Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII? - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-23, 17:43   #631
aisha_
Raczkowanie
 
Avatar aisha_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 221
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Nie lubię świąt. Przesadne porządki, gotowanie, prezenty które sama wybieram. Jestem agnostyczką, jednak ze względu na rodzinę wcześniej obchodziłam, chociaż bardzo niechętnie. Teraz jestem z TŻ i nie będziemy obchodzić, zrobimy sobie pewnie coś włoskiego do jedzonka, jakieś świeczki i będzie wspaniale
aisha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 18:37   #632
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez aisha_ Pokaż wiadomość
Nie lubię świąt. Przesadne porządki, gotowanie, prezenty które sama wybieram. Jestem agnostyczką, jednak ze względu na rodzinę wcześniej obchodziłam, chociaż bardzo niechętnie. Teraz jestem z TŻ i nie będziemy obchodzić, zrobimy sobie pewnie coś włoskiego do jedzonka, jakieś świeczki i będzie wspaniale
tylko pozazdrościć. ja kiedyś jak założę własną rodzinę to pewnie też tak zrobię
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:09   #633
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

ja, a w tym roku będą jeszcze gorsze niż zazwyczaj.
nie chcę świąt.
nie mam najmniejszej ochoty ich spędzać ani u siebie ani u teściowej.
i im bliżej ta data tym większego mam stresa i 'doła' ;/
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 10:12   #634
tulumka
Raczkowanie
 
Avatar tulumka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 269
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez aisha_ Pokaż wiadomość
Nie lubię świąt. Przesadne porządki, gotowanie, prezenty które sama wybieram. Jestem agnostyczką, jednak ze względu na rodzinę wcześniej obchodziłam, chociaż bardzo niechętnie. Teraz jestem z TŻ i nie będziemy obchodzić, zrobimy sobie pewnie coś włoskiego do jedzonka, jakieś świeczki i będzie wspaniale

O tak, taka wigilia jest super.
tulumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 08:47   #635
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Ja jeszcze 2 lata temu uwielbiałam Boże Narodzenie, a Wigilia była moim ukochanym dniem w roku Już od początku listopada czekałam na te dni, miały w sobie dla mnie jakąś magię. Rok temu coś się skończyło, powodów jest wiele, ale po raz pierwszy w moim życiu w ogóle nie cieszę się na te Święta Na samą myśl, że to już tak blisko, jest mi niedobrze. Mimo wszystko postaram się z całych sił cokolwiek z nich wycisnąć, ech
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 10:16   #636
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

o... fajnie że ktoś odkopał ten wątek, pisałam tu rok temu
za to moje podejście się nie zmieniło, zacznę uwielbiać Święta jak je zrobię we własnym domu, z ludźmi z którymi chcę je spędzić, a nie muszę
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 11:30   #637
maciapek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 616
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

teoretyccznie powinnam się cieszyć na te swięta...planuje zaręczyny z facetem mojego życia... ale to będzię pierwsza wigilja bez mojej mamynie wiem jak to przeżyje;(
__________________
zaręczona 25.11.09

Magisterka
Ćwiczę !!!








...bo umrzeć to zbyt mały powód żeby przestać kochać...

maciapek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 14:25   #638
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez maciapek Pokaż wiadomość
teoretyccznie powinnam się cieszyć na te swięta...planuje zaręczyny z facetem mojego życia... ale to będzię pierwsza wigilja bez mojej mamynie wiem jak to przeżyje;(
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 15:52   #639
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

też nieprzepadam za tym dniem.... do końca niewiem dlaczego..poprostu?
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 15:39   #640
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez aisha_ Pokaż wiadomość
Nie lubię świąt. Przesadne porządki, gotowanie, prezenty które sama wybieram. Jestem agnostyczką, jednak ze względu na rodzinę wcześniej obchodziłam, chociaż bardzo niechętnie. Teraz jestem z TŻ i nie będziemy obchodzić, zrobimy sobie pewnie coś włoskiego do jedzonka, jakieś świeczki i będzie wspaniale
O łaaał Gratuluję,naprawdę tylko pozazdrościć odnalezienia tak pasującej drugiej połowy
Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze 2 lata temu uwielbiałam Boże Narodzenie, a Wigilia była moim ukochanym dniem w roku Już od początku listopada czekałam na te dni, miały w sobie dla mnie jakąś magię. Rok temu coś się skończyło, powodów jest wiele, ale po raz pierwszy w moim życiu w ogóle nie cieszę się na te Święta Na samą myśl, że to już tak blisko, jest mi niedobrze. Mimo wszystko postaram się z całych sił cokolwiek z nich wycisnąć, ech
U mnie tak samo,tzn.'ten stan' trwa trochę dłużej,ale pewnego dnia coś pękło(a dokładniej zostałam olana przez rodzinę,eehh,długa historia)i po magii świąt ani śladu.

