nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-13, 11:35   #241
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

http://www.revlon.com/ProductCatalog...3&ProductID=15 obczajcie ile tu jest kolorow...
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 13:20   #242
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Odcieni jest full wypas ale wszystkie chyba bedzie trudno dostac. W galerii centrum oczywiscie w Karakowie jest ich niewiele a juz napewno nie tyle ile jest podanych na tej stronce.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 13:59   #243
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Heh w polsce to nawet połowy nie ma tych kolorkow chociaz trzeba przyznac ze jak na Polske to i tak jest sporo kolorkow
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 14:52   #244
buzialka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 183
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ten podkład jest suuuuuuuuper
buzialka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 20:46   #245
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

właśnie się w douglasie dowiedziałam, że wycofali colorstaya natural, trochę szkoda, bo był dobry *krycie i wytrzymałość*, teraz jestem skazana na soft flex i mam nadzieję, że się nie zawiodę, ale niestety to kolejny dobry kosmetyk, który odchodzi z rynku
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 14:13   #246
buzialka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 183
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
właśnie się w douglasie dowiedziałam, że wycofali colorstaya natural, trochę szkoda, bo był dobry *krycie i wytrzymałość*, teraz jestem skazana na soft flex i mam nadzieję, że się nie zawiodę, ale niestety to kolejny dobry kosmetyk, który odchodzi z rynku
dlaczego tak twierdzisz że odchodzi ktoś ci nagadał głupot bo dlatego pewnie że się on najlepiej sprzedaje i żeby go nie polecać innym bo ja go ostatnio kupowałam i nic mi pani nie mówiła a długo z nią o nim rozmawiałam.
buzialka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 14:16   #247
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
właśnie się w douglasie dowiedziałam, że wycofali colorstaya natural, trochę szkoda, bo był dobry *krycie i wytrzymałość*, teraz jestem skazana na soft flex i mam nadzieję, że się nie zawiodę, ale niestety to kolejny dobry kosmetyk, który odchodzi z rynku
Cytat:
Napisane przez buzialka Pokaż wiadomość
dlaczego tak twierdzisz że odchodzi ktoś ci nagadał głupot bo dlatego pewnie że się on najlepiej sprzedaje i żeby go nie polecać innym bo ja go ostatnio kupowałam i nic mi pani nie mówiła a długo z nią o nim rozmawiałam.

Mi pani w jednym z Douglasów powiedziała, że w ogóle wycofują się z Revlonu po czym spotkałam Revlon w Douglasie miesiąc później
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 14:20   #248
buzialka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 183
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a może chodziło o innego colorstaya bo jest ich jeszcze 4 rodaje
buzialka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 18:47   #249
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kiedy sie napalilam na Colorstay'a mialam okazje byc przed swietami w Douglasie (rzecz dzieje sie w Niemczech), bylam pewna, ze tam go kupie, bo czytam, ze w Douglasie w Polsce jest, a okazalo sie, ze tam wogole nie bylo Revlona, Pani mi powiedziala, ze go nie prowadza. Wkurzylam sie okropnie, bo specjalnie ciagnelam TZ do Douglasa. Myslalam sobie, ze Douglas PL jest lepszy od Douglasa DE, bo maja Revlona a moze sie okazac, ze Revlon zniknie z Douglasa i w PL.
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 19:55   #250
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez buzialka Pokaż wiadomość
dlaczego tak twierdzisz że odchodzi ktoś ci nagadał głupot bo dlatego pewnie że się on najlepiej sprzedaje i żeby go nie polecać innym bo ja go ostatnio kupowałam i nic mi pani nie mówiła a długo z nią o nim rozmawiałam.
nic z tego nie rozumiem, panie w douglasie w wawie mówią że wycofują colorstaya natural, faktycznie nie mogę go kupić, maja tylko soft flex
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 10:33   #251
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a ja zamówiłam ten podkład na allegro za 46zł http://allegro.pl/item160132233_revl...lex_buff_.html

mam nadzieje że nie będzie podróba Jak myslicie?
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 11:37   #252
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
a ja zamówiłam ten podkład na allegro za 46zł http://allegro.pl/item160132233_revl...lex_buff_.html

mam nadzieje że nie będzie podróba Jak myslicie?
wyglada na orginał
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 12:28   #253
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja na allegro jak już kupuję to tylko z wyższej półki kosmetyki, na tych tanich praktycznie oszczędza się 10zł a i tak nie wiadomo czy oryginalny, przynajmniej ja nie wiem bo nie interesuję się za bardzo tym przedziałem...

