Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-24, 20:26   #3241
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

mhm0808

Robimy to zamówienie z iherba, np: na początku czerwca może?
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 07:35   #3242
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
poszukuję czegoś dla wrażliwego skalpu mojego mensza, strasznie mu się sypie z głowy po wszystkich moich szamponach i naprawdę nie wiem już co mu kupić...myślisz, że mogą się nadać? który najbardziej polecasz?
kupuję naprzemiennie - biofruit i przeciwłupieżowy, czasem pokrzywowy; wg. mnie są podobne w działaniu, tylko inaczej pachną... na pewno są bezpieczne dla Joa, który po naturalnych szamponach z als miewał masakryczny łupież

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46568971]Ja mam taki, jak w tym zestawie https://lekosfera.pl/product/naturel...ow-gratis-2952- jeśli nadal masz ochotę, to służę próbką, ale szczerze mówiąc, to efekt jest baaardzo subtelny; na białych nóżkach właściwie niezauważalny- pewnie na opaleniźnie pokaże dopiero, co potrafi, ale ja jeszcze nie miałam okazji zobaczyć, bo nabyłam go zimą (na promocji, rzecz jasna )
[/QUOTE]
ja do nóg mam ten olejek, już kolejny raz: KLIK
tragiczna marchewa i brokat w opakowaniu, na skórze subtelny i bardzo wydajny; z niejakim efektem pielęgnacyjnym...
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
właśnie widziałam
miałam nadzieję, że promo będzie nie wczesniej niż za jakiś miesiąc
obiecałam sobie nie kupować przez jakiś czas nic do twarzy, bo mam za dużo
często są jakieś % w phenome, niestety niewielkie (20 do max 40) ale za to mniej więcj co miesiąc/dwa

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
mhm0808

Robimy to zamówienie z iherba, np: na początku czerwca może?
już mam spółkę, dzięki
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 08:50   #3243
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
kupuję naprzemiennie - biofruit i przeciwłupieżowy, czasem pokrzywowy; wg. mnie są podobne w działaniu, tylko inaczej pachną... na pewno są bezpieczne dla Joa, który po naturalnych szamponach z als miewał masakryczny łupież


ja do nóg mam ten olejek, już kolejny raz: KLIK
tragiczna marchewa i brokat w opakowaniu, na skórze subtelny i bardzo wydajny; z niejakim efektem pielęgnacyjnym...
często są jakieś % w phenome, niestety niewielkie (20 do max 40) ale za to mniej więcj co miesiąc/dwa

już mam spółkę, dzięki
Małgosiu ten olejek nie zostawia tłuszczu na nogach? Nie brudzi ubrań?
No tak właśnie pomyślałam, że poczekam na razie i zużyję serum pukka, a na phenome zapoluję za jakiś czas czas dojrzeć i być bardziej powściągliwą w zakupach a przynajmniej spróbować....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 09:25   #3244
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uważajcie przy zamówieniach z feelunique. Po trzech tygodniach dostałam przesyłkę obciążoną vatem za towary sprowadzane spoza Unii E. Sprawdziłam adres na stronie, ale nadal mają angielski (na paczce też miejsce wysłania Jersey), więc szybko napisałam maila o co chodzi, myślałam, że zmienili adres i nie poinformowali o tym. Odpisali, że wysyłają z wyspy Jersey (która nie jest częścią UE, ale podlega Anglii) i dlatego obciążono mnie dodatkowymi kosztami, ale w ramach dobrej woli mogą mi tę kwotę zwrócić. Głupio mi się zrobiło, ale z drugiej strony mylący jest ten dopisek UK w ich adresie.

