Kącik sukcesów małych i dużych - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-12, 11:57   #571
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

w sprawach wiadomych ostatnio mam tendencje spadania na samo dno
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 12:37   #572
Larissis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 289
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Drugi raz dostalam okres i to regularnie, po 9 miesiacach przerwy!
Larissis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 12:50   #573
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Cytat:
Napisane przez Larissis Pokaż wiadomość
Drugi raz dostalam okres i to regularnie, po 9 miesiacach przerwy!
Rewelacyjna widomość!
Delli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 20:05   #574
agniusia17
Rozeznanie
 
Avatar agniusia17
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 881
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Może jeszcze nie mam zbyt wielu powodów do radości, ale jednak jakieś są.

Mianowicie: pierwszy raz od daaawien dawna czuję się akceptowana przez osoby, na których mi zależy. Słowem- życie towarzyskie ulega poprawie
Iii...uwaga, uwaga....Pojutrze wracam do nauki gry na gitarze!! (wcześniej przerwałam na okres 1 roku...z powodów..niezbyt ciekawych...w sumie to nie wiem po co przerywałam)
agniusia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:00   #575
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Oo to super ja zawsze chciałam grać na jakimś instrumencie ale jedyne co mi wychodzi to granie na nerwach
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 16:36   #576
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Oo to super ja zawsze chciałam grać na jakimś instrumencie ale jedyne co mi wychodzi to granie na nerwach
podbijam
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 10:03   #577
porannarosa89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 372
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

witam to ja od razu polecę z grubej rury i pokadzę niektórym z Was, niemniej te moje małe sukcesiki szalenie mnie cieszą i czuję wewnętrzną potrzebę podzielenia się nimi z kimś, a z osobami wokół siebie wolę na takie tematy nie rozmawiac, bo generalnie po co tak więc ile by się złego o tym forum nie mówiło i ile faktycznie skrzywionych dyskusji nie rozwijało, przyznaje, że bardzo mi to miejsce pomogło uświadomic sobie parę spraw. jeszcze jakiś czas temu nie widziałam nic złego w tym, że zabijam kontakty z ludźmi, których kocham/lubię/szanuję tylko dlatego, że zbliża się 16:45 i muszę skonsumowac jogurt słodzony aspartamem. kiedy teraz na to patrzę to chce mi się jednocześnie śmiac i płakac, tak poronione to jest. ja naprawdę nie uważałam, czy raczej nie chciałam (za)uważac tego jako czegos dziwnego. ani tego, że na imprezach, po trzecim kawałku the cure nie miałam siły tańczyc i pasowałam. nno, ale przechodząc do sukcesów, dzisiaj jedzenie nie jest już priorytetem i nie przekładam go ponad inne aspekty życia. ponadto zaczęłam spożywac posiłki z bliskimi i zdałam sobie sprawę jaką przykrośc im de facto wyrządzałam przyjeżdżając raz na dwa miesiące do domu i kręcąc nosem na wspólny obiad bo ja wolę warzywa z koncentratem pomidorowym. oprócz tego nie myślę już tyle o jedzeniu, cieszę się nim. powróciłam do starych pasji, prawie zapomniałam ile to wszystko mi sprawiało frajdy. nabieram więcej i więcej dystansu do tego tematu. poprawiła mi się też cera, skóra już nie jest tak przesuszona, włosy powoli przestają wypadac garściami.

teraz pozostaje wracanie do zupełnej normalności (bo wiadomo, że nic nie przychodzi od razu), walka o okres. po powrocie na studia byc może poszukam jakiegoś terapeuty, zobaczymy. tak czy inaczej, chociaż moja waga nigdy nie była patologicznie niska, a historia tak zawiła jak niektórych dziewczyn z zaburzeniami nie wiem tak naprawdę gdzie znajdowałabym się za kilka tygodni/miesięcy/lat, gdybym nie trafiła na to miejsce i nie zetknęła się (uwaga komplement) z rzeczowymi wypowiedziami izy_wiosennej czy obserwując fantastyczną zmianę nawyków&podejścia airwaves.

hah. tyle ode mnie, wystarczająco się rozpisałam. lecę pochodzic z pieskiem powodzenia, pozdrawiam i dziękuję.
__________________
/last.fm czasem kłamie/

once a day, every day, give yourself a present
-- special agent dale cooper .
porannarosa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 10:30   #578
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Porannaroso, strasznie się cieszę, że tak wiele zmieniło się u Ciebie na lepsze. byle dalej do przodu, ale za potknięcia nie obwiniaj się za bardzo, w koncu każdy ma do nich prawo.
forum samo w sobie jest dobre, tyle, że dyskusje i barwne opisy objawów, które mają na nim miejsce, do niczego dobrego nie prowadzą.

i dziękuję za komplement

ach, terapeuta byłby bardzo dobrym pomysłem.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 15:46   #579
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

porannaroso też uważam, że terapeuta to dobry pomysł no i gratuluję sukcesów
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 23:47   #580
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Uhuh, mnie coraz lepiej!
1. Chodzę do klubów, tańczę, nie wstydzę się uśmiechać do facetów
2. Dzisiaj postanowiłam sobie kupić przepyszne lody w wentzlu. Sama. I nie miałam po nich najmniejszych wyrzutów, polecam - kasztanowe i cynamonowe
3. Ostatnio w pubie wypiłam trochę alko, choć zwykle odmawiam. I nie żałowałam za bardzo (tzn. nie miałam dużych wyrzutów ze względu na kcal, raczej na colitis)
4. Po kolacji wyskubałam 5 kawałków pizzy z rantów i zjadłam też sporo ich spodów i jakoś nie znienawidziłam się za to (to nowość)
5. Dowartościowałam się dzisiaj na zakupach i wierzę, że ktoś może mnie uznać za ładną ! Cieszę się jak dzieciak!

