Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 14:11   #3841
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Hej tak jak blond bunny mówi nie sugeruj się kolorem wlosów modelki na opakowaniu, chociaz przyznam szczerze że w wielu przypadkach kolory na próbnikach są zbyt ciemne, ale trzeba po prostu próbować
Ja przechodziłam przez wszystkie fazy rudości i słomkowości, niestety.
Rozjaśniałam włosy samymi farbami superrozjaśniającymi od sierpnia 2009.
Wklejam fotki po Garnierze 111 color naturals. Garnier jak dla mnie to farby numer 1. Bardzo ladnie rozjaśniają. Jest to moje drugie użycie tą farbą. Wcześniej robiłam tą w starej szacie graficznej, ale nie czuje zbytnio różnicy. Kolor trzyma sie naprawdę długo.
Jedyne co mnie trochę wkurza to to że robię odcieniem popielatym i muszę po farbowaniu myć często głowę żeby się ten popiel wypłukał- dopiero wtedy wychodzi to co mi się podoba. Może jednak spróbuje jakiegoś niep popielatego garniera?
Jak już zafarbujesz to czekam z niecierpliwością na fotki.

Do reszty dziewczyn- pięknie Wam powychodziły te blondziki, a wracając do tematu Loreala- też od niego zaczynałam- szkoda kasy.
Piękne masz włoski-cud kolor i wogóle takie długie i błyszczące
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 14:20   #3842
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Wklejam fotki po Garnierze 111 color naturals.
Pięknie Ci wyszły te włoski i równiutko

Adzio7 Tobie również świetnie wyszedł kolor bardzo równiutko nie widać różnicy

Brawo kobitki
To po maluśim za włoski:pi jemy:

Chocolate mi też trochę ten loreal przesuszył włosy.Przy myciu głowy zaczęły mi się plątać i kołtunić, a wcześniej nie robiło mi się tak.
Ale myślałam, że to przesto że dwa razy w krótkim czasie farbowałam.
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 14:21   #3843
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziękuję
Mój naturalny kolor to ciemny mysi blond. Miałam już tak około 1 cm odrostu,ale farbke nałożyłam przeciągając na pozostałe niecałe- bo od połowy mam jeszcze pozostałości pasemek. Farby nie trzymałam długo- jakieś 30 minut i odrost jest ciut ciemniejszy. Nastepnym razem potrzymam troszkę dłużej i dopiero przeciagnę.
Lauraconti powodzenia z farbowaniem , napewno się uda. A na jaki kolor bedziesz kładła?
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 14:22   #3844
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Hej tak jak blond bunny mówi nie sugeruj się kolorem wlosów modelki na opakowaniu, chociaz przyznam szczerze że w wielu przypadkach kolory na próbnikach są zbyt ciemne, ale trzeba po prostu próbować
Ja przechodziłam przez wszystkie fazy rudości i słomkowości, niestety.
Rozjaśniałam włosy samymi farbami superrozjaśniającymi od sierpnia 2009.
Wklejam fotki po Garnierze 111 color naturals. Garnier jak dla mnie to farby numer 1. Bardzo ladnie rozjaśniają. Jest to moje drugie użycie tą farbą. Wcześniej robiłam tą w starej szacie graficznej, ale nie czuje zbytnio różnicy. Kolor trzyma sie naprawdę długo.
Jedyne co mnie trochę wkurza to to że robię odcieniem popielatym i muszę po farbowaniu myć często głowę żeby się ten popiel wypłukał- dopiero wtedy wychodzi to co mi się podoba. Może jednak spróbuje jakiegoś niep popielatego garniera?
Jak już zafarbujesz to czekam z niecierpliwością na fotki.

Do reszty dziewczyn- pięknie Wam powychodziły te blondziki, a wracając do tematu Loreala- też od niego zaczynałam- szkoda kasy.

Za około miesiąc zafarbuję i pokażę . Twoje włosy mają przepiękny kolor! Masz naturalnie proste czy prostujesz?
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 14:26   #3845
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Za około miesiąc zafarbuję i pokażę . Twoje włosy mają przepiękny kolor! Masz naturalnie proste czy prostujesz?
Mam proste , na zdjęciach mam akurat swierzo umyte i wysuszone suszarką- tylko suszę tak od góry zgodnie z łuskami włosa chyba wiadomo o co chodzi .

