Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-10, 22:01   #4651
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Chyba też to kiedyś miałam, dostałam od kuzyna bo jemu bardzo pomagało, taka suchawa pasta, si? Na mnie wcale nie działało, ale on miał dużo zapalnych grudek a ja mam trądzik raczej podstępno-przewlekły niż szczególnie widowiskowy. W dodatku najwięcej i najgorszych zmian miałam zwykle na plecach a tam trudno się smarować czymś brudzącym, nawet na noc.
Dla mnie ta maść/pasta to była taka mleczna zawiesina z grudkami i wkurzała mnie niemiłosiernie
Rzecz jasna kuracja tym specyfikiem skończyła się wnerwem i wywaleniem go do kosza.
Ach te nerwowe kobiety...
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 07:59   #4652
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Melduje sie! Drugi dzien z maseczka z mleka. Wyszlo mi troche takich malych pryszczykow z bialym koncem, wyglada to raczej na taki wysyp oczyszczajacy. Na czole gule maja sie dzielnie ale to drugi dzien wiec nie narzekam. Ogolnie buzia jest taka gladka, (oczywiscie w tych miejscach gdzie jest zdrowa) miekka i jasna. Akurat mam takie mleko z butelki. Mi zapach wcale nie przeszkadza, wrecz go lubie ale oczywicie zmywam mleko jak wyschnie bo to strasznie sciaga skore i sie blyszczy, nie wyobrazam sobie w tym spac czy chodzic caly dzien.

Przypomnialo mi sie jeszcze cos... Jak pisalam wczesniej na wakacjach moja cera miala sie rewelacyjnie (przez miesiac nie wyskoczylo mi nic nowego, nawet przed okresem), pilam wtedy codziennie na wzmocnienie witaminke c 500 czy 1000, juz nie pamietam dokladnie bo to byl jakis srodek, jakis islandzki do stosowania jak bierze cie przeziebienie ale jak jeszcze nie jestes chory. Dodatkowo byl tam propolis i inne cuda. Wlasnie sie zastanawiam czy to mi tak dobrze nie robilo czasem? Warunki na urlopie byly spartanskie, spalismy w namiotach, woda czesto byla zimna i zdarzaly sie dni kiedy nie spalimy na kampingach, wiec z higienia nie bardzo
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 09:27   #4653
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

jaki krem nawilżający polecacie? zaczęłam stosować tonik BU z aha 10% i efekty bardzo dobre, ale myślę, że warto też zainwestować w coś nawilżającego. oczywiście najlepiej też nie zapychającego. do teraz stosowałam krem Babydream - jest ok, ale chyba chcę wypróbować też coś innego.
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:22   #4654
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:46   #4655
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Gdybym to ja pamietala co to bylo? W formie podobne do fevexu, male saszetki do rozpuszczania. Ale raczej u nas niedostepne, kupilismy na Islandii podczas urlopu. Bede szukac czegos podobnego w aptekach.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:44   #4656
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2012-09-15 o 21:53
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:48   #4657
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

I za to kocham Wizaż i nienawidzę. Znowu nowość, znowu kuszenie, znowu podnieta. A portfel pusty i życie za krótkie na przetestowanie tego wszystkiego
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 12:24   #4658
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
jaka stronke znalazlas, na ktorej najwiekszy wybor?? bo mi wyskoczylo kilka, ciekawi mnie puder o ktorym piszesz ale znalazlam tylko taki raczej na grzybice.

Ja kiedys testowalam kosmetyki chyba bonifratow, ojca Grzegorza .

Fajnie wyglada Twoja pielęgnacja, dużo nawilżasz, to dobrze. Ja mam chyba najwiekszy problem z demakijażem, w tej chwili mam płyn micelarny AA, kupilam na szybko bo potrzebowalam, jakos olejki z BU mi nie służyly. Wydaje mi się że moja skora źle reaguje na wodę. A do ocm podchodziłam kilka razy i chyba nie umiem tego robic bo nie widzę w tym nic fajnego ale zaciekawiły mnie mydełka których uzywasz.