Podkładu Revlon (tym z SoftFlex) byłam bardzo ciekawa więc kupiłam go w sklepie za ok.59zł.
Prawdę mówiąc to matowienie, ogromne krycie jest na wyrost. Ja nakładam podkład gąbeczką i nie ma mowy o jakimś dużym kryciu Ale akurat z tego się cieszę, dzięki bogu wyszłam z manii mocno kryjącego makijażu- miałam obsesję na punkcie swoich piegów i MUSIAŁAM je zakryć

Przechodząc do konkretów, po ok.3h zaczynam się błyszczeć, i jedynym plusem jest to, że jak przyłożę bibułkę to makijaż wygląda zaraz jak po nałożeniu- nie schodzi wraz z sebum.
Ale jest jakiś ciężki, na czole nie wiem dlaczego po nałożeniu i przypudrowaniu robią mi się zmarszczki A normalnie ich tam nie ma Specjalnie używam pod niego jeszcze nawilżającej emulsji ale i tak czoło wygląda jak u 35-latki.

Wnosek: jak najszybciej pozbyć się tego paskudztwa. Inne podkłady potrafią to samo a nie niszczą mi skóry i są dużo lżejsze.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 16:27   #254
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kupiłam Softflex i jest za jasny.Mam 108,a powinnam kupić natural tan.Ale gapa ze mnie.Podkład faktycznie fajny,długo się trzyma.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 11:20   #255
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

no to sie zdołowałam w jakimś wątku przeczytałam wypowiedz dziewczyny że amerykański buff jest jaśniejszy od polskiego, ehh a używajac klasycznego polskiego colorstaya mam juz buff wyprobowany i chcialam softflexa miec w tym samym odcieniu ale że w GC brak jest buff'a i nie wiadomo kuiedy bedzie to zamówiłam na allegro i klops bo na allegro jest amerykański i jak bedzie za jasny to sie załamie
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 11:40   #256
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
no to sie zdołowałam w jakimś wątku przeczytałam wypowiedz dziewczyny że amerykański buff jest jaśniejszy od polskiego, ehh a używajac klasycznego polskiego colorstaya mam juz buff wyprobowany i chcialam softflexa miec w tym samym odcieniu ale że w GC brak jest buff'a i nie wiadomo kuiedy bedzie to zamówiłam na allegro i klops bo na allegro jest amerykański i jak bedzie za jasny to sie załamie
nie wiadomo moze dla ciebie bedzie dobry
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 23:09   #257
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
Jakieś szaleństwo.

Kolorystyka do cery suchej już nie jest taka bycza http://www.revlon.com/ProductCatalog...3&ProductID=16 ale dzięki za tego linka - właśnie wybawiłaś mnie od kupienia w ciemno True Beige.

A co do tego wycofywania - obawiam się, że coś tu jest na rzeczy. Na stronce polskiego Douglasa od jakiegoś czasu nie ma firmy Revlon wśród prowadzonych marek.
Jutro sprawdzę jak jest w praktyce.

Czy w Douglasie dostanę próbkę Softflexu? Czy tak jak z perfumami, spojrzą na mnie, wzruszą ramionami i odpowiedzą, że nie mają?

Strasznie mnie ten podkład interesuje. Opcja do skóry suchej najchętniej. Tylko strasznie się boję tego krycia. Nie lubię, nie chcę i nie muszę niczego kryć, chcę tylko wyrównać koloryt - i boję się efektu.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 23:16   #258
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Jakieś szaleństwo.