Kedud masz też śliczny ten blondzik, jak dobrze pamietam to robiłaś wellatonem bo tak ładnie ci chytał odrosty. piękne
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 14:38   #3846
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Mam proste , na zdjęciach mam akurat swierzo umyte i wysuszone suszarką- tylko suszę tak od góry zgodnie z łuskami włosa chyba wiadomo o co chodzi .

Kedud masz też śliczny ten blondzik, jak dobrze pamietam to robiłaś wellatonem bo tak ładnie ci chytał odrosty. piękne
Ja mam kręcone od połowy. Kiedyś farbowałam, rozjaśniałam nawet kilka razy w tygodniu na różne kolory, więc można wyobrazić sobie mieszankę kręconych- już z natury bardziej suchych i farbowanie. Kilka lat temu ścięłam na króciutko włoski w celu zakończenia męczarni i zapuszczeniu nowiutkich . Od tamtej pory urosły mi piękne zadbane włosy, ale nie rezygnowałam z rozjaśniania. Robiłam pasemka średnio co 3 miesiące. Od ponad połowy roku nie rozjaśniałam, ale kładłam Loreal Casting- 900 świetlisty blond. Ze względu na to, że mam naturalny ciemny blond, to jest różnica między nasadą, a długością włosów, stąd moja decyzja zafarbowania całości.
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 14:49   #3847
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

kedud z tego co pamiętam to czysta platyna ma saszetki z rozjaśniaczem czy się mylę? niestety ale platyna jest mocno zimnym odcieniem, neutralne to masz beżowe odcienie lub naturalne. Myślę że ci wyjdzie ale na pewno na odroście będziesz musiała przetrzymać ponad czas w ulotce bo jak nie to może być od rudego po żółty. Farbując odrost po upływie zaleconego czasu kontroluj kolor.

joja no odrost to ci masakra wyszedł, wcale nie równiutko następnym razem dłużej trzymaj na odroście bo ogólnie przy farbach rozjaśniających bez względu na producenta to 45-50 minut to przy ciemniejszych włosach minimum.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 14:58   #3848
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

joja no odrost to ci masakra wyszedł, wcale nie równiutko następnym razem dłużej trzymaj na odroście bo ogólnie przy farbach rozjaśniających bez względu na producenta to 45-50 minut to przy ciemniejszych włosach minimum.
Wiem, za pierwszym razem tak zrobiłam a za drugim zamiast najpierw odrost a później na reszte to nałożyłam na całą głowę prawie
Bałam się trzymac dłużej, bo juz widziałam jakie się popielate robią.

Dlatego myślę teraz o odcieniu nie popielatym bo chce się cieszyć kolorkiem od razu a nie dopiero jak się wypłucze popiel
Belle color 111 podobno cieplej wychodzi niż color naturals.
Jeeszcze pomyślę.