W paczce był Antioxidant Face Gel The Organic Pharmacy, który udało mi się kupić w promocji i . Jest lekki, ale pięknie nawilża, skóra jest wygładzona, pachnie cytrynowo, same plusy póki co.
mnie jeszcze nigdy z feela nic nie obciazyli vatem, a zamowilam juz sporo.. nawet ok 2 tyg temu tez i bylo ok.

witajcie dziewczynki

troche sie zaniedbalam ale wracam.. i od razu mam pytanie. podraznilam sobie skore glowy szamponem z sls i teraz szukam cos na ukojenie.. polecicie?
w miedzyczasie kupilam REN Recurfacing i miniatury.. niestety koncentrat mnie podraznil..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 10:56   #3245
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja do nóg mam ten olejek, już kolejny raz: KLIK
tragiczna marchewa i brokat w opakowaniu, na skórze subtelny i bardzo wydajny; z niejakim efektem pielęgnacyjnym...
- a jak on pachnie; czy dokładnie tak, jak podano w opisie i czy zapach jest trwały

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-05-25 o 10:59
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 11:56   #3246
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosiu ten olejek nie zostawia tłuszczu na nogach? Nie brudzi ubrań?
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46599905]- a jak on pachnie; czy dokładnie tak, jak podano w opisie i czy zapach jest trwały [/QUOTE]

bardzo tłusty nie jest, chociaż zeby w ogóle nie - to nie powiem wszak to olejek, ja używam tak w miarę oszczędnie i się nie lepię. Dzięi temu jest też dość wydajny... ale niestety - trochę brudzi, zwłaszcza krawędzie białych spodenek (dziwne, nie? chociaż jak się trochę odczeka to nie jest tragicznie; no i niestety po raz 2) ściera się w ciągu dnia - normalnie, przy chodzeniu, siadaniu, jeździe na rowerze...
Pachnie dla mnie ciut miętowo (jakoś tak spożywczo) i nie jest to trwały zapach.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 12:12   #3247
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
bardzo tłusty nie jest, chociaż zeby w ogóle nie - to nie powiem wszak to olejek, ja używam tak w miarę oszczędnie i się nie lepię. Dzięi temu jest też dość wydajny... ale niestety - trochę brudzi, zwłaszcza krawędzie białych spodenek (dziwne, nie? chociaż jak się trochę odczeka to nie jest tragicznie; no i niestety po raz 2) ściera się w ciągu dnia - normalnie, przy chodzeniu, siadaniu, jeździe na rowerze...
Pachnie dla mnie ciut miętowo (jakoś tak spożywczo) i nie jest to trwały zapach.
Dzięki
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-25, 12:14   #3248
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jest właśnie -25% Takie dobre? Napisz coś więcej!
Czy to się nada do delikatnego mycia twarzy? http://www.phenome.pl/pl/main/produk...romocja?pid=56
Miałam ten żel, cudeńko , to jest micel, nie trzeba spłukiwać, ale ma konsystencję lejącego żelu. Bardzo delikatny. Idealny do delikatnego oczyszczenia i nawilża leciutko, ale dokładnie. Bardzo wydajny.

Dziewczyny co o tym myślicie: http://www.sfora.pl/swiat/Grozne-sre...petkach-a68117
( w kontekście do kosmetyków z zawartością srebra?)


Zaczęłam dziś testować Próbkę deo Savonille od Kretki Na razie daje radę, doskonale się wchłania, nie lepi się skóra, jeszcze od rana nie śmierdzę, a już parę okrążeń dziś zrobiłam tu i ówdzie.


.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-05-25 o 12:16
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 12:20   #3249
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Zaczęłam dziś testować Próbkę deo Savonille od Kretki Na razie daje radę, doskonale się wchłania, nie lepi się skóra, jeszcze od rana nie śmierdzę, a już parę okrążeń dziś zrobiłam tu i ówdzie.