Kolorystyka do cery suchej już nie jest taka bycza http://www.revlon.com/ProductCatalog...3&ProductID=16 ale dzięki za tego linka - właśnie wybawiłaś mnie od kupienia w ciemno True Beige.

A co do tego wycofywania - obawiam się, że coś tu jest na rzeczy. Na stronce polskiego Douglasa od jakiegoś czasu nie ma firmy Revlon wśród prowadzonych marek.
Jutro sprawdzę jak jest w praktyce.

Czy w Douglasie dostanę próbkę Softflexu? Czy tak jak z perfumami, spojrzą na mnie, wzruszą ramionami i odpowiedzą, że nie mają?

Strasznie mnie ten podkład interesuje. Opcja do skóry suchej najchętniej. Tylko strasznie się boję tego krycia. Nie lubię, nie chcę i nie muszę niczego kryć, chcę tylko wyrównać koloryt - i boję się efektu.
hehe ta kolorystyka to rzeczywiscie szalenstwo no ale jak wiadomo Polska to zadupie:/ Ja w Douglasie dostałam probke Soft Flexa bez problemu
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 23:41   #259
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
hehe ta kolorystyka to rzeczywiscie szalenstwo no ale jak wiadomo Polska to zadupie:/ Ja w Douglasie dostałam probke Soft Flexa bez problemu
Dziękuję za odp. To jutro robię atak na Douglasa.
Mam ogromne nadzieje odnośnie tego podkładu - wszystko co mam i miałam kiedykolwiek po 8 godzinach pracy przenosi się z twarzy na dłonie, szaliki, materiał bluzki, swetra, golfa itp. Mam dość i zaczynam się buntować.

Chodził mi jeszcze po głowie L'oreal Translucide ale z Polski wychodzi na stałe lub nawet wyszedł już i trudno go obadać.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-04, 10:05   #260
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Jakieś szaleństwo.

Kolorystyka do cery suchej już nie jest taka bycza http://www.revlon.com/ProductCatalog...3&ProductID=16 ale dzięki za tego linka - właśnie wybawiłaś mnie od kupienia w ciemno True Beige.

A co do tego wycofywania - obawiam się, że coś tu jest na rzeczy. Na stronce polskiego Douglasa od jakiegoś czasu nie ma firmy Revlon wśród prowadzonych marek.
Jutro sprawdzę jak jest w praktyce.

Czy w Douglasie dostanę próbkę Softflexu? Czy tak jak z perfumami, spojrzą na mnie, wzruszą ramionami i odpowiedzą, że nie mają?

Strasznie mnie ten podkład interesuje. Opcja do skóry suchej najchętniej. Tylko strasznie się boję tego krycia. Nie lubię, nie chcę i nie muszę niczego kryć, chcę tylko wyrównać koloryt - i boję się efektu.
moge cie pocieszyc:
probowalam najpierw softflexu dla cery normalnej bo tylko taka probke dostalam, a potem kupilam sobie dla cery suchej i mam wrazenie ze on odrobinke mniej kryje - ale to tylko moje subiektywne odczucia
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 11:07   #261
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kate_rossi Pokaż wiadomość
moge cie pocieszyc:
probowalam najpierw softflexu dla cery normalnej bo tylko taka probke dostalam, a potem kupilam sobie dla cery suchej i mam wrazenie ze on odrobinke mniej kryje - ale to tylko moje subiektywne odczucia
Rzeczywiście, pocieszyłaś mnie.
Zaraz idę zmierzyć się z tematem na żywo. Ciekawe co z tego wyjdzie. A ciekawość mnie zżera mocno, aż mi się podkłady całą noc śniły.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 11:16   #262
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, pocieszyłaś mnie.
Zaraz idę zmierzyć się z tematem na żywo. Ciekawe co z tego wyjdzie. A ciekawość mnie zżera mocno, aż mi się podkłady całą noc śniły.
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 15:45   #263
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Niestety nici z testowania...
Oczywiście w moim Douglasie opcji Colorstay do skóry ruchej nie ma. Przetestowałam do skóry tłustej i mieszanej ale dla mojej cery okazał się być fatalny - ciężko go nałożyć, zbiera się w drobnych zmarszczeniach, daje efekt suchej maski.

