Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-28, 19:02   #181
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość


Nadrabiam końcówkę poprzedniego, gratuluję melissek (ale mi się dalej te butki nie podobają ), nowych ubrań, kosmetyków, wszystkiego

Ten zestaw 3 masek nowej marki, której nazwy ja również nie zapamiętałam mnie kusi, lubię takie rozwiązania. Naprawdę cieszę się, że pojawia się u nas coraz więcej zestawów miniprodutków itp.

A teraz nt. książek - kończę Vogue. Za kulisami świata mody - Clements Kristie - byłej naczelnej australijskiej edycji, no i nie wiem czy polecam, bo z jednej strony jest trochę ciekawostek, ale nie aż tak znowu wiele, no i bardziej to książka o samym biznesie magazynów modowych niż samej modzie (chociaż absolutnie nie można powiedzieć, że to książka o biznesie). Zdziwiłaby się któraś z Was, że istnieją deadliny i budżety nawet w Vogue? No właśnie - nie sądzę. No nie wiem
A mi wręcz przeciwnie dla mnie to najwygodniejsze buty,mogę w nich śmigać cały dzień
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:05   #182
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Witam się wieczorową porą przywitałam się wcześniej w nowym wątku, a teraz pędzę nadrabiać
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:07   #183
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mi mówiła żeby zostawić na całą noc i rano zmyć i nie nakładać jej na okolice oczu, bo jest dość treściwa.
Skoro seforzanki w Krakowie i Wrocławiu są zgodne, to nie będę zmywać

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja chcę
Odpisałam na pw

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę mufiny upieczone,niestety są mało zielone dokoncze je jutro i będę robić pastę z sera żółtego, czosnku i majonezu a do tego małe sucharki

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



Oki
Daj przepis
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:11   #184
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Tak mi sie nic nie chce ze chyba zaraz zasne.. albo poszukam nowych kosmetyków, które bym chciała a nie kupię.. albo pomyślę co do brokuła dokupić.. no sama juz nie wiem
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:12   #185
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
A mi wręcz przeciwnie dla mnie to najwygodniejsze buty,mogę w nich śmigać cały dzień
Ale ale, wygody wcale nie kwestionuję Nigdy nie przymierzałam więc nie mam żadnych odczuć, nt. na podstawie wyglądu strzelałabymm, że są wygodne.
Tylko mnie jakoś wygląd nie zachwyca - tzn. głównie materiał.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:14   #186
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Skoro seforzanki w Krakowie i Wrocławiu są zgodne, to nie będę zmywać



Odpisałam na pw



Daj przepis
Ser żółty scierasz na grubym tarle, dodajesz czosnek,majonez i doprawiasz pieprzem mieszasz-robi się taka papka,później nakladasz ja np. Na tę małe sucharki, lub krakersy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:14   #187
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry wieczór
Witam się niezwykle opóźniona w nowym wątku

Podczytuję Was na bieżąco, ale to nie to samo miło mi, że czasami o mnie pamiętacie
aleeeee największym sukcesem jest to, że odważyłam się poprosić o próbkę CC chanel i dostałam prawie cały biały słoiczek sephorowy
Hej ! Jak mogłybyśmy o Tobie zapomnieć?!
klask i:za odwagę w starciu z Sephorzanką!

Zmienił się charakter Twojej pracy, że nie możesz być z nami na bieżąco?
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 19:15   #188
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ale ale, wygody wcale nie kwestionuję Nigdy nie przymierzałam więc nie mam żadnych odczuć, nt. na podstawie wyglądu strzelałabymm, że są wygodne.
Tylko mnie jakoś wygląd nie zachwyca - tzn. głównie materiał.
Rozumiem każdy ma inny gust dla mnie są słodkie szczególnie ładnie wyglądają do sukienek i opalone nóżki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:16   #189
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Tak jak dziewczyny pisały - w sklepach z chemią z Niemiec. Są takie w Hali Kupców Perła, Centrum Handlowych Gaj, mieli tam kremy do rąk Balea. Fajnie zaopatrzony sklep z chemią niemiecką (mieli też Alverde) był na pl. Legionów w tym Domu Handlowym Lotos, ale nie wiem, czy dalej to funkcjonuje. Na jakie wersje polujesz?
Dzięki wiedziałam, że na Ciebie zawsze można liczyć Gaj i Perła trochę daleko, ale zobaczę w Lotosie

W sumie sama nie wiem na który, ale ciągle m się gdzieś przewijają na necie te kremy a nigdy nie miałam A który jest najlepszy?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:16   #190
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry wieczór
Witam się niezwykle opóźniona w nowym wątku

Podczytuję Was na bieżąco, ale to nie to samo miło mi, że czasami o mnie pamiętacie
Miałam przemyślane, co napisać, ale oczywiście zapomniałam starość nie radość

