Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-29, 12:51   #61
o_liwka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 32
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez rigo57 Pokaż wiadomość
Przykro mi, że tak nabierają ludzi na te kupony. Dobra rada: jeśli będziesz szła na zabieg liposukcji (kawitacji) ultradźwiękowej zwróć uwagę na czas trwania samej kawitacji 20-40 min to już OK. i po zabiegu kawitacji koniecznie ma być albo pressoterapia, albo elektrostymulacja albo vakuum celem odprowadzenia rozbitego tłuszczu do limfy. W sumie zabieg ma czas ok. 60/80 min. To wszystko zależne jest od tkanki (umięśniona czy wiotka) i ilości tłuszczu.
Tak jak pisałam - ultradzwieki byly dosc dlugo, nastepnie chyba elektrostymulcja jezeli dobrze to rozumiem - duzo kabelków i prądy
nastepnie jakies serum rozgrzewajace... które naprawde mocno rozgrzewało...ale przy nastepnym zabiegu zwroce uwage na to i zapytam co jest co
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!
o_liwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 08:31   #62
rigo57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez o_liwka Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam - ultradzwieki byly dosc dlugo, nastepnie chyba elektrostymulcja jezeli dobrze to rozumiem - duzo kabelków i prądy
nastepnie jakies serum rozgrzewajace... które naprawde mocno rozgrzewało...ale przy nastepnym zabiegu zwroce uwage na to i zapytam co jest co
A jak jeździła Ci po brzuchu tą głowicą, to miałaś w uszach delfiny (pisk)? Jesli tak, to zabieg jest prawidłowy, bo na odprowadzenie masz elektrostymulację. Taki zabieg można wykonywać 1x w tygodniu i może po kilku będzie widoczna poprawa. Pij dużo wody niegazowanej i herbatki zielone w sumie dziennie ok 3 litry (inne płyny się nie wlicza np. zupa) i staraj się węglowodany jeść tylko przed południem. 40 min na zabieg to nie jest źle, ale jeśli kawitacja ma 20 min i 20 min elektrostymulacja. Ja też robię takie krótkie tańsze zabiegi ale osoby tracą ok 2-4 cm po 1 zabiegu.
rigo57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 16:59   #63
o_liwka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 32
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez rigo57 Pokaż wiadomość
A jak jeździła Ci po brzuchu tą głowicą, to miałaś w uszach delfiny (pisk)? Jesli tak, to zabieg jest prawidłowy, bo na odprowadzenie masz elektrostymulację. Taki zabieg można wykonywać 1x w tygodniu i może po kilku będzie widoczna poprawa. Pij dużo wody niegazowanej i herbatki zielone w sumie dziennie ok 3 litry (inne płyny się nie wlicza np. zupa) i staraj się węglowodany jeść tylko przed południem. 40 min na zabieg to nie jest źle, ale jeśli kawitacja ma 20 min i 20 min elektrostymulacja. Ja też robię takie krótkie tańsze zabiegi ale osoby tracą ok 2-4 cm po 1 zabiegu.
Nie nie miałam pisku :/ ta Kosmetyczka właśnie mówiła o 3 litrach wody i zielonej herbacie pod każdą postacią ;p a czy szczególna dieta jest wskazana ?
Co prawda oszczędzam się, ale nie jakoś mocno... rano musli obowiązkowe z jogurtem ;p a później staram się jakieś sałatki jeść i lekki obiadek i kolację... po pierwszym zabiegu brzuch jakby był bardziej jędrny, ale np. na boczkach mam rozstępy lekkie i zauważyłam że zrobiły się zaczerwienienia w tym miejscu... dopiero teraz bledną... czy to jakiś zły objaw ?
