podkład Clinique? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-29, 16:26   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

podkład Clinique?


Mam zamiar zaszaleć i kupić sobie taki podkład.Czy macie Mam pytanie o podkady Clinique. Czy macie doświadczenie i możecie polecić mi któryś z nich? Mam mieszaną cerę i blizny po trądziku a nie chcę wyglądać jak wytapetowana. Byłam co prawda w sklepie z tymi kosmetykami, ale miałam wrażenie że babka chce mi sprzedać jakikolwiek, byle tylko sprzedać. I jaki podkad (innej firmy też) możecie polecić z czystym sercem do takiej cery jak moja?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-29, 17:14   #2
Malgos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 35
Re: podkład Clinique?

Droga Maju,
Ze swojego doswiadczenia nie poleclabym Ci podkladu Clinique
"stay-true makeup oil-free formula". Tworzy on maske na mojej buzi,
a wszystkie pory pieknie uwydatnia.
pozdrawiam
Malgos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 18:06   #3
kasik23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: podkład Clinique?

Racja,
kupilam wczoraj ten podklad, chyba sie rozbecze z rozpaczy, ze tyle kasy na niego wydalam.
walczylam z nim dzis rano zeby tylko jakos wygladala ta moja twarz, ake w konsekwencji skonczylo sie to tym, ze wzielam w pracy recznik , zmoczylam go w goracej wodzie i zmylam caly podklad z twarzy.
jest to najdrozszy a zarazem najgorszy podklad jaki w zyciu kupilam.
Nie polecam go nikomu. twarz wygladala jakby byla pokryta plamami.
I nie myslcie, ze nie uzylam kremu. Uzywam Idealist od Estee Lauder i jako kremu- Vichy Norma Derm. Zanim kupilam to dziadostwo uzywalam Soraja "Podklad Sceniczny", byl barzdo fajny. Niestety mieszkam w Szkocji i nie mam dostepu do polskich kosmetykow, szkoda.
pozdrawiam

Edytowane przez kasik23
Czas edycji: 2008-09-02 o 19:58
kasik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 23:02   #4
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: podkład Clinique?

Ja za to polecam Perfectly Real Makeup jeśli nie chcesz efektu maski na twarzy,jak nakładam ten podkład na buzię to mam wrażenie jakbym gęsty krem nakładała, ale nie zostawia on tłustej warstwy tylko jak krem się stapia ze skórą... Mi bardzo przypadł do gustu. Teraz szykuję się pomału na Superfita na jesień. Zobaczymy.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 10:05   #5
niuniek321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: podkład Clinique?

hmm .. nie wiem własnie mam próbke tego podkładu z gazety :P dzisiaj mam zamiar go wypróbować . mam nadzieje ze nie bedzie taki zły jak o nim pisza . :P
niuniek321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 16:31   #6
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: podkład Clinique?

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Mam zamiar zaszaleć i kupić sobie taki podkład.Czy macie Mam pytanie o podkady Clinique. Czy macie doświadczenie i możecie polecić mi któryś z nich? Mam mieszaną cerę i blizny po trądziku a nie chcę wyglądać jak wytapetowana. Byłam co prawda w sklepie z tymi kosmetykami, ale miałam wrażenie że babka chce mi sprzedać jakikolwiek, byle tylko sprzedać. I jaki podkad (innej firmy też) możecie polecić z czystym sercem do takiej cery jak moja?
tak na slepo polecac to w sumie trudno bo kazda z nas ma inna cere ... ja mam Even Better i ogolnie go lubie ale tez nie jest moim KWC... i wydaje mi sie, ze lepiej przetestowac bo u wielu osob podklady Clinique ciemnieja... choc ja nie mam tego problemu... nie uwazam zeby ten podklad robil maske ale tez nie jest niewidoczny... ja tez jestem mieszaniec i mam to i owo to skorygowania ale tez nie potrzebuje podkladow mocno kryjacych... EB lubie bo dla mnie ma wystarczajace krycie... ale jest na rynku wiele lepszych podkladow...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.