Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-23, 20:01   #3571
3jaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja kupiłam zestaw do zrobienia zabiegu "Japońska Geisha" bo dużo czytałam o tych ptasich kupach (mam problem z tłustą cerą i przebarwieniami). Zrobiłam już dwa zabiegi i cera wygląda świetnie-gładka i rewelacyjnie nawilżona z plamami niewiele widać ale mam nadzieję, że jak zrobię więcej to osiągnę efekt. Nawet jak plamy nie znikną to i tak do pielęgnacji, nawilżenia i wygładzenia będę stosować. z jednego zestawu udało mi się zrobić dwa zabiegi na twarz więc cenowo wyszło OK. Bardzo się cieszę że można to już kupić u nas. Te Japonki to potrafią o siebie dbać i to w jaki dziwny sposób.
3jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 09:46   #3572
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Czesc chciałabym sie przyłączyc
wpadłam w szał azjatyckich zakupow no moze dopiero podczytuje co by tu kupic :P

własnie czekam na maseczke Zamian Pore minimizing gold cacao pack <-- nie mogłam sie oprzec ;-)
i z racji ze sama na nieszczescie przypominam azjatke tasiemki do podklejania powiek z którymi wiąze ogromne nadzieje ;D
ide czytac watek
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 12:29   #3573
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez 3jaga Pokaż wiadomość
Ja kupiłam zestaw do zrobienia zabiegu "Japońska Geisha" bo dużo czytałam o tych ptasich kupach (mam problem z tłustą cerą i przebarwieniami). Zrobiłam już dwa zabiegi i cera wygląda świetnie-gładka i rewelacyjnie nawilżona z plamami niewiele widać ale mam nadzieję, że jak zrobię więcej to osiągnę efekt. Nawet jak plamy nie znikną to i tak do pielęgnacji, nawilżenia i wygładzenia będę stosować. z jednego zestawu udało mi się zrobić dwa zabiegi na twarz więc cenowo wyszło OK. Bardzo się cieszę że można to już kupić u nas. Te Japonki to potrafią o siebie dbać i to w jaki dziwny sposób.
A co to za zestaw?
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 01:51   #3574
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez tryagain Pokaż wiadomość
Nie miałam pojęcia, że coś takiego w ogóle istnieje! Serio zamierasz to zjeść?!
No... I mam nadzieję, że nie "zamrę"
Jakoś mi wcześniej umknęły te "smakołyki' w tłumie innych podobnych. Bo tutaj tradycyjne "snacki do piwa" to nie chipsy, tylko na przykład suszone kawałki ryby, czy kalmarów, wodorosty do pożucia, no i te kregosłupki teraz wyczaiłam. Nie wszystko jest dla mnie zjadliwe, ale mam już swoich ulubieńców wśród suszonych "frędzelków" z ryby. Oczywiscie "orzeszki" też są, ale mniej popularne od w/w, lub od różnych "chrupków z ryżu i wodorostów". Nawet w knajpie nie podadzą do piwa chipsów, tylko zielone strączki soi.
No, to na zdrowie!
A żeby nie było tak off-top - chce sie pożalić na moje sake pore serum ze skin food'a, bo wałkuje się na dwóch z trzech kremów jaki mam do twarzy, oraz zaczęło mnie podszczypywać, co wcześniej nie miało miejsca ! Albo więc coś się stało z tym kosmetykiem , albo z moją twarzą. Owszem, stała sie wrażliwsza , bo spadła temperatura i wilgotnośc powietrza, ale to by nie tłumaczyło "wałkowania"... Miała któraś jakieś "hocki-klocki" z tym serum?

