Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-27, 11:58   #3181
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja też się kiedyś bujałam w takim jednym Rafale sentyment mi został
ech te Rafały....
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 11:58   #3182
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość


Dla dziewczynek podobają mi się imiona Blanka ( totalnie), Hania, Nina, Lena, a dla chłopców Jaś, Ignacy, Franek, Krzyś
też ładne Mam brata krzysia a franek mi się kojarzy z takim jednym żulem z mojej wsi wiec niestety odrzucam to imię

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

ide w chate!!! do usłyszenia za pół godziny
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 11:59   #3183
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak nie wiesz jakie kto ma imię - strzelaj w Ankę Anek najwięcej po świecie biega ( w klasie w podstawówce miałam 4 Anki na 10 dziewczyn )
ja z kolei w podstawówce miałam w klasie 4 Beaty
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:00   #3184
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość


Dla dziewczynek podobają mi się imiona Blanka ( totalnie), Hania, Nina, Lena, a dla chłopców Jaś, Ignacy, Franek, Krzyś
U mnie (jeśli kiedykolwiek już się zdarzy) to będzie: Zuzia albo Hania oraz Stasiek albo Franek. Kiedyś jak rozmawialiśmy ze znajomymi o imionach dla dzieci, to jakaś dziewczyna mnie zapytała, czemu nie chcę dać dziecku NORMALNIE na imię Bo według niej "normalne imię" to np. Piotr czy Tomasz, Stanisław czy Franciszek już nie.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:00   #3185
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
W sumie racja, Anna mam na drugie (po chrzestnej) po co komu drugie imię, tylko problemy z nim
Ja też na drugie Anka, na studiach w grupie na siedem dziewczyn miałam 3 Anki.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:01   #3186
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Co wątek sądzi o naturalnym pudrze bambusowym, perłowym, jedwabnym, albo ich mieszankach??
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:03   #3187
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak nie wiesz jakie kto ma imię - strzelaj w Ankę Anek najwięcej po świecie biega ( w klasie w podstawówce miałam 4 Anki na 10 dziewczyn )
Dobra metoda, tak będę robić

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak grzmi myślałam że Ty z Krakowa jesteś
na wątku dzisiaj nic pewnego, ani imiona, ani lokalizacje

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dużo siły dla Ciebie, niech się Oleńka zdrowo chowa i duża rośnie



Na szczęście ze mną nie ma takich dylematów
No i chwała
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 12:03   #3188
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
W sumie racja, Anna mam na drugie (po chrzestnej) po co komu drugie imię, tylko problemy z nim
:Piwo: ja też... po babci, której wybitnie nie lubiłam. Dobrym człowiekiem nie była. Przepraszam wszystkie Anny, ale nie podoba mi się to imię, mimo że moja najlepsza przyjaciółka też Anka
W ogóle to nie podobają mi się te wszystko Kasie, Basie i Małgosie. Imię jest chyba po to, że łby jakoś odróżniać, a teraz zawolasz Kuba i biegnie 5. Na zajęciach w ferie, na 35 osób miałam 5x Kuba, 4x Oliwka i chyba po 3x Zuzia i Paulina.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:05   #3189
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
No ja dziś na 6 do pracy bym nie wstała. Ledwie zdążyłam na 9
Ale mam w pracy wysyp ładnych chłopaków. Szef te rozmowy ustawił chyba co 20 minut, ale coś się nie wyrabia, bo już trzech czeka na przesłuchanie.
dawaj foty może jakis casting dla Never zrobimy - oczywiście foty anakond

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też ładne Mam brata krzysia a franek mi się kojarzy z takim jednym żulem z mojej wsi wiec niestety odrzucam to imię

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

ide w chate!!! do usłyszenia za pół godziny
udanych zakupów mam smaka a arbuza przez Ciebie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:05   #3190
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
śliczne imię ja zawsze chciałam córkę nazwać właśnie Ola albo Zuzia ale jest jakiś wysyp "zuziów" ostatnio więc zostaje mi Ola a syn będzie (jak kiedyś będzie of cors ) Marcin albo Rafał. Tż się nie podoba ale co on ma do gadania se urodzi to se będzie nazywał jak chce