.
uwielbiam te romantyczne sformułowania
też miałam próbkę od Anuli i na pewno kupię - kiedyś, jak skonczę te, które mam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 12:23   #3250
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
uwielbiam te romantyczne sformułowania
też miałam próbkę od Anuli i na pewno kupię - kiedyś, jak skonczę te, które mam


Podoba mi się Tylko tyle się naczytałam o zapachu tej mięty, a ja jej prawie w ogóle nie czuję, możliwe że lekko wywietrzała w pojemniczku próbkowym, ale ogólnie nie przeszkadza mi to
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 12:25   #3251
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Podoba mi się Tylko tyle się naczytałam o zapachu tej mięty, a ja jej prawie w ogóle nie czuję, możliwe że lekko wywietrzała w pojemniczku próbkowym, ale ogólnie nie przeszkadza mi to
a ja miałam cytrus i myślałam, że to mięta
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-25, 12:27   #3252
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a ja miałam cytrus i myślałam, że to mięta
Kurczę, a może ja też mam cytrus ale nie czuję ani jednego, ani drugiego

Kretko, które to deo Savonille
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 12:57   #3253
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kurczę, a może ja też mam cytrus ale nie czuję ani jednego, ani drugiego

Kretko, które to deo Savonille
Na pewno masz miętę Nie martw się, miałam próbkę od Zai cytrynowego i też myślałam, że to mięta Za to w słoiczku mojego czuję miętę Taką złamaną olejkiem herbacianym, bo też ma w składzie, nie jest to 100% mięta.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam ten żel, cudeńko , to jest micel, nie trzeba spłukiwać, ale ma konsystencję lejącego żelu. Bardzo delikatny. Idealny do delikatnego oczyszczenia i nawilża leciutko, ale dokładnie. Bardzo wydajny.
Ale można spłukiwać, tak? Normalnie z wodą używać? Coś na rano by się przydało, latem odpadają mleczka i micele, bo po gorącej nocy nie czuję się świeżo i potrzebuję tej wody.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 13:40   #3254
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Na pewno masz miętę Nie martw się, miałam próbkę od Zai cytrynowego i też myślałam, że to mięta Za to w słoiczku mojego czuję miętę Taką złamaną olejkiem herbacianym, bo też ma w składzie, nie jest to 100% mięta.


Ale można spłukiwać, tak? Normalnie z wodą używać? Coś na rano by się przydało, latem odpadają mleczka i micele, bo po gorącej nocy nie czuję się świeżo i potrzebuję tej wody.
No zabijcie mnie, nie czuję

Teoretycznie każdy micel można spłukiwać, bo przecież czemu by nie? Ale ten jest dość wodnisty w sensie nie zakleja niczym skóry Ja go używałam w ten sposób, że nakładałam, rozmasowywałam (nie pieni się) i mokrą gąbeczką celulozową lub wacikiem zbierałam nadmiar, właśnie jakoś latem go miałam, mnie się bardzo podobał i nawet deklarowałam, że kupię ponownie, ale jakoś zawsze człeka ciągnie do próbowania nowości Moim zdaniem, o ile Twoja wrażliwa cera nie zareaguje jakoś alergicznie, to będziesz zachwycona, bo dobrze odświeża skórę, jako samodzielny produkt. Na pewno lepszy np od toniku Sylveco
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 13:41   #3255
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny co o tym myślicie: http://www.sfora.pl/swiat/Grozne-sre...petkach-a68117
( w kontekście do kosmetyków z zawartością srebra?)
ale to mowa o nanoczasteczkach. ja bym nie panikowala
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 13:43   #3256
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ale to mowa o nanoczasteczkach. ja bym nie panikowala
Czyli ta linia Bioturm Silber np jest ok?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 13:53   #3257
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No zabijcie mnie, nie czuję

Teoretycznie każdy micel można spłukiwać, bo przecież czemu by nie? Ale ten jest dość wodnisty w sensie nie zakleja niczym skóry Ja go używałam w ten sposób, że nakładałam, rozmasowywałam (nie pieni się) i mokrą gąbeczką celulozową lub wacikiem zbierałam nadmiar, właśnie jakoś latem go miałam, mnie się bardzo podobał i nawet deklarowałam, że kupię ponownie, ale jakoś zawsze człeka ciągnie do próbowania nowości Moim zdaniem, o ile Twoja wrażliwa cera nie zareaguje jakoś alergicznie, to będziesz zachwycona, bo dobrze odświeża skórę, jako samodzielny produkt. Na pewno lepszy np od toniku Sylveco
Ważne, że nie śmierdzisz, prawda?

