Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 17:30   #2221
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziękuję bosti za odpowiedź. I już się cieszę ze swojego wyboru
I oczywiście pochwalę się - jeśli będzie mi dobrze służył przez dłuższy czas
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:45   #2222
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Jeśli się nie mylę, to po witamince C filtry lepiej się wchłaniają
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:53   #2223
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

ja jestem wierną fanką serum sojowego, po nim filtr ślicznie się rozprowadza i wchłania, świecenia nie ma cały dzień, jest tylko taki przyjemny glow
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 13:12   #2224
Amell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 15
GG do Amell Send a message via Skype™ to Amell
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

hej, jaki polecacie krem z filtrem do twarzy, do stosowania przy kwasach, jak najtanszy i zeby jak najmniej tłuscił? bo nie ma chyba matujacych ;p
__________________

Amell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 13:42   #2225
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Amell Pokaż wiadomość
hej, jaki polecacie krem z filtrem do twarzy, do stosowania przy kwasach, jak najtanszy i zeby jak najmniej tłuscił? bo nie ma chyba matujacych ;p
Ja odpowiem... niestety nie mogę ci polecić jakiegoś filtra - musisz sama przetestować. Jedną osobę to zapycha, drugą to. Nie ma reguły.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 19:36   #2226
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Amell Pokaż wiadomość
hej, jaki polecacie krem z filtrem do twarzy, do stosowania przy kwasach, jak najtanszy i zeby jak najmniej tłuscił? bo nie ma chyba matujacych ;p
Niestety sezon jest teraz ,,niesłoneczny" i nie dostaniesz tanich drogeryjnych dobrych filtrów. Pozostają apteczne a tam już drożej.
Ja bym wypróbowała Emulsję 50 Iwostin. Iwostin ma dobre filtry a że jest polski to i tańszy. Ja używałam kremu 50 ale jest dość tłusty, podejrzewam że emulsja będzie lżejsza. Możesz spróbować upolować próbkę w aptece.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:45   #2227
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Amell Pokaż wiadomość
hej, jaki polecacie krem z filtrem do twarzy, do stosowania przy kwasach, jak najtanszy i zeby jak najmniej tłuscił? bo nie ma chyba matujacych ;p
Iwostin 50, trochę bieli, ale w miarę szybko się wchłania, nie zapycha (mam normalną skórę). Jest spf30 dla skóry naczynkowej, ale tego nie probowałam. Trudno je teraz dostać po sezonie
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 13:22   #2228
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja ze swojej strony mogę polecić Bioderma AKN Mat 40 - dosyć drogi, ale dla mnie filtry to inwestycja na lata i super się wchłania i nie zapycha mojej mega trudnej cery.
Dobre jest też podobno LRP AC 30 dla cery tłustej.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 12:48   #2229
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dopiero wczoraj zaczęłam poważniej myśleć o filtrach, jeszcze nie ogarnęłam wszystkich wątków na ten temat, dlatego mam kilka pytanek...
Zauważyłam, że często polecacie filtry SVR, Vichy itp. Jak dla mnie to one są zbyt drogie jak na co miesięczny zakup... I mam pytanie czy kremy tańszych firm np. Kolastyna, Soraya też się nadają do takiej pielęgnacji filtrami? Iii czy kremy przeznaczone typowo na lato do opalania można stosować w innych porach roku?
Czy to już muszą być specjalnie przystosowane? Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi, bo jeszcze nie bardzo kumam o co chodzi z tymi filtrami, a tak będzie mi o wiele łatwiej jak się od razu dowiem to, co mnie nurtuje ;P
Z góry dziękuję za odpowiedź.
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 13:44   #2230
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Jak mam odmierzyć odpowiednią ilość filtra do aplikacji Gdzieś się napotkałam, że na ileś paluszków, ale nie mogę tego znaleźć.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 16:30   #2231
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

