dobre jeansy z wysokim stanem (czarne) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-19, 06:09   #1
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746

dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)


(Szukałam w wyszukiwarce podobnego wątku. Kojarzę, że jakiś czas temu ktoś takich szukał ale za Chiny nie mogę znaleźć. Nie wiem co robię źle )

Możecie mi polecić gatunkowo dobre jeansy z wysokim stanem z sieciówek? Wiem, że Lee są super, ale szukam czegoś z trochę niższej półki cenowej.
Patrzyłam na stronie stradivariusa i już po zdjęciach widać,że dżinsy mają tylko w nazwie, to jakiś cieniutki materiał jest..i w kilku innych sklepach podobnie.
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.
Chodzi mi o czarne, jednak nie upieram się ostatecznie, mogą też być jaśniejsze.
Z góry dzięki
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 07:25   #2
kasiula9017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

Dla mnie LEE też były za drogie. Kupiłam spodnie z BIG STARA ale jestem z nich niezadowolona. Rozciągnęły się co najmniej o 1 rozmiar. Za to polecam spodnie z firmy Redstar. Ceny przystępne a jakość dobra.
kasiula9017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 08:04   #3
marz54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 199
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

Wysoki stan można znaleźć w cubusie. Dobre jakościowo jeansy do 200 zł a w trakcie wyprzedaży nawet za 50 zł.
marz54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 08:16   #4
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

Cytat:
Napisane przez marz54 Pokaż wiadomość
Wysoki stan można znaleźć w cubusie. Dobre jakościowo jeansy do 200 zł a w trakcie wyprzedaży nawet za 50 zł.
No faktycznie, sprawdziłam na stronie i są. Wyglądają na fajne. Ale u mnie w mieście niestety nie ma sklepu Cubusa a oni nie prowadzą sprzedaży internetowej
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 10:44   #5
RastaGirl89
Rozeznanie
 
Avatar RastaGirl89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 999
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

Ja kupiłam takie grubsze, czarne, z wysokim stanem (do talii), zapinane na guziki na dziale divided w h&m, ale było to już dość dawno. Ale może warto tam zajrzeć...
RastaGirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 13:17   #6
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

Ja kupuję w Big Star. Nie wiem, który model by Ci odpowiadał, bo nie piszesz jakie chcesz nogawki.
Dodam tylko w kwestii, o której napisała kasiula9017 - w Big Star należy kupować jeansy nieco przyciasne, bo rozciągną się w noszeniu o 1 rozmiar i wtedy będą idealnie dopasowane. Wiem to od dziewczyn, które tam sprzedają i ZAWSZE powtarzają - proszę wziąć ciaśniejsze
Lubię ich jeansy, bo są dobrej jakości w dobrej cenie, a czerń jest idealnie czarna. Aktualnie jest tam całkiem sporo promocji, a fasony możesz obejrzeć w sklepie online.
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 13:28   #7
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

Wiem, że pisałaś że nie ma u Ciebie Cubusa ale ich spodnie są super. Mam 3 pary z wysokim stanem i nic się nie dzieje, nie rozbijają się, noszą się jak druga skóra
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 18:16   #8
ziarko3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 71
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

mimo wszystko polecam Lee Skyler, to są najlepsze dżinsy w mojej szafie, wyglądają super, szczególnie na wysokich osobach. wiec jeśli jesteś wysoka to inne spodnie z wysokim, ale nieco niższym stanem będą wyglądać zwyczajnie. mierzyłam najwyższy stan jaki mieli w Big Starze, Wranglerze, Levisie i zdecydowanie to nie to.
poważnie warto wydać na lee trochę kasy, widziałam w internecie jakieś okazje że cenowo mieściły się w przedziale 150-200zł. tylko takie spodnie przymierzyłabym przed kupnem
ziarko3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 06:36   #9
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

Dzięki za wszystkie rady Chodziło mi o rurki, te skyler Lee są super, tylko muszę poczekać na promocję bo z kasą krucho. Chyba, że możecie polecić jakiś sprawdzony sklep internetowy z tymi spodniami?
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 10:27   #10
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

