makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-14, 18:48   #3271
jacoco
Raczkowanie
 
Avatar jacoco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Strupki schodzą maksymalnie do 7 dni, najczęściej odpadają już po 4, natomiast malowanie rzęs po 2 dniach to zdecydowanie za szybko. Strupki mają odpaść same, natomiast zmywając oczy Ty je zwyczajnie "pospieszyłaś" a wtedy wypadają z barwnikiem, niestety.

Kolejna rzecz, pielęgnowałaś je jakoś????

Klientka, która wybiera się na makijaż powiek powinna być przygotowana na kilka dni bez makijażu i po zabiegu solidnie się tego trzymać.

Po korekcie barwnik powinien się lepiej wchłaniać, więc kreski są do uratowania, natomiast Ty musisz zrezygnować przez 4,5 dni z malowania rzęs. Nie da się ciastka zjeść i mieć go jednocześnie
Dziękuję za konkretną odpowiedź.
Pomalowałam się tylko dlatego, że moja kosmetyczka powiedziała, że na 2gi dzień do pracy mogę się już pomalować .. Nic mi nie wspomniała że makijaż zejdzie .. Gdybym wiedziała, że nie wolno się malować, to z 2 tygodnie mogłabym chodzić bez makijażu.. a tu taka niespodzianka.
Ale po poprawce bede już wiedziała
Pozdrawiam
__________________
jacoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 20:13   #3272
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jacoco Pokaż wiadomość
Dziękuję za konkretną odpowiedź.
Pomalowałam się tylko dlatego, że moja kosmetyczka powiedziała, że na 2gi dzień do pracy mogę się już pomalować .. Nic mi nie wspomniała że makijaż zejdzie .. Gdybym wiedziała, że nie wolno się malować, to z 2 tygodnie mogłabym chodzić bez makijażu.. a tu taka niespodzianka.
Ale po poprawce bede już wiedziała
Pozdrawiam

Acha no to ja tak na wszelki wypadek dodam jeszcze, że dopóki są strupki to twarzy nie powinnaś myć wodą a włosy myć jak u fryzjera, do tyłu

Powodzenia
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 01:38   #3273
zielona_sukienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez furrlady Pokaż wiadomość
Hejka,

Ja miałam robione kreski górne i dolne. Efekt jest bardzo fajny i naturalny.
Super wygoda, wystarczy pomalować rzęsy i już
Na dolnej powiece mam tylko taki cień - wyglada bardzo naturalnie.
Jestem ze Szczecina, a kreski robiłam w Policach - u P. Agnieszki Leśniewskiej na ul. Robotniczej.

Fakt, nie jest najtańsza i długo czeka się na wizytę, ale warto
Witam
Mogłabyś doprecyzować mniej więcej ile czekałaś na wizytę? Też słyszałam same dobre opinie o p. Agnieszce i chyba się zdecyduję
zielona_sukienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 23:06   #3274
AngiAngels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A ja robilam kreski w salonie Boron w Łodzi i tez jestem bardzo zadowolona. Kolor utrzymuje sie stabilnie, wszystko bardzo porzadnie wykonane i ladnie
AngiAngels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 23:12   #3275
AngiAngels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A ja tez zrobilam sobie gorne i dolne kreseczki w Lodzi u p. Malgosi Boron. Suuuuuper to wykonuje, z wielka precyzja i starannoscia! dolna kreseczke mam bardzo cienka i delikatna a na gorze chcialam nieco pogrubiona. Efekt jest konkretny! :-D Na poczatku troche sie balam ale teraz bardzo sie ciesze ze sie odwazylam. Jestem mega zadowolona. Szczerze polecam. Pzdr
AngiAngels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 23:12   #3276
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam.I ja w końcu się zdecydowałam -przedwczoraj zrobiłam sobie kreseczki Oddałam swe powieki w ręce naszej forumowej Muscat w Gabinecie Różanym. Efekt świetny- delikatne kreseczki, tuż przy linii rzęs a Pani Renatka doskonale znająca się na tym co robi a przy tym przesympatyczna i delikatna. Po korekcie wrzucę fotki Pani Renatko -dziękuję I czuję że brwi będą
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 11:24   #3277
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Witam.I ja w końcu się zdecydowałam -przedwczoraj zrobiłam sobie kreseczki Oddałam swe powieki w ręce naszej forumowej Muscat w Gabinecie Różanym. Efekt świetny- delikatne kreseczki, tuż przy linii rzęs a Pani Renatka doskonale znająca się na tym co robi a przy tym przesympatyczna i delikatna. Po korekcie wrzucę fotki Pani Renatko -dziękuję I czuję że brwi będą

