Samotne Mamusie-zapraszam - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-17, 17:47   #1681
ewelinka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 338
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Kasiura a może zadzwoń do działu ogłoszeń gazet i zapytaj, które wydania idą w największych nakładach, a do cepelii czy jakichś sklepów z pamiątkami to takie proste martwe natury czy też "widoczki" z Krakowa. Kiedyś w Kazimierzu kupiłam śliczną widokówkę, ręcznie malowaną tuszem na zwykłym szarym brystolu i może byś spróbowała w tym kierunku, bo o ile się nie myle na kartki widokowe nie trzeba mieć jakiś szczególnych pozwoleń inna sprawa, czy pytałaś w przedszkolach, czy nie potrzebują "pani od plastyki" czyli zajęć dodatkowych? w niektórych przedszkolach ( a nawet żłobkach) zatrudniają takie osoby na cząstki etatu ale mogłabyś dorobić trochę i wątpię żeby paniom zatrudniającym Cię na "chwilkę"przeszkadzał oby że i Twoje dziecko będzie z Tobą w pracy. Wiem że wymyślam i kombinuję ale to chyba z zazdrości o Twój talent
ewelinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:25   #1682
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

o dobry pomysl z tym przedszkolem, nie pomyslalam o tym, ale cos mi sie zdaje ze trzeba byc po pedagogicznej zeby wogole z dziecmi miec do czynienia. U nas na ASP nawet jest mozliwosc zrobienia kursu pedagogicznego w czasie studiow za free zeby wlasnie pracowac w szkole/przedszkolu ale kurcze jako wolna i bezdzietna panienka nie widzialam potrzeby...a teraz nie mam czasu... nigdy nie wiadomo co sie w zyciu przyda...
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:26   #1683
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Małgosiu to Twoi rodzice byli by do tego zdolni?
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:27   #1684
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
o dobry pomysl z tym przedszkolem, nie pomyslalam o tym, ale cos mi sie zdaje ze trzeba byc po pedagogicznej zeby wogole z dziecmi miec do czynienia. U nas na ASP nawet jest mozliwosc zrobienia kursu pedagogicznego w czasie studiow za free zeby wlasnie pracowac w szkole/przedszkolu ale kurcze jako wolna i bezdzietna panienka nie widzialam potrzeby...a teraz nie mam czasu... nigdy nie wiadomo co sie w zyciu przyda...

Kasiura ja też jak byłam na studiach to nie widziałam potrzeby zrobienia bloku pedagogicznego - teraz żałuje, głupia byłam.
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 21:09   #1685
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Małgosia nie wylądujesz panikujesz na zapas choć rozumiem dlaczego , ale będzie dobrze. Dobranoc babeczki , padam na nos .
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 21:20   #1686
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Wioleeeeek no sukienka bombowa... łeeeee ja też chce slubu... kurcze jak się ogląda filmy to ciągle gdzies śluby, koleżanki sie hajtają, zachodzą w ciążę i się hajtają ale są ze swoimi facetami i mają ślub a ja?? moja porażka życiowa że facet mnie zostawił

Małgosiu nawet jakby Cię rodzice chcieli wyrzucic to są jeszcze domy samotnej matki także pod most nie trafisz... nie ma tak dobrze czarny humor mi się włączył... zobaczysz ze bedzie ok... ja tez z Dorbarkiem panikowalam a teraz prawie żyjemy na luzie... prawie robi róznice ale nawet nie wyobrazasz sobie ile mozna miec siły w sobie... sily by dążyć do tego by było lepiej
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 21:30   #1687
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Cytat:
Napisane przez maladT Pokaż wiadomość
Wioleeeeek no sukienka bombowa... łeeeee ja też chce slubu... kurcze jak się ogląda filmy to ciągle gdzies śluby, koleżanki sie hajtają, zachodzą w ciążę i się hajtają ale są ze swoimi facetami i mają ślub a ja?? moja porażka życiowa że facet mnie zostawił

Małgosiu nawet jakby Cię rodzice chcieli wyrzucic to są jeszcze domy samotnej matki także pod most nie trafisz... nie ma tak dobrze czarny humor mi się włączył... zobaczysz ze bedzie ok... ja tez z Dorbarkiem panikowalam a teraz prawie żyjemy na luzie... prawie robi róznice ale nawet nie wyobrazasz sobie ile mozna miec siły w sobie... sily by dążyć do tego by było lepiej

