Kosmetyki M.A.C - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-29, 22:31   #4141
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Mariolu
Ten sprzedawca ma połowicznie oryginały i podróby, na spektrze czytałam ,że ma podrabiane beauty powders i pigmenty.
Ja kupiłam kiedyś u niego naval blue i glitter reflects purple duo, to zamiast reflects purple duo dostałam reflects duo purple, a naval blue nie odpowiadał kolorowi oryginału - był sporo jaśniejszy, odesłałam towar i zakończyłam ''interesy'' z tym sprzedawcą, jego przedmioty wyglądają wiarygodnie ,ale ja po raz kolejny przekonałam się ,że na ebay lepiej nie kupować pigmentów MAC, nigdy
Na ebayu roi się od podróbek, widziałam już podrabiane podkłady, na Allegro właśnie takie są teraz sprzedawane - mam na myśli mineralne podkłady we fluidzie, to samo lipgelee, ludzie niestety się na to nabierają ,a interes kwitnie...

Co do błyszczyków, na Twoim miejscu brałabym Sweet Strawberry, Nice Kitty jest mniej oryginalny i wyrazisty...

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Wczoraj szukałam błyszczyków z Hello Kitty i ten sprzedawca miał je w okazyjnej cenie. Korciło mnie, żeby kliknąć, ale strasznie się bałam, że to może być podróbka i postanowiłam przespać się z tematem, zapytać tutaj o sprzedawcę i zadzwonić do MAC-a w Polsce, bo cena ich jest jeszcze do przyjęcia Rano okazało się, że błyszczyki w nocy się sprzedały, w MAC-u powiedzieli, że na dniach mają przyjść i przyjęto zamówienie, więc już mniej mi było szkoda, że wczoraj nie kliknęłam ich na ebayu A już teraz po Twojej odpowiedzi wiem, że dobrze, że ich nie wzięłam. Muszę tylko jutro zadzwonić i zmienić kolor na Sweet Strawberry
Jeszcze raz wielka

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
No mi też wszystkie jasne kolory gaszą urodę . Przy jasnej cerze, ciemnych włosach i wyraźnej barwie tęczówek to usta praktycznie znikają, a ja mam wrażenie, że wyglądam jak chora. I przy testowaniu czegokolwiek do ust nauczyłam się patrzeć najpierw na całą twarz jak wygląda, a dopiero potem wpatruję się w efekt danego mazidła na ustach. Właśnie przy Sweet Strawberry i szmince Most Popular zachwyciłam się - "o rany, ale ładnie wyglądam".

Ogólnie to lubię testować kosmetyki w sklepie MACa. Nie wiem jak gdzie indziej, ale w Krakowie mają bardzo mocne oświetlenie- bezlitosne dla wszelkich wad. Jak poszłam na makijaż i siedziałam jeszcze na fotelu taka "saute" to chciałam się schować z rozpaczy - każdą niedoskonałość widać aż za dokładnie. Jeszcze nie zdarzyło mi się, wybierając kosmetyk na miejscu w sklepie (bo zawsze wszystko testuję na twarzy - tam zawsze wszystko odkażą, pędzelek podadzą, jednorazowy aplikator, albo i sami pomalują ), żeby zdarzyła mi się jakaś wpadka.
A ta szminka to jaka jest ? chwal się szybko, co to za odcień, bo mam12, ale tego koloru chyba nie mam
No własnie fajna jest obsługa w MAC-ach Okażanie, podawanie Bardzo mi się to podoba
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 22:43   #4142
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mariolu, Niestety aparat pojechał z siostrą na Ukrainę więc zdjęć nie zrobię - przynajmniej nie szybko. Ale kolor świetny. Jest bez drobinek w odcieniu jakby malinowo-śliwkowej/jagodowej czerwieni. Nie jest mocno nasycona pigmentem, mocno nawilża, taka przyjemnie kremowa. Przy jednym delikatnym pociągnięciu nie daje mocnego koloru (tyle że ja swoje usta mam w dość intensywnej barwie). Polecam przetestować - zwłaszcza razem ze Sweet Strawberry.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 22:43   #4143
Alissa17
Przyczajenie
 
Avatar Alissa17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez moorph Pokaż wiadomość
Fajnie , szkoda tylko,ze ja jestem z okolic Wroclawia Wiem,ze kosmetyki MAC miala miec Sephora i bodajze Douglas, ale na stronie ani widu ani slychu...