skarpetta, kup sobie strzykawke i odmierz;
"(na samą twarz minimum 1-1,25 ml; na twarz i szyję 1,5 - 1,8 ml - ta ilość może być podzielona na dwie następujące po sobie aplikacje)"

a avence (emulsji, spf50) pisze ze na dwa cale palce, wskazujacy i srodkowy :O
H567 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 07:13   #2232
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez H567 Pokaż wiadomość
skarpetta, kup sobie strzykawke i odmierz;
"(na samą twarz minimum 1-1,25 ml; na twarz i szyję 1,5 - 1,8 ml - ta ilość może być podzielona na dwie następujące po sobie aplikacje)"

a avence (emulsji, spf50) pisze ze na dwa cale palce, wskazujacy i srodkowy :O
gdy będę miała okazję to kupię, ale potrzebuje też na oko. Na dwa palce to ile mniej więcej ml? Jest to na całą długość?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:01   #2233
kalina29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
korzysci ze stosowania filtru

czesc,
podczytuje forum od dawna, ale chyba nigdy sie nie wypowiadalam. Mam 38 lat i od dzisiaj zaczelam stosowac filtr przeciwsloneczny 50 Poniewaz trudno jest sie przekopac przez wszystkie watki o filtrach, mam pytanie do dziewczyn je stosujacych: jak zmienila sie wasza cera od kiedy zaczelyscie je stosowac? Poprosze o podanie stazu smarowania i waszego wieku Jezeli juz taki watek istnieje to przepraszam, moze sie do niego dokopie za jakis czas
pozdrawiam
kalina29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 20:56   #2234
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
Dopiero wczoraj zaczęłam poważniej myśleć o filtrach, jeszcze nie ogarnęłam wszystkich wątków na ten temat, dlatego mam kilka pytanek...
Zauważyłam, że często polecacie filtry SVR, Vichy itp. Jak dla mnie to one są zbyt drogie jak na co miesięczny zakup... I mam pytanie czy kremy tańszych firm np. Kolastyna, Soraya też się nadają do takiej pielęgnacji filtrami? Iii czy kremy przeznaczone typowo na lato do opalania można stosować w innych porach roku?
Czy to już muszą być specjalnie przystosowane? Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi, bo jeszcze nie bardzo kumam o co chodzi z tymi filtrami, a tak będzie mi o wiele łatwiej jak się od razu dowiem to, co mnie nurtuje ;P
Z góry dziękuję za odpowiedź.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193351
Tu masz link do najważniejszych informacji na temat filtrów. Filtry, które stosujemy latem i zimą to te same filtry. Niektóre ,,sklepowe" filtry też się do tego nadają. Ważne, żeby były stabilne - takie zanjdziesz w wątku o nieaptecznych filtrach (jeden z podanych powyżej).

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kalina29 Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn je stosujacych: jak zmienila sie wasza cera od kiedy zaczelyscie je stosowac? Poprosze o podanie stazu smarowania i waszego wieku Jezeli juz taki watek istnieje to przepraszam, moze sie do niego dokopie za jakis czas
pozdrawiam
Nie bardzo rozumiem pytanie. Jak to zmieniła? Filtry mają na celu ochronę przeciwsłoneczną a co za tym idzie opóźnienie starzenia się skóry.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 09:13   #2235
kalina29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy




Nie bardzo rozumiem pytanie. Jak to zmieniła?

zmienila na lepsze... konkretnie
pozdr
kalina29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:22   #2236
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Jak napisałam powyżej - to nie jest ,,cel" filtrowania.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:31   #2237
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: korzysci ze stosowania filtru