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!
o_liwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 16:35   #64
rigo57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Unhappy Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez o_liwka Pokaż wiadomość
Nie nie miałam pisku :/ ta Kosmetyczka właśnie mówiła o 3 litrach wody i zielonej herbacie pod każdą postacią ;p a czy szczególna dieta jest wskazana ?
Co prawda oszczędzam się, ale nie jakoś mocno... rano musli obowiązkowe z jogurtem ;p a później staram się jakieś sałatki jeść i lekki obiadek i kolację... po pierwszym zabiegu brzuch jakby był bardziej jędrny, ale np. na boczkach mam rozstępy lekkie i zauważyłam że zrobiły się zaczerwienienia w tym miejscu... dopiero teraz bledną... czy to jakiś zły objaw ?
Jeśli niemiałaś pisku, to nie była to kawitacja ultradźwiękowa tylko ultradźwięki, które działają przede wszystkim na ujędrnianie a nie spalanie tkanki tłuszczowej. Ja nie daję moim pacjentom specjalnej diety, ponieważ jest to złudne, jak trzyma dietę, to chudnie jak wraca do normalnwgo jedzenia to tyje. U mnie mają jeść 5 razy dziennie małe porcje w tym 2x dziennie 1 owoc. Węglowodany tylko przed południem. Ostatni posiłek o 18,00. Potem tylko herbata zielona lub woda obowiązkowo 3-4 litry. Jeśli były zaczerienienia na rozstępach to dobrze, ponieważ przerwany naskórek dostał kopa do regeneracji. Po kilku razach powinny rozstępy zniknąć lub zmniejszyć się. Nie rozumiem, Pani kosmetyczka robiła Ci za 40 min zabiegu brzuch i boczki? To jednak był jakiś efekt, tylko nie zmniejszenie ciała w cm?
rigo57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 08:04   #65
o_liwka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 32
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez rigo57 Pokaż wiadomość
Jeśli niemiałaś pisku, to nie była to kawitacja ultradźwiękowa tylko ultradźwięki, które działają przede wszystkim na ujędrnianie a nie spalanie tkanki tłuszczowej. Ja nie daję moim pacjentom specjalnej diety, ponieważ jest to złudne, jak trzyma dietę, to chudnie jak wraca do normalnwgo jedzenia to tyje. U mnie mają jeść 5 razy dziennie małe porcje w tym 2x dziennie 1 owoc. Węglowodany tylko przed południem. Ostatni posiłek o 18,00. Potem tylko herbata zielona lub woda obowiązkowo 3-4 litry. Jeśli były zaczerienienia na rozstępach to dobrze, ponieważ przerwany naskórek dostał kopa do regeneracji. Po kilku razach powinny rozstępy zniknąć lub zmniejszyć się. Nie rozumiem, Pani kosmetyczka robiła Ci za 40 min zabiegu brzuch i boczki? To jednak był jakiś efekt, tylko nie zmniejszenie ciała w cm?
Bo miała to być 1 partia... ale przy okazji Kosmaetyczka "zachaczyła" o boczki... generalnie tak jak pisałam skóra jakby ujędrniona ale to pierwszy zabieg wiec zobaczymy jak bedzie po drugim - ide w czwartek
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!
o_liwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 07:14   #66
annblas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