Druga sprawa to że są nierowno zafarbowane- masz racje bo gdzie niegdzie mam jeszcze jakies poostalości po pasemkach czekoladowych ale wcale mi to nie przeszkadza.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 16:17   #3849
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczynki drogie byłam dziś dosłownie przed chwilą u fryzjera zapytać się czy da się wyrównać mój kolor żeby był jednolity kolor, oczywiście z góry powiedziałam, że zdaję sobie sprawę z tego iż nie wyjdzie od razu bardzo jasny blond, bo do takiego dążę, i fryzjerka mi powiedziała że ona nie jest w stanie tego zrobić, ale zaproponowała mi że może mi wyrównać w taki oto sposób: ponieważ mam bardzo dużo kolorów na głowie może mi te jaśniejsze włosy przyciemnić do poziomu 9-tego a te ciemniejsze pasemka rozjaśnić do tego samego poziomu
9-tego i wtedy wyjdzie mi jednolity kolor...i ewentualnie może mi zrobić kilka jasniejszych pasemek żeby był taki melanż...i planuje też ściąć też z 3-4 cm żeby ta końcówka przesuszona i ciemna mi znikła...dziewczyny co o tym sądzicie? bo ja juz nie mam siły, jestem bezradna?? proszę napiszcie...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 16:42   #3850
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczynki drogie byłam dziś dosłownie przed chwilą u fryzjera zapytać się czy da się wyrównać mój kolor żeby był jednolity kolor, oczywiście z góry powiedziałam, że zdaję sobie sprawę z tego iż nie wyjdzie od razu bardzo jasny blond, bo do takiego dążę, i fryzjerka mi powiedziała że ona nie jest w stanie tego zrobić, ale zaproponowała mi że może mi wyrównać w taki oto sposób: ponieważ mam bardzo dużo kolorów na głowie może mi te jaśniejsze włosy przyciemnić do poziomu 9-tego a te ciemniejsze pasemka rozjaśnić do tego samego poziomu
9-tego i wtedy wyjdzie mi jednolity kolor...i ewentualnie może mi zrobić kilka jasniejszych pasemek żeby był taki melanż...i planuje też ściąć też z 3-4 cm żeby ta końcówka przesuszona i ciemna mi znikła...dziewczyny co o tym sądzicie? bo ja juz nie mam siły, jestem bezradna?? proszę napiszcie...
ja uważam, że mądra fryzjerka. Co niektóre by próbowały rozjaśniać całość, bo nie chciało by im się bawić w wyciąganie pasm (wiem to z moich doświadczeń z fryzjerami). Ja bym tak zrobiła na Twoim miejscu
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 16:45   #3851
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej, ja do tej pory rozjaśniałam włoski Garnierem Nutrisse nr 111 - bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający - farbka faktycznie ładnie rozjaśnia włoski, ale mi szybko kolorek żółkł, no i farbka wysuszała mi niemiłosiernie włosy /niestety..../. Miałam baaaaardzo jasne /wręcz białe/ włoski, a dążę ostatnio do jakiegoś jaśniutkiego, naturalnego blondziku i dlatego - pomimo drastycznie wysokiej ceny /30,99 zł!!!!!!!!/ postanowiłam wypróbować farbkę LOREAL EXCELLENCE nr 01 - bardzo jasny naturalny blond (na opakowaniu jest naprawdę jasny, ale w rzeczywistości wychodzi troszkę ciemniej) - ponoć kolorki z tej serii są bardzo naturalne, no ale oceńcie same. Dużym plusem jest fakt, że włoski po niej mam naprawdę mięciutkie - nawet, jak nie farbowałam włosów to takich miękkich nie miałam, no ale i tak najistotniejszy jest uzyskany KOLOR. A co do trwałości to jeszcze nie wiem,bo dopiero wczoraj pofarbowałam włoski - za 2 tygodnie napiszę, czy go jeszcze mam;-))). Wklejam foto, może komuś pomoże

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-03-10 o 16:56
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 16:47   #3852
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
ja uważam, że mądra fryzjerka. Co niektóre by próbowały rozjaśniać całość, bo nie chciało by im się bawić w wyciąganie pasm (wiem to z moich doświadczeń z fryzjerami). Ja bym tak zrobiła na Twoim miejscu
a czy mogłabyś mi dać link do tego poziomu 9-tego bo fryzjerka mi go pokazywała ale wole się jeszcze raz na spokojnie przyjrzeć??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 16:54   #3853
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Hej, ja do tej pory rozjaśniałam włoski Garnierem Nutrisse nr 111 - bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający - farbka faktycznie ładnie rozjaśnia włoski, ale mi szybko kolorek żółkł, no i farbka wysuszała mi niemiłosiernie włosy /niestety..../. Miałam baaaaardzo jasne /wręcz białe/ włoski, a dążę ostatnio do jakiegoś jaśniutkiego, naturalnego blondziku i dlatego - pomimo drastycznie wysokiej ceny /30,99 zł!!!!!!!!/ postanowiłam wypróbować farbkę LOREAL EXCELLENCE nr 01 - bardzo jasny naturalny blond (na opakowaniu jest naprawdę jasny, ale w rzeczywistości wychodzi troszkę ciemniej) - ponoć kolorki z tej serii są bardzo naturalne, no ale oceńcie same. Dużym plusem jest fakt, że włoski po niej mam naprawdę mięciutkie - nawet, jak nie farbowałam włosów to takich miękkich nie miałam, no ale i tak najistotniejszy jest uzyskany KOLOR. A co do trwałości to jeszcze nie wiem,bo dopiero wczoraj pofarbowałam włoski - za 2 tygodnie napiszę, czy go jeszcze mam;-))). Wklejam foto, może komuś pomoże
Pięknie ci wyszło... mi niestety po tej farbce (co prawda z serii Recital a nie Excellence) wyszedł taki ciepły słomiasty na odroście Czyli, jak na moje ciemno blond odrosty jest to farba za słaba...
A masz może jakieś fotki twoich włosów z czasów farbowania tym Garnier Nutrisse 111?
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 16:55   #3854
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

