makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 20:28   #2521
shent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez sylwiatko82 Pokaż wiadomość
nie strasz!
a pamiętasz jakiego barwnika używała?
z tego co czytam to jest to najwazniejsze- no i oczywiście babka musi mieć wprawną rękę- to oczywiste...
nikt nie wie, które się nie odbarwiają tylko bledną???
Halo! Co się stało z muscat, Halinką i Pauliną?))
Panie pewnie będą znały odp....

Niestety nie wiem jaki miałam barwnik, ale podejrzewam, że z tych tańszych skoro się odbarwił. A tego niestety nie sprawdziłam.
I z rozmów z lekarzem do którego idę to jest to potwornie częste.
Brązy odbarwiają się w czerwień, a szarości w zielenie.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
bzdura
Bzdura powiadasz?
Tak jak pisałam wcześniej naoglądałam się na żywo tych makijaży.

Ale skoro bzdura to chętnie zobaczę zdjęcie. Tylko zdjęcie takie z dużym zbliżeniem, pokazujące jak to naprawdę wygląda na skórze.

Bo jak ja sobie nałoże pudru i się pomaluję to owszem brwi wyglądają świetnie. Gorzej jak cżłowiek tego na twarzy nie ma.
Barwnik widać spod włosów.
Nie ma się co oszukiwać jest to po prostu tatuaż na skórze. I ja bardzo bardzo żałuję, że mi nikt nie napisał że się powinnam 5 razy zastanowić, bo potem będę płakać.

Ale bardzo chętnie zmienię zdanie. Tylko wiesz nie upozowane zdjęcie z daleka, ale fotka prawdziwa.
shent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 20:34   #2522
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez shent Pokaż wiadomość
Bzdura powiadasz?
Tak jak pisałam wcześniej naoglądałam się na żywo tych makijaży.

Ale skoro bzdura to chętnie zobaczę zdjęcie. Tylko zdjęcie takie z dużym zbliżeniem, pokazujące jak to naprawdę wygląda na skórze.

Bo jak ja sobie nałoże pudru i się pomaluję to owszem brwi wyglądają świetnie. Gorzej jak cżłowiek tego na twarzy nie ma.
Barwnik widać spod włosów.
Nie ma się co oszukiwać jest to po prostu tatuaż na skórze. I ja bardzo bardzo żałuję, że mi nikt nie napisał że się powinnam 5 razy zastanowić, bo potem będę płakać.

Ale bardzo chętnie zmienię zdanie. Tylko wiesz nie upozowane zdjęcie z daleka, ale fotka prawdziwa.
widocznie widzialas zbyt malo

ja mam zrobione mega naturalnie, jak komus mowie, ze mam permanentny to nie wierzy - a zanim go zrobilam moje brwi byly niewidoczne

kiedys wrzucalam tutaj fotki ale po awarii wizazu zdjecia wszystkie zniknely - i nie uzywam pudru, w ogole sie nie maluje

nie mam aparatu ale moze jutro zrobie fotke telefonem to zobaczysz, ze moze wygladac to naturalnie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 00:22   #2523
sylwiatko82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny brwi

do shent
przykro mi, że tak Ci nie wyszło z tym makijażem, ale to potwierdza tylko, że trzeba szukać i pytać...
napaliłam się wczesniej na włoskową, bo niby naturalnie, ale w końcu chyba zrobię cień, bo te wloski niekiedy rzeczywiście sa tak wyrysowane precyzyjnie, tak jedna koło drugiej, że rzeczywiście glupio i teatralnie to wygląda, a cień to po prostu wychodzi taka henna na dłużej
i teraz to robią nawet 3D- połączenie metod- więc sama nie wiem, muszę sobie jeszcze pooglądać...
sylwiatko82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 07:54   #2524
shent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
widocznie widzialas zbyt malo

ja mam zrobione mega naturalnie, jak komus mowie, ze mam permanentny to nie wierzy - a zanim go zrobilam moje brwi byly niewidoczne

kiedys wrzucalam tutaj fotki ale po awarii wizazu zdjecia wszystkie zniknely - i nie uzywam pudru, w ogole sie nie maluje

nie mam aparatu ale moze jutro zrobie fotke telefonem to zobaczysz, ze moze wygladac to naturalnie
O to super czekam na zdjęcia. Jestem bardzo ciekawa, bo tak jak mówię nie widziałam czegoś co dobrze wygląda.
I wszystkie makijaże które widziałam były zawsze masakrycznie widoczne.