czy któraś w Was była na kawitacji ultradźwiękami w Poznaniu w Kreacji Piękna?
annblas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 19:52   #67
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

niestety idac na zabieg nie wiemy, czy maszyna dziala, czy nas nie robia w bambuko.

Rada: przed zabiegiem poproscie kosmetyczke, zeby dala kilka kropel wody na glowice. Jesli kropelki beda "tanczyc" to dziala.

Czesto niestety nie chca tanczyc i to znaczy ze nas chca zrobic w bambuko, i sprzet nie dziala.

i ruchy glowica na naszym ciele powinny byc poowoolnee.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 20:41   #68
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

ech

Edytowane przez klaudiak96
Czas edycji: 2015-12-06 o 07:58
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 11:54   #69
zabiegowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

drogie dziewczyny, jeżeli szukacie skutecznych ultradźwięków to polecam wam te połączone z działaniem fali akustycznej LipoShock, bardzo dobre urządzenie i raczej dostępne w całej polsce w dobrych medycznych gabinetach
zabiegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 13:55   #70
madzialenkaaaa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Witam
Czytajac opinie forumowiczek sadze ze jesli kosmetyczka uzywa dobrego sprzetu czyt nie za 2000zł.Oraz klientka przestrzega dobrych nawykow zywieniowych to efekty sa.Mozna to porownac do wizyty lekarskiej co z tego ze pojdziesz do lekarza jak nie bedziesz uzywac lekow.Tak samo jest z zabiegami roznego radzaju zeby uzyskać zamierzony efekt musi byc wspolpraca miedzy klientką a kosmetyczką czy lekarzem.Jesli bedziesz chodzic na fitness i objadac sie cigle czekolada w domu to tez efektow nie ma co sie spodziewac.
madzialenkaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 11:11   #71
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Witajcie .
Moje ciało po ciąży zostawiało wiele do życzenia: rozciągnięta, obwisła skóra na brzuchu , rozstępy i cellulit na udach... wstydziłąm się tego pokazywac w wakacje. Probowałam wielu metod w różnych salonach w Warszawie jednak bez skutku.w Koncu trafiłam na jakąś bezpłatną konsultacje w Boston Clinic i postanowilam z niej skorzystać. Lekarz zasugerował mi kurację urządzeniem o nazwie Lipo laser, które polegać miało na " obkładaniu " skóry głowicami ( okolo 20 minut) a następnie zastosowaniu silnych fal FR. Postanowiłam jeszcze raz spróbować zrobić coś ze swoim ciałem i poddałam się pełnej kuracji ( 10 spotkań 2/3 x w tygodniu) . Efekty kształtowały się sukcesywnie po każdym zabiegu jednak po zakończeniu pełnej serii zauważyłam ostateczny rezultat. MOje ciało stało się bardziej "zwarte" jędrne i sprężyste. Problem cellulitu został zredukowany do minimum i co najważniejsze zniknęła mi oponka oraz " boczki" . Jestem bardzo zadowolona i wreszcie nie wstydzę się zakłądać kostiumów nad wodą
Spróbujcie gdzieś u siebie poszukać tego lipo lasera bo wg mnie warto zainwestować pieniążki w coś sprawdzonego
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 19:58   #72
Audrey_H
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
Witajcie .
Moje ciało po ciąży zostawiało wiele do życzenia: rozciągnięta, obwisła skóra na brzuchu , rozstępy i cellulit na udach... wstydziłąm się tego pokazywac w wakacje. Probowałam wielu metod w różnych salonach w Warszawie jednak bez skutku.w Koncu trafiłam na jakąś bezpłatną konsultacje w Boston Clinic i postanowilam z niej skorzystać. Lekarz zasugerował mi kurację urządzeniem o nazwie Lipo laser, które polegać miało na " obkładaniu " skóry głowicami ( okolo 20 minut) a następnie zastosowaniu silnych fal FR. Postanowiłam jeszcze raz spróbować zrobić coś ze swoim ciałem i poddałam się pełnej kuracji ( 10 spotkań 2/3 x w tygodniu) . Efekty kształtowały się sukcesywnie po każdym zabiegu jednak po zakończeniu pełnej serii zauważyłam ostateczny rezultat. MOje ciało stało się bardziej "zwarte" jędrne i sprężyste. Problem cellulitu został zredukowany do minimum i co najważniejsze zniknęła mi oponka oraz " boczki" . Jestem bardzo zadowolona i wreszcie nie wstydzę się zakłądać kostiumów nad wodą
Spróbujcie gdzieś u siebie poszukać tego lipo lasera bo wg mnie warto zainwestować pieniążki w coś sprawdzonego

Witam serdecznie, mam podobny problem i polecono mi zabieg UltraShape RFVac w Laser-Med S.A w Bydgoszczy, czy ktoś miał coś takiego robione? Podobno nie ma po tym siniaków, i robi się bez znieczulenia. Jestem strasznym tchórzem, Klinikę znam sprawdziłam przy zabiegach na twarz, i mam do nich pełne zaufanie, ale tego jeszcze nie robiłam. Podobno po ok 8 dniach zaczyna coś widać. Usuwanie tłuszczu odbywa się za pomocą procesów fizjologicznych. W moim przypadku to problem oponki po ciążowej a podobno efektem zabiegu może być nawet do 10 cm mniej Ktoś to robił? a może jest z Bydgoszczy? pozdrawiam
Audrey_H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:33   #73
Audrey_H
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez Audrey_H Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, mam podobny problem i polecono mi zabieg UltraShape RFVac w Laser-Med S.A w Bydgoszczy, czy ktoś miał coś takiego robione? Podobno nie ma po tym siniaków, i robi się bez znieczulenia. Jestem strasznym tchórzem, Klinikę znam sprawdziłam przy zabiegach na twarz, i mam do nich pełne zaufanie, ale tego jeszcze nie robiłam. Podobno po ok 8 dniach zaczyna coś widać. Usuwanie tłuszczu odbywa się za pomocą procesów fizjologicznych. W moim przypadku to problem oponki po ciążowej a podobno efektem zabiegu może być nawet do 10 cm mniej Ktoś to robił? a może jest z Bydgoszczy? pozdrawiam
Nikt nie odpisał, więc dodam tylko że jestem już po zabiegu (zachwycona) polecam! chociaż do tanich nie należy, to WARTO. - 5 cm w pasie i biodrach.
Dzieki Laser Med mogę dzięki Wam już chodzić w bikini.
Audrey_H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 16:24   #74
natalcik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

