sie powtarzaly mam nadzieje ze sie przydadzą

no to teraz czekamy na nowe makijaże
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-01-27 o 16:49
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 16:37   #2202
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

dobra skonczylam nadrabiac
fanko luzik , uruchomie swoja kreatywnosc
Viol a moze w woreczki strunowe po prostu ? przynajmniej zaden pylek sie nie zmarnuje no i do mnie to troszke drozsza przesylka wyjdzie, czy ktos wysylam rejestrowana z polski do UK albo Irlandii ? ile to kosztuje ?

i jeszcze troche komentarzy do poprz. postow...

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
iii tam, Viol, właśnie dla ubierania się, jak człowiek trochę przytyje to jakiś bardziej bezkształtny się robi - w nic się nie mogę ubrać (no i chciałabym wrócić do tego jak wyglądam na avku )
ech, te chłopy
a najgorsze to jest, że zauważyłam, że jak tak się przytyje to się człowiek zaczyna podobać takim podtatusiałym panom koło 60-tki, bleeee, okropieństwo
ojej fu! okropne

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
straszne chmary ptactwa siedzą w naszym ogrodzie, a na śniegu wszędzie pełno otrzęsionych nasion jałowców, tuj itp.
i kuropatwy znowu przyszly
piekne to ptactwo u ciebie , uwielbiam obserwowac ptaki (bez podtekstow prosze )
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Powiem jedno, te pudełka są wielkie 5cm średnicy i 2,5 wysokości. Będzie się czym miziać
nie bedziecie rozczarowane, Sel miala racje te blyszczyki sa swietne . Mam Brambleberry Rose i smakuje on i pachnie jak dzem z rozy w cieplym swiezym paczku
swietna konsystencja rowniez.
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Aha, miałam wam już rano mówić i zapomniałam, na bao perfumy!!!
skorzystalam z tej promocji, kupilam sis Armaniego Diamonds

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że jak ja urodzę córkę to nie będzie szału na Maję bo to moje wymarzone imię dla dziecka. Mój strach potęguje fakt, że teraz leci ten serial - Majka - co może wywołać boom
niestety szal na Maje jest. I na Leny rowniez. Wyspy po prostu.
Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Selene- ja chcę zdjęcia pięknych norweskich kotów oraz Twojej pięknej buzi- całej Przecież nie za dużo wymagam, prawda?
WI a jak tam u ciebie , poukladalo sie ? kciukasy za Tadzika
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:40   #2203
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ale piękna ta kartka naprawdę jest śliczna! Powiesiłabym sobie na mojej honorowej tablicy korkowej
podoba Ci się? zapamiętam


właśnie tez chcialam zapyatc co z naszym spotkaniem ogólnoświatowym robimy, no nie?

evelinko juz sie nie moge doczekac ROSBUTKA zaraz lece przelać wyrównanie
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-01-27 o 16:45
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:50   #2204
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Też się cieszę, lubię takie "organizacyjne" zadania masz pomysł w czym mogę rozesłać kulki do dziewczyn?

Ale piękna ta kartka naprawdę jest śliczna! Powiesiłabym sobie na mojej honorowej tablicy korkowej

a bibułki ja też dostałam od Winly - chyba ma hurtownię

Kamilanna co to za aparat którym cykasz te zdjęcia kulek i te dzisiejsze? Super jakość.



Odrobiłam się zaraz rozsyłam dane.
Wlasnie zastanawiam sie nad miejscem dla tej kartki
Na razie lezy przy monitorze i co chwila na nia spogladam z zachwytem dla talentu Winly no i Wiki .
Bibulek jeszcze nigdy nie uzywalam wiec tym bardziej sie ciesze ,ze bede miala wreszcie okazje
Nie mam pojecia w czym moglabys przesylac kulki
ale w torebkach foliowych to profanacja.
Jakies pudelka i z gory bym wylozyla je np platkami kosmetycznymi ,zeby sie nie obijaly w transporcie
Co do aparatu to juz wczesniej pisalam,ze to hybryda Canon Powershot s3 is szumi strasznie ,ale podobno w s5 juz troche mniej