Dodatkowo jestem ciekawa czy ktoś miał makijaż który się w 100% wchłonął (bo w salonach zawsze mówią, że po 5 latach znika).
Z tego co widzę i czytam to się to nie wchłania, po paru latach wygląda mega słabo i właśnie potem człowiek ma do wyboru, albo to poprawiać ( i się uwiązywać do tego typu makijażu na całe życie) albo szukać rozwiązań typu laser.
shent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 09:36   #2525
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez sylwiatko82 Pokaż wiadomość
do shent
przykro mi, że tak Ci nie wyszło z tym makijażem, ale to potwierdza tylko, że trzeba szukać i pytać...
napaliłam się wczesniej na włoskową, bo niby naturalnie, ale w końcu chyba zrobię cień, bo te wloski niekiedy rzeczywiście sa tak wyrysowane precyzyjnie, tak jedna koło drugiej, że rzeczywiście glupio i teatralnie to wygląda, a cień to po prostu wychodzi taka henna na dłużej
i teraz to robią nawet 3D- połączenie metod- więc sama nie wiem, muszę sobie jeszcze pooglądać...

...i dlatego dobrze się porozglądaj, bo metoda włoskowa a piórkowa to jednak jest zdecydowana różnica a 3D to po prostu połączenie cieniowej z włoskową i to dalej z piórkową nic wspólnego nie ma
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 09:46   #2526
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez shent Pokaż wiadomość
O to super czekam na zdjęcia. Jestem bardzo ciekawa, bo tak jak mówię nie widziałam czegoś co dobrze wygląda.
I wszystkie makijaże które widziałam były zawsze masakrycznie widoczne.

Dodatkowo jestem ciekawa czy ktoś miał makijaż który się w 100% wchłonął (bo w salonach zawsze mówią, że po 5 latach znika).
Z tego co widzę i czytam to się to nie wchłania, po paru latach wygląda mega słabo i właśnie potem człowiek ma do wyboru, albo to poprawiać ( i się uwiązywać do tego typu makijażu na całe życie) albo szukać rozwiązań typu laser.
Dodaję 2 zdjęcia na których możesz zobaczyć, że brwi nie muszą być plamą w kolorze różowym.
A wracając jak się który barwnik wybarwia... brązy mają w swoim składzie czerwień, więc siłą rzeczy muszą w pewnym momencie przechodzić w różowawe odcienie, więc np. Szwedo stworzyło brązowy barwnik, który z czasem przechodzi w delikatny grafit, ale lepszy grafit niż róż. Patrząc na szarość ze Szwedo nie zauważyłam z kolei żeby przechodziła w zieleń, czy jak to ktoś napisał... Szarość z czasem po prostu się rozjaśnia i staje się coraz słabsza, natomiast mowy nie ma o przyjmowaniu dziwnego odcienia.
Owszem np. kolor czekoladowy potrafi przejść w czerwień, ale raczej nie stosuje się go do tworzenia brwi, tylko do ocieplenia np. szarości i wtedy w czerwień nie pójdzie. Ja twardo trzymam się barwników Szwedo i przede wszystkim ich nie mieszam i tym sposobem wiem czego się spodziewać. Przy mieszaniu barwników wszystko się może zdarzyć, zważywszy że skóra reaguje w indywidualny sposób.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 208366_165081300215949_100001422414124_373432_5139714_n.jpg (35,6 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01334-vert-vert.jpg (47,4 KB, 182 załadowań)
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 10:00   #2527
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: makijaż permanentny brwi

uhuuhuhuuu dziewczyny tej babce chodziło do 3 godzin w domu klienki
musi wszystko przygotować ustalić kształt na spokojnie bez popędzania - mnie akkurat się to podoba znieczulić zrobić położyć na koniec opatrunek
bardziej by mnie martwiło jak by powiedziała eeeeeeeeeeeee co tam kreski rachu ciachu i po strachu max 20 minut zbieram kase i się zwijam

a czy jest barwnik który wybarwia sie na szaro potem siwo ?? zawsze to lepsze niż np zielenie ?