No i jeszcze kwestia dobrego nawilżacza. Przy mojej super tłustej skórze, olejki to zło. Ale fakt, mało ich przetestowałam, i zwykle kupowałam gotowe sera. Jojoba Ci służy?
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 14:10   #4659
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2012-09-11 o 14:19
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 14:21   #4660
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
musze sprobować mydełka. Chociaz zawsze wydawało mi sie że to mało higieniczne, przechowywanie, lamiesz jakos po kawałku? czy jak?

no to zrobie napad na mnisi sklep
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 14:33   #4661
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 15:34   #4662
GreenSlinky
Raczkowanie
 
Avatar GreenSlinky
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 106
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Witajcie, mam nadzieję, że uzyskam jakąś poradę
Pisałam już tutaj wcześniej, ale teraz mam dylemat. Zastanaiam się nad kremem nawilżającym i żelem do mycia twarzy. Mam cere mieszaną, wypryski, wulkany na czole, rozszerzone pory, zaskórniki takiego i takiego rodzaju Zastanawiam się nad kremem i żelem antybakteryjnym z Ziaji do cery trądzikowej. Tylko słyszałam, że ten krem może zapychać. Nie znam się na składach, ma coś w składzie co może zapchać? Choć wiem, że to sprawa indywidualna, mimo to troche się boje i tak mam już wystarczającon dużo problemów :/ Powiem tylko, że nigdy nie stosowałam kremów. Więc jestem kompletnie zielona
__________________
It's okay to be any kind of woman you wanna be. I wish the world would see that.
~ LynZ Way
GreenSlinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 15:59   #4663
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:15   #4664
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
W formie podobne do fevexu, male saszetki do rozpuszczania. Ale raczej u nas niedostepne, kupilismy na Islandii podczas urlopu. Bede szukac czegos podobnego w aptekach.
O to coś podobnego, do tego co ja mam, tyle że z Niemiec
Nazywa się Heisse Zitrone i jest smaczniejsza niż nasze specyfiki tego typu Klik
Zawiera witaminę C, wapń i bardzo mi smakuje
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:41   #4665
GreenSlinky
Raczkowanie
 
Avatar GreenSlinky
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 106
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Falabella, używam glinki zielonej oraz olejku herbacianego. Co dziwne, olejek herbaciany jakoś specjalnie na mnie nie działa, więc może bez sensu dalej brnąć w olejki? Zaciekawiłam się tymi olejkami, ale nadal nie wiem co i z czym się je. Myślałam o olejku arganowym, jojoba, tamanu i innych. Ale nie wiem który wybrać Dlatego też troche mnie to przeraża i nie wiem jak się za to się zabrać. Dlatego też zdecydowałam się na zwykły krem i żel. Ale nie jestem pewna. Jaki olejek byście mi poleciły? Jeżeli chodzi o takie codzienne smarowanie twarzy, to trzeba go mieszać z kwasem hialuranowym? Czy jak? Co do tego jeszcze wybrać? Może hydrolat?
A olejek z HA miesza się na ręce i na buźke? Przepraszam za tyle pytań, ale mam kompletny mętlik.
__________________
It's okay to be any kind of woman you wanna be. I wish the world would see that.
~ LynZ Way
GreenSlinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:47   #4666
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 17:15   #4667
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez GreenSlinky Pokaż wiadomość
Falabella, używam glinki zielonej oraz olejku herbacianego. Co dziwne, olejek herbaciany jakoś specjalnie na mnie nie działa, więc może bez sensu dalej brnąć w olejki? Zaciekawiłam się tymi olejkami, ale nadal nie wiem co i z czym się je. Myślałam o olejku arganowym, jojoba, tamanu i innych. Ale nie wiem który wybrać Dlatego też troche mnie to przeraża i nie wiem jak się za to się zabrać. Dlatego też zdecydowałam się na zwykły krem i żel. Ale nie jestem pewna. Jaki olejek byście mi poleciły? Jeżeli chodzi o takie codzienne smarowanie twarzy, to trzeba go mieszać z kwasem hialuranowym? Czy jak? Co do tego jeszcze wybrać? Może hydrolat?
A olejek z HA miesza się na ręce i na buźke? Przepraszam za tyle pytań, ale mam kompletny mętlik.
chyba mylisz pojęcia. Olejek herbaciany (z drzewa herbacianego) to olejek eteryczny. Dodaje siię go tylko kilka kropli np. do oleju bazowego, do toniku itp. Nie polecam stosowania na cala twarz, moze poparzyc skore, ewentualnie miejscowo na wypryski.