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
kamilanno nie ma za co, naprawde tym bardziej ze niektore z tych probeczek dostalam gratisowo, a niektore od kogos a juz mialam te kolorki czyli mi sie powtarzaly, mam nadzieje ze sie przydadzą

no to teraz czekamy na nowe makijaże
Winly dziekuje,dziekuje, dziekuje !!!!!!!!
Nie wiesz ile radochy mi sprawilas Sliczne kolorki wszystkie moje
Tyle tego jest ale sie ciesze
Bede pracowac nad makijazami i postaram sie cos wstawic
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:57   #2205
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Viol, a może jakieś opakowanie plastikowe po lekarstwie jakimś.... a może wyślę Ci jakieś, ostatnio zaczęłam zbierać, żeby było na różne odsypki
Mnie nie zależy na opakowaniu. Mam jakąś starą puderniczkę już zajętą przez 4 kulki motylkowe

Kamilko, czy ja załapałabym się na duofiberka małego z CS? (Tylko ile on kosztuje, bo coś ich strona nie chce mi się załadować????)

Edit: i pokazuję Wam zdjęcie mojego Gluta z narzeczoną - to ta która go nauczy grzeczności

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-01-27 o 17:06
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:11   #2206
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

z tego co widzę, to aż tak się romantycznie zrobiło, że narzeczona oczy zamknęła...

Evelinku, przelałam dopłatę, już powinnaś mieć

a ten no, przypomniałyście, że chciałam sobie spróbować tego duo fiberka, znowu muszę iść na zbiorowe, znowu Aljace głowę zawracać...

a, Kamilanno, niezła ta paczka od Łinli, no i ta kartka zawsze zazdroszczę ludziom, którzy umieją zrobić coś takiego

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2010-01-27 o 17:12
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:16   #2207
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
hmmm... myślę, że coś by się znalazło. A kiedy będziesz zamawiać?
Jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ale ze mnie pała Roz juz dla Ciebie mam, dusty millera Ci odsypie, o ile moja paczka zdola dojsc.

Chcesz organzę może, bo pamiętam, że się zastanawiałaś?

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Który pedzle z CS lepszy do kresek pink czy black??Poradzcie proszę
Nefer, mam oba i z moich doświadczeń wynika, że do żelowych linerów lepszy różowy, a do kremowych czarny. Ja wiem, one niby wszystkie z nazwy żelowe, ale tak naprawdę różnią się konsystencją w zależności od odcienia. Np. true black jest dla mnie kremowy, a feline czy platinum żelowy właśnie. Zrozumiałaś coś z tego mojego bełkotu?

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Kamilko, czy ja załapałabym się na duofiberka małego z CS? (Tylko ile on kosztuje, bo coś ich strona nie chce mi się załadować????)
Mogłabym wziąć, tylko nie wiem, o który pędzel ci chodzi. I to byłoby tak po koleżeńsku, bo ja organizatorką nie jestem

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Edit: i pokazuję Wam zdjęcie mojego Gluta z narzeczoną - to ta która go nauczy grzeczności
Co się dziewczynie dziwisz, poleciała na gwiazdę małego ekranu Z twojego synka to taki Brad Pitt dla przedszkolaków
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:19   #2208
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
dobra skonczylam nadrabiac
fanko luzik , uruchomie swoja kreatywnosc
Viol a moze w woreczki strunowe po prostu ? przynajmniej zaden pylek sie nie zmarnuje no i do mnie to troszke drozsza przesylka wyjdzie, czy ktos wysylam rejestrowana z polski do UK albo Irlandii ? ile to kosztuje ?





skorzystalam z tej promocji, kupilam sis Armaniego Diamonds


niestety szal na Maje jest. I na Leny rowniez. Wyspy po prostu.
Nie wyjdzie drożej tak przynajmniej sądzę. Zaraz skoczę na stronę cennika poczty polskiej.