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

ooo Muscat minęły sie nasze posty
więc super te Twoje barwniki piszesz że brąz na grafit się wybarwia a ja nie chce np brązowych kresek i co teraz ?
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 10:54   #2528
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

wstawiam swoje brwi - niestety zdjecia sa kiepskie bo robione telefonem ale mniej wiecej widac
dodam, ze zanim zrobilam makijaz moje brwi byly praktycznie niewidoczne, rzadkie i jasne zlewajace sie ze skora


a przy okazji mozecie zobaczyc moje kreski, ktore robilam bodajze w czerwcu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC0000016.jpg (45,2 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC0000017.jpg (43,8 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC0000018.jpg (45,2 KB, 228 załadowań)
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 12:11   #2529
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
uhuuhuhuuu dziewczyny tej babce chodziło do 3 godzin w domu klienki
musi wszystko przygotować ustalić kształt na spokojnie bez popędzania - mnie akkurat się to podoba znieczulić zrobić położyć na koniec opatrunek
bardziej by mnie martwiło jak by powiedziała eeeeeeeeeeeee co tam kreski rachu ciachu i po strachu max 20 minut zbieram kase i się zwijam

a czy jest barwnik który wybarwia sie na szaro potem siwo ?? zawsze to lepsze niż np zielenie ?

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

ooo Muscat minęły sie nasze posty
więc super te Twoje barwniki piszesz że brąz na grafit się wybarwia a ja nie chce np brązowych kresek i co teraz ?

no i dlatego możesz mieć zrobione czernią do kresek a potem drugie przejście brązem
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 13:30   #2530
Zyleta1986
Raczkowanie
 
Avatar Zyleta1986
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam!
Mam pytanko czy ktoś robił sobie brwi w Bytomiu w Instytucie Urodzy MMM?
I czy jak mam allergie na henne to na to tez moge miec??
Pozdrawiam!
Zyleta1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 14:15   #2531
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 657
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
wstawiam swoje brwi - niestety zdjecia sa kiepskie bo robione telefonem ale mniej wiecej widac
dodam, ze zanim zrobilam makijaz moje brwi byly praktycznie niewidoczne, rzadkie i jasne zlewajace sie ze skora


a przy okazji mozecie zobaczyc moje kreski, ktore robilam bodajze w czerwcu
Bardzo naturalne, ładne brwi, robione metodą piórkową czy tradycyjną - cieniowania?
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 20:03   #2532
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

[1=542942b10b98aefc608b751 431afece5be154cd7_658a178 224f65;28956425]Bardzo naturalne, ładne brwi, robione metodą piórkową czy tradycyjną - cieniowania?[/QUOTE]
piorkowa napewno nie, nie wiem ile jest jeszcze metod ale ta jest chyba tradycyjna
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 20:52   #2533
Magdalor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 18
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Moje Drogie.
Wreszcie zdobyłam się na odwagę i zrobiłam sobie kreski dolne i górne. Makijaż zrobiłam w Bielsku Białej. Powiem szczerze: bolało okrutnie, ale warto. Jestem bardzo zadowolona. Powieki są na razie napuchnięte, ciągle smaruje maścią. Dziewczyna która mi to robiła, widać pełen profesjonalizm. Nie mam się czego przyczepić. Jednorazowe igły, rękawiczki, pełen komfort. Widać, że ma fach w ręku i niezłe oko. Potrafi nieźle dobrać kształt, zaproponować najlepszy makijaż itd. Naprawdę od razu jak zobaczyłam efekt to się uśmiechnęłam. Korekta za 2tygodnie. Nie będę podawać nazwy publicznie, ale jak któraś chce to pisać.
Pozdrawiam
Magdalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 21:21   #2534
Zyleta1986
Raczkowanie
 