Na deser fotki przekąsek: węgorzowe kregosłupki, rybie frędzle i suszone kalmary
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111025_1239~01.jpg (24,1 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111025_1239~02.jpg (22,0 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111025_1240~01.jpg (21,7 KB, 63 załadowań)
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 11:01   #3575
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Baaaardzo apetyczne!! Nic, tylko chrupać.
Mnie Skin Food w ogóle nie pasuje. Serum miałam jedynie w próbce, ale według mnie oprócz tego, że powierzchniowo wygładzało twarz, to nic więcej nie robiło. I w ogóle mi nie pasowało. Wałkowania nie pamiętam, ale już trochę czasu upłynęło, a próbka była epizodem, jakby nie patrzeć. Podobnie nie pasuje mi ten puder Sake, który zakupiłam w pełnym wymiarze. Poza tym ze SF miałam toner, który mi szkodził.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 11:06   #3576
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
A żeby nie było tak off-top - chce sie pożalić na moje sake pore serum ze skin food'a, bo wałkuje się na dwóch z trzech kremów jaki mam do twarzy, oraz zaczęło mnie podszczypywać, co wcześniej nie miało miejsca ! Albo więc coś się stało z tym kosmetykiem , albo z moją twarzą. Owszem, stała sie wrażliwsza , bo spadła temperatura i wilgotnośc powietrza, ale to by nie tłumaczyło "wałkowania"... Miała któraś jakieś "hocki-klocki" z tym serum?
Mnie też się wałkowało to serum i to bardzo dlatego skończyłam próbkę i już go nie chcę

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Podobnie nie pasuje mi ten puder Sake, który zakupiłam w pełnym wymiarze.
A mnie puder służy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 11:09   #3577
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Na mnie to serum w ogóle nie działa - czy się posmaruje czy nie nie widzę żadnej róznicy. Za to moja mama jest nim zachwycona, najpierw chciala trochę z rozbiórki a niedawno zamawiałam jej pelen wymiar. U niej działa matująco przede wszystkim.
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 15:37   #3578
3jaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Elaen Pokaż wiadomość
A co to za zestaw?
to jest zestaw do zabiegu "Japońska Geisha" można zakupić na allegro. Chyba widziałam nadal te aukcje. Ja sprawdziłam jest ok. Dział maseczki .Polecam. Jeżeli będą problemy z nakładaniem to służę pomocą bo konsultowałam to już ze znajomą kosmetyczką, która robi u siebie w gabinecie te zabiegi za 120,-
3jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 16:37   #3579
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

No ja nie powiem pomysłowy jest ktoś z tym zestawem Kupa - wiadomo, puder oczyszczający to chyba ten Skin Food, a peeling z ryżu aż się boje myśleć. Jak na jeden zabieg to tego uguisu jest tam ze dużo - jeśli to słoiczek 5ml to jest go tam przynajmniej na 3-4 razy.
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 16:56   #3580
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez 3jaga Pokaż wiadomość
to jest zestaw do zabiegu "Japońska Geisha" można zakupić na allegro. Chyba widziałam nadal te aukcje. Ja sprawdziłam jest ok. Dział maseczki .Polecam. Jeżeli będą problemy z nakładaniem to służę pomocą bo konsultowałam to już ze znajomą kosmetyczką, która robi u siebie w gabinecie te zabiegi za 120,-
szczerze powiem, ze ten zestaw jest co najmniej dziwny, mnie by interesowal producent tego zestawiku, bo cos czuje, ze mam skladniki w lazience...
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 17:31   #3581
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Elaen Pokaż wiadomość
szczerze powiem, ze ten zestaw jest co najmniej dziwny, mnie by interesowal producent tego zestawiku, bo cos czuje, ze mam skladniki w lazience...
Ja myślę że to "domowy"producent.Kto ś połączył te kosmetyki i zrobił zestaw
A swoją drogą puder do mycia jest boski
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 17:50   #3582
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja myślę że to "domowy"producent.Kto ś połączył te kosmetyki i zrobił zestaw
A swoją drogą puder do mycia jest boski
tez tak mysle...

A mam go, mam i uwielbiam a woreczek sluzy mi jako etui na sztucce wczasei moich wyjazdow warszawskich

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
No... I mam nadzieję, że nie "zamrę"
Jakoś mi wcześniej umknęły te "smakołyki' w tłumie innych podobnych. Bo tutaj tradycyjne "snacki do piwa" to nie chipsy, tylko na przykład suszone kawałki ryby, czy kalmarów, wodorosty do pożucia, no i te kregosłupki teraz wyczaiłam. Nie wszystko jest dla mnie zjadliwe, ale mam już swoich ulubieńców wśród suszonych "frędzelków" z ryby. Oczywiscie "orzeszki" też są, ale mniej popularne od w/w, lub od różnych "chrupków z ryżu i wodorostów". Nawet w knajpie nie podadzą do piwa chipsów, tylko zielone strączki soi.
No, to na zdrowie!
A żeby nie było tak off-top - chce sie pożalić na moje sake pore serum ze skin food'a, bo wałkuje się na dwóch z trzech kremów jaki mam do twarzy, oraz zaczęło mnie podszczypywać, co wcześniej nie miało miejsca ! Albo więc coś się stało z tym kosmetykiem , albo z moją twarzą. Owszem, stała sie wrażliwsza , bo spadła temperatura i wilgotnośc powietrza, ale to by nie tłumaczyło "wałkowania"... Miała któraś jakieś "hocki-klocki" z tym serum?

