Jak się malować mając taki typ urody? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 11:22   #1
Lily94
Raczkowanie
 
Avatar Lily94
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 97
Exclamation

Jak się malować mając taki typ urody?


Dziekuje za pomoc pozdrawiam!
__________________

You don't need to buy a diamond key to unlock my heart
You shelter my soul

Edytowane przez Lily94
Czas edycji: 2012-05-02 o 18:50
Lily94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 12:15   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jak się malować mając taki typ urody?

Cytat:
Napisane przez Lily94 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,mam nadzieję,że mi pomożecie.Od pewnego czasu już kompletnie nie wiem jak się malować...przez dłuższy okres czasu malowałam się eyelinerem,natomiast wiele bliskich mi osób zwracało uwagę,że taki makijaż jest za mocny...
Mój typ urody:
włosy:jasny,naturalny blond
oczy:jasno-niebieskie średniej wielkości
nos:malutki
usta:również malutkie,ale pełne
kształt twarzy owalny,ale w stosunku do niewielkiego nosa i ust wydaje się być jakby za duży do całości twarzy :/
cera :bardzo jasna,mam skłonność do różnego rodzaju powstawania krostek na skórze,więc zawsze przed nałożeniem podkładu używam korektora.
brwi:bardzo jasne,prawie,że nie widoczne,stąd nakładam hennę.

Ja bardzo lubię się malować i zawsze się maluję,natomiast nie wychodzi mi to zbyt dobrze...kiedy używałam eyelinera to jak wspominałam moje oczy wyglądały na bardzo ciężkie,jakby przemalowane.Kiedy natomiast używam samych cieni to wyglądam baaardzo blado i nie wyraźnie.Zastanawiałam się nad makijażem w stylu nude,ale niestety taki typ makijażu również sprawia,że wyglądam na nie wyspaną i strasznie bladą.Regularnie przeglądam filmiki na youtube dziewczyn,które prezentują makijaże,ale niestety często ich typ urody znacznie odbiega od mojego typu urody...bo naprawdę rzadko widzi się tam blondynki o jasno-niebieskich oczach,ogólnie jasnych rysach twarzy.Podsumowując z jednej strony kiedy pomaluję się mocniej wyglądam jak przemalowana lalka,a kiedy nałożę małą ilość makijażu wyglądam blado,szaro i beznadziejnie.
Błagam,poradźcie mi coś będę bardzo wdzięczna.
tak w ciemno i bez zdjęć to mogę jedynie poradzić, żebyś popróbowała z cieńszą kreską eyelinera i probowaniem nakładania jej nie na calą powiekę ale od 1/4 lub od połowy powieki. Wstaw zdjęcia-będzie łatwiej.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 18:32   #3
Lily94
Raczkowanie
 
Avatar Lily94
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 97
Dot.: Jak się malować mając taki typ urody?

gkdkjdfdf
__________________

You don't need to buy a diamond key to unlock my heart
You shelter my soul

Edytowane przez Lily94
Czas edycji: 2012-05-02 o 18:49
Lily94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 19:15   #4
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Jak się malować mając taki typ urody?

Wydaje mi się że powinnaś zacząć od brwi, wydaje mi się, że mają nieodpowiedni kształt, a eyeliner jest w porządku, tylko nie czarny, grafitowy bardziej, przy delikatnej urodzie czarny rzeczywiście może przytłaczać
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 22:43   #5
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Jak się malować mając taki typ urody?

A mi się wydaję, że eyeliner akurat wygląda na Tobie ok, pasuje Ci, co najwyżej mogłabyś przestać go używac [ jak rózwniez ciemnych kredek ] poniżej linii wodnej. Jednak uważam, że mocno przeginasz z tuszem do rzęs, jedna, dwie warstwy zdecydowanie by wystarczyły - przez te rzesy masz za mocny, za ciężki make u, a nie przez kreskę.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 12:47   #6
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Jak się malować mając taki typ urody?

Po pierwsze - wzmocnij brwi troszkę (bez przesady!)
Po drugie - eyeliner tak, ale nie czarny. Spróbuj na przykład kredki w odcieniu Navy z Body Shopu, albo jakiegoś odpowiednika - będzie mniej graficznie, ale nadal oczy będą mocno podkreślone. Brakuje mi też troszkę różu, ale może to tylko kwestia zdjęć.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 14:37   #7
Brr16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Jak się malować mając taki typ urody?