Avatar Zyleta1986
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Czy ktoś wie i odpowie ?
Zyleta1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 08:20   #2535
Kosmetyka Halina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 19
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Zyleta1986 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanko czy ktoś robił sobie brwi w Bytomiu w Instytucie Urodzy MMM?
I czy jak mam allergie na henne to na to tez moge miec??
Pozdrawiam!
Jeżeli jesteś alergikiem to dobrze jest zrobić kilka dni przed zabiegiem próbę uczuleniową. Barwniki są zazwyczaj hipoalergiczne, ale lepiej dmuchać na zimne. Próbę wykonuje się za uchem robiąc małą kropkę barwnikiem, który będzie stosowany podczas zabiegu.
Kosmetyka Halina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:14   #2536
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

drogie dziewczyny, mozecie cokolwiek powiedzieć o tym salonie? czy stosowane pigmenty i sprzęt jest ok? A moze któraś juz tam była?
http://gruper.pl/referrer.php/332643

no niestety nie ma portfolio...
dzięki za każdą odpowiedź

tu będzie szybciej:

http://www.makijazpermanentny.lu blin.pl/index .php?option=com_content&v iew=article&id=2&Itemid=2
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:40   #2537
Zyleta1986
Raczkowanie
 
Avatar Zyleta1986
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Kosmetyka Halina Pokaż wiadomość
Jeżeli jesteś alergikiem to dobrze jest zrobić kilka dni przed zabiegiem próbę uczuleniową. Barwniki są zazwyczaj hipoalergiczne, ale lepiej dmuchać na zimne. Próbę wykonuje się za uchem robiąc małą kropkę barwnikiem, który będzie stosowany podczas zabiegu.

Nie jestem alergikiem, nigdy nie byłam na nic uczulona oprócz tej nieszczęsnej henny, farbowałam włosy rożnymi farbami itp itd i nigdy nic mi nie było, dla tego tez się zdziwiłam jak henna mnie uczuliła, nie przyjemna sprawa :/. A na makijaż permanentny brwi jestem umówiona jutro.
Ps: Czyli nikt nie słyszał o Instytucie Urody MMM w Bytomiu?
Zyleta1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 15:46   #2538
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
wstawiam swoje brwi - niestety zdjecia sa kiepskie bo robione telefonem ....a przy okazji mozecie zobaczyc moje kreski, ktore robilam bodajze w czerwcu
Bardzo ładne te Twoje brwi !!
Kreski też ok, choć chyba nie robiłabym czarnych ale pewnie bardzo ładnie wszystko wygląda z wytuszowanymi rzęsami

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Zyleta1986 Pokaż wiadomość
Ps: Czyli nikt nie słyszał o Instytucie Urody MMM w Bytomiu?
hmm, wchodzac na stronke, mozna się dużo dowiedzieć: to glównie salon fryzjerski i jakies tam podstawy kosmetyki. makijazu permanentnego nie mają nawet w cenniku, więc moze lepiej się dowiedz od kiedy ktos się "tym" zajmuje. żeby nie było tak, że na grouponie łapie klientów, żeby się na nich dopiero uczyć... http://www.mmm-bytom.pl/