hej ja wykupilam 12 zabiegów, myśle, że podziele je 6 na uda, 6 na pośladki , dam Wam znać jakie beda efekty. Zależy mi na zmiejszeniu cellulitu i wygladzeniu skory i to bede obserwowala. Liposukcje ultradzwiekową polacze z bieznia vacu (wykupilam karnet 10 wejsc). chcialabym sie wyrobic z zabiegami w 3 tygodnie (po tym czasie wylatuje na wakacje).
z liposukcja bedzie ciezko, poniewaz nie mam kiedy sie umawiac przez prace :/ a z terminami tez jest ciezko. Zobaczymy.
Czytam Wasze opinie i jestem dobrej mysli.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Audrey_H Pokaż wiadomość
Nikt nie odpisał, więc dodam tylko że jestem już po zabiegu (zachwycona) polecam! chociaż do tanich nie należy, to WARTO. - 5 cm w pasie i biodrach.
Dzieki Laser Med mogę dzięki Wam już chodzić w bikini.
jaki jest koszt zabiegu?
natalcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 16:35   #75
kasi_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Witam. A czy Któraś z Was ma może jakieś doświadczenia ze sprzętem Sonix firmy Biosana ? byłabym wdzięczna za każdą informację. Mam możliwość skorzystania z zabiegów właśnie tym urządzeniem za bardzo dobra cene tylko nie wiem czy warto.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

I jeszcze jedno pytanie czy są jakieś przeciw wskazania do zabiegu liposukcji ultradzwiękowej...??
kasi_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 22:12   #76
beautyfreak999
Raczkowanie
 
Avatar beautyfreak999
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 192
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

kasi_84 akurat tego urządzenia nie znam, ale firmę Biosana kojarzę i wiem, że mają bardzo dobry sprzęt. Istnieją na rynku już wiele lat i zaopatrywali w sprzęt renomowane klinki.

A jeśli chodzi o przeciwwskazania to jest ich niestety dość sporo- oczywiście ciąża, laktacja, choroba nowotworowa, choroby układu krążenia, cukrzyca, choroby wątroby, epilepsja, stwardnienie rozsiane, rozrusznik serca, metalowe implanty w ciele itp.

Ja osobiście nie jestem fanką lipolizy ultradźwiękowej- zdecydowanie bardziej polecam laserową, o czym wspominałam już w innych wątkach.
__________________
Zapraszam na mój blog:
http://botox24.blogspot.com

*medycyna estetyczna
*chirurgia plastyczna
*moda i uroda
*marki luksusowe
beautyfreak999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 12:40   #77
magnolia321321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Ja korzystałam z Lipo Royal II i byłam bardzo zadowolona z efektów.
Była krótko po ciazy i stracilam kilka cm w talii i ujedrnilam skore.
pozniej chodzilam na zabiegi z falami radiowymi na wewnetrzna strone ud i takze bylam zadowolona
Teraz otorzyli w mojej okolicy nowy salon la femme w gdansku i maja miec w ofercie polaczenie tych dwoch zabiegow ultradzwiekow i fal w czasie jednego zabiegu juz sie nie moge doczekac bo efekty sa super.

aaa oczywiscie to wszystko zalezy od sprzetu - bylam tez w salonie anna pikura - urzadzenie kupione za 2,5tys polskiego producenta. efekty ZADNE, a pojawilo mi sie krwawienie :/ wiec przestalam chodzic

Edytowane przez magnolia321321
Czas edycji: 2015-01-16 o 12:41
magnolia321321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 15:25   #78
zielonysprej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

A ktoś z was był może na Lipsukcji Vaser we wrocławskim dermamedzie? Ponoć to jedna ze skuteczniejszych metod? Ktoś coś?
zielonysprej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 20:23   #79
beautyfreak999
Raczkowanie
 
Avatar beautyfreak999
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 192
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

zielonysprej chodzi Ci o Vaser Lipo HD?
Jeśli tak to to jest nieco inna metoda niż te tutaj opisywane. To chirurgiczna lipsukcja z wykorzystaniem ultradźwięków do rozbicia tkanki tłuszczowej i stworzenia z niej emulsji, którą potem łatwiej jest odessać za pomocą kaniuli. Zazwyczaj zabieg wykonuje się w znieczuleniu ogólnym. Czasem przy małych obszarach możliwe jest znieczulenie miejscowe.