Na deser fotki przekąsek: węgorzowe kregosłupki, rybie frędzle i suszone kalmary
Nie wiem, jak ja to forum czytam, ze dopiero teraz dojrzalam Twoj post...czy te przekaski morskie maja tez morski smak w sensie, jak wedzona ryba czy jakos przyprawione? Nie wiem, czy bym dala rade to jesc
Ja tez zaczynam cierpiec z powodu ogrzewania w domu. Moja skora przedtem mieszana, zrobila sie wrecz sucha, i mam wrazenie, jakbym byla po Zoracu-co chwile cos mnie swedzi na twarzy, kluje, a zadnych retinoidow nie stosuje...
Nie mam pomyslu, co tresciwego by zastosowac, mysle o kremie, ktory bedzie sie dluuuuuugo wchlanial...
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 19:18   #3583
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Co prawda węgorzowych kręgosłupków nie miałąm okazji jeść, ale inne tego typu rybne/kalmarowe przysmaki tak.
Wrażenia: wali rybą niesamowicie, nie wolno się tym niuchnąć! Ale do piwa jest naprawdę wyborne. Takie przysmaki są różne, sa np tylko ususzone rybki nie przyprawiane niczym (np. ostrobok - za nim akurat nie przepadam) albo jest np. dorsz przyprawiany na bardzo ostro. Tak samo te "frędzle" (chyba z kalmarów jeśli dobrze pamiętam) mój faworyt, również moga być na łagodnie albo na ostro.
Pierwsze spróbowanie może nie skończyć się miłością mi np. początkowo nie za bardzo to wchodziło, ale teraz uwielbiam sobie takie frędzle podjadać

Naprawdę polecam, nie wąchajcie i nie rezygnujcie jeżeli nie zasmakuje Wam od razu.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 03:28   #3584
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Elaen Pokaż wiadomość
(...) czy te przekaski morskie maja tez morski smak w sensie, jak wedzona ryba czy jakos przyprawione? Nie wiem, czy bym dala rade to jesc
Ja tez zaczynam cierpiec z powodu ogrzewania w domu. Moja skora przedtem mieszana, zrobila sie wrecz sucha, i mam wrazenie, jakbym byla po Zoracu-co chwile cos mnie swedzi na twarzy, kluje, a zadnych retinoidow nie stosuje...
Nie mam pomyslu, co tresciwego by zastosowac, mysle o kremie, ktory bedzie sie dluuuuuugo wchlanial...
Jeśli chodzi o suszone rybie kawałki, to nie tracą rybiego posmaku, myślę tylko,że niektóre moga wydawać sie bardziej słone. Jestem pewna, że bys coś znalazła dla siebie, czasem to lepiej smakuje niż wygląda Jeśli chodzi o ichnie różne "chrupki", to z uwagi na dodatki wodorostowe, doznania kojarzyc się mogą z " lizaniem falochronu w pełnym słońcu, podczas odpływu"... Takie były moje pierwsze skojarzenia. Do wielu tych "doznań' już przywykłam, ale wiem, że znajomym z Polski nawet tradycyjna zielona herbata potrafi "jechać rybą". Nie kojarzę, który to gatunek, ale zdarzają sie takie "sensacje"...