Moim marzeniem jest spędzić ten dzień z przyjaciółmi bez 'szczerych' życzeń,bo przecież wiemy,że na co dzień życzymy sobie jak najlepiej.Jak myślę o tym,że od ludzi,którzy dzwonią do mnie raz na tydzień jak sobie o coś przypomną nagle będą mi życzyć o matko i córko samego dobra,to mnie skręca.
Niestety kompanów na razie brak do takiej przygody.I pozostaje mi tylko...przecierpieć
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 19:47   #641
psiri
Raczkowanie
 
Avatar psiri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Grecja
Wiadomości: 166
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

ja lubilam swieta jako dziecko. potem doroslam, odkrylam ze jestem ateistka i ze wolalabym byc w domu z ludzmi z ktorymi chce a nie musze to mi sie odechcialo :/
psiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 20:51   #642
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze 2 lata temu uwielbiałam Boże Narodzenie, a Wigilia była moim ukochanym dniem w roku Już od początku listopada czekałam na te dni, miały w sobie dla mnie jakąś magię. Rok temu coś się skończyło, powodów jest wiele, ale po raz pierwszy w moim życiu w ogóle nie cieszę się na te Święta Na samą myśl, że to już tak blisko, jest mi niedobrze
Dokładnie tak jak ja...
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 09:49   #643
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 101
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Też nienawidze świąt ;/ jak myślę o nich to już czuję tą sztywna atmosfere, dzielenie sie opłatkiem... ehhh.

ogólnie od kilku lat świeta moje sa w towarzystwie 2 osób.;/
ojca i babci. także takie świeta że łał;/
__________________
jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz . a ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć: 'no to patrz..!!




Edytowane przez ekscentryczna
Czas edycji: 2009-11-29 o 09:50
ekscentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 11:42   #644
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez ekscentryczna Pokaż wiadomość
Też nienawidze świąt ;/ jak myślę o nich to już czuję tą sztywna atmosfere, dzielenie sie opłatkiem... ehhh.

ogólnie od kilku lat świeta moje sa w towarzystwie 2 osób.;/
ojca i babci. także takie świeta że łał;/
To tak jak ja.
Od kilku lat w święta dzielę się opłatkiem z mamą i młodszym bratem po kryjomu, żeby ojciec nie widział i nie zrobił kolejnej awantury. Nie przygotowujemy wigilii. Jest jedynie namiastka świąt w postaci choinki i jakiegoś ,,świątecznego" ciasta, żeby mój brat miał chociaż najmniejsze wspomnienia z dzieciństwa związane ze świętami...
Każdy święta spędza w swoim pokoju pogrążony w swoich sprawach.

Święta są pięknym czasem, ale tylko w sytuacji, gdy rodzina żyje w zgodzie, miłości i harmonii przez cały rok. Ja takiej sytuacji nie mam, więc nie mam też świąt.

Razem z narzeczonym marzymy o takiej prawdziwej Rodzinie (przez duże R) i takim prawdziwym Domu (przez duże D). Wówczas i święta będą miały tą magię, której oboje nie znamy z rodzinnych domów.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 12:45   #645
Vampirria
Raczkowanie
 