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------



a ja jeszcze tylko 7 minut
sprawiedliwie

Mi też się podoba Ola i Zuzia. Oraz Róża, Lilia, Jagoda, Blanka, Bianka, Dagna, Julianna
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:07   #3191
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Co wątek sądzi o naturalnym pudrze bambusowym, perłowym, jedwabnym, albo ich mieszankach??
Ja wolę mieszanki sam 1 rodzaj daje za mało, np. Matuje, ale nie wygładza. Poczytaj o ich wlasciwosciach i połącz to, czego oczekujesz od pudru nie jest to drogi eksperyment


A ja pozdrawiam z ogródka leżę z książką na kocyki i co chwilę pies przeze mnie przebiega goniac ptaki
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 12:07   #3192
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dawaj foty może jakis casting dla Never zrobimy - oczywiście foty anakond

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------


udanych zakupów mam smaka a arbuza przez Ciebie
no i coś się zaczyna dziać
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:07   #3193
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Hej dziewczyny! U mnie dzisiaj wolne *______* idealny dzień! *_* <3
Jak tam polowanie na zapachy w D? Ja tak długo myslalam, ktory wybrać, aż w koncu nic nie kupiłam =="
Btw, myśle nad zakupem butów do biegania, sa jakieś kody do zalando? XD
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:07   #3194
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
:Piwo: ja też... po babci, której wybitnie nie lubiłam. Dobrym człowiekiem nie była. Przepraszam wszystkie Anny, ale nie podoba mi się to imię, mimo że moja najlepsza przyjaciółka też Anka
W ogóle to nie podobają mi się te wszystko Kasie, Basie i Małgosie. Imię jest chyba po to, że łby jakoś odróżniać, a teraz zawolasz Kuba i biegnie 5. Na zajęciach w ferie, na 35 osób miałam 5x Kuba, 4x Oliwka i chyba po 3x Zuzia i Paulina.
za to Kornelii jest mało
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:10   #3195
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też ładne Mam brata krzysia a franek mi się kojarzy z takim jednym żulem z mojej wsi wiec niestety odrzucam to imię

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

ide w chate!!! do usłyszenia za pół godziny
A mnie Franek kojarzy się z kotem, którego kuzynka przytargała do babci. Jest biały, grzbiet ma szary i na tym szarym ma taką dużą białą plamę i tam mu tak sierść śmiesznie stoi. Do tego jest łamagą okrutną, chodzi z miną jakby wszystko miał gdzieś, nie umie zejść z drzewa, przewraca się idąc po wąskich deskach, a ostatnio zrobił sobie legowisko pomiędzy trawnikiem a chodnikiem (ciotka tam wydarła trawę, żeby nie zachodziła bezpośrednio na chodnik), no i on leżał w tej dziurze. Kochany jest
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:12   #3196
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
za to Kornelii jest mało
To prawda
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:12   #3197
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! U mnie dzisiaj wolne *______* idealny dzień! *_* <3
Jak tam polowanie na zapachy w D? Ja tak długo myslalam, ktory wybrać, aż w koncu nic nie kupiłam =="
Btw, myśle nad zakupem butów do biegania, sa jakieś kody do zalando? XD
O kodach się nie wypowiem, ale zalando wysłało maila o trampkach i tenisówkach, może są promocje na jakieś buty do biegania

https://www.zalando.pl/obuwie-damski...p_cta_sale_181

Chciałam Ci polecić buty do biegania które ja mam teraz, ale kurde, ile ich jest a modelu takich pierdół nie zapamiętuję
jakby co: różowe Nike, są spoko
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:12   #3198
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
:Piwo: ja też... po babci, której wybitnie nie lubiłam. Dobrym człowiekiem nie była. Przepraszam wszystkie Anny, ale nie podoba mi się to imię, mimo że moja najlepsza przyjaciółka też Anka
W ogóle to nie podobają mi się te wszystko Kasie, Basie i Małgosie. Imię jest chyba po to, że łby jakoś odróżniać, a teraz zawolasz Kuba i biegnie 5. Na zajęciach w ferie, na 35 osób miałam 5x Kuba, 4x Oliwka i chyba po 3x Zuzia i Paulina.
A ja w swoim życiu poznałam tylko dwie Oktawie
Moja mama będąc położna środowiskową zauważyła, że im większe dziadostwo w rodzinie, tym bardziej wymyślne imiona, typu brajany i dżesiki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:13   #3199
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dawaj foty może jakis casting dla Never zrobimy - oczywiście foty anakond