Kupuj na ebay.de - jest mnooostwo, mieszkam w Niemczech i na ebay sa najtansze, a wysylka do Polski tez nie droga...
Alissa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 22:53   #4144
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Mariolu, Niestety aparat pojechał z siostrą na Ukrainę więc zdjęć nie zrobię - przynajmniej nie szybko. Ale kolor świetny. Jest bez drobinek w odcieniu jakby malinowo-śliwkowej/jagodowej czerwieni. Nie jest mocno nasycona pigmentem, mocno nawilża, taka przyjemnie kremowa. Przy jednym delikatnym pociągnięciu nie daje mocnego koloru (tyle że ja swoje usta mam w dość intensywnej barwie). Polecam przetestować - zwłaszcza razem ze Sweet Strawberry.
ach tylko kiedy ja znów trafię do MAC-a Tak daleko mam do każdego Dobrze, że w Warszawie mąż ma siostrę, to ją wykorzystam do odbioru błyszczyków

Póki co wyśledzę ją w internecie

Ale ten krem pod oczy jest fajny ciekawe jaki jest ten drugi w słoiczku

edit:
Już mam - to ta ?
http://cgi.ebay.pl/MAC-Cosmetics-Hel...1%7C240%3A1318
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-03-29 o 22:58 Powód: dopisek
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 23:11   #4145
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

tak, dokładnie

jeszcze znalazłam zdjęcia:

górny rząd, pierwsza z lewej
http://rocketqueens.blogg.se/images/...6_29535708.jpg

i tu na ustach
http://i40.tinypic.com/b4g5tc.jpg

a tu na tych samych ustach razem ze Sweet Strawberry
http://i42.tinypic.com/2e2f59w.jpg

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2009-03-29 o 23:24
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 23:31   #4146
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
tak, dokładnie

jeszcze znalazłam zdjęcia:

górny rząd, pierwsza z lewej
http://rocketqueens.blogg.se/images/...6_29535708.jpg

i tu na ustach
http://i40.tinypic.com/b4g5tc.jpg

a tu na tych samych ustach razem ze Sweet Strawberry
http://i42.tinypic.com/2e2f59w.jpg

Rzeczywiście super

Jestem w lekkim szoku, bo godzinę temu użyłam pierwszy raz krem pod oczy Fast Response i powieki zaczęły mi mocno swędzieć To u mnie pierwszy objaw do opuchnięcia A w sklepie tak się dopytywałam czy jest "bezpieczny" dla osób skłonnych do uczuleń Szybko zmyłam powieki i posmarowałam maścią od okulisty na tę okoliczność, ale mam złe przeczucia czyżbym zmarnowała 125 zł ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-03-29 o 23:32
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 09:34   #4147
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
AGOOL- dziękuję Ci pięknie za pomoc.
Właśnie weszłam na tą stronę Nordstorm ale z tego co widze to nie za bardzo opłaca się kupować z niej cienie MAC`a bo przy obecnym kursie dolara po doliczeniu wysyłki i ewentualnego podatku u nas na granicy to wyjdzie na to samo co w sklepie. Nie wiem jak z innymi kosmetykami ale cieni chyba nie opłaca się brać.
Ojej zachorowałam na eyeliner w żelu od MAC`a albo Bobbiego Browna cudo
No niestety to prawda z tymi cieniami, nie za bardzo się teraz opłaca. Najlepiej kupić coś co nie jest w Polsce w ogóle dostępne albo jakieś limitowanki. Ale oczywiście ja liczę nadal na spadek dolara
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 09:43   #4148
alita30
Przyczajenie
 
Avatar alita30
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A ma ktos ten eyeliner w żelu Bobby Brown?bo mam fluidline z Maca jest Ok ale ciekawi mnie ten BB.napiszcie cos....
alita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 12:33   #4149
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny, a jak jest z zaproszeniami na makijaż w MACu? Czy one mają jakiś limit ważności? Bo ja na tych kartonikach nic takiego nie doczytałam, panie tez nic o tym nie mówiły - tylko, że jak chcę w sobotę to trzeba dużo wcześniej się zapisać.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 13:08   #4150
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak jest z zaproszeniami na makijaż w MACu? Czy one mają jakiś limit ważności? Bo ja na tych kartonikach nic takiego nie doczytałam, panie tez nic o tym nie mówiły - tylko, że jak chcę w sobotę to trzeba dużo wcześniej się zapisać.
Bez daty ważności. Trzeba zadzwonić i się umówić. Z sobotami też różnie bywa - czasem trzeba rezerwować makijaż dużo wcześniej, czasem dzwoniłam dzień przed i też się jakoś udawało (bo sobota sobocie nie równa - czasem nawał wesel, imprez, świąt...)
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 13:31   #4151
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzięki Frywolna Franko
Bo już się bałam że mi przepadnie - tak od miesiąca leży, a ja nie mam nastroju teraz, poza tym chciałam poczekać na Rose Romance, żeby przetestować kolekcję całościowo

A propos nowych kolekcji, to jeszcze Double Dazzle pojawi się w Pl:
http://lula.pl/LulaLook/1,95710,6433...A_C_.html?bo=1
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 13:51   #4152
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nie jestem pewna czy zaproszenia nie mają 3 mies. ważności - przynajmniej tak jest we Wrocławiu (czasami jest na zaproszeniu data "do...").