czekam na dalsze rady
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 17:05   #3855
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chocolate77 moje włoski po Garnier Nutrisse 111 - bardzo jasny blond superrozjaśniający są na stronce 120 ;-))))

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-03-10 o 17:12
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 17:44   #3856
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja tez już loreal farbki odstawiam i zostaje przy tej.Kurcze dziewczyny i pomyśleć ze zatoczyłam takie kolo aż dotarłam do tej jedynej.Ale to dzięki Wam Dziewczynki.S uper ze jesteście.
proszę kochana
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 18:15   #3857
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a czy mogłabyś mi dać link do tego poziomu 9-tego bo fryzjerka mi go pokazywała ale wole się jeszcze raz na spokojnie przyjrzeć??
nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tym linkiem, ale jak masz problem w określeniu poziomu rozjaśniania to 9-ty poziom to np. bardzo jasny blond. "0" po przecinku to kolor naturalny. Dalej możesz mieć np. 9.1 - gdzie "1" oznacza dalszy odcień w tym wypadku popielaty. Nie będę tego tłumaczyć, bo to już nie raz było w tym wątku opisywane. A najlepiej idź jeszcze raz do fryzjerki, to Ci pokaże cała paletę kolorów i tam na spokojnie wybierzesz.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 18:21   #3858
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Chocolate77 moje włoski po Garnier Nutrisse 111 - bardzo jasny blond superrozjaśniający są na stronce 120 ;-))))

Aaa racja, ale ze mnie gapa
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 18:27   #3859
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ewcia to w porządku jeśli ona zrobi ci tak włoski żeby osiągnęły poziom 9
. To będzie jasny żółtawy blondzik a potem już bez trudu powinnaś osiągnąć wybraną farbą każdy kolor. Niech ci zrobi. Ścięcie kilku cm też nie powinno cię przerażać bo włoskom to lepiej zrobi, ja np. raz na kilka miesięcy podcinam po 3 cm, żeby końce się nie rozdwajały. Wstaw fotki po metamorfozie.
Odwagi!
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 18:32   #3860
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tym linkiem, ale jak masz problem w określeniu poziomu rozjaśniania to 9-ty poziom to np. bardzo jasny blond. "0" po przecinku to kolor naturalny. Dalej możesz mieć np. 9.1 - gdzie "1" oznacza dalszy odcień w tym wypadku popielaty. Nie będę tego tłumaczyć, bo to już nie raz było w tym wątku opisywane. A najlepiej idź jeszcze raz do fryzjerki, to Ci pokaże cała paletę kolorów i tam na spokojnie wybierzesz.
ok, dziękuję, właśnie mi chodziło o to jaki kolor to kolor 9-ty.

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia to w porządku jeśli ona zrobi ci tak włoski żeby osiągnęły poziom 9
. To będzie jasny żółtawy blondzik a potem już bez trudu powinnaś osiągnąć wybraną farbą każdy kolor. Niech ci zrobi. Ścięcie kilku cm też nie powinno cię przerażać bo włoskom to lepiej zrobi, ja np. raz na kilka miesięcy podcinam po 3 cm, żeby końce się nie rozdwajały. Wstaw fotki po metamorfozie.
Odwagi!
dziękuję Ci bardzo
tylko ona chce mi zrobić ten poziom 9-ty, ale ja przecież już niektóre pasma mam takie jasne jak ten poziom więc do czego ona mi chce to przyciemnic skoro wybiera taki poziom jaki mam juz na głowie?? bo te pasma ktore mam ciemne to rozumiem ze chce rozjasnic mogłabys tylko to wytłumaczyć?? i już ci nie zawracam głowy