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2011-08-25 o 15:47
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 23:27   #2539
Allesandrra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Zyleta1986 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanko czy ktoś robił sobie brwi w Bytomiu w Instytucie Urodzy MMM?
I czy jak mam allergie na henne to na to tez moge miec??
Pozdrawiam!
Witam,
Jestem tu nowa. Szkoda, że wcześniej nie poczytałam więcej na temat makijażu... Pewnie uniknęłąbym tego co mam na twarzy. Korzystała własnie z MMM w Bytomiu. Dziewczyna która tam pracuje ma 24 lata. Chyba jest po jakiejś szkole kosmetycznej. Na ścianie mnóstwo certyfikatów.. Niestety nie sprawdziłam ich ani jej. Za mało popytałam itp. Generalnie kształt brwi mam ładny ale kolor za ciemny. Do tego wyglądają jak dwie plamy na twarzy Nie jestem przyzwyczajona do ciemnych brwi (mam naturalnie dość jasną oprawę i jasne włosy) i źle się w nich czuję. Liczyłam na metodę włoskową ale dziewczyna stwierdziła, że u mnie nie da rady, bo będzie zbyt duży kontrast z moimi naturalnymi... no i mam teraz to co ma. Szukam kogoś kto mi to poprawi.

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

I jak napisał 1tygrysek, ona się chyba dopiero uczy makijażu... Drugi raz bym raczej do niej nie poszła ale nie chcę Cię straszyć, może tylko u mnie nie wyszło to tak jakbym chciała
Allesandrra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 13:59   #2540
Kosmetyka Halina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 19
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Allesandrra Pokaż wiadomość
Witam,
Generalnie kształt brwi mam ładny ale kolor za ciemny. Do tego wyglądają jak dwie plamy na twarzy Nie jestem przyzwyczajona do ciemnych brwi (mam naturalnie dość jasną oprawę i jasne włosy) i źle się w nich czuję. Liczyłam na metodę włoskową ale dziewczyna stwierdziła, że u mnie nie da rady, bo będzie zbyt duży kontrast z moimi naturalnymi... no i mam teraz to co ma. Szukam kogoś kto mi to poprawi.
A kiedy miałaś wykonywany makijaż? Jeśli nie tak dawno, to głowa do góry! Kolor kilka dni po zabiegu jest intensywny, ale po jakimś czasie staje się jaśniejszy, więc należy się uzbroić w cierpliwość. Zresztą wszelkie poprawki są możliwe najwcześniej 28 dni po zabiegu.
Kosmetyka Halina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 07:52   #2541
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czesc,
Mialam wykonywane brwi w piatek, metoda piórkową Taffy u Renaty , czyli kochanej Muscat z forum! i jestem naprawde zadowolona, praktycznie nie bolalo, goi sie ladnie , smaruje czesto mascia Tribiotic, a od jutra masia solcoseryl, jak mi polecono,strupków jeszcze chyba nie ma ale napewno wkrótce sie pojawia..
Gojenie nic mnie nie boli...
z kształtu jestem naprawde zadowolona! sliczny naturalny poprostu super..

ponizej dodam fotki przed i po i zobaczcie roznice!

wczoraj natomiast kolo 16,00 mialam robiona kreske górna dekoracyjna, dostalam znieczulenie podwójne żeby mnie nie bolalo. i rzeczywiscie nie byl to ból tylko taki dyskomort i strach ze linergistka wjedzie mi igła do oka
Z kształtu jestem zadowolona.
Po zabiegu nie bylam praktycznie opuchnieta, az linergistka sie zdziwila, powiedziala tylko ze dzien po zabiegu moze pojawic sie najwieksze opuchniecie bo limfa sie odklada.
i rzeczywiscie dzisiaj rano obudzilam sie ze spuchnietymi powiekami, szegolnie jedna, i kluje mnie cos w kaciku oka..
mam troche zaczerwienione białko oka, i ogolnie troszke mnie szczypie jak smaruje je mascia..
Mam pytanie jak dlugo potrwa opuchniecie i czy ten klojacy bol w kąciku oka jest normalny, czy cos sie niedobrego dzieje?
zauwazylam jeszcze ze w kaciku oka rano jak 'czyscilam' sobie oczy patyczkiem higienicznym znalazlam troszke barwnika , ktory wytarlam razem z resztka masci, jest to normalnie?

linergistka z ponad 10 letnim doswiadczeniem, szkolila sie w New Trend w Gdyni,pracowala na urzadzeniu z firmy GoldenEye.. a barwniki pochodzily od cosmeticsgroup, od panstwa Grieger a marka to chyba GoldenEye..