To mnie zachęciłaś! Teraz promocja, aż żal nie brać, akurat NIC do porannego mycia nie mam i mydła używam, trochę ryje skórę
Zastanawiam się jeszcze nad kremem hypoalergicznym z tej dziecięcej serii (szkoda, że jest niedostępny na stronie... może kiedy indziej się jakby co załapię), widziałam Twoją recenzję na KWC i niespecjalnie Ci się podobał, nie brać go? http://phenome.pl/pl/main/produkty/1...oments/?pid=54

Na jak długo starcza serum Quenching?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 14:02   #3258
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ważne, że nie śmierdzisz, prawda?

To mnie zachęciłaś! Teraz promocja, aż żal nie brać, akurat NIC do porannego mycia nie mam i mydła używam, trochę ryje skórę
Zastanawiam się jeszcze nad kremem hypoalergicznym z tej dziecięcej serii (szkoda, że jest niedostępny na stronie... może kiedy indziej się jakby co załapię), widziałam Twoją recenzję na KWC i niespecjalnie Ci się podobał, nie brać go? http://phenome.pl/pl/main/produkty/1...oments/?pid=54

Na jak długo starcza serum Quenching?
Właśnie przed chwilą zmieniłam tą recenzję, myślę, że wtedy gdy ją pisałam (po 2 miesiącach stosowania) nie doceniałam produktu. Dopiero gdy mi sie skończył, to czegoś zabrakło

Krem tez miałam Moja znajoma mi go ukradła, sporą odlewkę, ma sucha cerę i jak go ode mnie wypróbowała, to stwierdziła, że nigdy nie miała tak dobrego kremu. Tyle, że ona nie używa zbyt wyszukanych składowo kosmetyków, więc nie ma porównania i z takiej perspektywy patrzyła

Quenching jest wydajny, może nie hiper wydajny, ale więcej, niż przeciętnie i co ważne, można go oszczędzać, nakładając jedną pompkę i szybko rozprowadzając
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 14:17   #3259
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą zmieniłam tą recenzję, myślę, że wtedy gdy ją pisałam (po 2 miesiącach stosowania) nie doceniałam produktu. Dopiero gdy mi sie skończył, to czegoś zabrakło

Krem tez miałam Moja znajoma mi go ukradła, sporą odlewkę, ma sucha cerę i jak go ode mnie wypróbowała, to stwierdziła, że nigdy nie miała tak dobrego kremu. Tyle, że ona nie używa zbyt wyszukanych składowo kosmetyków, więc nie ma porównania i z takiej perspektywy patrzyła

Quenching jest wydajny, może nie hiper wydajny, ale więcej, niż przeciętnie i co ważne, można go oszczędzać, nakładając jedną pompkę i szybko rozprowadzając
To jak ja Im mniej i prościej tym lepiej.

Wydajny to ile? U mnie "mało wydajne rzeczy" schodzą 2 miesiące, więc już nie wiem
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-25, 14:26   #3260
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To jak ja Im mniej i prościej tym lepiej.