Maladtku dzięki, w sumie jeszcze się nie zdecydowałam . Wyłącz czarny humor , przypomniec Ci ile ja mam lat a ile Ty ?
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 21:33   #1688
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

MaladT ja już prawie 30 mam i też bez ślubu. Mój mąż pewnie się jeszcze nie narodził - głupi żart oczywiście
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 21:40   #1689
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

oj tam mała różnica 10 lat moja droga...
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 21:42   #1690
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

czyli nie tylko ja mam dzisiaj głupie żarty w głowie... ufffff dobrze że Dorbarek mysli równie szalenie jak ja... moj może gdzies jest...tylko czemu ta osoba nie chce sie ukazac skoro jej tak potrzebuje.....

buuu tak bardzo chciałabym miec faceta takiego jakim był P... czułam sie bezpiecznie, było mi dobrze z Nim i jeszcze byłam szczesliwa
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 21:48   #1691
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Baby marudzicie
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 21:52   #1692
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

i mówi to ta, która juz nie ma takiego problemu jak brak faceta
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 21:55   #1693
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

za to mam inny, blokuje mi prysznic od pół godziny ..ciekawe co on tam robi haha
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 06:13   #1694
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Unhappy Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Cytat:
Napisane przez dorbar Pokaż wiadomość
Małgosiu to Twoi rodzice byli by do tego zdolni?

nie wiem. może. ale chyba tak. to zależy jak oni to przyjmną bo ja myśle że tak. ale nigdy nie wiadomo na 100%

ale zamierzam im może w przyszłym tygodniu powiedzieć.
jak już sie nie odezwie to będzie wiadomo z jakich pezyczyn heh..
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 22:57   #1695
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Cytat:
Napisane przez maladT Pokaż wiadomość
oj tam mała różnica 10 lat moja droga...

Oj chciałabym być 10 lat młodsza. Ciesz się Kochana.
A faceta znajdziesz tylko cierpliwości i nic na siłę.

Wiolek ja bym się nie obraziła jak by jakiś facio poblokował mój prysznic, tylko, że ja nie mam prysznica

Małgosiu trzymam kciuki za Ciebie bys miała odwagę i by rodzice, źle tego nie przyjeli.
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 12:48   #1696
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

bry kobietki w to piękne /przynajmniej u mnie / niedzielne popołudne . Miłego dzionka !
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:05   #1697
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Cytat:
Napisane przez Wiolek27 Pokaż wiadomość
bry kobietki w to piękne /przynajmniej u mnie / niedzielne popołudne . Miłego dzionka !
Bry
U mnie też pięknie, ale siostra wczoraj miała wieczór panieński i tak jakoś kiepsko się dziś czuję
A córcia siedzi w swoim pokoju i słyszę, że słucha kolęd , hihi
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 18:19   #1698
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

no własnie własnie , niedługo rozpocznie się akcja "skok na kieszeń matki " czyli pisanie listów tudzież malowanie listy życzeń do Świętego Mikołaja
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 20:02   #1699
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość

mukaa - też studiuję zaocznie w weekendy, jak Ci idzie?
na razie dobrze - motywuje mnie fakt że to już ostatni rok choć przyznam że jak był mniejszy to było mi łatwiej coś przygotować na zajęcia - bo teraz to ciężko, tym bardziej że nie mogę pouczyć się późnym wieczorem bo mam do pracy na 7 i nietomna jestem
ale co tam - ostatni rok jeszcze dam radę

i może jakaś wena na mnie spłynie i praca mgr się "sama" napisze


co to? zamówienia na obrazy?? to ja chcę "krzyk"