Armani Diamonds to piękny zapach mam klasyka i Intense. Tylko dlaczego ten klasyk jest taki nietrwały cholernie po 30 minutach nic nie czuję... Setka przy codziennym używaniu by mi góra na 4 miesiące starczyła.

A co do Majek no ale będę się martwić jak mnie Bóg córką obdarzy. Jak znam życie to marzę o córce a będę miała syna


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
właśnie tez chcialam zapyatc co z naszym spotkaniem ogólnoświatowym robimy, no nie?
No ja propozycje składam a one niedobre nie deklarują, kiedy by im pasowało


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Viol, a może jakieś opakowanie plastikowe po lekarstwie jakimś.... a może wyślę Ci jakieś, ostatnio zaczęłam zbierać, żeby było na różne odsypki
Mnie nie zależy na opakowaniu. Mam jakąś starą puderniczkę już zajętą przez 4 kulki motylkowe


Edit: i pokazuję Wam zdjęcie mojego Gluta z narzeczoną - to ta która go nauczy grzeczności
Nie trzeba, dziekuję już obmyśliłam, bo moja mama to taki chomik jest, u niej wszystko znajdziesz

Dwa blondaski, super para



Do zamawiających ze mną Motyle: KLIK (pierwszy raz robiłam dokument google, myślę że nic nie zepsułam ) - edytować będę na bieżąco, proszę o zgłaszanie uwag.

Biorę się za rozsyłanie danych na PW
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:29   #2209
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Kamilko, juz mi Ila obiecala i jak ja znam, wyslala, wiec bardzo dziekuje. Jak wszystko dobrze pojdzie, to uniezaleznie sie od EGM
Viol, czekam na dane. A ten googlowski dokument żąda jakiegos hasla? tam ma byc?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 17:32   #2210
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Nie wyjdzie drożej tak przynajmniej sądzę. Zaraz skoczę na stronę cennika poczty polskiej.

Armani Diamonds to piękny zapach mam klasyka i Intense. Tylko dlaczego ten klasyk jest taki nietrwały cholernie po 30 minutach nic nie czuję... Setka przy codziennym używaniu by mi góra na 4 miesiące starczyła.

A co do Majek no ale będę się martwić jak mnie Bóg córką obdarzy. Jak znam życie to marzę o córce a będę miała syna




No ja propozycje składam a one niedobre nie deklarują, kiedy by im pasowało




Nie trzeba, dziekuję już obmyśliłam, bo moja mama to taki chomik jest, u niej wszystko znajdziesz

Dwa blondaski, super para



Do zamawiających ze mną Motyle: KLIK (pierwszy raz robiłam dokument google, myślę że nic nie zepsułam ) - edytować będę na bieżąco, proszę o zgłaszanie uwag.

Biorę się za rozsyłanie danych na PW
Violl tak nieśmiało podpowiem że musisz dać pozwolenie na wejście do arkusza

W górnym prawym rogu masz

Przepraszam że się wtrąciłam
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:33   #2211
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Edit: i pokazuję Wam zdjęcie mojego Gluta z narzeczoną - to ta która go nauczy grzeczności
Rewelacja! Moja miała też chłopaka w przedszkolu i to w pierwszej grupie, spali na leżakowaniu trzymając się za rączki Ogólnie wspomagali się w tym najtrudniejszym dla dzieci pierwszym roczku Przesłodkie to było (no i łezka mi się zakręciła, bo teraz to nawet do domu ciężko ją ściągnąć o normalnej porze )
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:36   #2212
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Tak tak, ja pozbieram przelewy, puszczę całość na Twojego PP a Ty przelejesz na PP Ferg ok?
ale mnie dziś dzień goni... tak na szybko:
na PP mozna tylko chyba wpłacic z własnego konta, tj. adresu. Kiedys komus próbowałam wpłacic i pieniadze na 2 tyg zniknęły, ale potem wróciły. Więc najpierw trezba wplacic na konto danej osoby, potem ona (bez kosztów w zasadzie - zaleznie od banku) przesyła do siebie na PP a potem z PP na PP...
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:37   #2213
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie;16761638
[B
Viol[/B], czekam na dane. A ten googlowski dokument żąda jakiegos hasla? tam ma byc?
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Violl tak nieśmiało podpowiem że musisz dać pozwolenie na wejście do arkusza