Prezent niespodzianka Estee - poracha cieszę się, że się nie skusiłam

aniyam, boskie gratisy dostałaś wczoraj zmobilizowałaś mnie do wizyty w stacjo no więc dziś nabyłam drogą kupna micro serum i maskę hydra beauty moje pierwsze pielęgnacyjne Szanele do tego maseczki na usta i maskę na dłonie z aloesem, a także polecany przez Panią nowy tusz syforowy niestety gratisy nie są warte chwalenia się dostałam mini żel micelarny (do tuszu), 3 próbki zapachów i 2 próbki ser Estee (ANR i na niedoskonałości) oraz próbkę podkładu Dior Forever aleeeee największym sukcesem jest to, że odważyłam się poprosić o próbkę CC chanel i dostałam prawie cały biały słoiczek sephorowy
Wykorzystałam moją kartę podarunkową i dopłaciłam tylko 75zł

Może jutro będę miała więcej czasu na wizaż, bo mam wolne ale niestety muszę pozałatwiać różne sprawuszki

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

korinka, jak wyszły kokosanki? Czytałam, że wczoraj robiłaś

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

U mnie w S. widziałam 3 zestawy Estee z 5 miniaturami (BB, szmina, tusz, ANR i modern muse) przecenione na 129,90 jak któraś chce, to mogę pomóc w zakupie
Witaj No, no ,no rozdziewiczona w pielęgnacji szanelowej Daj znać jak się sprawdzi albo i nie ten CC Chanela u Ciebie, bo ja go muszę mieć ale na lato
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:17   #191
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jestem
następna część będzie już 20 - jubileuszowa

Ooo fajnie

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Koszulo bluzka (chciałam wyglądać kobieco)
Bardzo w moim stylu


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No słuchaj albo ruchable albo no ruchable, proste .


Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o gabke konjac to mi sie sprawdziła przy suchych skorkach po Atredermie
Jak wrażenia po Atre? Pomogło czy wręcz przeciwnie? Używałaś przeciwtrądzikowo czy na zmarchy?

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
To zupelnie inaczej niz ja
U mnie koszul i zakietow jak mrowkow

U mnie pół szafy to koszule



Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie umiem nosić i nie lubię koszul i żakietów źle się czuję
tak samo w płaskich butach



sukienek i u mnie dostatek, potrafię mieć 4 takie same fasony inne kolory, albo mam 3 identyko, dwie w tym samym rozmiarze czecia w większym etc
spódnic mam mniej, ale spodni najmniej

a spodnie i płaskie buty - samopoczucie kloszarda
A ja uwielbiam chodzić w koszulach i spodniach, tego mam w szafie najwięcej sukienki tylko na wesele zakładam, a spódnice raz na 10 lat
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 19:19   #192
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Skoro seforzanki w Krakowie i Wrocławiu są zgodne, to nie będę zmywać
Ja też zostawię na całą noc, choć u mnie to pewnie wszystko się w ciągu 10 min wchłonie

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Tak mi sie nic nie chce ze chyba zaraz zasne.. albo poszukam nowych kosmetyków, które bym chciała a nie kupię.. albo pomyślę co do brokuła dokupić.. no sama juz nie wiem
Jak znajdziesz coś fajnego to pokuś nas tu trochę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:19   #193
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ser żółty scierasz na grubym tarle, dodajesz czosnek,majonez i doprawiasz pieprzem mieszasz-robi się taka papka,później nakladasz ja np. Na tę małe sucharki, lub krakersy
Dziękuję, zrobię sobie w weekend, brzmi pysznie
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:20   #194
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Dziękuję, zrobię sobie w weekend, brzmi pysznie
fajna przekąska na imprezkę trochę kaloryczna, ale co tam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:21   #195
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość

A ja uwielbiam chodzić w koszulach i spodniach, tego mam w szafie najwięcej sukienki tylko na wesele zakładam, a spódnice raz na 10 lat
Spódniczki mam 2, jedną ołówkową skórzaną a drugą ołówkową materiałową kupioną w dziecinnym H&M
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:22   #196
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Byłam w S. i kupiłam zestaw tych maseczek Thomascośtam, zaraz potestuję i zobaczę co za cuda. Wzięłam też korektor Sephorowy, jest jak korektor EL Double Wear i olejek na wypryski z Origins. Po Microsreum z Chanel mam na policzku wypryski od 2 miesięcy i nie chcą się goić próbuję białego glamglowa, Norela, maści na wypryski i siedzą dziady

Oczywiśce pytałam o zestawy z Origins i usłyszałam, że... JUŻ NIE MA. To nie wiem ile ich było- jeden na cały sklep? Bez jaj.