Super! Cieszę się a jak tam strupki?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 11:33   #3278
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Super! Cieszę się a jak tam strupki?
Póki co na razie nie ma strupków, oczka już doszły do siebie zupełnie, smaruję maścią zgodnie z zaleceniami

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-06-17 o 12:15
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 12:20   #3279
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Póki co na razie nie ma strupków, oczka już doszły do siebie zupełnie, smaruję maścią zgodnie z zaleceniami
To znaczy, że były tak maleńkie, że nawet ich Pani nie zauważyła, na mój gust już ich nie będzie, ale na wszelki wypadek może Pani odczekać jeszcze jutrzejszy dzień i jak się nie pojawią to od wtorku może Pani umalować rzęsy a na korekcie je wzmocnimy i po sprawie
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 12:28   #3280
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
To znaczy, że były tak maleńkie, że nawet ich Pani nie zauważyła, na mój gust już ich nie będzie, ale na wszelki wypadek może Pani odczekać jeszcze jutrzejszy dzień i jak się nie pojawią to od wtorku może Pani umalować rzęsy a na korekcie je wzmocnimy i po sprawie
ok, faktycznie mogą być maleńkie i ich nie widać nawet- w każdym razie ciągle latam się przeglądać w lusterku, myśle że dużo korekty nie będzie trzeba bo już teraz są śliczne
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 12:52   #3281
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
ok, faktycznie mogą być maleńkie i ich nie widać nawet- w każdym razie ciągle latam się przeglądać w lusterku, myśle że dużo korekty nie będzie trzeba bo już teraz są śliczne
jak już zacznie Pani malować rzęsy to w ciągu dnia nakładanie kremu nie jest potrzebne, ale przed snem jest bardzo wskazane
To właściwie nie tyle będzie korekta, co delikatne wzmocnienie
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 17:02   #3282
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
jak już zacznie Pani malować rzęsy to w ciągu dnia nakładanie kremu nie jest potrzebne, ale przed snem jest bardzo wskazane
To właściwie nie tyle będzie korekta, co delikatne wzmocnienie
aaaa- to dzięki za info, bo pewnie też bym smarowała ciągle
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 19:48   #3283
Gania71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja robiłam sobie brwi i jestem bardzo zadowolona
Gania71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 21:53   #3284
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

jak uzbieram kaske to pojade do krakowa do naszej muscat na brwi,napewno bedzie warto przejechać te 100 kmcieple pozdrowienia dla Pani
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:38   #3285
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasiabob Pokaż wiadomość
jak uzbieram kaske to pojade do krakowa do naszej muscat na brwi,napewno bedzie warto przejechać te 100 kmcieple pozdrowienia dla Pani
Ja również serdecznie pozdrawiam Panią i zapraszam
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 12:44   #3286
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Muscat mam pytanie-robilam dokladnie rok temu brwi niby taka extra kosmetyczka itp zaplacilam 850 lub 900zl ?nie pamietam/ a dzis moje brwi sa w kolorze jasnego popielu w kropki w kolorze mojej skory powiedz mi czy jest mozliwosc ze moja skora tak trzyma kiepsko barwnik czy ta kosmetyczka cos zrabala?

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dlatego odradzalam wizyte w Bevelin