Wydajny to ile? U mnie "mało wydajne rzeczy" schodzą 2 miesiące, więc już nie wiem
Ja go używałam nie codziennie i zużyłam po ok.8 miesiącach, ciężko powiedzieć, ale na 3-4 miesiące powinien starczyć przy codziennym stosowaniu, tylko tak jak mówię, nakładając mniej niż więcej.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 16:46   #3261
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czyli ta linia Bioturm Silber np jest ok?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 16:54   #3262
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
kupuję naprzemiennie - biofruit i przeciwłupieżowy, czasem pokrzywowy; wg. mnie są podobne w działaniu, tylko inaczej pachną... na pewno są bezpieczne dla Joa, który po naturalnych szamponach z als miewał masakryczny łupież



kupiłam niedawno deo z bioturm i teraz mam nie używać? jest się czego bać?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 07:31   #3263
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


kupiłam niedawno deo z bioturm i teraz mam nie używać? jest się czego bać?
alez oczywiscie ze nie ma sie czego bac jak ci sie on sprawuje? chce go wyprobowac jako nastepny deo na moje trudne pachy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 07:52   #3264
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosiu ten olejek nie zostawia tłuszczu na nogach? Nie brudzi ubrań?
No tak właśnie pomyślałam, że poczekam na razie i zużyję serum pukka, a na phenome zapoluję za jakiś czas czas dojrzeć i być bardziej powściągliwą w zakupach a przynajmniej spróbować....
No tak, matura zobowiązuje (i jak poszło??)
A ja w ubiegłym tygodniu zdenkowałam szampon MMB, piankę Alverde i deo Hudosil (niestety nienaturalny, używam na zmianę z naturalnymi co drugi dzień i dopiero teraz jest ok), a tż krem i+m oraz piankę do golenia
Też mam w planie ograniczenie zakupów, ale ostatnio dużo kupuję na prezenty, więc mam pretekst do złożenia zamówienia, a przy okazji ląduje w koszyku coś dla mnie
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 08:00   #3265
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny można to gdzieś stacjonarnie dostać, wiedziałyście o tej serii
http://www.blizejciebie.pl/advanced-...lla+cotton+bio
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 08:11   #3266
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pomarańczowy sprawuje się świetnie - wystawiłam mu opinie i opisałam na blogu.

a ja sie jakos nie moge do niego przybrać

żel to ten
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-200-ml/39572
wydaje mi się, że powinnas miec próbkę.

Efffcia i Cameroon - wczoraj nie zdążyłam naszykować próbek, wyślę Wam w poniedziałek więc jakby co, to zgłaszajcie jeszcze przez weekend zyczenia próbkowe
yyyy moze gdzies jest ja juz nic wiecej nie potrzebuje kochana probka olejku tez poleci dzis do Ciebie

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić nowymi zakupami, zwłaszcza że pierwszy raz w życiu udało mi się kupić perfumy ekologiczne
Zapach nie jest tak trwały jak w przypadku chemicznych perfum, ale tym razem mogę się psikać bezpośrednio na ciało bez wyrzutów sumienia
Balsam do ust Loccitane ma certyfikat ecocert i jest aktualnie przeceniony o połowę (kosztuje po przecenie 22 zł). Ma neutralny zapach i dobrze nawilża.
Trwa moja fascynacja santaverde - tym razem letnia wersja pielęgnacyjna do twarzy bez zapachu. Krem pod oczy jest doskonały - szczególnie polecam 30+. Lubię bardziej gęstą konsystencję pod oczy, ale przy tym chcę, żeby krem się szybko wchłaniał i ten właśnie taki jest. Podobnie krem do twarzy szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Aktualnie denerwuje mnie nadmiar zapachów, może dlatego że jest tak gorąco, więc kremy do twarzy w wersji bezzapachowej są dla mnie idealne.
za zakupy

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Przemyślę to W sumie i tak miałam robić zakupy na iHerbie, a tam ten krem nie jest aż tak drogi...