W górnym prawym rogu masz

Przepraszam że się wtrąciłam
No widzicie, początkująca
Is dziękuję

działa teraz? KLIK
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:38   #2214
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Tylko pytanie czy masz ochotę użerać się z kims, kto nart w życiu na nogach nie miał zamiast poszaleć. Muszę sie w końcu gdzieś na jakimś okolicznym stoku pouczyć buty narciarskie od teściowej pożyczę nad resztą pomyślę, bo NIC związanego z nartami nie mam tylko chęci.
chęci to już bardzo dużo ja się nie podejmuję nauki...ale znajdziemy jakiegoś instruktora... do południa narty, popołudniu będziemy się na basenie pławić wystarczy jedno Twoje słowo

Kami wieczorem Ci napiszę, ok? Nie chcesz poczekać do piątkowej promocji?

Dziewczyny możecie polecić jakąś fioletową mikę z CS? Komputer mi kolory strasznie przekłamuje i nie widzę nic fioletowego
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:39   #2215
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ale mnie dziś dzień goni... tak na szybko:
na PP mozna tylko chyba wpłacic z własnego konta, tj. adresu. Kiedys komus próbowałam wpłacic i pieniadze na 2 tyg zniknęły, ale potem wróciły. Więc najpierw trezba wplacic na konto danej osoby, potem ona (bez kosztów w zasadzie - zaleznie od banku) przesyła do siebie na PP a potem z PP na PP...



Angel - chcę, ale... przecież ja nie mam kasy na wojaże
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-01-27 o 17:40
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:44   #2216
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość



Angel - chcę, ale... przecież ja nie mam kasy na wojaże
Podaj termin, a ja spróbuję załatwić jakiś tani nocleg... na parę dni może jakoś wysupłasz
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:46   #2217
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Kami wieczorem Ci napiszę, ok? Nie chcesz poczekać do piątkowej promocji?
Masz rację, zaczekam do piątku Z moim szczęściem to gdybym zamówiła dziś, w piątek ogłosiliby zniżkę 20% na wszystko Także zamówienie składam w piątek wieczorem, do tego czasu możesz się zastanawiać.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:50   #2218
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Violl, jesli przeslesz mi na konto a nie na PP to bedzie szybciej ( i chyba o jedna prowizje mniej o ile ona w ogole wystepuje wowczas) bo ja potem bez problemu do ferg wysle bo mam karte z PP polaczona
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:51   #2219
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Viollet, ja juz przelalam
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:55   #2220
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Podaj termin, a ja spróbuję załatwić jakiś tani nocleg... na parę dni może jakoś wysupłasz
Jeśli coś wykminię to dam Ci znać. Kolejną przeszkodą jest to że mamę na rehabilitację muszę 3 x w tygodniu wozić - ojciec nie da rady bo musi być w firmie, brat nie ma prawka jeszcze a autobusami w zimie jej posyłać nie chcę przynajmniej narazie.
A chętnie bym pojechała tak na 3-4 dni...


Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Violl, jesli przeslesz mi na konto a nie na PP to bedzie szybciej ( i chyba o jedna prowizje mniej o ile ona w ogole wystepuje wowczas) bo ja potem bez problemu do ferg wysle bo mam karte z PP polaczona
Ok
Jeśli się okaże, że zostaną jakieś grosze / złotówki to będę zwracać


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Viollet, ja juz przelalam
Czyli link działa?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.