Za dużo tuszu używasz moja droga. Moim zdaniem powinnaś uzywać tuszów które nie sklejają rzęs a eyeliner moglby być np brązowy. Na policzki powinnaś używać lekkiego różu wzdłuż kości policzkowych. A usta przyozdobić bezbarwnym błyszczykiem.
Brr16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 18:25   #8
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: Jak się malować mając taki typ urody?

a mi się podobają Twoje rzęsy i nie widze w nich przesady ale zrób cos z brwiami, moze akurat dodadza Ci ładnego wykonczenia
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 18:30   #9
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jak się malować mając taki typ urody?

brwi do poprawy - kształt jest fatalny, 'kreski" włosków równej szerokości na całej długości nie wyglądają naturalnie - powinny być nieco grubsze przy nosie
po drugie brwi do ujarzmienia - twoje wydają się strasznie potargane - polecam jakiś specjalny żel do brwi np. Delia ale już samo przeczesanie ich np. czystą szczoteczką od tuszu do rzęs by pomogło

kreski na oko - moim zdaniem dolna linia powinna być zdecydowanie delikatniej podkreślona (jasny cień w kącikach i brąz na brzegach), górna kreska jest wyciągnięta za oko na prosto co zamyka twój duże oczy - postaraj się ją troszkę podnieść do góry żeby oko otworzyć

plus brązer lub delikatny róż na policzki - masz jaśniutką cerę i przydałoby się jej trochę życia

dalej co do oczu - popracuj na podkreśleniem załamania powieki - jak ja masz dość małą tą część powieki która się "chowa" przy otwartym oko i warto by ją było troszkę wydobyć makijażem (sporo jest filmików na youtube na ten temat)

pomadka w takim troche baby pink odcieniu bardzo ci pasuje moim zdaniem

tusz do rzęs do wymiany - przy tam masz krótkie i posklejane, ciężkie - moim zdaniem bardziej pasowałby ci jakiś mocno wydłużający tusz niekonieczine z mocnym pogrubieniem
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 15:15   #10
Lily94
Raczkowanie
 
Avatar Lily94
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 97
Dot.: Jak się malować mając taki typ urody?

Dziękuję bardzo dziewczyny za kilka pomocnych rad
a co do moich brwi-tak wiem,że mają fatalny kształt...niestety takie już są-bardzo jasne,niekształtne noo i bardzo ''drobne'',próbowałam je zagęścić olejkiem rycynowym jak narazie to zupełnie nic nie dało,ale olejek znakomicie odżywił moje rzęsy,ponieważ je wydłużył i wzmocnił.
Czy macie jakieś rady odnośnie tego jak poprawić kształt moich brwi,jeśli nie są gęste,a wręcz przeciwnie bardzo kruche?
Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie tuszu do rzęs-jaki polecacie? Obecnie mam tusz do rzęs essence multi action,rzeczywiście trochę skleja rzęsy.
__________________

You don't need to buy a diamond key to unlock my heart
You shelter my soul
Lily94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 19:16   #11
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Jak się malować mając taki typ urody?

Ja polecam tusze z krótką, gumową szczoteczką np. Bourjois 1001 Lashes, albo którykolwiek tusz Maybeline [ oprócz tego najnowszego z włóknami ]
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 11:31   #12
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Jak się malować mając taki typ urody?

Moim zdaniem oko wyglada swietnie i te dziewczyny ktore Ci mowią, ze masz za duzo "tapety" pewnie Ci zazdroszczą
Ale brwi to masz naprawdę OKROPNE.. kup sobie kredke, a najlepiej cien do brwi brązowy,lekko przyciemni Ci. Dla mnie kształt masz fajny tylko poprostu masz je za rzadkie ..
Takze przy takich brwiach oko moze sie wydawac za mocne, popraw tylko brwi
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 15:13   #13
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Jak się malować mając taki typ urody?

Nie nie i jeszcze raz nie dla brazu, masz chlodna urode, szukaj grafitow i zlamanych szarosci, braz nie jest dla Ciebie.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.