Dziewczyny zastanawiam się co zrobić z włosami. Mam ochotę na jakąś zmianę, ale z takim jasnym blondem chyba nie mam zbyt dużo możliwości (zdjęcie poniżej) Końce mam już trochę zniszczone i niedługo pójdę do fryzjera. Jak zadziałałaby neutralna henna na moich włosach? Czytałam, że jasne włosy mogą nabrać zielonkawego odcienia, a tego bym nie chciała

sliczne wlosy

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46592294]Prawdopodobnie zgapiłam to od Ciebie, bo cała moja wiedza na ten temat pochodzi z wątku
A oto moje ostatnie łupy od Emilii oraz efekt roztrząsania kwestii spornych w temacie żurawiny; otóż udało mi się ustalić, że na rynku są dostępne 4 jej rodzaje, a nawet 5, ale tym ostatnim nie ma się co zajmować, bo to jest właśnie ta zwyczajna, dostępna w każdym sklepie- dosładzana, siarkowana i olejowana Te godniejsze uwagi są natomiast takie:
-żurawina suszona bio, ale dosładzana i olejowana (wbrew opisowi), niesiarkowana- mam ją; do litrowej torebki wchodzi 1 kg http://gojishop.pl/suszone-owoce/29-...-100g-bio.html

-suszona, niesłodzona niesiarkowana http://greenfarm24.pl/pl/ziola-i-prz...zona-50gr.html

-suszona, niesłodzona, niesiarkowana, bardzo lekka- do litrowej torebki wchodzi zaledwie 100g http://www.badapak.pl/zurawina-cala-nieslodzona-suszona

-żurawina w proszku, tylko w tym sklepie http://natvita.pl/home/139-zurawina-...ertyfikat.html, wciąż niedostępna; ale nic straconego- ta poprzednia, zmielona w młynku do kawy spokojnie może ją zastąpić ( warstwy od dołu: żurawina suszona zmielona, jogurt grecki light, otręby pszenne mielone + łyżeczka nasion chia, żurawina nr 1). Mam cichą nadzieję, że teraz, na hasło "bikini" nie będę się już zlewać zimnym potem [/QUOTE]
piekne zakupy i deserek tez wyglada bardzo smakowicie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 08:25   #3267
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46609322]No tak, matura zobowiązuje (i jak poszło??)
A ja w ubiegłym tygodniu zdenkowałam szampon MMB, piankę Alverde i deo Hudosil (niestety nienaturalny, używam na zmianę z naturalnymi co drugi dzień i dopiero teraz jest ok), a tż krem i+m oraz piankę do golenia
Też mam w planie ograniczenie zakupów, ale ostatnio dużo kupuję na prezenty, więc mam pretekst do złożenia zamówienia, a przy okazji ląduje w koszyku coś dla mnie[/QUOTE]
Wyniki pisemnych będą pod koniec czerwca (miała 6 pisemnych), ustny polski zaliczony, w środę został ustny angielski, ale to akurat czysta formalność
Ja wykończyłam szampon australian organics i mam juz same resztki 2 kolejnych
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 08:55   #3268
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wyniki pisemnych będą pod koniec czerwca (miała 6 pisemnych), ustny polski zaliczony, w środę został ustny angielski, ale to akurat czysta formalność
Ja wykończyłam szampon australian organics i mam juz same resztki 2 kolejnych
Super - można trochę odetchnąć; zdrówko też już lepiej, mam nadzieję
Ja mam "na sobie" dzisiaj serum Pukka, primer 100% Pure, na jednym policzku Lauresa, a na drugim uoga uoga, a całość muśnięta uoga uoga jako rozświetlaczem; strona z Lauresem jednak lepiej się prezentuje, bo te moje wredne naczynka przykryte są całkowicie, ale uoga daje takie cudne, świetliste wykończenie (czy to ten bursztyn tak działa ), więc chyba sprawię sobie niedługo biga do wykończania makijażu; dla osób potrzebujących mniejszego krycia powinny spełniać swoją rolę - bardzo fajne są
Effa_j
Nie mogę się już doczekać tego drugiego iherba

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-05-26 o 09:14
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 10:07   #3269
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46610177]
Effa_j
Nie mogę się już doczekać tego drugiego iherba [/QUOTE]
mowisz masz, wlasnie listonosz przyniosl paczke
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 10:15   #3270
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mowisz masz, wlasnie listonosz przyniosl paczke
Jesteś wielka
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.