dodaje tez fotki wykonane odrazu po zabiegu...niestety wykonane telefonem i sa kiepskiej jakosci...
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przedipobianconero.jpg (23,7 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwiii.jpg (32,1 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,5 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (21,9 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (15,0 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (25,3 KB, 219 załadowań)
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 09:55   #2542
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

No widzisz Martusia a tak się bałaś a tu i brwi i kreski zrobione i po bólu a oko pewnie podrażnione i do jutra będzie po bólu zawsze może podrażnić i znieczulenie i barwnik, to normalne, pewnie już jutro poczujesz że przechodzi
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 00:50   #2543
zuzcat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hey Dziewczyny.

Czy któraś z Was ma jakieś opinie - dobre/złe - dotyczące tego salonu:
http://www.perfectlinestudio.pl/index.htm

Zastanawiam się nad brwiami metodą włoskową, a może w przyszłości usta.

Dzięki za info.
zuzcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 10:57   #2544
Zyleta1986
Raczkowanie
 
Avatar Zyleta1986
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Allesandrra Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem tu nowa. Szkoda, że wcześniej nie poczytałam więcej na temat makijażu... Pewnie uniknęłąbym tego co mam na twarzy. Korzystała własnie z MMM w Bytomiu. Dziewczyna która tam pracuje ma 24 lata. Chyba jest po jakiejś szkole kosmetycznej. Na ścianie mnóstwo certyfikatów.. Niestety nie sprawdziłam ich ani jej. Za mało popytałam itp. Generalnie kształt brwi mam ładny ale kolor za ciemny. Do tego wyglądają jak dwie plamy na twarzy Nie jestem przyzwyczajona do ciemnych brwi (mam naturalnie dość jasną oprawę i jasne włosy) i źle się w nich czuję. Liczyłam na metodę włoskową ale dziewczyna stwierdziła, że u mnie nie da rady, bo będzie zbyt duży kontrast z moimi naturalnymi... no i mam teraz to co ma. Szukam kogoś kto mi to poprawi.


---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

I jak napisał 1tygrysek, ona się chyba dopiero uczy makijażu... Drugi raz bym raczej do niej nie poszła ale nie chcę Cię straszyć, może tylko u mnie nie wyszło to tak jakbym chciała

Witam!
W końcu ktoś się znalazł od MMM, ja trochę szukałam na temat MMM ale nikt nic nie wiedział. Brwi tez mi robiła ta młoda dziewczyna w piątek i tez mi odradziła metodą włos po włosie, a tez chciałam ta metodą no ale cóż namówiła mnie na ta drugą, mi powiedziała ze odradza młodym kobietą metodę włos po włosie i ze to wcale tak ładnie nie wygląda jak na zdjęciach. Nie wiem, na razie muszą do siebie dojść, kształt jest ładny ale tez są na razie ciemne ale mam taka nadzieje ze się rozjaśnią.
Zyleta1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 20:53   #2545
gosik7688
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej) Chcialam zapytac czy ktoras z Was robila brewki pernamentne u pani Malgosi Boron w Lodzi?! Prosze o pomoc, poniewaz zastanawiam sie nad tym salonem. Maja dosyc dobra reklame i jest to dosc znany gabinet w Lodzi ,ale nie znam nikogo kto korzystal z uslug tego salonu. Na internecie tez zbyt wiele nie znalazlam. Takze prosze Was bardzooo o pomoc !! Juz raz mi ktos spapral brewki i nie chce drugi raz popelnic bledu w wyborze linergistki) Z gory bardzooo dziekuje;*
gosik7688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 21:14   #2546
natalf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Gosik, ja robiłam u pani Małgosi makijaż i jestem baaaardzo zadowolona
Zresztą kilka moich znajomych za moją namową również.
Najdłużej z całego makijazu trwa znieczulenie, moje kreski to było raptem 10 minut dłubania.
Dziwi mnie tylko, że nie możesz znaleźć info na temat Boroń. Ja zanim poszłam na zabieg przewertowałam fora i są opinie klientek... Chociażby tu, na kafeterii czy stronie internetowej salonu Boroń.
Pozdrawiam
natalf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 10:37   #2547
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gosik7688 Pokaż wiadomość
Hej) Chcialam zapytac czy ktoras z Was robila brewki pernamentne u pani Malgosi Boron w Lodzi?! Prosze o pomoc, poniewaz zastanawiam sie nad tym salonem. Maja dosyc dobra reklame i jest to dosc znany gabinet w Lodzi ,ale nie znam nikogo kto korzystal z uslug tego salonu. Na internecie tez zbyt wiele nie znalazlam. Takze prosze Was bardzooo o pomoc !! Juz raz mi ktos spapral brewki i nie chce drugi raz popelnic bledu w wyborze linergistki) Z gory bardzooo dziekuje;*