Olej jojoba, z maliny, z orzechow laskowych itp to cos zupelnie innego http://mazidla.com/component/virtuem...category_id=16

ja zaluje że nie ma małych opakowań np. 10 ml żeby przetestować dany olej
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 17:17   #4668
GreenSlinky
Raczkowanie
 
Avatar GreenSlinky
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 106
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Dobra, więc spróbuję tych olejków Wezmę ten tamanu, żel hialuranowy z BU. Zastanawiam się jeszcze nad jakimś... Jakimś nawilżającym? Tylko, że w BU nie ma za dużego wyboru.
Co mogę jeszcze dodać do takiej pielęgnacji?
P.S. Mam nadzieje, że takie coś mogę stosować codziennie
Ewelka, stosuje herbaciany punktowo, lub mieszam z tonikiem pare kropli.
Jak t0 nie ma małych? Chyba, że źle widzę
__________________
It's okay to be any kind of woman you wanna be. I wish the world would see that.
~ LynZ Way

Edytowane przez GreenSlinky
Czas edycji: 2012-09-11 o 17:23
GreenSlinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 17:37   #4669
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez GreenSlinky Pokaż wiadomość
Dobra, więc spróbuję tych olejków Wezmę ten tamanu, żel hialuranowy z BU. Zastanawiam się jeszcze nad jakimś... Jakimś nawilżającym? Tylko, że w BU nie ma za dużego wyboru.
Co mogę jeszcze dodać do takiej pielęgnacji?
P.S. Mam nadzieje, że takie coś mogę stosować codziennie
Ewelka, stosuje herbaciany punktowo, lub mieszam z tonikiem pare kropli.
Jak t0 nie ma małych? Chyba, że źle widzę
chcialabym żeby byly jeszcze mniejsze olejki, wszedzie jest 15 ml

bo biochemia ma maly wybor, ja tam zwykle kupowalam gotowe zestawy. Lubie ich toniki z kwasami, kremy wygladaja fajnie, ja mialam kiedys serum lemon, a siostra miala migdałowe. Uzywalas kiedys kwasow?? możesz zacząc np. od toniku 2%. Jeżeli masz wypryski to warto użyć czegos antybakteryjnego, złuszczającego.

Napewno warto mieć hydrolat, pamiętam pierwsze uzycie oczarowego, mialam tak jasna piekna skore poźniej juz chyba skora sie przywyczaila.

A demakijaz? czego uzywasz? ja chyba sprobuje z olejkiem znow i woda mineralna.

wiekszy wybor jest na www.mazidla.com www.zrobsobiekrem.pl http://www.naturaliskosmetyki.pl/

no i ja osobiscie wierze w maski, tak jak dziewczyny pisaly, wszelkie glinki, ale zawsze dodaje kilka kropli olejku, algi, peelingi kwasowe ale to juz wyzszy poziom zaawansowanej pielegnacji (polecam peeling kwasem salicylowym na pegu) Jeżeli chcesz przejść na naturalna pielegnacje to powoli
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2012-09-11 o 17:40
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 17:50   #4670
GreenSlinky
Raczkowanie
 
Avatar GreenSlinky
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 106
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Nigdy nie używałam kwasów. Hm, może kiedyś spróbuję?
Skórę jak na razie oczyszczam żelem peelingującym z Lirene, ale nie robi z moją skórą nic, oprócz oczyszczania. Ale czego mogę chcieć od żelu?
Cytat:
ja chyba sprobuje z olejkiem znow i woda mineralna
Mogłabyś dokładniej opisać? OCM?
Cóż, niestety moje środki są strasznie ograniczone...
Czyli mogę tak robić, że najpierw wieczorkiem umyje buźke żelem, a później jakiś olejek z kwasem hialuronowym?
__________________
It's okay to be any kind of woman you wanna be. I wish the world would see that.
~ LynZ Way
GreenSlinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 19:50   #4671
szlamek1000
Raczkowanie
 
Avatar szlamek1000
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 64
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
kilka razy miałam taki wysyp, który pojawiał sie nagle, dokładnie tak jak opisujesz, czerwony, czasem z białym czubkiem. I najczesciej mialam tak, że w miejscach podraznionej skory tak się robilo. Ja bym tu obstawiała też jakąś reakcje alergiczną. Skoro dieta i kosmetyki bez zmian, może jakis inny nieznany czynnik. Ja bym na wszelki wypadek jeszcze wapno piła. U mnie po kilku dniach to znikało, nie bylo zbyt uciezliwe obylo sie bez derma, grunt to nie drapać, złagodzic i samo przechodzilo na szczescie.
Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość

Mi tak czasem się robi jak przesadzę z oczyszczaniem skóry. Wtedy to przeczekuję i przechodzi. W sumie wolę to niż głebokie zmiany, wprawdzie wygląda gorzej bo jest więcej czerownych kropek, za to schodzi szybciej.
.
Dziękuję za odpowiedzi, podtrzymało mnie to na duchu w najgorszym momencie. Dobrze wiedzieć, że ktoś ma podobne problemy Na szczęście chyba (tfu tfu!!!!) przechodzi, przestałam pić kranówę i chyba podziałało. Zostały tylko kochane zaskórniki zamknięte Czyli norma.

