OBESTROFIT (sibutramina 15mg) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 14:47   #1
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39

OBESTOFIT (sibutramina 15mg)


Hej dziewczyny , czy któras stosowała ten lek? niedawno wszedł i jestem ciekawa skuteczności tego specyfiku ? pozdrawiam


PROSZĘ MODERATORA O ZMIANE NAZWY TABLETEK , PONIEWAŻ WKRADŁ MI SIĘ BŁĄD......R... JEST NIE POTZREBNE ...POWINNO BYĆ....OBESTOFIT...PROSZĘ O ZMIANE

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2011-11-24 o 06:39
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 15:03   #2
anitka2255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: OBESTROFIT (sibutramina 15mg)

Możesz coś więcej napisać o tym leku? Skąd masz informację że niedawno wszedł, będzie dostępny w Polsce czy raczej nie? Nie słyszałam jeszcze o nich a widzę że skład mają taki jak Zelixa.
anitka2255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 19:14   #3
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: OBESTOFIT (sibutramina 15mg)

hej , tak naprawde to niewiele , dlatego pytam , myslałam ze moze już ktoś slyszał , znalazłam ogłoszenie, trzeba dowiedziec sie cos wiecej



www.oglaszamy24.pl/szukaj/ogloszenia/obestofit

www.slimmerspharmacy.com/rx_obestat.html odpowiednik ale inna firma , takie info uzyskałam od sprzedajacego!!!!!!

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2011-11-24 o 10:07 Powód: BŁĄD W NAZWIE LEKU
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:32   #4
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: OBESTOFIT (sibutramina 15mg)

Mam wrażenie , że to środek podobny do wycofanej meridi i zelixy. Ma chamować łaknienie i zmniejszac ilość pochłanianego jedzenia a dodatkowo powodowac mniejsze wchlanianie tluszczy ze zjedzonych produktów. Nie wiele jest napisane na temat skutkow ubocznych , ale mozna przypuszczac ze beda podobne do tych ktore dawala zelixa.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 19:25   #5
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: OBESTROFIT (sibutramina 15mg)

tak , ten lek jest na podobieństwo meridii , tylko nie o to mi chodziło , myslałam , że ktoś już jest obeznzny z tym lekiem i coś więcej napisze, bo skutki uboczne napewno tak jak zelixia i meridia bo posiada sibutramine , ale widze, że nikt go nie stosował...pozdrawiam
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 22:10   #6
18ilove8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: OBESTROFIT (sibutramina 15mg)

Hej ma wiecie gdzie mozna go nabyc czy jest na recepte
18ilove8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.