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

tylko zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz jak ona chce zrobić jednolity kolor z tylu kolorów ile ja mam na głowie?? ale to już chyba jej problem nie?? tylko nie chce znowu wyjść z "kaszaną" od fryzjera...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 18:32   #3861
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
pomimo drastycznie wysokiej ceny /30,99 zł!!!!!!!!/
Właśnie miałam pisać że oni chyba na głowę upadli z tymi cenami ostatnio Za 24zł mogę kupić Koleston, Majirel, Evolution czy inna farbę profesjonalną, do tego dokupię litrowy utleniacz i na pewno wyjdzie taniej ;p
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 18:56   #3862
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny czy ktoras z Was moze uzywala z Garniera odcien 8 albo 9 i ma przy okazji jakies fotki? Bardzo podoba mi sie ten 9.1 jestem ciekawa jak wloski po niej wygladaja...

A i moze wiecie cos na temat bladow z Loreal Feria ???

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2010-03-10 o 18:59
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 19:44   #3863
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Hej, ja do tej pory rozjaśniałam włoski Garnierem Nutrisse nr 111 - bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający - farbka faktycznie ładnie rozjaśnia włoski, ale mi szybko kolorek żółkł, no i farbka wysuszała mi niemiłosiernie włosy /niestety..../. Miałam baaaaardzo jasne /wręcz białe/ włoski, a dążę ostatnio do jakiegoś jaśniutkiego, naturalnego blondziku i dlatego - pomimo drastycznie wysokiej ceny /30,99 zł!!!!!!!!/ postanowiłam wypróbować farbkę LOREAL EXCELLENCE nr 01 - bardzo jasny naturalny blond (na opakowaniu jest naprawdę jasny, ale w rzeczywistości wychodzi troszkę ciemniej) - ponoć kolorki z tej serii są bardzo naturalne, no ale oceńcie same. Dużym plusem jest fakt, że włoski po niej mam naprawdę mięciutkie - nawet, jak nie farbowałam włosów to takich miękkich nie miałam, no ale i tak najistotniejszy jest uzyskany KOLOR. A co do trwałości to jeszcze nie wiem,bo dopiero wczoraj pofarbowałam włoski - za 2 tygodnie napiszę, czy go jeszcze mam;-))). Wklejam foto, może komuś pomoże
Przepiękny kolor i taki bardzo naturalny wyszedł
Ja też kiedyś na początku robiłam nim 01 i potem 03- popielaty ale strasznie się wypłukiwała i to nie do żółtego tylko dosłownie do rudego.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 19:53   #3864
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No i widzę fanek Palette przybywa
Adzi07 super masz teraz włoski!!!
Ja już spieram c12 aby przygotować się do 218 deluxe. Zobaczymy czy i ja znajdę wkońcu swoją farbkę.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 20:02   #3865
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No i widzę fanek Palette przybywa
Adzi07 super masz teraz włoski!!!
Ja już spieram c12 aby przygotować się do 218 deluxe. Zobaczymy czy i ja znajdę wkońcu swoją farbkę.
DziękujeCi bardzo.Ja Tobie również życzę aby wszytko poszło po Twojej myśli i teraz jestem bardziej pewna ze po palette są większe szanse na takie wyjścia z trudnych sytuacji.Trzymam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-10 o 20:05
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 20:19   #3866
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ok, dziękuję, właśnie mi chodziło o to jaki kolor to kolor 9-ty.

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------


dziękuję Ci bardzo
tylko ona chce mi zrobić ten poziom 9-ty, ale ja przecież już niektóre pasma mam takie jasne jak ten poziom więc do czego ona mi chce to przyciemnic skoro wybiera taki poziom jaki mam juz na głowie?? bo te pasma ktore mam ciemne to rozumiem ze chce rozjasnic mogłabys tylko to wytłumaczyć?? i już ci nie zawracam głowy