ja robilam i niestety ale nie jestem zadowolona barwnik z brwi zszedl po 6 miesiacach wywalilam pienidze w bloto ..jedynie kreski na powiece sie trzymaja.....jedno mnie dziwi p Boron tak sie reklamuje ale jak tam poszlam to niestety ale musze stwiedzic ,ze nie jest zbyt mila ..potraktowala mnie tasmowo nic nie doradzila....teraz chce poprawic brwi i musze znalezc inny gabinet w lodzi i nie wiem gdzie sie udac

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
czesc,
Mialam wykonywane brwi w piatek, metoda piórkową Taffy u Renaty , czyli kochanej Muscat z forum! i jestem naprawde zadowolona, praktycznie nie bolalo, goi sie ladnie , smaruje czesto mascia Tribiotic, a od jutra masia solcoseryl, jak mi polecono,strupków jeszcze chyba nie ma ale napewno wkrótce sie pojawia..
Gojenie nic mnie nie boli...
z kształtu jestem naprawde zadowolona! sliczny naturalny poprostu super..

ponizej dodam fotki przed i po i zobaczcie roznice!

wczoraj natomiast kolo 16,00 mialam robiona kreske górna dekoracyjna, dostalam znieczulenie podwójne żeby mnie nie bolalo. i rzeczywiscie nie byl to ból tylko taki dyskomort i strach ze linergistka wjedzie mi igła do oka
Z kształtu jestem zadowolona.
Po zabiegu nie bylam praktycznie opuchnieta, az linergistka sie zdziwila, powiedziala tylko ze dzien po zabiegu moze pojawic sie najwieksze opuchniecie bo limfa sie odklada.
i rzeczywiscie dzisiaj rano obudzilam sie ze spuchnietymi powiekami, szegolnie jedna, i kluje mnie cos w kaciku oka..
mam troche zaczerwienione białko oka, i ogolnie troszke mnie szczypie jak smaruje je mascia..
Mam pytanie jak dlugo potrwa opuchniecie i czy ten klojacy bol w kąciku oka jest normalny, czy cos sie niedobrego dzieje?
zauwazylam jeszcze ze w kaciku oka rano jak 'czyscilam' sobie oczy patyczkiem higienicznym znalazlam troszke barwnika , ktory wytarlam razem z resztka masci, jest to normalnie?

linergistka z ponad 10 letnim doswiadczeniem, szkolila sie w New Trend w Gdyni,pracowala na urzadzeniu z firmy GoldenEye.. a barwniki pochodzily od cosmeticsgroup, od panstwa Grieger a marka to chyba GoldenEye..