Cytat:
Napisane przez kalina29 Pokaż wiadomość
czesc,
podczytuje forum od dawna, ale chyba nigdy sie nie wypowiadalam. Mam 38 lat i od dzisiaj zaczelam stosowac filtr przeciwsloneczny 50 Poniewaz trudno jest sie przekopac przez wszystkie watki o filtrach, mam pytanie do dziewczyn je stosujacych: jak zmienila sie wasza cera od kiedy zaczelyscie je stosowac? Poprosze o podanie stazu smarowania i waszego wieku Jezeli juz taki watek istnieje to przepraszam, moze sie do niego dokopie za jakis czas
pozdrawiam
Nie zmienia się. Chociaż pewnie plam trochę mniej - teraz i w przyszłości. To inwestycja w lepszą skorę za pare lat i tyle. Chociaz dodam, ze mimo filtrowania i nieopalania się od wielu lat, i tak plamy potrafia wyskoczyć w tych samych miejscach...Ale jaśniejsze i łatwiej z nimi walczyć
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 23:43   #2238
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Mi filtry pomogły troche z naczynkami. Krem z filtrem to najlepszy krem nawilżający na dzień.
A ja mam pytanie odnoście filtra do twarzy Avene 50 z fltrem mineralnym (w białym opakowaniu). Nie mleczko, nie do wrazliwych okolic tylko do twarzy. Czy on też ma na poczatku taki dziwny kolor jak ten do wrazliwych okolic. Tamten był koloryzujący choć producent ni ujął tego w opisie- robi bardziej za korektor. Czy ten do twarzy jest tak samo koloryzujący jak tamten do wrażliwych okolic czy jest normalny?
Z góry dzieki
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:45   #2239
biindier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 156
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny, wiecie coś na temat tego filtra ->http://www.allegro.pl/show_item.php?item=934679425 ? to jest mleczko Avene 40, nie ma go na kwc, cena jest dziwnie niska, zero ofert i nie wiem dlaczego
biindier jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 10:39   #2240
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez biindier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie coś na temat tego filtra ->http://www.allegro.pl/show_item.php?item=934679425 ? to jest mleczko Avene 40, nie ma go na kwc, cena jest dziwnie niska, zero ofert i nie wiem dlaczego
Może dlatego, że zbyt dużo osób nie szuka filtrów przez allegro, a ktoś zakupił ten filtr, nie potrzebny mu i aby szybko się pozbyć, to nie może dać zbyt wygórowanej ceny jak na produkt z allegro
Chociaż... Też bym podeszła do tej oferty nieufnie.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:13   #2241
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:41   #2242
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Poszukaj na KWC odpowiednią dla siebie Avene

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2010-03-07 o 11:46
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:43   #2243
biindier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 156
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Może dlatego, że zbyt dużo osób nie szuka filtrów przez allegro, a ktoś zakupił ten filtr, nie potrzebny mu i aby szybko się pozbyć, to nie może dać zbyt wygórowanej ceny jak na produkt z allegro
Chociaż... Też bym podeszła do tej oferty nieufnie.
Niby tak, ale sama nie wiem co zrobić, nie znam nawet składu tej avenki, ale właśnie byłam na kupnie jakiegoś mleczka avene a w aptekach nie mogę znaleść tych co są wypisane na kwc (mleczka 50+, i mleczka 40 dla dzieci)..
biindier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:46   #2244
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Może ten ktoś sprzedaje je ze względu na krótki okres przydatności (listopad 2010)?
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:35   #2245
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Mi filtry pomogły troche z naczynkami. Krem z filtrem to najlepszy krem nawilżający na dzień.
A ja mam pytanie odnoście filtra do twarzy Avene 50 z fltrem mineralnym (w białym opakowaniu). Nie mleczko, nie do wrazliwych okolic tylko do twarzy. Czy on też ma na poczatku taki dziwny kolor jak ten do wrazliwych okolic. Tamten był koloryzujący choć producent ni ujął tego w opisie- robi bardziej za korektor. Czy ten do twarzy jest tak samo koloryzujący jak tamten do wrażliwych okolic czy jest normalny?
Z góry dzieki
Co prawda nie mam Avenki białej, ale tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-30537-opis-Avene-Tres-Haute-Protection-Emulsion-Very-High-Protection-Emulsion-SPF-50-Emulsja-z-bardzo-wysoka-ochrona-przeciwsloneczna-wersja-2009.htm
I polecam z całego serca
Również ma ekran mineralny i nie destabilizuje się jego działanie pod wpływem talku i miki.
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 13:13   #2246
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Polecam filtry Klorane. Ale zapychanie, to kwestia indywidualna. Najlepiej sprawdź w składzie, czy nie ma składników, których nie tolerujesz.
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 16:51   #2247
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Co prawda nie mam Avenki białej, ale tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-30537-opis-Avene-Tres-Haute-Protection-Emulsion-Very-High-Protection-Emulsion-SPF-50-Emulsja-z-bardzo-wysoka-ochrona-przeciwsloneczna-wersja-2009.htm
I polecam z całego serca
Również ma ekran mineralny i nie destabilizuje się jego działanie pod wpływem talku i miki.
Mam ją teraz, ale jest dla mnie za lekka (to emulsja wkońcu) i strasznie bieli, dla mnie to nowość bo inne filtry mi tak nie bieliły. Po za tym ta w białym opakowaniu Avene jest dla wrażliwców a ja jestem strasznym wrażliwcem...
Zastanawiam sie nad tą którą podałam wcześniej w białym opakowaniu i tą co ty podałaś, ale kremem nie emulsją...

