problem z cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-18, 14:45   #1
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291

problem z cera


Witam, nie wiem czy moj problem umieszczam na wlasciwym forum, ale dermatologiczne niestety zostalo zamkniete Chcialam prosic o porade odnosnie cary. Przez 3 lata bralam Diane, z powodu strasznych problemow z tradzikiem, podczas brania leku cere miala wspanialam, zero pryszczy. Natomiast mniej wiecej 6 miesiecy temu zmienilam ja na Mikrogynon no i problemy z cera powrocily ... Moim problemem jednak nie sa dokladnie pryszcze, ale blizny jakie mi zostaja po nich. Gdy wyskoczy mi pryszcz, albo go wyciskam, albo sam znika po jakis czasie, ale czerwona blizna mi zostaje na dlugi czas. Teraz, pryszczy na twarzy mam niedurzo, natomiast mam blizke na bliznie i mam wrazenie ze one mi wogle nie znikaja, tylko ciagle pojawiaja sie nowe. Dermatolog przepisala mi ostatnio Isotrexin, ale narazie niezbyt mi pomaga. Nie znacie moze jakiejs masci, albo czegos innego co pomogloby mi odzyskac normalna cere?
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 08:23   #2
Madzia K
Raczkowanie
 
Avatar Madzia K
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kuba ;)
Wiadomości: 52
GG do Madzia K
Dot.: problem z cera

podpisuje sie pod tym tez mam blizny i strupki na twarzy a chcialabym szybko ich sie pozbyc tylko nie wiem jak.uzywalam contartubexu na blizny ale jakos nie widac poprawy a jedna blizne mam juz miesiac,juz taki ciemny slad sie zrobil cos jak strupek ale nie chce zejsc.jak byl juz taki temat to prosze o link bo ja nie moge znalezc.
__________________
życiem rządzą przypadki, zbiegi okoliczności i nieoczekiwane zwroty akcji
Madzia K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 13:08   #3
Beata87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 63
Dot.: problem z cera

Również mam problem z cerą. Chodziłam do dermatologa i mialam też przepisany ten krem, jednak nie było żadnych efektów. Następnie zażywałam tabletki diane 35 i chodziłam do kosmetyczki co miesiąc na czyszczenie twarzy (około 50 zł) i efekt był super, ale musiałam przestać brać tabletki i wszystko sie wróciło. Teraz jestem na drodze powrotu do diany 35 więc moją radą jest, jeśli objawy ci nie uległy zmiany wroć do diany!
Beata87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 18:49   #4
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Dot.: problem z cera

Cytat:
Napisane przez Beata87
Również mam problem z cerą. Chodziłam do dermatologa i mialam też przepisany ten krem, jednak nie było żadnych efektów. Następnie zażywałam tabletki diane 35 i chodziłam do kosmetyczki co miesiąc na czyszczenie twarzy (około 50 zł) i efekt był super, ale musiałam przestać brać tabletki i wszystko sie wróciło. Teraz jestem na drodze powrotu do diany 35 więc moją radą jest, jeśli objawy ci nie uległy zmiany wroć do diany!
przyznam ze ciagle zastanawiam sie nad tym czy do nich nie potrocic. problem w tym, ze bralam Diane przez 3 lata i naczytalam sie tutaj na wizazu bardzo duzo, zlych opini na jej temat, m.in. ze na zachodzie zostala wycofaza ze sprzedarzy bo miala zly wplyt na organizm i poprostu balabym sie teraz brac te tabletki
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 20:31   #5
kazimirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Dot.: problem z cera

polecam ciekły azot, kilka zabiegów u dermatologa i powinno pomóc, powodzenia
kazimirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 22:15   #6
Beata87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 63
Dot.: problem z cera

EEE.. ja tam żadnych problemów poniej nie miałam wręcz przeciwnie same zalety. Moja kumpela też ostatnio ją zaczeła brać i jest okey, ale decyzja należy do ciebie
Beata87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.