Próbki jak zwykle dostałam ciulowe czyli saszetkę z serum ARN i perfumy Jimmy Choo. Jedyny plus- 5 ml kremu pod oczy Guerlain tego za miliony monet, ale już go kiedyś miałam

Za to fajne przeceny były w mojej S. Było dużo zestawów z EL o których pisały dzieczyny, były też zestawy EL z kremem DayWear (tym niebieskim), dużo kolorówki Dior i EL i Modenr Muse 20 ml za 89 zł.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:23   #197
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dzięki wiedziałam, że na Ciebie zawsze można liczyć Gaj i Perła trochę daleko, ale zobaczę w Lotosie

W sumie sama nie wiem na który, ale ciągle m się gdzieś przewijają na necie te kremy a nigdy nie miałam A który jest najlepszy?
Jak coś to Ci kupię. Nie ma problemu. Ja testuje teraz niebieski i fajnie się wchłania. Delikatnie pachnie. Taki lżejszy kaliber. Mi pasuje. Wieczorem i tak coś silniejszego używam. Dziś kupiłam znajomej z mocznikiem. W sumie chyba 4 rodzaje były.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:24   #198
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

...

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2016-01-29 o 08:49
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:25   #199
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Byłam w S. i kupiłam zestaw tych maseczek Thomascośtam, zaraz potestuję i zobaczę co za cuda. Wzięłam też korektor Sephorowy, jest jak korektor EL Double Wear i olejek na wypryski z Origins. Po Microsreum z Chanel mam na policzku wypryski od 2 miesięcy i nie chcą się goić próbuję białego glamglowa, Norela, maści na wypryski i siedzą dziady

Oczywiśce pytałam o zestawy z Origins i usłyszałam, że... JUŻ NIE MA. To nie wiem ile ich było- jeden na cały sklep? Bez jaj.

Próbki jak zwykle dostałam ciulowe czyli saszetkę z serum ARN i perfumy Jimmy Choo. Jedyny plus- 5 ml kremu pod oczy Guerlain tego za miliony monet, ale już go kiedyś miałam

Za to fajne przeceny były w mojej S. Było dużo zestawów z EL o których pisały dzieczyny, były też zestawy EL z kremem DayWear (tym niebieskim), dużo kolorówki Dior i EL i Modenr Muse 20 ml za 89 zł.
A te maseczki Thomascośtam jakie mają pojemności?

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Jak coś to Ci kupię. Nie ma problemu. Ja testuje teraz niebieski i fajnie się wchłania. Delikatnie pachnie. Taki lżejszy kaliber. Mi pasuje. Wieczorem i tak coś silniejszego używam. Dziś kupiłam znajomej z mocznikiem. W sumie chyba 4 rodzaje były.
Ok w razie co będę pamiętać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 19:26   #200
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Byłam w S. i kupiłam zestaw tych maseczek Thomascośtam, zaraz potestuję i zobaczę co za cuda.
Jaką pojemność mają maseczki?
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:26   #201
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:26   #202
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Prezent niespodzianka Estee - poracha cieszę się, że się nie skusiłam
Fakt, porażka. Sądziłam, że będzie jakiś minikrem. Zastanawiam się nad zwrotem części zamówienia, ale chyba nie ma to sensu, więcej roboty niż te 5 dyszek warte.

Czy aby dostać próbkę kremu w stacjonarnym L'Occitane trzeba mieć jakąś ulotkę czy podać hasło?
Trzeba coś kupić? Jakoś nie mam ochoty nic u nich kupować teraz. I zresztą nie powinnam

W Tołpie -40% na kremy do twarzy.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-01-28 o 19:31
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:28   #203
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
140 zl brać czy nie brać?
Brać! Jasna fajna, wiosenna. Gdzie takie dają?
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:30   #204
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
140 zl brać czy nie brać?
jak dla mnie nie bardzo
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:33   #205
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Czy wszystkie niespodzianki od EL to były kosmetyczki? Pamiętam, że ktoś jeszcze miał dostać, ale nie mogę znaleźć postów
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:34   #206
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
jak dla mnie nie bardzo
Dla mnie również nie
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:36   #207
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
140 zl brać czy nie brać?
To zależy czy potrzebujesz takiego czegoś na gwałt Mi się za bardzo nie podoba, ale wiadomo każdy ma inny gust, więc jeśli Tobie się podoba, to bierz
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:36   #208
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A te maseczki Thomascośtam jakie mają pojemności?



Ok w razie co będę pamiętać
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jaką pojemność mają maseczki?
3*15 ml, za taką cenę chcę spróbować Dam znać jutro co o nich sądzę, ale czytałam w internecie, że ich asortyment jest chwalony za granico
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:37   #209
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
140 zl brać czy nie brać?
Odłóż to na półkę .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:39   #210
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
3*15 ml, za taką cenę chcę spróbować Dam znać jutro co o nich sądzę, ale czytałam w internecie, że ich asortyment jest chwalony za granico
Czyly luksusy Panie , nic tylko brać

Daj znać jak się sprawują
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-09 10:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.