Avatar Vampirria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Festung Breslau
Wiadomości: 479
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Nie przepadam za tym dniem-jestem ateistka wiec traktuje to jako bardziej uroczysta kolacje z rodzicami-swieta spedzamy we trojke,reszta rodziny jest zbyt daleko.Jedyne co mi przeszkadza to obsesja na punkcie sprzatania, oraz ten caly marketing przedswiateczny-choinki i bombki w sklepach juz 2 miesiace przed, "nakrecanie" ludzi zeby kupowali jak najwiecej i najszczesciej...Na szczescie przygotowania mnie omina w tym roku-pracuje do 16tej;]
__________________
"Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta..."
http://www.lastfm.pl/user/Vampirria_85
www.azja.edu.pl
Vampirria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 12:49   #646
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez Vampirria Pokaż wiadomość
Nie przepadam za tym dniem-jestem ateistka wiec traktuje to jako bardziej uroczysta kolacje z rodzicami-swieta spedzamy we trojke,reszta rodziny jest zbyt daleko.Jedyne co mi przeszkadza to obsesja na punkcie sprzatania, oraz ten caly marketing przedswiateczny-choinki i bombki w sklepach juz 2 miesiace przed, "nakrecanie" ludzi zeby kupowali jak najwiecej i najszczesciej...Na szczescie przygotowania mnie omina w tym roku-pracuje do 16tej;]
a może ktoś mi wytłumaczyć, dlaczego akurat przed świętami wszyscy maja manię sprzątkania, wszystko musi błyszczeć, pachnieć świeżoscią, nowością? Tak, jakby przez cały rok mógł był bałagan, a na święta nie..
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 12:59   #647
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
a może ktoś mi wytłumaczyć, dlaczego akurat przed świętami wszyscy maja manię sprzątkania, wszystko musi błyszczeć, pachnieć świeżoscią, nowością? Tak, jakby przez cały rok mógł był bałagan, a na święta nie..
Mnie to dziwi co innego - to ludzie cały rok nie sprzątają i im nie przeszkadza? Ja świąt nie obchodzę, ale w mieszkaniu sprzątam regularnie. Mam czysto na codzień I nawet jakbym obchodziła święta to nie bardzo moje "świąteczne porządki" różniłyby się od tego co robię normalnie... Tak jak okna myje regularnie, a nie "na święta", tak i kurze ścieram regularnie, a nie bo wrzesień czy bo jaskółka przeleciała Nigdy tego nie rozumiałam
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 13:18   #648
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

ja nie lubię swiąt. U mnie w domu jest wtedy chora admosfera. każdy lata krzyczy , oskarża każdego , że nie pomaga, nic nie robi. Moja babcia wprowadza taką atmosferę :/ Święta kojarzą mi się z krzykiem, sprzątaniem i gotowaniem jedzenia, którego i tak nie za bardzo lubię..
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 15:27   #649
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Ja nie chcę świąt
Wcześniej chciałam [o dziwo], ale zadzoniłam dziś do babki złożyć życzenia, bo ma imieniny i zrobiła mi awanture, że na grobie dziadka postawilam za małą lampkę. Pewnie cały wieczór wigilijny będzie o tym mówić. Mówiłam mamie, żeby jej nie zapraszać w ogole, ale to dopiero będzie afera. Dlaczego moja druga babcia nie żyje, ona była cudowna, ciepła dobra, życie by za mnie oddała
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 15:53   #650
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
ja nie lubię swiąt. U mnie w domu jest wtedy chora admosfera. każdy lata krzyczy , oskarża każdego , że nie pomaga, nic nie robi. Moja babcia wprowadza taką atmosferę :/ Święta kojarzą mi się z krzykiem, sprzątaniem i gotowaniem jedzenia, którego i tak nie za bardzo lubię..
ja też nie lubie tych świąt, mam podobnie, zawsze kojarzą mi sie z krzykiem, awanturami miedzy moją mamą a babcią, że za dużo czasu siedzi w kuchni, że brudzi itd. Nie znosze tych świąt
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 18:07   #651
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Ja się dziś dowiedziałam, że pracuję w Wigilię. I dobrze. Ominie mnie choć trochę z tej chorej, "świątecznej" atmosfery w moim domu.
Tak jest co roku. Mój ojciec zawsze się mnie czepia, że nic nie robię choćbym miała wyszorować każdy zakątek domu. Zawsze to samo. Wieczne pretensje. A później się dziwi, że nie mam ochoty dzielić się opłatkiem i składać przesłodzone, nieszczere życzenia.
Denerwuje mnie ten dzień. Wszystko jest na siłę. Na siłę trzeba wykupić połowę sklepu, na siłę trzeba nagotować i napiec jakby miał nastać głód (i tak tego nikt nie zje), na siłę trzeba być miłym i szczęśliwym.
A mnie od dawna Wigilia jakoś dziwnie napawa nostalgią. Łażę po domu i jak nie mam się czym zająć, to chce mi się płakać. Nie wiem dlaczego. Coś jest smutnego w tym dniu. Nie licząc beznadziejnej atmosfery w domu.
Denerwuje mnie też, że muszę zjeść wszystko co jest, nawet jeśli miałabym pęknąć. Że muszę siedzieć z rodzicami przed telewizorem i oglądać jakieś koncerty z kolędami. I oczywiście nie mogę iść włączyć sobie kompa czy coś poczytać. Bo jest Wigilia.
Nie będę już mówić o tym, jak wkurza mnie ta cała komercyjna strona świąt, ta paplanina o prezentach, Mikołaju...
Jak dla mnie tego dnia mogłoby nie być.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 18:07   #652
zamszowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Nie wiem czy zauważyłyście ale większość (oczywiście nie wszyscy, ja nie uogólniam)nie lubi świąt bo nie ma z kim ich świętować. Albo odeszła ukochana osoba, albo ktoś najbliższej rodziny, albo przy swiątecznym stole pojawiają się osoby z którymi nie chcecie się widzieć.Być może za rok to się zmieni i zmieni się Wasze podejście. Nastrój przy stole zależy od Was.Jak ktoś krzyczy lub denerwuje się z powodu "źle odkurzonego dywanu" to może wystarczy się usmiechnąć?
zamszowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 18:08   #653
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