dodaje tez fotki wykonane odrazu po zabiegu...niestety wykonane telefonem i sa kiepskiej jakosci...
pozdrawiam

wow przepieknie ...kurcze szkoda ,ze Muscat nie jestes w Lodzi

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez natalf Pokaż wiadomość
Gosik, ja robiłam u pani Małgosi makijaż i jestem baaaardzo zadowolona
Zresztą kilka moich znajomych za moją namową również.
Najdłużej z całego makijazu trwa znieczulenie, moje kreski to było raptem 10 minut dłubania.
Dziwi mnie tylko, że nie możesz znaleźć info na temat Boroń. Ja zanim poszłam na zabieg przewertowałam fora i są opinie klientek... Chociażby tu, na kafeterii czy stronie internetowej salonu Boroń.
Pozdrawiam

a mozesz wstawic te opinie bo ja swojego czasu szukalam i nic nie znalazlam ...ja czuje sie oszukana przez p Boron ..800 zl wywalone w bloto....kreuje sie na profesionalistke ..robila mi brwi metoda cieniowania ...strasznie ''zorala'' mi skore po zabiegu leciala mi krew doslownie rana ,tak samo bylo po poprawce ...barwnik chyba sie przez to nie uytzymal w skorze ...byl bardzo delikatny i to nie na calosci brwi ..pol roku minelo nie ma juz po nim sladu ;(
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2011-08-30 o 10:40
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 13:46   #2548
megi16
Przyczajenie
 
Avatar megi16
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dolcissimaa85 masz takie sliczne te kreski.... Ja jestem zalamana! Mialam robione kreski w piatek i juz schodza mi strupki a znimi wszystko... Kreski sa prawie niewidoczne. A tak o nie dbalam.Robiłam w krakowie z tego cholernego groupona!!! Nie polecam!!! Stanowczo!!!! Zapewniano mnie przed kupnem ze makijaz bedzie wykonany przez profesjonaliste, nagradzaną lingeristke a tu dupa blada i to dosłownie!!!! Nie znacie kogoś w krakowie kto by mi to poprawil... Moze uzbieram troche pieniażków zeby poprawic chociaz górne kreski. Niby mam isc na dopigmentowanie tam ale nie licze na zbyt wiele. Cholera! Zawsze o tym marzylam bo mam strasznie jasna oprawe oczu a teraz pluje sobie w brode. Wygladam strasznie i na dodatek dopoki sie nie zagoi nie moge sie umalowac wiec siedze w domu jak glupia. A mialo byc tak pieknie....

Edytowane przez megi16
Czas edycji: 2011-09-07 o 20:40
megi16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 16:04   #2549
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czesc,
Dziekuje
Tak kreski moje tez mi sie podobaja, tylko ze ja chcialam od poczatku kreske dekoracyjna, czyli taka troche bardziej widoczna i podwinieta ku gorze, bo tradycyjne kreski w makijazu permanentnym maja na celu podkreslenie oka, czyli bedziesz bardziej wyrazista. wiec byc moze i Twoje kreski sa poprawnie wykonane tylko sa poprostu delikatniejsze.
Moje tez napewno zjasnieja, i byc moze jak beda mi odpadac strupki to tez barwnika troche odpadnie ale w polowie pazdziernika mam poprawke wiec ewentualne braki , i to co nie bedzie mi odpowiadac zostanie uzupełnione.
Ty nie masz w cenie drugiego zabiegu w cenie?

A jesli chodzi o Krakow, to polecam Ci oczywiscie Muscat z Forum ktora zrobila mi brewki

pozdrawiam
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 16:39   #2550
megi16
Przyczajenie
 
Avatar megi16
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mam w cenie poprawki więc tylko na to licze teraz. Musze tylko zaplacic za znieczulenie. Mi sie nie podoba bo z jednego oka wogole caly barwnik zszedl ze strupkiem a poza tym górne kreski mialam zrobione do polowy oka bo kosmetyczka mowila ze nie chce mi uszkodzic gruczołów lzowych a widze ze u Ciebie kreska jest przez cale oko. Wiec juz nie wiem jak to jest z tymi gruczolami. Ide w czwartek na konsultacje i umówie sie odrazu na poprawki zeby zrobić te oczka odrazu jak minie czas gojenia. Nie czytalam dokladnie calego tematu bo jest tego mnustwo ale skoro polecasz Muscat to sie zastanowie nad kontaktem z nią jak mi nie poprawia tak jak ma byc. Dziekuje za odpowiedz
megi16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.