Efektywne wybielenie zębow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-26, 15:52   #1
change1902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3

Efektywne wybielenie zębow


Witam mimo młodego wieku tj. 17 lat moje zęby są już żółte, Zęby myje codziennie dwa razy dziennie. Stosowałem pastę wybielająca blend-a-mend jednak efekt jest praktycznie nie widoczny.
Na wybielanie u dentysty nie stać mnie dlatego chciałem spróbować czegoś tańszego. Czytałem trochę o Białej Perle i chciałbym się zapytać czy po niej będę miał jakieś większe efekty. Czytałem też że ta pasta niszczy szkliwo. Czy to prawda? Na rynku jest wiele dostępnych tych past (Biała Perła) którą wybrać ? Czy są jakieś inne sprawdzone sposoby?
change1902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 20:50   #2
anna kalleta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Efektywne wybielenie zębow

najlepsze - moge polecic wybielanie lampą niebieską beyond. super sprawa. troche męczący zabieg. siedzi sie z otwartą buzią 45 min z rozwieraczem w ustach. zęby smaruje kosmetyczka specjalnym żelem i naswietla sie lampą. sesji jest 3. po 15 min płukanie i powtórka - smarowanie i przystawia sie lampę. efekty ja miałam super. Biel az raziło. na dwa lata miałam spokój, teraz po 2 latach jak mi delikatnie zaczynają żóltknąć to sie zapisuje od razu - juz mam termin na pocz wrzesnia. cena od 99 zł. Mozna zakupic kupon zniżkowy na Gruponie, czesto jest , wtedy za 99 zł. bez okazji 299zł. poleacm, bo nie ma lepszego sposobu na białe zęby. co ważne - to po zabiegu dwa-trzy dni biała dieta: jemy tylko ser biały, jogurt biały, woda do picia, chleb biały.... itd, zadnych barwiących spraw typu kawa , cola, jagody, wiśnie, czekolada... myc zęby pastą sensodyne ultra fast. zeby zamknąć mikrokanaliki w szkliwie. chyba to wszystko
anna kalleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 21:41   #3
change1902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Efektywne wybielenie zębow

A jakies inne metody ?
change1902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 08:18   #4
Landrynka17
Raczkowanie
 
Avatar Landrynka17
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 62
Dot.: Efektywne wybielenie zębow

ja ze 3 lata temu wybielalam Biała Perła System i efekt był super!

uzywałam preparatu 2 razy dziennie po 30 minut i na noc (dopóki sie nie przebudziłam hehe) przez ok 2 tygodnie. Skupiałam swoja uwage na górnych zebach dlatego widać była mega różnice

teraz zakupiłam paski wybielające Crest i za 2 tyg bede wybielac
__________________

‘Sometimes the only thing left to do is wrap your arms around each other, one last time, and then just let go..’ gossip girl

Landrynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 10:34   #5
change1902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Efektywne wybielenie zębow

Jak to się ma cenowo ? Można to zakupić na allegro czy w aptece ?
http://allegro.pl/listing/listing.ph...ielajace+crest


Coś takiego znalazłem
change1902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 19:59   #6
Landrynka17
Raczkowanie
 
Avatar Landrynka17
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 62
Dot.: Efektywne wybielenie zębow

tak, zamowilam na All wlasnie Crest Supreme. cenowo - jak widac, do najtanszych nie nalezą
__________________

‘Sometimes the only thing left to do is wrap your arms around each other, one last time, and then just let go..’ gossip girl

Landrynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 15:17   #7
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Efektywne wybielenie zębow

Cytat:
Napisane przez anna kalleta Pokaż wiadomość
najlepsze - moge polecic wybielanie lampą niebieską beyond. super sprawa. troche męczący zabieg. siedzi sie z otwartą buzią 45 min z rozwieraczem w ustach. zęby smaruje kosmetyczka specjalnym żelem i naswietla sie lampą. sesji jest 3. po 15 min płukanie i powtórka - smarowanie i przystawia sie lampę. efekty ja miałam super. Biel az raziło. na dwa lata miałam spokój, teraz po 2 latach jak mi delikatnie zaczynają żóltknąć to sie zapisuje od razu - juz mam termin na pocz wrzesnia. cena od 99 zł. Mozna zakupic kupon zniżkowy na Gruponie, czesto jest , wtedy za 99 zł. bez okazji 299zł. poleacm, bo nie ma lepszego sposobu na białe zęby. co ważne - to po zabiegu dwa-trzy dni biała dieta: jemy tylko ser biały, jogurt biały, woda do picia, chleb biały.... itd, zadnych barwiących spraw typu kawa , cola, jagody, wiśnie, czekolada... myc zęby pastą sensodyne ultra fast. zeby zamknąć mikrokanaliki w szkliwie. chyba to wszystko
Gdzie tak tanio wybielają zęby lampą Beyond?
U mnie życzą sobie za zabieg od 700zł, a w sprawdzonych salonach od 900zł
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 20:42   #8
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Efektywne wybielenie zębow

Zabieg może niekoniecznie spektakularny i nie należy spodziewać się uśmiechu Piotra Kraśko, ale różnica jest zauważalna + plusem są naturalne składniki.
Miesza się 2 kapsułki węgla z łyżeczką oleju kokosowego. Mieszankę nakłada się na zęby [szczoteczką], delikatnie masuje i zostawia na 2 minuty.
Czynność powtarzam raz/dwa razy w tygodniu, do tego klasyczny blanx i nie straszna mi czarna herbata czy zioła .
Swoją drogą zastanawiam się nad jakiś zabiegiem w gabinecie stomatologicznym, jednak póki co powyższy sposób jest dla mnie wystarczający .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...

Edytowane przez Cindy28
Czas edycji: 2014-08-29 o 20:44
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:22   #9
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Efektywne wybielenie zębow

jak dla mnie jedyny i skuteczny sposób, to wybielanie w gabinecie. Masz pewność, że będą efekty, poza tym pod okiem specjalisty na pewno jest bezpieczniej
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 21:01   #10
Roth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Efektywne wybielenie zębow

a czy są jakieś tańsze sposoby na skuteczną poprawę bieli? Z tego co widzę to zabiegi lampą Beyond to koszt ponad 1000 złotych. Jakie inne zabiegi byście polecili, ewentualnie coś z past może?
Roth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 22:01:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.