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------


udanych zakupów mam smaka a arbuza przez Ciebie
Nie mam jak zrobić zdjęć, z ukrycia się nie da.
Też zjadłabym arbuza

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
za to Kornelii jest mało
Ja mam ciotkę Kornelię
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 12:14   #3200
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja wolę mieszanki sam 1 rodzaj daje za mało, np. Matuje, ale nie wygładza. Poczytaj o ich wlasciwosciach i połącz to, czego oczekujesz od pudru nie jest to drogi eksperyment


A ja pozdrawiam z ogródka leżę z książką na kocyki i co chwilę pies przeze mnie przebiega goniac ptaki
O Bożu to będę się zastanawiać jakie mieszanki teraz skombinować Zależy mi na długotrwałym macie (nawet MUFE nie spisuje się najlepiej), ale też żeby jakoś ta twarz ładnie wyglądała. To może coś z jedwabiem bym połączyła?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:17   #3201
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja w swoim życiu poznałam tylko dwie Oktawie
Moja mama będąc położna środowiskową zauważyła, że im większe dziadostwo w rodzinie, tym bardziej wymyślne imiona, typu brajany i dżesiki
W życiu swoim nie poznałam osobiście żadnej Oliwii ani Oktawii, a w pracy spotykam się z różnymi imionami.
Za to u mojego syna w klasie są 4 Oliwki, na szczęście nie ma żadnej dzesiki ani isaury.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:19   #3202
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja w swoim życiu poznałam tylko dwie Oktawie
Moja mama będąc położna środowiskową zauważyła, że im większe dziadostwo w rodzinie, tym bardziej wymyślne imiona, typu brajany i dżesiki
Tez poznałam dwie. Natomiast mojej imienniczki ani jednej. A co do tych wymyślnych imion z "oryginalną polską pisownią" to też się z tym spotkałam. Na studiach miałam praktyki w domach dziecka, świetlicach środowiskowych i różnego typu urzędach i widząc takie kwiatki to iż się zapalała lampka w głowie, że może to być osoba 'problematyczna'
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:21   #3203
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O Bożu to będę się zastanawiać jakie mieszanki teraz skombinować Zależy mi na długotrwałym macie (nawet MUFE nie spisuje się najlepiej), ale też żeby jakoś ta twarz ładnie wyglądała. To może coś z jedwabiem bym połączyła?
Właśnie bambusowy albo ryżowy z tym jedwabiem któryś z nich matuje mocniej, tylko nie pamiętam który uważaj na krzemionke sferyczna. Niby skład ten sam co mufe, ale chyba am większe czasteczki i w dotyku na twarzy jest mocno pudrowa (przynajmniej używana solo, na razie bawię się z rcma i nie miałam czasu na testowanie miksow ) i rób najpierw małe porcje , żeby sobie proporcje dopasować
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:24   #3204
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo, również przesyłam buziaki. Mała ma na imię Aleksandra. Urodzila sie w dniu urodzin mojej babci, swojej imieniczki.
Jesteśmy już w domu, wyje w nowym miejscu , ale póki co daje radę.
Mama to brzmi dumnie
Udanego weekendu. Pa


BTW, Korinka gratuluję butów
Zdążyłyście się uwinąć z porodem przed dniem mamy


Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Przyszła paczka z D. z Amor Amor, bo skusiłam się z kodem zapachy26. Próbka niespodzianka z Sensai to 7 ml (w szklanym opakowaniu ) Emulsion I o to: http://www.sensai-cosmetics.com/pl/p...emulsions.html
próbka niespodzianka to żel oczyszczajacy ze Skin79 a że wzięłam go jako trzecią próbkę, to mam 2 takie same
Jestem zadowolona- 20 ml Amor Amor z fajnymi próbkami i gratisowym dowozem za niecałe 60 zł Lubię to
Hihi, namówiłam Cię
A widziałaś, że dzień później już wrzucili go na przecenę i cena była zbliżona, ale już nie wchodził na niego kod i trzeba było dopłacać przesyłkę ? Zdążyłyśmy zaoszczędzić dychę

Ciekawą jaką próbkę Sensai i Niespodziankę mi wrzucą Jeszcze czekam na księgowanie...