nienawidzę świąt, rzygać mi się chcę na to całe zamieszanie.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 18:25   #654
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez gorzka prawda Pokaż wiadomość
Razem z narzeczonym marzymy o takiej prawdziwej Rodzinie (przez duże R) i takim prawdziwym Domu (przez duże D). Wówczas i święta będą miały tą magię, której oboje nie znamy z rodzinnych domów.
wierze, ze Twoje marzenia sie spełnią, że spełnią się marzenia każdej z nas o świętach we własnych rodzinach, o prawdziwej bliskości, cieple i miłości.
A w tym roku..w tym roku mozna przezywac swieta w srodku, w sercu, sprobowac zdystansowac sie do tego co sie dzieje dookola..
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 19:27   #655
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

JA tez bym najlepiej rzygła na te głupie święta.
Jako dziecko miałam radoche , teraz ich nienawidzę chociaż nie muszę sprzątać czy gotować . Myśl że będę musiała podzielić się opłatkiem z niektórymi , już spędza mi sen z powiek od listopada. Tak po za tym to dzień jak dzień , w zeszłoroczną wigilię wyniosłam się z domu
Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 19:34   #656
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Na szczęście mama idzie do pracy, siostar jedzie do teściowej, a ja nie jadę do cioci, więc tv będzie mój
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 19:43   #657
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Ja się dziś dowiedziałam, że pracuję w Wigilię. I dobrze. Ominie mnie choć trochę z tej chorej, "świątecznej" atmosfery w moim domu.
Tak jest co roku. Mój ojciec zawsze się mnie czepia, że nic nie robię choćbym miała wyszorować każdy zakątek domu. Zawsze to samo. Wieczne pretensje. A później się dziwi, że nie mam ochoty dzielić się opłatkiem i składać przesłodzone, nieszczere życzenia.
Denerwuje mnie ten dzień. Wszystko jest na siłę. Na siłę trzeba wykupić połowę sklepu, na siłę trzeba nagotować i napiec jakby miał nastać głód (i tak tego nikt nie zje), na siłę trzeba być miłym i szczęśliwym.
A mnie od dawna Wigilia jakoś dziwnie napawa nostalgią. Łażę po domu i jak nie mam się czym zająć, to chce mi się płakać. Nie wiem dlaczego. Coś jest smutnego w tym dniu. Nie licząc beznadziejnej atmosfery w domu.
Denerwuje mnie też, że muszę zjeść wszystko co jest, nawet jeśli miałabym pęknąć. Że muszę siedzieć z rodzicami przed telewizorem i oglądać jakieś koncerty z kolędami. I oczywiście nie mogę iść włączyć sobie kompa czy coś poczytać. Bo jest Wigilia.
Nie będę już mówić o tym, jak wkurza mnie ta cała komercyjna strona świąt, ta paplanina o prezentach, Mikołaju...
Jak dla mnie tego dnia mogłoby nie być.
dokładnie te życzenia są takie na siłe, przesłodzone też mam tak że w tym dniu chce mi sie płakać, nie wiem dlaczego nie widze nic pozytywnego ani dobrego w tych świętach. I tak sie nawet z moją rodziną całą nie spotkam przy stole. Będe siedziała i gapiła sie w tv, ciekawe czy dadzą coś ciekawego czy stały repertuar
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 19:45   #658
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

mnie też się chce płąkać.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 20:05   #659
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
mnie też się chce płąkać.
mogę napisać to samo...
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 20:23   #660
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Takie to wszystko głupie , tradycja ! Zmuszanie się bo tak wypada , bo zawsze tak było . Jak się ludzie szanują , kochają - to mają święta cały rok a nie jeden dzień w roku się ściskają , przelewają wymuszoną życzliwością a całe pozostałe 355 dni w roku wieczna wojna , kazdy każdemu świnie podkłada , czasem nawet po pyskach się leją .
Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-26 15:57:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.