Przejechałam się do miasta obok i cyrk na kółkach - Pani wmawiała mi, że Softlex jest tylko do tłustej, a do suchej jest zwykły Colorstay, a to co widziałam (kłóciłam się, że widziałam Sotflex do suchej - bo widziałam, na allegro ) to jest tylko inne opakowanie, a w środku jest to samo...

I to by było na tyle testów Revlona.

Aha - Douglas z Revlona ma już tylko podkłady, nawet nie zamawiają nowości, chyba faktycznie mówią tej fimie pa.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 17:10   #264
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Niestety nici z testowania...
Oczywiście w moim Douglasie opcji Colorstay do skóry ruchej nie ma. Przetestowałam do skóry tłustej i mieszanej ale dla mojej cery okazał się być fatalny - ciężko go nałożyć, zbiera się w drobnych zmarszczeniach, daje efekt suchej maski.

Przejechałam się do miasta obok i cyrk na kółkach - Pani wmawiała mi, że Softlex jest tylko do tłustej, a do suchej jest zwykły Colorstay, a to co widziałam (kłóciłam się, że widziałam Sotflex do suchej - bo widziałam, na allegro ) to jest tylko inne opakowanie, a w środku jest to samo...

I to by było na tyle testów Revlona.

Aha - Douglas z Revlona ma już tylko podkłady, nawet nie zamawiają nowości, chyba faktycznie mówią tej fimie pa.
aha to lipa:/ a pani ekspedientka był chyba nie za bardzo poinformowana przechodzilam dzis kolo Douglasa pare razy ale nie zwrocilam uwagi na Revlona. Pocieszam sie ze mam Revlona jeszcze w Wispolu i w Sephorze
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 18:21   #265
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Question gdzie kupic revlon colorstay softflex ??????

czytalam opinie na temat tego podkladu i jestem totalnie zakrecona na jego punkcie ale ze mieszkam w totalnej dziurze gdzie niema ani douglasa ani sephory to niemam gdzie kupic... no chyba ze w innych sklepach tez wystepuje i bylabym wdzieczna za wszelkie wskazowki mam u siebie rossmana i marionnaud, drogeria natura odpada - tam niema ... a w necie niechcialabym kupowac bo trudno dobrac odcien... plizzz... pomozcie
natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 22:34   #266
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: gdzie kupic revlon colorstay softflex ??????

trudno tak doradzić, chyba jednak będziesz musiała trochę pochodzić za tym podkładem i poszukać
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 16:51   #267
Rusałka
Raczkowanie
 
Avatar Rusałka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 116
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A czy w Wawie jest może teraz na niego jakaś promocja gdzieś? A Douglas wycofuje się z Revlona na pewno, z Colorstaya zostały jakieś same resztki.
Rusałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 17:17   #268
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: gdzie kupic revlon colorstay softflex ??????

A moze jakis sklep internetowy ?? juz to moze byc w ostatecznosci ;p
natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 18:33   #269
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: gdzie kupic revlon colorstay softflex ??????

Natalio a na allegro nie chciałabyś kupiś?
Co najmniej jakies 10zł będzie taniej niż w sklepie.
Aukcje:
http://www.allegro.pl/search.php?str...ay=0&country=1
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 18:44   #270
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: gdzie kupic revlon colorstay softflex ??????

Jak nie masz możliwości kupienia w zadnym sklepie no to pozostaje Ci w najlepszym wyjściu allegro. A z odcieniem no to już musisz sobie dopasować jakoś... Były już jakieś wątki o tym podkładzie wiec może tam już coś się doszukać, a moze coś było napisane w KWC?? Ewentualnie może na stronie producenta są odcienie?? Ciężko tak będzie dopasować no ale lepszy przysłowiowy rydz niż nic
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.