Czy odpowie mi ktoś na wczensiejsze pytanko czy ta w białym oapkowaniu Avene do twarzy ma jakiś kolor czy jest niekoloryzująca?
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 17:01   #2248
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Co prawda nie mam Avenki białej, ale tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-30537-opis-Avene-Tres-Haute-Protection-Emulsion-Very-High-Protection-Emulsion-SPF-50-Emulsja-z-bardzo-wysoka-ochrona-przeciwsloneczna-wersja-2009.htm
I polecam z całego serca
Również ma ekran mineralny i nie destabilizuje się jego działanie pod wpływem talku i miki.
Ta Avenka jest genialna... jak ktoś w recenzjach napisał - dzieki niej mozna prawie zapomniec, ze to filtr. Szkoda, ze poza sezonem tak trudno ja dostac, a ja nie zrobilam zapasów
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 17:16   #2249
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez biindier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie coś na temat tego filtra ->http://www.allegro.pl/show_item.php?item=934679425 ? to jest mleczko Avene 40, nie ma go na kwc, cena jest dziwnie niska, zero ofert i nie wiem dlaczego
kupiłam ten filtr od tego samego sprzedawcy w grudniu za taką właśnie śmieszną cenę na wyjazd do egiptu. niedawno wróciłam, Avenka sprawdziła się świetnie, jest oryginalna, więc można ją bezpiecznie kupować. to filtr sprowadzany chyba z jakiś krajów niderlandzkich - tak sądzę po języku, angielskiego nie było na opakowaniu
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 17:40   #2250
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Wiem, wiele osób zachwala emulsję avene (dlatego ją kupiłam), ale niestety akurat mi nie odpowiada- za lekka, potrzebuje lepszego nawilżenia...

Teraz jestem rozdarta między czterema filtrami:
- biała Avenka - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-mineralny.htm
- SVR - http://www.svr.pl/index.php?id=23 Czy ktoś może się wypowiedzieć o jej składzie bo na stronie jest podejrzanie krótki... Na pewno ma wiecej chemii...
- La roche tylko 50- http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-wrazliwej.htm
- Avene krem 50- http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ja-z-2007r.htm

Wiecie może coś o rodzajach filtrów użytych w tych kremach? Zależałoby mi żeby był to Mexoryl SX lub XL ewentualnie coś z Tinosorb. Dopiero zaczynam z filtarmi wiec prosze o poradę
Aha i mam cere naczynkową (więc lepiej by było bez alkoholu lub żeby był gdzies na szarym końcu), baardzo wrażliwą, potrzebującą sporego nawilżenia (emulsja Avene była za lekka).
Z góry dzięki
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.