co do tatuśków - to ja walczyłam abrdzo długo i bardzo intensywnie żeby moje dziecko miało ojca. Cały czas byłam święcie przekonana że to tylko taki "kryzys" bo przecież przez całą ciążą cieszył się z dziecka, taki był zachwycony, gadał z brzuchem, płakał na usg, sam wybierał wózek (którego do tej pory nie zoabczyłam bo nie odesłał naszych rzeczy). Długo go usprawiedliwiałam, próbowałam mu uświadomić że nie może po prostu sie zachowywać jakby nic się nie stało... Próbowałam i płaczem, prośbą (na początku) , potem i krzykiem i szantazu próbowałam nawet - bez skutku... A wcześniej wydawało się że wszystko jest ok... Rozmawialiśmy dużo o Antku, wszystko wydawało się się ustalone, ułożone, zaakcpetowane... Nie wiem czy wtedy udawał? może sam przed sobą? że nie jest takim ojcem jak jego ojciec (też go zostawił). Może wystraszył się? Ale czy wtedy całkowicie olałby syna? nawet pół funta na niego nie przysłał, choć gdyby załatwił child benefit to mialby zaplacone alimenty bez siegania do swojej kieszeni... Pewnie nigdy sie nie dowiem dlaczego potoczylo się to tak jak sie potoczylo, czasem do tej pory lapie mnie poczucie winy ze może to moja wina, ale wtedy sobie myślę - ok, ja moge być be i może mnie nienawidzieć, ale Antek jest jego synem i to że ma go w d. świadczy o nim jednoznacznie! Tym abrdziej że mogly sie doweidziec co u antka przez swoja siostre lub matkę, z którymi mam kontakt i są na bieżąco!

To było tak a propos xantii i mniemania że to my te zołzy, a oni ofiary naszej podłości i

aha i choć czułam się ponizona tym ze ciągle go proszę, błagam o kontakt, kulę uszy i zgadazam się niemalże na wszystko (to wszystko w czasie przeszlym bo teraz nie mamy zadnego kontaktu od ponad pol roku) to przynajmniej mam spokojne sumienie ze zrobilam wszystko co w mojej mocy zeby antek mial ojca.

matko, kasiura, co za makabry ty malujesz????????????????? ? biedny zajączek :P

dorbar trzymaj kiecę! wcześniej czy później się pewnie przyda

boże, nie wyobrażam sobie zerwania na zarazprzed ślubem!!!!!!!! już człowiek pewny w stu procentach faceta, nastawia się... ech

zaraz, zaraz... wiolek ty sie hajtasz???????????????

Cytat:
Napisane przez Wiolek27 Pokaż wiadomość
Samotna juz od dośc dawna nie jestem , ale dalej się poczuwam do tego grona , mam nadzieję że mnie stąd nie wykurzycie
to tak jak powiedziała kasia nosowska - że samotną mamą jest już na zawsze i po prostu ma partnera u boku

kasiura to ty z krakowa jsteś?


widziałam swietny film :Senność" polecam


w ogóle wiecie że chyba jako jedyna na roku jestem "singielką"???? większość mężatych, ewentualnie w stałych związkach :/ takie to deprymujące jak ciągle o slubach gadaja, ze zdjeciami paraduja, o mezach gadaja :/

teraz jeszcze 3 w ciazy sa ech

u mnie w pracy oprocz mnie jedna jest tez sama
moze dwie - tej jednej nie jestem pewna

normalnie jak tredowata sie czasem czuje

bo zwykle mi to nie przeszkadza ze jestem sama, ale jak wychodze "do ludzi" i sie okazuje ze zostalam "okazem" to juz ni ejest tak fajnie :/ jak jeszcze slysze te opowiesci o zyciu we dwoje to tak mi teskno
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 20:34   #1700
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

muka, a no z krakowa, tez czuje sie czasami tredowata...
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 21:49   #1701
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

No u mnie też była masakryczna pogoda dzisiaj.

Mukaa ja też miałam bardzo długo nadzieję, że ojciec Ali sie opamieta, że przezywa jakiś kryzys, ale jak się dowiedziałam, że zrobił już następnej dziecko to zrozumialam, ze nic dla niego nie znaczyłam, i nasez dziecko również. Ja go ani razu nie prosiłam żeby z nami był, ale też nie chciałam zrywać z nim kontakt. On sam do tego doprowadził. A ja głupia miałam nadzieję, że będziemy rodziną. No cóż nadzieja matką głupich.

Co do kiecki to ja już jje nie chciałabym założyć, kojarzyła by mi się z tym niedoszłym.