Double Dazzle od kiedy bo w pracy mi lula nie wchodzi?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 14:51   #4153
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Double Dazzle od maja

A wracając jeszcze do zaproszeń, to może ktoś wie dokładnie jak wygląda to w Krakowie?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 15:33   #4154
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

hm nigdy nie dostałam zaproszenia z określoną datą (a dość dużo ich miałam)... może faktycznie tak jest? zawsze dostawałam czysty blankiet - chyba że kupowałam prezent, to miłe Panie wpisywałay imię i nazwisko obdarowanej. może to przypadek - ktoś zweryfikuje?
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 15:50   #4155
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny mam pytanko czy ma może któraś z Was pigment MAC`a Rose Gold? a jeżeli tak to czy mogłabym liczyć na malutką próbeczkę bo zastanawiam się nad kupnem tego pigmentu.
W zamian mogę podarować próbkę ok 0,5 g pigmentu Pink Opal.
Dzięki za odpowiedź
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 17:26   #4156
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Moje maleństwa

Róż - blushbaby

Kolorowa paletka - goldenrod, passionate, coral, vibrant grape
Paletka z czernią - vex, fig.1, smut, carbon
Paletka z różem - pink freeze, tilt, swish, shimmer moss
Paletka z granatem - motif, star violet, shale, contrast
Paletka z szafirem - orb, atlantic blue, plum, dazzlelight

Pędzle - 188, 129SH, 168, 214, 272, 239, 217, 231, 316
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAC - pędzle.jpg (173,0 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAC - varia.jpg (168,4 KB, 196 załadowań)

Edytowane przez frywolna franka
Czas edycji: 2009-03-31 o 19:12
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 17:35   #4157
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Moje maleństwa
Rewelacyjny zbiór Jak ci się maluje pędzlami MAC-a? ja swoimi jestem oczarowana, miziate jak żadne inne Jaki masz odcień różu i pudru brązującego? Czy to może Matte Bronze?
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 17:40   #4158
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny a skąd macie zaproszenia na makijaż ? Rozumiem, że MAC Wam przysłał, ale z jakiej okazji ? Skąd ma Wasz adres ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 17:42   #4159
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C


Tak, to matte bronze. A róż - blushbaby.

Pędzelki kocham namiętnie Same malują... Jeszcze kilka mnie kusi.

Mariolu, przy zakupach dostaję zaproszenia.

Edytowane przez frywolna franka
Czas edycji: 2009-03-30 o 17:45
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 17:52   #4160
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a skąd macie zaproszenia na makijaż ? Rozumiem, że MAC Wam przysłał, ale z jakiej okazji ? Skąd ma Wasz adres ?
Przy zakupach za minimum 150 zł dają zaproszenie. Jak nie, to się polecam upomnieć delikatnie, bo kiedyś z jedną z dziewczyn zagadałam się o Helo Kitty, to przypomniało jej się jak już wychodziłam

Frywolna Franko, piękna kolekcja
Jakie to paletki - ta pod pudrem brązującym i pod kępkami rzęs? Świetne zestawienia - to jakieś limitowanki, czy Twoje dzieło?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 18:03   #4161
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość

Tak, to matte bronze. A róż - blushbaby.

Pędzelki kocham namiętnie Same malują... Jeszcze kilka mnie kusi.

Mariolu, przy zakupach dostaję zaproszenia.
Też mam ten bronzer ale dla mnie za ciemny trochę, a na twoim zdjęciu wyszedł jaśniejszy, myślałam, że może jakiś inny odcień A róż jest piękny, muszę go przy najbliższej okazji obadać dokładnie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a skąd macie zaproszenia na makijaż ? Rozumiem, że MAC Wam przysłał, ale z jakiej okazji ? Skąd ma Wasz adres ?
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Przy zakupach za minimum 150 zł dają zaproszenie. Jak nie, to się polecam upomnieć delikatnie, bo kiedyś z jedną z dziewczyn zagadałam się o Helo Kitty, to przypomniało jej się jak już wychodziłam
Dokładnie, zaproszenie dostaje się przy zakupach za min. 150zł i są raczej nieograniczone czasowo, ja mam 3 i na żadnym nie ma daty, tylko podpis konsultantki. Muszę się w końcu zapisać, choć trochę się krępuję
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 18:09   #4162
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Lizzie, ja też się krępowałam przy pierwszym zaproszeniu - polecam zapisać się w dzień powszedni, najlepiej przed południem - jeśli masz taką możliwość. Wtedy jest najspokojniej, prawie żadnych klientów, no i makijażystki jeszcze nie zmęczone pracą. Bardzo miło wspominam to malowanie
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 18:20   #4163
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość

Mariolu, przy zakupach dostaję zaproszenia.
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Przy zakupach za minimum 150 zł dają zaproszenie. Jak nie, to się polecam upomnieć delikatnie, bo kiedyś z jedną z dziewczyn zagadałam się o Helo Kitty, to przypomniało jej się jak już wychodziłam

Aaaa to mi się nie należało takie zaproszenie, bo kupiłam tylko krem pod oczy za 125 zł, a nie nie wspomniała nic konsultantka o tym, żeby coś może dokupić do 150 zł Może dlatego, że powiedzialam jej, że mieszkam daleko i jestem tylko przejazdem ? Może uznała, że i tak nie przyjdę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-03-30 o 18:21
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 18:25   #4164
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Moje maleństwa

Śliczne Super ta paletka w środku No i pędzle...ach...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 18:37   #4165
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Lizzie, ja też się krępowałam przy pierwszym zaproszeniu - polecam zapisać się w dzień powszedni, najlepiej przed południem - jeśli masz taką możliwość. Wtedy jest najspokojniej, prawie żadnych klientów, no i makijażystki jeszcze nie zmęczone pracą. Bardzo miło wspominam to malowanie
To może niedługo skorzystam, właśnie nie chciałabym żeby było dużo klientek i żeby patrzyły się, jak będą mnie malować. Nie wiem, może przewrażliwiona jestem ale chyba by mnie to krępowało
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 20:37   #4166
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Frywolna Franko, piękna kolekcja
Jakie to paletki - ta pod pudrem brązującym i pod kępkami rzęs? Świetne zestawienia - to jakieś limitowanki, czy Twoje dzieło?
Dzieła przesympatycznej pani z MACa ta pod bronzerem to zestawik do smoky. Skompletowany do moich zielonych patrzalek.
Ta pod kępkami to w ogóle szaleństwo - jak zwykle poszłam po nic a wyszłam z pięknym kremowym satynem i boskim plumem, a dwa kolejne to już dzielo przypadku i zew szaleństwa.
Jak tak popatrzylam na zdjęcia to strasznie monotematyczne te moje paletki
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 20:58   #4167
madag78
Przyczajenie
 
Avatar madag78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki M.A.C

co do zaproszeń jeszcze, to jak kupowałam cienie z Chill to dostałam dwa zaproszenia jedno ważne do maja a drugie bezterminowe, MAC Warszawa ZT
madag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 21:10   #4168
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Dzieła przesympatycznej pani z MACa ta pod bronzerem to zestawik do smoky. Skompletowany do moich zielonych patrzalek.
Ta pod kępkami to w ogóle szaleństwo - jak zwykle poszłam po nic a wyszłam z pięknym kremowym satynem i boskim plumem, a dwa kolejne to już dzielo przypadku i zew szaleństwa.
Jak tak popatrzylam na zdjęcia to strasznie monotematyczne te moje paletki
Franko, a możesz zdradzić co to za odcienie ? Chętnie obejrzałabym je na żywo - sama uwielbiam takie odcienie. I nie wydaje mi się taka kolekcja monotematyczna - u mnie przeważają fiolety i granaty i jeszcze nie mam ich dość i jeszcze uważam, ze wszystkie te ponoć podobne do siebie kolory bardzo się od siebie różnią
A panie z krakowskiego MACa uwielbiam (tam kompletowałaś paletkę, tak?), aż wolę tam nie wchodzić z nadmiarem gotówki
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 21:20   #4169
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Franko piękna kolekcja Nie martw się - u mnie też monotematycznie

Lizzie na pewno się nie będziesz czuła skrępowana bo wbrew pozorom w MACu to zazwyczaj tłumów nie ma, jak już ktoś jest to nie zagląda w robienie makijażu a przede wszystkim Pani MACowa tak Cię zajmie że pewnie nie będziesz zwracała uwagi na nic innego
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 21:27   #4170
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Lizzie na pewno się nie będziesz czuła skrępowana bo wbrew pozorom w MACu to zazwyczaj tłumów nie ma, jak już ktoś jest to nie zagląda w robienie makijażu a przede wszystkim Pani MACowa tak Cię zajmie że pewnie nie będziesz zwracała uwagi na nic innego
Chyba się rzeczywiście przełamię i zapiszę jakoś na kwiecień, na początku maja mam wesele i może pani MACowa by mi doradziła jakiś fajny makijaż, który mogłabym powtórzyć w domu
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.