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak grzmi myślałam że Ty z Krakowa jesteś
Nigdy w życiu Pomorze


Jeśli mogę się pochwalić to na DM dostało mi się to
http://wkruk.pl/pierscionki/pierscio...-kruk,id-71444
na żywo cudeńko, bardzo cienki, niewyczuwalny na palcu. będę nosić cały czas

A w hebe kupiłam dziś long4lashes za 50zł i batiste za 9.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:28   #3205
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Mój ulubiony temat - imiona dla dzieci. Zawsze jak się zgadamy ze znajomymi jakie to imię jest fajne to zawsze znajdzie się ktoś kto powie, że znał jednego/jedną o takim imieniu i z niego był pijak a z niej lafirynda w każdym razie do każdego imienia jakiś zarzut. A później idę przywitać nowego członka rodziny i mam w głowie te opowieści o człowieku o takim imieniu.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:33   #3206
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
za to Kornelii jest mało
I Laura też rzadkie ; chciałam dla mojego dziecka imię oryginalne, ale nieprzekombinowane i chyba się udało, dodatkowo wzbudza sympatię otoczenia.

Anek w Polsce prawie 2 miliony, więc duża szansa trafić, gdy się zapomni imienia.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:34   #3207
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Mój ulubiony temat - imiona dla dzieci. Zawsze jak się zgadamy ze znajomymi jakie to imię jest fajne to zawsze znajdzie się ktoś kto powie, że znał jednego/jedną o takim imieniu i z niego był pijak a z niej lafirynda w każdym razie do każdego imienia jakiś zarzut. A później idę przywitać nowego członka rodziny i mam w głowie te opowieści o człowieku o takim imieniu.
Ja nienawidzę jak ktoś mowi moja babcia/ciocia/sąsiadka miała psa o imieniu Diana jak można nazywać zwierzęta takimi ludzkimi imionami ? i to jeszcze moim
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:34   #3208
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
O kodach się nie wypowiem, ale zalando wysłało maila o trampkach i tenisówkach, może są promocje na jakieś buty do biegania

https://www.zalando.pl/obuwie-damski...p_cta_sale_181

Chciałam Ci polecić buty do biegania które ja mam teraz, ale kurde, ile ich jest a modelu takich pierdół nie zapamiętuję
jakby co: różowe Nike, są spoko

Ahabahahahah, dzieki! myslalam o Nike Vomero, ale kolory mi sie nie podobają xD
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:39   #3209
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja nienawidzę jak ktoś mowi moja babcia/ciocia/sąsiadka miała psa o imieniu Diana jak można nazywać zwierzęta takimi ludzkimi imionami ? i to jeszcze moim
Mam kumpelę o imieniu Kamila wszyscy mówią na nią Kama. Przyjeżdża ostatnio do mnie, siedzimy na tarasie, pijemy kawkę a zza płotu słychać: 'Kama, Kama chodź do mnie'. Na śmierć zapomniałam, że sąsiad tak nazwał swojego psa. Kumpela była bliska zabicia go (sąsiada nie psa, żeby była jasność).
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:40   #3210
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
U mnie (jeśli kiedykolwiek już się zdarzy) to będzie: Zuzia albo Hania oraz Stasiek albo Franek. Kiedyś jak rozmawialiśmy ze znajomymi o imionach dla dzieci, to jakaś dziewczyna mnie zapytała, czemu nie chcę dać dziecku NORMALNIE na imię Bo według niej "normalne imię" to np. Piotr czy Tomasz, Stanisław czy Franciszek już nie.
Dla mnie ładniejsze są staropolskie imiona niż brajany i dżesiki

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Co wątek sądzi o naturalnym pudrze bambusowym, perłowym, jedwabnym, albo ich mieszankach??
Miałam kiedyś bambusowy, ale szału nie robił albo ja go nie doceniałam, nie pamiętam już


Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
I Laura też rzadkie ; chciałam dla mojego dziecka imię oryginalne, ale nieprzekombinowane i chyba się udało, dodatkowo wzbudza sympatię otoczenia.

Anek w Polsce prawie 2 miliony, więc duża szansa trafić, gdy się zapomni imienia.
Laura też mi się podoba i Antek też znam rodzeństwo Alan i Nikola, taaakie hamerykańskie, że szok
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-01 19:09:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.