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

tylko zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz jak ona chce zrobić jednolity kolor z tylu kolorów ile ja mam na głowie?? ale to już chyba jej problem nie?? tylko nie chce znowu wyjść z "kaszaną" od fryzjera...
ja myślę, że te jasne, które masz- fryzjerka ocenia jako poziom 10 lub wyżej dlatego chce je przyciemnić do 9 poziomu, a te ciemne rozjaśnić do 9 poziomu. Bo do takiego najłatwiej jeśli masz na głowie ciemniejsze pasma. Ciężej jej byłoby zrównać te ciemne z tym co masz na głowie (czyli rozjaśnić za pierwszym razem do poziomu np. 10) mogłaby wyjść mieszanka. Mam nadzieję, że rozumiesz co mam na myśli, ciężko mi to inaczej wyjaśnić.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 20:26   #3867
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was moze uzywala z Garniera odcien 8 albo 9 i ma przy okazji jakies fotki? Bardzo podoba mi sie ten 9.1 jestem ciekawa jak wloski po niej wygladaja...

A i moze wiecie cos na temat bladow z Loreal Feria ???
No muszę przyznać ze ten kolorek który wybrałaś jest bardzo, bardzo lady.Ale tak się zastanawiam czy był by w stanie pokryć Ci te ciemniejsze partie.Mowie tylko z własnego doświadczenia.Moim klaczkom garnier i to ten 111 nie dal rady nawet jak odrosty malowałam trzy razy pod zad i to zawsze wychodziły rudawe.A i z czasem nadal żółkły.Moze pomyśl coś o palette.Raz,dwa i na pewno dal by lepsze rezultaty.Ale to tylko moja sugestia.A loreale tez przechodziłam i lipa była.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-10 o 20:28
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 20:42   #3868
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kedud z tego co pamiętam to czysta platyna ma saszetki z rozjaśniaczem czy się mylę? niestety ale platyna jest mocno zimnym odcieniem, neutralne to masz beżowe odcienie lub naturalne. Myślę że ci wyjdzie ale na pewno na odroście będziesz musiała przetrzymać ponad czas w ulotce bo jak nie to może być od rudego po żółty. Farbując odrost po upływie zaleconego czasu kontroluj kolor.
tak ma saszetkę z aktywatorem rozjaśniania, właśnie przez tą saszetkę nie mogę zrobić próby na włosach, bo jak ją otworzę to niewiem ile jej dać na próbkę. chciałabym mieć mniej żółty odcień, ale znowu bez siwego. nie wiem już co robić, farbować tą farbą czy szukać innej?
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 20:43   #3869
lauraconti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Mój naturalny kolor to ciemny mysi blond. Miałam już tak około 1 cm odrostu,ale farbke nałożyłam przeciągając na pozostałe niecałe- bo od połowy mam jeszcze pozostałości pasemek. Farby nie trzymałam długo- jakieś 30 minut i odrost jest ciut ciemniejszy. Nastepnym razem potrzymam troszkę dłużej i dopiero przeciagnę.
Lauraconti powodzenia z farbowaniem , napewno się uda. A na jaki kolor bedziesz kładła?
Hym, pierwsze miałam pasemka rozjaśniaczem, całość pokryłam wellatonem 12/1, no i te moje naturalne włoski wyszły minimalnie z żółtym odcieniem odrostu mam kilka mm i chce teraz całość walnąć tym garnierkiem 111 zobaczymy co to będzie na pewno wstawię zdjęcia!
__________________
Chciałabym mieć jakiś twórczy podpis... Ale nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy!
lauraconti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 21:25   #3870
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No muszę przyznać ze ten kolorek który wybrałaś jest bardzo, bardzo lady.Ale tak się zastanawiam czy był by w stanie pokryć Ci te ciemniejsze partie.Mowie tylko z własnego doświadczenia.Moim klaczkom garnier i to ten 111 nie dal rady nawet jak odrosty malowałam trzy razy pod zad i to zawsze wychodziły rudawe.A i z czasem nadal żółkły.Moze pomyśl coś o palette.Raz,dwa i na pewno dal by lepsze rezultaty.Ale to tylko moja sugestia.A loreale tez przechodziłam i lipa była.

Nie wydaje mi sie, zeby Palette ruszyla tego rudzielca skoro dwukrotnie polozony rozjasniacz nie dal sobie rady. Moze za drugim razem pasemka zlapaly, ale i to tylko gdzienie gdzie. Chciala bym miec taki naturalnie ciemniejszy bladzik mam wrazenie, ze tak jasny odcien nie pasuje do mnie.
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.