Ponieważ mój portfel jest niestety za cienki na Lee a cierpliwość żadna, pocieszyłam się rurkami grafitowymi z H&M w cenie 79,90 zł (z kuponem za newsletter zapłaciłam 60 zł). Wiadomo, daleko im do dobrego dżinsu ale przyznam, że czuję się w nich super i leżą całkiem przyzwoicie
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 07:21   #11
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

Ostatnio przymierzałam w top secret świetne rurki i miały normalny stan (99zł), jest kilka modeli w różnych odcieniach, czarnych jest sporo.

Natomiast wybaczcie, że się podpinam pod wątek, ale czy znacie może jakiś sklep internetowy, gdzie mają ładne rurki (nie biodrówki) w długości nogawki long albo nieco dłuższe regularsy na wzrost 175cm Wkurza mnie, że sklepy nie podają prawie nigdy w rozmiarówce długości spodni. Tych w top secret nie kupiłam, bo mogłyby być z 3 cm dłuższe. Jeśli już jest wątek na ten temat, to poproszę o link.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 14:52   #12
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ostatnio przymierzałam w top secret świetne rurki i miały normalny stan (99zł), jest kilka modeli w różnych odcieniach, czarnych jest sporo.

Natomiast wybaczcie, że się podpinam pod wątek, ale czy znacie może jakiś sklep internetowy, gdzie mają ładne rurki (nie biodrówki) w długości nogawki long albo nieco dłuższe regularsy na wzrost 175cm Wkurza mnie, że sklepy nie podają prawie nigdy w rozmiarówce długości spodni. Tych w top secret nie kupiłam, bo mogłyby być z 3 cm dłuższe. Jeśli już jest wątek na ten temat, to poproszę o link.
Wydaje mi się że kilka modeli z Topshopu na zalando jest w wersji na dłuższą nogawkę. I w ogóle polecam jeansy z topshopu, mam Joni i są takie jakie powinny - z bardzo wysokim stanem i super skinny. Uwielbiam
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 21:52   #13
tyroxyna
Raczkowanie
 
Avatar tyroxyna
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 60
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

Ja poluję na te, wydają się być bardzo fajne

http://www.hm.com/pl/product/37448?article=37448-A
__________________
Zapraszam na mojego bloga KOBIECY MISZMASZ

http://bonnifacy.blogspot.com/


Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
tyroxyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 22:22   #14
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

ja mam z mango kilka par z wysokim stanem i bardzo je lubię, co prawda tych czarnych nie mam ale pewnie też są ok

http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1426802408563
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 06:58   #15
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

Cytat:
Napisane przez Neyve Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że kilka modeli z Topshopu na zalando jest w wersji na dłuższą nogawkę. I w ogóle polecam jeansy z topshopu, mam Joni i są takie jakie powinny - z bardzo wysokim stanem i super skinny. Uwielbiam
Dziękuję, kurczę, trochę drogie, ale zapisałam się na newsletter i może trafi się jakaś okazja

Cytat:
Napisane przez tyroxyna Pokaż wiadomość
Ja poluję na te, wydają się być bardzo fajne

http://www.hm.com/pl/product/37448?article=37448-A
Fajne, ale zwróć uwagę na opis, że to sprany kolor, czyli na żywo są takie szarawe, nie całkiem czarne. Jeśli takich szukasz, to ok.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 14:27   #16
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: dobre jeansy z wysokim stanem (czarne)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziękuję, kurczę, trochę drogie, ale zapisałam się na newsletter i może trafi się jakaś okazja



Fajne, ale zwróć uwagę na opis, że to sprany kolor, czyli na żywo są takie szarawe, nie całkiem czarne. Jeśli takich szukasz, to ok.
Ja kupiłam te Joni po 179 do tego dobrałam jakiś t-shirt żeby dobić do 200 zł i wykorzystałam kupon na -40 zł. 160 zł za dwie rzeczy już było jakoś do przeżycia
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 15:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.