Ręce nam opadają - DJ poszukiwany! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-21, 22:44   #1
paddy_1
Zadomowienie
 
Avatar paddy_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 223

Ręce nam opadają - DJ poszukiwany!


Kochane, przechodzę do rzeczy. Właścicielka sali poleciła nam DJ'a.Liczymy się z jej zdaniem ponieważ robi piękne dekoracje, w dobrym guście, a jej pensjonat w którym organizujemy całe wydarzenie zdobywa wiele nagród. Umówiliśmy się z owym DJ'em na spotkanie, dzisiaj otrzymaliśmy dwa filmiki z wesel, na których grał i powiem Wam, jesteśmy załamani głównie repertuarem - jedzie pociąg z daleka, Denzel i inne rzeczy totalnie nie w naszym guście. Rozumiemy, że każde wesele ma swój inny charakter a państwo młodzi mają różne gusta, ale... jak w tytule - ręce nam opadły.

Pięknie prosimy o polecenie DJ'a na wesele, które odbywa się
w Bukowinie Tatrzańskiej, my mieszkamy w Krakowie.

Podaję lokalizację ponieważ nie chcemy płacić zbyt wiele za dojazd usługodawców.
__________________
I'm better than I was yesterday but not as good as I'll be tomorrow
Runmageddon Nocny Rekrut 9.04
Runmageddon Classic 9.04
paddy_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 12:50   #2
Orange2
Raczkowanie
 
Avatar Orange2
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: Ręce nam opadają - DJ poszukiwany!

A czy DJ nie powinien być elastyczny? Przecież nie śpiewa utworów na żywo więc nie musi się ich uczyć.
Nie zapytaliście go czy jest możliwy inny repertuar? Może pokazał Wam filmiki z takich wesel, jakie wg niego lubi większość?

Nasz DJ na pierwszym spotkaniu pytał nas o różne szczegóły, co myślimy o disco polo, czy chcemy zabawy czy nie, czy chcemy śmieszne czapeczki czy nie, czy mamy utwory/listę utworów, bez których nie wyobrażamy sobie wesela, czy gości, którzy będą prosili o jakąś piosenkę z dedykacją ma delikatnie przeprosić i powiedzieć, że nie da rady czegoś puścić czy zgadzać się, itp. Naprawdę, prawie rok przed ślubem omówiliśmy takie szczegóły (gdzie DJ wszystko zapisywał), że aż się fajnie na sercu robiło, bo czułam, że jestem w dobrych rękach (ale jak będzie to się w sumie okaże
Orange2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 15:09   #3
Kotowe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kotowe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 081
Dot.: Ręce nam opadają - DJ poszukiwany!

Oni chyba jakoś z tamtej okolicy Jak chłopak nam przedstawił ofertę to ja miałam tylko jedną myśl: Nie mogę się już doczekać tej imprezy http://brosart.pl/
__________________
Zakochana 6 lat i kolejny miesiąc leci
I chciałabym codziennie spijać uśmiech z Twoich ust...

Razem od: 1.01.2010
Zaręczyny: 13.09.2014
Ślub: 6.08.2016

Kotowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 15:21   #4
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ręce nam opadają - DJ poszukiwany!

Cytat:
Napisane przez paddy_1 Pokaż wiadomość
Kochane, przechodzę do rzeczy. Właścicielka sali poleciła nam DJ'a.Liczymy się z jej zdaniem ponieważ robi piękne dekoracje, w dobrym guście, a jej pensjonat w którym organizujemy całe wydarzenie zdobywa wiele nagród. Umówiliśmy się z owym DJ'em na spotkanie, dzisiaj otrzymaliśmy dwa filmiki z wesel, na których grał i powiem Wam, jesteśmy załamani głównie repertuarem - jedzie pociąg z daleka, Denzel i inne rzeczy totalnie nie w naszym guście. Rozumiemy, że każde wesele ma swój inny charakter a państwo młodzi mają różne gusta, ale... jak w tytule - ręce nam opadły.
Konkretne namiary dałam Ci na wątku Panien Młodych z Krakowa, nie chcę spamować

Niestety muszę się zgodzić, że wiele zależy od gustów młodej pary, do których trzeba się dostosować. Z rozmowy da się wybadać, jakie są klimaty danego usługodawcy.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 19:10   #5
paddy_1
Zadomowienie
 
Avatar paddy_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: Ręce nam opadają - DJ poszukiwany!

Spotkaliśmy się z tym DJem i okazuje się, że nie lubi disco polo ani biesiad. Prywatnie fajny człowiek, dużo nam wyjaśnił, widać że ma doświadczenie. Nie pokazał nam jednak innych materiałów, mówił, że niestety ma tylko te do pokazania. I teraz pytanie - kto reklamuje się jakimś g.wnem za przeproszeniem? Trochę mamy wrażenie, że ma tak duże doświadczenie (gra kilkanaście lat), przerobił tyle wesel (ponad 400) i ma tylu chętnych, że mu nie zależy i nie stara się za bardzo.

Mamy dwie alternatywy, zobaczymy jak będzie.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Oni chyba jakoś z tamtej okolicy Jak chłopak nam przedstawił ofertę to ja miałam tylko jedną myśl: Nie mogę się już doczekać tej imprezy http://brosart.pl/

Czy mogłabyś napisać cenę na priv jeśli to nie tajemnica?
__________________
I'm better than I was yesterday but not as good as I'll be tomorrow
Runmageddon Nocny Rekrut 9.04
Runmageddon Classic 9.04
paddy_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 20:10:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.