Kremu też szukam. Rozmiłowana w Hada-Labo, które jest fajnym nawilżaczem skusiłam sie na krem tej serii - pomyślałam, że będzie bogatszy niż mleczko, którego do tej pory używałam (wraz z tonerem) i przyniesie mi ulgę , bedąc jednocześnie jakąś odmianą. Bo butla mleczka starcza mi na tak długo, że zaczynam sie nudzić...
Ale sie rozczarowałam, jakoś ten krem-żel nie chce się wchłaniać w moją skóre twarzy, mogę go nakładać warstwami, będę sie błyszczeć a nie poczuję komfortu. Zdecydowanie kosystencja mleczka lepiej działa.
Chyba kupie wiec dzis mleczko+toner, choc tak miałam ochote na coś nowego... No ale w ciężkich dla skóry warunkach lepiej chyba nie eksperymentować i zostac przy tym co skuteczne i sprawdzone.

A'propos- hada Labo dosć długo sie wchłania, nawet mleczko. Ale nie jest tłuste, tylko takie wilgotne... Może to być coś dla Ciebie?
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 08:13   #3585
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A ja właśnie nabyłam następne Hada Labo mleczko. Tym razem czerwone. Nie zdecydowałam się na zestaw z tonerem od razu, bo wolę najpierw spróbować czy w ogóle służy. Mam wrażenie, że jest odrobinę cięższe od tego "białego" tzn. odrobinę bardziej treściwe. Ale moja sucha cera bardzo to lubi.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 17:41   #3586
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

długo mnie tu nie było za niedługo jadę do Japonii na stypendium i chciałabym was zapytać, czy macie jakieś godne polecenia kosmetyki które można tam kupić?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 18:10   #3587
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość

A'propos- hada Labo dosć długo sie wchłania, nawet mleczko. Ale nie jest tłuste, tylko takie wilgotne... Może to być coś dla Ciebie?
mam toner i mleczko( niebieskie) hada labo. Niestety, wchlania sie we mnie jak w gabke i po kilku chwilach znow mam suchosc, ze az swedzi.
Kupilam wczoraj Ava Mustela emulsja przeciwzmarszczkowa. Wyobrazalam sobie nie wiadomo_co po opiniach w KWC. A tu po prostu krem, wcale nie tlusty. No i twarz nie swedzi.
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 18:14   #3588
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
długo mnie tu nie było za niedługo jadę do Japonii na stypendium i chciałabym was zapytać, czy macie jakieś godne polecenia kosmetyki które można tam kupić?
To zalezy co potrzebujesz, jest masa super kosmetyków ale nie wiem czy to japońskie czy koreańskie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 02:33   #3589
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
A ja właśnie nabyłam następne Hada Labo mleczko. Tym razem czerwone. Nie zdecydowałam się na zestaw z tonerem od razu, bo wolę najpierw spróbować czy w ogóle służy. Mam wrażenie, że jest odrobinę cięższe od tego "białego" tzn. odrobinę bardziej treściwe. Ale moja sucha cera bardzo to lubi.
Mnie to czerwone nie podpasiło. Zużyłam na ciało w ramach balsamu.
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 12:17   #3590
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

no własnie chodzi mi o jakieś kosmetyczne hity z Japonii, cos czego w Europie się nie uświadczy
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 13:02   #3591
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
no własnie chodzi mi o jakieś kosmetyczne hity z Japonii, cos czego w Europie się nie uświadczy
Isobe wspominala juz w tym watku o kilku hiciorach- dla mnie to kosmetyki Hada Labo-mam toner i mleczko, super sie wchlaniaja.
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 17:05   #3592
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja ostatnio stosuje produkty Sana Hadanomy, Collagen Lotion i Collagen Cream i są świetne, tak miękkiej skóry w życiu nie miałam i tak jędrnej. Rewelacyjnie nawilżają, a kremy BB lepiej się rozprowadzają mi na twarzy, nawet Missha PC świetnie się prezentuje czego nie mogłam powiedzieć wcześniej.
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 15:46   #3593
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

przyszlam sie wam pozalic

juz 4 m-ce temu kupilam u Bello - Girl trzy produkty... dwa z Berrisom i jeden Baviphat w sumie na 50€ i jeszcze tego nie dostalam. Pierwsza paczka zginela i tak mnie glupia krowa teraz zwodzi i jak jej dzis napisalam, ze mam mi wyslac albo zwrocic pieniadze w najblizszym czasie, to mi urazonego maila napisala, ze ja jej nie chce wierzyc i ona mi chciala dzis wyslac ale jak nie chce to mi zwroci pieniadze... normalnie jakbym dorwala to bym rozszarpala ...