Nie przejmuj się, ze jesteś singielką, wszytskie mamy całe życie przed sobą.
W Poznaniu w multikinie są specjalne seanse dla singielek i singli, może się wybierzemy, może ktoś ciekawy bedzie
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 22:05   #1702
kasienka1977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 696
GG do kasienka1977
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

kasiura - może nie w temacie, ale mam taką sprawę. Oglądasz ten serial "teraz albo nigdy"? W biurze tej firmy ogrodniczej wisi taki obraz - same tulipany i strasznie mi się podoba. Dałabyś radę coś takiego namalować?
__________________
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma.
W. S. Reymont
kasienka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 22:15   #1703
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

kasienka1977 nie wiem niestety jaki to obraz raczej nie ogladam tego serialu, jakby Ci sie udalo dowiedziec co to jest...to byloby latwiej ale ja maluje wszystko - tzn zrobie kopie kazdego obrazu wiec tego tez, musze jednak wiedziec co

pozdrawiam
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 08:28   #1704
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Witam dziewczynkiMoj syn od kiedy chodzi do przedszkola to wiecej jest ze mna w domu niz w przedszkolu na ale podobno kazde dziecko musi przez to przejsc
Co do mojego bylego to nadal sie nie odzywa(przykladnie slucha i kocha swoja zone) a i ja juz nie szukam kontaktu bo mam to gdzies(no kartke mu od syna na urodziny wysle-wredna jestem chce zeby widzial ze dziecko o nim pamieta bo on o urodzinach chyba nie).Moze to i glupie...
Zastanawiam sie czy teraz skladac pozew o alimenty czy jak zaczne ten kurs?A moze dopiero jak prace znajde??
pozatym mam na zbyciu troche ubran po Kubie ale w tym grobnie to oprocz Antka to same dziewczynki??A moze ktoras ma na zbyciu branka na 3-4 latak?
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 08:39   #1705
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

moja droga składaj wniosek teraz... ja na rozprawe czekałam 3 miesiace... czekanie na to czy skończysz kurs czy prace malo da
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 10:47   #1706
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Cytat:
Napisane przez mukaa Pokaż wiadomość
zaraz, zaraz... wiolek ty sie hajtasz???????????????



to tak jak powiedziała kasia nosowska - że samotną mamą jest już na zawsze i po prostu ma partnera u boku


w ogóle wiecie że chyba jako jedyna na roku jestem "singielką"???? większość mężatych, ewentualnie w stałych związkach :/ takie to deprymujące jak ciągle o slubach gadaja, ze zdjeciami paraduja, o mezach gadaja :/
wygląda na to ze się hajtam , ale to dopiero w maju 09 . Co do samotnych mamuś - trafiłas sedno, chociaz ja juz nie jestem samotna a mój synek ma super tatę , to zawsze będę myslec o sobie w kategoriach samotnej mamy . Nie deprymujcie sie kobietki , ja oczywiście tez wiem jak to jest , pamiętam jak dzisiaj , jak parę miesięcy temu mowiłam kumpeli z pracy , że będziemy się pobierac , a ona na to ; no wiesz , ostatni dzwonek , po 25 wypada sie z pierwotnego rynku małżenskiego na wtórny , po 27 roku zycia to się juz jest trzecim sortem , a ty prawie trzydziecha i do tego dzieciata, to już w ogole nie wiem gdzie Cię zakwalifikować "
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 10:50   #1707
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Dobre
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 10:52   #1708
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Dobre
kobieta kobiecie potrafi dosłodzić
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 11:25   #1709
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Nie martw sie mi tez kiedys kolezanka powiedziala ze do samotnosci trzeba sie przyzwyczaic szczegolnie jak wychowuje sie samej dziecko bo "jaki normalny facet bedzie wychowywal nie swojego bachora"!Obecnie "kolezanka" ma roczna corke i wychowuje ja sama!Od 2 miesiecy jest z kims zwiazana i chodzi dumna jak paw
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 11:50   #1710
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Nie martw sie mi tez kiedys kolezanka powiedziala ze do samotnosci trzeba sie przyzwyczaic szczegolnie jak wychowuje sie samej dziecko bo "jaki normalny facet bedzie wychowywal nie swojego bachora"!Obecnie "kolezanka" ma roczna corke i wychowuje ja sama!Od 2 miesiecy jest z kims zwiazana i chodzi dumna jak paw
brrr a cóż to za ludz
Małgosiu co u Ciebie
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.