JA TEZ!!! ale mi kolor zaczal schodzic tak dosc niedawno... ech a bylam taka zadowolona
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:07   #3287
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Muscat mam pytanie-robilam dokladnie rok temu brwi niby taka extra kosmetyczka itp zaplacilam 850 lub 900zl ?nie pamietam/ a dzis moje brwi sa w kolorze jasnego popielu w kropki w kolorze mojej skory powiedz mi czy jest mozliwosc ze moja skora tak trzyma kiepsko barwnik czy ta kosmetyczka cos zrabala?[COLOR="Silver"]
Krusiaku trudno mi się wypowiadać, bo nie widziałam jak linergistka zabieg wykonywała.
Po tych kropkach jaśniejszych wnioskuję, że chyba były w tych miejscach ubytki i jak poszłaś na korektę to właśnie one powinny być wypełnione w pierwszej kolejności a dopiero potem, jeszcze raz powinny być wypełnione całe brwi. Natomiast tu wygląda mi to tak, jakby od razu wzmocnione całe brwi i już.
Teraz jak pigment się wyłuszcza razem z naskórkiem, własnie te dziurki rozjaśniają się szybciej. Aczkolwiek to są tylko moje domniemania.
Brwi mogły być pigmentowane zbyt płytko, albo wręcz przeciwnie, zbyt głęboko i krew oraz osocze wypłukały barwnik, ale to Ty wiesz, czy kropelkowanie było duże przy zabiegu.
Kolejna rzecz to pielęgnacja po zabiegu, jak to u Ciebie wyglądało?
Jaką masz skórę, jeśli grubą (co akurat jest atutem u kobiet ) i tłustą, albo masz grupę krwi O, to to są czynniki, które osłabiają trwałość makijażu permanentnego.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:28   #3288
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Muscat mam pytanie-robilam dokladnie rok temu brwi niby taka extra kosmetyczka itp zaplacilam 850 lub 900zl ?nie pamietam/ a dzis moje brwi sa w kolorze jasnego popielu w kropki w kolorze mojej skory powiedz mi czy jest mozliwosc ze moja skora tak trzyma kiepsko barwnik czy ta kosmetyczka cos zrabala?

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------




JA TEZ!!! ale mi kolor zaczal schodzic tak dosc niedawno... ech a bylam taka zadowolona

ja już nic nie poprawiam, mam nadzieje ze moje znikną mi równie szybko jak Twoje wiec mnie to akurat martwic nie bedzie...
a robilas tylko w Beveline? czy gdzies wczesniej?
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:49   #3289
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
ja już nic nie poprawiam, mam nadzieje ze moje znikną mi równie szybko jak Twoje wiec mnie to akurat martwic nie bedzie...
a robilas tylko w Beveline? czy gdzies wczesniej?

Tylko tam
Ide w srode na 12 tam gdzie byla Swinecka ;-) Poprawiam brwi i kreski gora dol
Chce jeszcze usta ale tak sie boje ze szok ;-/

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Krusiaku trudno mi się wypowiadać, bo nie widziałam jak linergistka zabieg wykonywała.
Po tych kropkach jaśniejszych wnioskuję, że chyba były w tych miejscach ubytki i jak poszłaś na korektę to właśnie one powinny być wypełnione w pierwszej kolejności a dopiero potem, jeszcze raz powinny być wypełnione całe brwi. Natomiast tu wygląda mi to tak, jakby od razu wzmocnione całe brwi i już.
Teraz jak pigment się wyłuszcza razem z naskórkiem, własnie te dziurki rozjaśniają się szybciej. Aczkolwiek to są tylko moje domniemania.
Brwi mogły być pigmentowane zbyt płytko, albo wręcz przeciwnie, zbyt głęboko i krew oraz osocze wypłukały barwnik, ale to Ty wiesz, czy kropelkowanie było duże przy zabiegu.
Kolejna rzecz to pielęgnacja po zabiegu, jak to u Ciebie wyglądało?
Jaką masz skórę, jeśli grubą (co akurat jest atutem u kobiet ) i tłustą, albo masz grupę krwi O, to to są czynniki, które osłabiają trwałość makijażu permanentnego.
Muskat bardzo dziekuje za odp
Faktycznie krew sie lala strasznie jak mi to robila... ale one jeszcze 3-4m temu wygladaly ok..
To teraz pytanie bo w srode robie ponownie myslisz ze to jest mozliwe ze makijaz pernamentny trzeba co roku poprawiac?
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 15:01   #3290
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Krusiak metoda cienia nie trzeba poprawiac co roku, ja poprzedni makijaz nosilam 4 lata bez poprawiania
ale mozesz odswiezyc jesli chcesz
choc niezawsze to jest konieczne

no a juz napewno nie ma prawa po roku wyblaknac do popielu jak w Twoim przypadku
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 15:12   #3291
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość

Muskat bardzo dziekuje za odp
Faktycznie krew sie lala strasznie jak mi to robila... ale one jeszcze 3-4m temu wygladaly ok..
To teraz pytanie bo w srode robie ponownie myslisz ze to jest mozliwe ze makijaz pernamentny trzeba co roku poprawiac?
Tak jak napisała Svinecka możesz go odświeżyć po roku, ale to nie powinien być wymóg.
Skoro lało się się strasznie to mamy odpowiedź. Większość barwnika zostałą wypchnięta a to co zostało, to na kilka lat nie wystarczy.
Jak się teraz będziesz wybierała to na wszelki wypadek już 48 godzin przed zabiegiem nie pij kawy, mocnej czarnej herbaty a przede wszystkim nie pij alkoholu, nie zażywaj niczego co mogłoby rozszerzać naczynia. Zrób sobie dzień wcześniej peeling, barwnik będzie się lepiej wchłaniał a przede wszystkim nie stresuj się
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:06   #3292
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Tak jak napisała Svinecka możesz go odświeżyć po roku, ale to nie powinien być wymóg.
Skoro lało się się strasznie to mamy odpowiedź. Większość barwnika zostałą wypchnięta a to co zostało, to na kilka lat nie wystarczy.
Jak się teraz będziesz wybierała to na wszelki wypadek już 48 godzin przed zabiegiem nie pij kawy, mocnej czarnej herbaty a przede wszystkim nie pij alkoholu, nie zażywaj niczego co mogłoby rozszerzać naczynia. Zrób sobie dzień wcześniej peeling, barwnik będzie się lepiej wchłaniał a przede wszystkim nie stresuj się


dziekuje za rady ;-)
Powiem Ci ze kawy to nie ale red bulle to faktycznie pijam /w ilosci 3-4dziennie chyba je odstawie ;-)
Jeszcze raz dziekuje ech mam nadzieje ze tym razem bedzie lepiej niz za 1 ;-)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:39   #3293
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
dziekuje za rady ;-)
Powiem Ci ze kawy to nie ale red bulle to faktycznie pijam /w ilosci 3-4dziennie chyba je odstawie ;-)
Jeszcze raz dziekuje ech mam nadzieje ze tym razem bedzie lepiej niz za 1 ;-)
Krusiaku, to ja Ci gratuluję pomysłu z tymi red bullami :P
Zapytam tylko, czy Ciebie Kobieto Bóg opuścił?????????????????? ??
Dobrze Ci radzę, odstaw to świństwo i to niekoniecznie tylko z powodu makijażu
Życzę Ci żeby tym razem makijaż wyszedł super
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:08   #3294
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Svinecka piękne usta
Też się czaję, ale myślałam najpierw o powiększaniu kwasem, teraz myślę żeby najpierw zrobić MP...
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:22   #3295
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Krusiaku, to ja Ci gratuluję pomysłu z tymi red bullami :P
Zapytam tylko, czy Ciebie Kobieto Bóg opuścił?????????????????? ??
Dobrze Ci radzę, odstaw to świństwo i to niekoniecznie tylko z powodu makijażu
Życzę Ci żeby tym razem makijaż wyszedł super

Muscat to i tak malo ;-) Kiedys wypijalam po 7-8 Ograniczam teraz jak moge ;-)
Jutro strzele fociaki po zabiegu ;-)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 22:15   #3296
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Muscat to i tak malo ;-) Kiedys wypijalam po 7-8 Ograniczam teraz jak moge ;-)
Jutro strzele fociaki po zabiegu ;-)

Krusiak papcie mi spadły!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 06:41   #3297
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny ! Czy któraś z Was robiła makijaż permanentny u Pani Oli w Krakowie na ul. Staromostowej (studio Laxandre) ? Albo może słyszał jakieś opinie ?
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 14:03   #3298
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Umówiłam się na permanentny ust na przyszły piątek. Kontur z wypełnianiem, ponieważ mam asymetryczne usta, więc tak najlepiej można je podrównać i trochę powiększyć. No zobaczymy co będzie i czy jeszcze kwas będzie mi chodził po głowie
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:06   #3299
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sawana25 Pokaż wiadomość
Umówiłam się na permanentny ust na przyszły piątek. Kontur z wypełnianiem, ponieważ mam asymetryczne usta, więc tak najlepiej można je podrównać i trochę powiększyć. No zobaczymy co będzie i czy jeszcze kwas będzie mi chodził po głowie
Myślę, że kwas sobie odpuścisz
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:37   #3300
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jestem i zyje fotke strzele jutro bo dzis mega opuchnieta jestem. A wiec zrobilam poprawke brwi i kresek. Dla smiechu przy brwiach usnelam!! Autentycznie nic nie czulam. Przy oczach tez nie bylo zle ale balam sie wiadomo jak przy oku. Svinecka jeszcze raz dziekuje za namiary. Babeczka bardzo sympatyczna i jestesm zadowolona. Te moje stare brwi (kawaleczki) wywabiala wiec mam kompletnie nowy ksztalt. Cena tez mnie milo zaskoczyla
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.