Nie dosc ze sama z siebie nie napisze, ciagle to ja sie musze dopytywac, to jeszcze mi laske robi ... nigdy wiecej nic u niej nie kupie i w sumie jestem ciekawa, czy mi te pieniadze zwroci, bo tez nie do konca w to wierze...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 16:40   #3594
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio stosuje produkty Sana Hadanomy, Collagen Lotion i Collagen Cream i są świetne, tak miękkiej skóry w życiu nie miałam i tak jędrnej. Rewelacyjnie nawilżają, a kremy BB lepiej się rozprowadzają mi na twarzy, nawet Missha PC świetnie się prezentuje czego nie mogłam powiedzieć wcześniej.
Fajnie brzmi . A jaką masz cerę, jeśli można wiedzieć?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:14   #3595
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio stosuje produkty Sana Hadanomy, Collagen Lotion i Collagen Cream i są świetne, tak miękkiej skóry w życiu nie miałam i tak jędrnej. Rewelacyjnie nawilżają, a kremy BB lepiej się rozprowadzają mi na twarzy, nawet Missha PC świetnie się prezentuje czego nie mogłam powiedzieć wcześniej.
A możesz dać linka który to konkretnie Collagen Cream?jaką ma konsystencję?No i działanie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
przyszlam sie wam pozalic

juz 4 m-ce temu kupilam u Bello - Girl trzy produkty... dwa z Berrisom i jeden Baviphat w sumie na 50€ i jeszcze tego nie dostalam. Pierwsza paczka zginela i tak mnie glupia krowa teraz zwodzi i jak jej dzis napisalam, ze mam mi wyslac albo zwrocic pieniadze w najblizszym czasie, to mi urazonego maila napisala, ze ja jej nie chce wierzyc i ona mi chciala dzis wyslac ale jak nie chce to mi zwroci pieniadze... normalnie jakbym dorwala to bym rozszarpala ...

Nie dosc ze sama z siebie nie napisze, ciagle to ja sie musze dopytywac, to jeszcze mi laske robi ... nigdy wiecej nic u niej nie kupie i w sumie jestem ciekawa, czy mi te pieniadze zwroci, bo tez nie do konca w to wierze...
A nie możesz założyć sporu?ja bym nie odpuściła
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:24   #3596
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A nie możesz założyć sporu?ja bym nie odpuściła
teraz jest juz za pozno, bo dzwonilam i sie pytalam ani ebay ani paypal nie moga mi pomoc, na razie ciagle walcze ale normalnie jakbym ja dorwala to bym udusila. Bo juz dawno ma zaswiadczenie z koreanskiej poczty, ze przesylke faktycznie wcielo.

Ja w sumie wczesniej wiele razy u niej kupowalam, tylko za mniejsze sumy i nigdy nie bylo problemu, dlatego tez grzecznie czekalam na paczke, nie przypuszczajac, ze beda takie jaja. Tym bardziej, ze ona mi w miedzyciasie pisala, ze wysle ponownie.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:33   #3597
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
przyszlam sie wam pozalic
Też czekam na paczkę od Bello, na razie niecały miesiąc, ale już mam nerwa. Korespondencja z nią bezowocna. Chyba sobie daruje i zamówię u kogoś innego
Ostatnio coraz wiecej przesyłek do mnie ginie
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:33   #3598
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

W sumie to zygmus dużo u Niej kupuje, czasem są perypetie ale chyba nie duże. Chyba będziesz musiała odpuścić
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:45   #3599
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Też czekam na paczkę od Bello, na razie niecały miesiąc, ale już mam nerwa. Korespondencja z nią bezowocna. Chyba sobie daruje i zamówię u kogoś innego
Ostatnio coraz wiecej przesyłek do mnie ginie
ja juz wiecej od niej nic nie kupie ... te jej maile a wlasciwie sposob pisania doprowadza mnie dodatkowo do szalu

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
W sumie to zygmus dużo u Niej kupuje, czasem są perypetie ale chyba nie duże. Chyba będziesz musiała odpuścić
ja juz w sumie przestalam wierzyc ale jeszcze ja pomecze
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:46   #3600
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

desti męcz ją bo jak kazdy będzie odpuszczał to coraz częściej będzie tak robić bo będzie bezkarna.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.