Ja ostatnio - przyznaję się - przestałam używać kremu na dzień... To że po KAŻDYM się błyszczę to pikuś, ale że mi wychodzi przez to taka nosorożcowa skóra to nie zdzierżę Albo znajdę ideał który się wchłonie (tiaaaa) albo kupię fajny, niezapychający puder - czarno to widzę.
szlamek1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 21:04   #4672
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
O to coś podobnego, do tego co ja mam, tyle że z Niemiec
Nazywa się Heisse Zitrone i jest smaczniejsza niż nasze specyfiki tego typu Klik
Zawiera witaminę C, wapń i bardzo mi smakuje
O widzisz to calkiem podobne, inne opakowanie ale pewnie dzialanie podobne. Szkoda, ze nie mozna odczytac tego skladu. Mieszkam dosc blisko granicy i czesto bywam w Niemczech wiec sie za tym rozejrze.
Ja znalazlam cos w necie z propolisem i witamina c ale to jakies kropelki czy cukierki, malo w tym witaminki c. U mnie w aptece dostalam tylko c 1000 wiec na razie bede to pic i zobaczymy co z tego wyniknie.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 23:37   #4673
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
O widzisz to calkiem podobne, inne opakowanie ale pewnie dzialanie podobne. Szkoda, ze nie mozna odczytac tego skladu. Mieszkam dosc blisko granicy i czesto bywam w Niemczech wiec sie za tym rozejrze.
Ja znalazlam cos w necie z propolisem i witamina c ale to jakies kropelki czy cukierki, malo w tym witaminki c. U mnie w aptece dostalam tylko c 1000 wiec na razie bede to pic i zobaczymy co z tego wyniknie.
Rozejrzyj się
Mi tak posmakowało, że dostałam 5 pudełek z cytrynką
Są różne smaki, ale podobno ten jest najlepszy.
Jednak znając mnie, będę chciała wypróbować wszystkie
Sorki za offtop
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 08:02   #4674
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Rozejrzyj się
Mi tak posmakowało, że dostałam 5 pudełek z cytrynką
Są różne smaki, ale podobno ten jest najlepszy.
Jednak znając mnie, będę chciała wypróbować wszystkie
Sorki za offtop
Offtop? Przeciez dbanie o odpornosc to jeden z frontow walki z pryszczami

U mnie trzeci dzien z mlekiem. Zauwazylam, ze ono tak jakby delikatnie rozpulchnia pory, latwiej jest cos usunac ( ja tez ciagle cos tam grzebie przy buzi) tak jakby ten loj jest rozpuszczany? Mimo tego dzialania z drugiej strony pory sa zwezone, buzia sie tak nie swieci w ciagu dnia wiec plusy sa. Tylko musze uzbroic sie w cierpliwosc na ten wysyp.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 10:52   #4675
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No co za kuszenie
Antipsor wylewasz na wacik? Link do niego nie działa Mam w sumie hydrolat oczarowy i nie wiem kiedy bym miała używać antipsoru.

Ciekawe czy ten puder byłyby dobry na podrażnienia po goleniu ?

Zauważyłam jeszcze http://www.benedicite.pl/index.php?o...id=1325&mode=2
Maść nagietkowa - skład ok, tylko ma petrolatum - czy ono faktycznie nigdy nie zapycha tak jak go opisują?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 13:14   #4676
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 17:16   #4677
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Offtop? Przeciez dbanie o odpornosc to jeden z frontow walki z pryszczami

U mnie trzeci dzien z mlekiem. Zauwazylam, ze ono tak jakby delikatnie rozpulchnia pory, latwiej jest cos usunac ( ja tez ciagle cos tam grzebie przy buzi) tak jakby ten loj jest rozpuszczany? Mimo tego dzialania z drugiej strony pory sa zwezone, buzia sie tak nie swieci w ciagu dnia wiec plusy sa. Tylko musze uzbroic sie w cierpliwosc na ten wysyp.
A ja nie dość, że się rozleniwiłam pielęgnacyjnie, to jeszcze jestem przed okresem i nic nie jest mnie w stanie upiększyć
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 18:18   #4678
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Mnie też dopadło lenistwo. Nie chce mi się. Wakacje <3
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 18:50   #4679
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

A ja dzisiaj zrobilam sobie peeling, tarlam za mocno i zmasakrowalam sobie twarz. Booooli. Jak sie nie ma natchnienia to lepiej nic nie robic bo mozna wszystko popsuc.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:34   #4680
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj zrobilam sobie peeling, tarlam za mocno i zmasakrowalam sobie twarz. Booooli. Jak sie nie ma natchnienia to lepiej nic nie robic bo mozna wszystko popsuc.
Oj...
A z czego robiłaś?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.