Ale jeśli chodzi o metody liposukcji chirurgicznej to test to najlepsza i najnowocześniejsza metoda na rynku.
__________________
Zapraszam na mój blog:
http://botox24.blogspot.com

*medycyna estetyczna
*chirurgia plastyczna
*moda i uroda
*marki luksusowe
beautyfreak999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 14:16   #80
marina888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Dziewczyny, zastanawiam się nad redukcją moich boczków przed nadchodzącym latem. Czytałam sporo o vaserlipo i smartlipo, ale nie wiem na co się zdecydować... Po lipolizie laserowej ponoć szybko można powrócić do normalnego życia i pracy, jest mało inwazyjna. Wybrałam http://centrumliposukcji.pl, bo jest wiele pozytywnych komentarzy na ich temat, ale wizytę mogłam umówić dopiero za dwa tygodnie. Jak myślicie, jaka metoda na usunięcie kłopotliwych boczków będzie lepsza?
marina888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 11:37   #81
siden
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Ja mam podobne pytanie dotyczące liposukcji NIL? Jak ze skutecznością tej metody. Podobnie jak koleżanka znalazłam klinikę z pozytywnymi opiniami i co najważniejsze blisko mnie. http://www.liposukcjabrzucha.com.pl/ .
siden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 11:05   #82
IzaBeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 19
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Na codzień wykonuję liposukcję ultradźwiękową. Mam bardzo różne klientki, najczęściej przychodzą aby wyszczuplić brzuch albo uda. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby komuś nie ubyło kilku centymetrów, nawet jak ktoś nie przestrzega diety i nie jest aktywny fizycznie. Zabiegi robi się raz na tydzień i w zależności od oczekiwań klienta seria ma 6-10 zabiegów. Liposukcję ultradźwiękową zawsze łączę z dermomsażem, wtedy jest gwarancja skuteczności.
IzaBeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 15:06   #83
elizkaa92
Raczkowanie
 
Avatar elizkaa92
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 46
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Dziewczyny, a jaka jest różnica pomiędzy liposukcją robioną przez chirurga plastycznego, za ok. 4000zł, a taką robioną w salonie odnowy biologicznej za np. 300zł?
__________________
´Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok.´

Jestem tu nowa
elizkaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 12:18   #84
kosmitka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Dziewczyny! Słuchajcie, chciałabym Wam polecić zabieg liposukcji ultradźwiękowej, na pozbycie się niechcianych centymetrów i cellulitu! Byłam ostatnio w Salonie Pielęgnacji Ciała na ul. Okulickiego 51/281 w Krakowie, i jestem MEGA zadowolona ! Po serii 5 zabiegów straciłam 4 cm w obwodzie brzuszka! To naprawdę duży i widoczny efekt! Najlepsze jest to, że oni co chwile maja jakieś świetne promocje, ja np zapłaciłam tylko 300 zł za cały pakiet. Polecam, więcej informacji na priv
kosmitka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 06:04   #85
IzaBeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 19
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez kosmitka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Słuchajcie, chciałabym Wam polecić zabieg liposukcji ultradźwiękowej, na pozbycie się niechcianych centymetrów i cellulitu! Byłam ostatnio w Salonie Pielęgnacji Ciała na ul. Okulickiego 51/281 w Krakowie, i jestem MEGA zadowolona ! Po serii 5 zabiegów straciłam 4 cm w obwodzie brzuszka! To naprawdę duży i widoczny efekt! Najlepsze jest to, że oni co chwile maja jakieś świetne promocje, ja np zapłaciłam tylko 300 zł za cały pakiet. Polecam, więcej informacji na priv
Jak na brzuch, po tylu zabiegach to bardzo słaby wynik. U mnie zabieg na brzuch trwa prawie godzinę, ale efekty są dużo lepsze
IzaBeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 10:14   #86
Manieczka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Mnie znajoma z pracy poleciła Dermamed, też wykonują ultradźwiękową Vaser, podobno mają dobry sprzęt, ale taki dobry dobry i robią dokładnie i wszystko tłumaczą.. Trzeba pomyśleć, bo ćwiczę z ewką, ale to nadal za mało
Manieczka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 20:31   #87
itex94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Znajoma korzystała z zabiegu falami uderzeniowymi w l'bioline we Wrocławiu i z opowieści można wywnioskować, że jest bardzo zadowolona z efektów zabiegu.
itex94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 08:20   #88
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

chcialabym kupic na gruponie jakis zabieg, polecacie cos?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 16:03   #89
Dzasta_a666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Hej ja sie dolaczam do pytania kolezanki wyzej liposukcja ultradzwiekowa czy kriolipoliza??
Dzasta_a666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 18:28   #90
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez Dzasta_a666 Pokaż wiadomość
Hej ja sie dolaczam do pytania kolezanki wyzej liposukcja ultradzwiekowa czy kriolipoliza??
miałam kriolipolize i nie polecam, wyrzucona kasa, efektów zero. Miałam 4 przyłożenia na brzuch, bo to mój największy problem. Efektów ZERO.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-28 20:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.