Plis, niech to nie padnie przy niedzielnym ważeniu! Może rodzice zgodzą się go zaniechać?
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 08:22   #581
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
Uhuh, mnie coraz lepiej!
1. Chodzę do klubów, tańczę, nie wstydzę się uśmiechać do facetów
2. Dzisiaj postanowiłam sobie kupić przepyszne lody w wentzlu. Sama. I nie miałam po nich najmniejszych wyrzutów, polecam - kasztanowe i cynamonowe
3. Ostatnio w pubie wypiłam trochę alko, choć zwykle odmawiam. I nie żałowałam za bardzo (tzn. nie miałam dużych wyrzutów ze względu na kcal, raczej na colitis)
4. Po kolacji wyskubałam 5 kawałków pizzy z rantów i zjadłam też sporo ich spodów i jakoś nie znienawidziłam się za to (to nowość)
5. Dowartościowałam się dzisiaj na zakupach i wierzę, że ktoś może mnie uznać za ładną ! Cieszę się jak dzieciak!

Plis, niech to nie padnie przy niedzielnym ważeniu! Może rodzice zgodzą się go zaniechać?
brawo! gratuluję
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 19:38   #582
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

1.Jem coraz wiecej.
2.Ucze sie cierpliwości do samej siebie.

3. Jednak poszlam na (obowiązkowe- studia,wf itd.) zajęcia z areobicu,wyskakałam się i cieszylam jak dziecko.
Było dobrze. Mimo, tego, ze na sali bylam najchudsza dziewczyna w grupie- co troche mnie peszyło, ale.. (patrzac na ptk 1. i 2.) już niedługo sie to zmieni!
o!
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 14:24   #583
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

przełamałam się do jasnego pieczywa- co prawda sporadycznie, ale na plus, powoli dawkuję sobie słodycze, zajmuję się powoli rzeczami, które gdzieś tam są fajne i sprawiają przyjemność, zjem nawet wieczorem i ogólnie zamierzam coraz więcej w kierunku przełamywania robić. dlatego dzis jestem optymistką.
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 20:37   #584
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

uskuteczniam P.

i złoszczę sie gdy tata nie kupuje masła osełkowego i mleka 3,2%
pozatym nie planuje posiłków, znajduje inne "wazne sprawy".

aha i troche tyje.
rar!
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 21:01   #585
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Cytat:
Napisane przez porannarosa89 Pokaż wiadomość
witam to ja od razu polecę z grubej rury i pokadzę niektórym z Was, niemniej te moje małe sukcesiki szalenie mnie cieszą i czuję wewnętrzną potrzebę podzielenia się nimi z kimś, a z osobami wokół siebie wolę na takie tematy nie rozmawiac, bo generalnie po co tak więc ile by się złego o tym forum nie mówiło i ile faktycznie skrzywionych dyskusji nie rozwijało, przyznaje, że bardzo mi to miejsce pomogło uświadomic sobie parę spraw. jeszcze jakiś czas temu nie widziałam nic złego w tym, że zabijam kontakty z ludźmi, których kocham/lubię/szanuję tylko dlatego, że zbliża się 16:45 i muszę skonsumowac jogurt słodzony aspartamem. kiedy teraz na to patrzę to chce mi się jednocześnie śmiac i płakac, tak poronione to jest. ja naprawdę nie uważałam, czy raczej nie chciałam (za)uważac tego jako czegos dziwnego. ani tego, że na imprezach, po trzecim kawałku the cure nie miałam siły tańczyc i pasowałam. nno, ale przechodząc do sukcesów, dzisiaj jedzenie nie jest już priorytetem i nie przekładam go ponad inne aspekty życia. ponadto zaczęłam spożywac posiłki z bliskimi i zdałam sobie sprawę jaką przykrośc im de facto wyrządzałam przyjeżdżając raz na dwa miesiące do domu i kręcąc nosem na wspólny obiad bo ja wolę warzywa z koncentratem pomidorowym. oprócz tego nie myślę już tyle o jedzeniu, cieszę się nim. powróciłam do starych pasji, prawie zapomniałam ile to wszystko mi sprawiało frajdy. nabieram więcej i więcej dystansu do tego tematu. poprawiła mi się też cera, skóra już nie jest tak przesuszona, włosy powoli przestają wypadac garściami.

teraz pozostaje wracanie do zupełnej normalności (bo wiadomo, że nic nie przychodzi od razu), walka o okres. po powrocie na studia byc może poszukam jakiegoś terapeuty, zobaczymy. tak czy inaczej, chociaż moja waga nigdy nie była patologicznie niska, a historia tak zawiła jak niektórych dziewczyn z zaburzeniami nie wiem tak naprawdę gdzie znajdowałabym się za kilka tygodni/miesięcy/lat, gdybym nie trafiła na to miejsce i nie zetknęła się (uwaga komplement) z rzeczowymi wypowiedziami izy_wiosennej czy obserwując fantastyczną zmianę nawyków&podejścia airwaves.

hah. tyle ode mnie, wystarczająco się rozpisałam. lecę pochodzic z pieskiem powodzenia, pozdrawiam i dziękuję.
ohh i ahh poczułam się tutaj potrzebna i doceniona
dopisze cos
-stwierdziłam,że jestem fajna haha a tak powaznie to zauwazam w sobie co raz wiecej "ladnych rzeczy"
- gdy mam problem nie uciekam w jedzenie (czyt. głodowka-kompuls)
-znalazłam pasje i chce sie w tym kierunku rozwijac
-czuje sie wolna o ED, nie wspominam,nie analizuje baaa...juz nawet nie zaluje,
-zyje dniem dzisiejszym i ciesze sie,ze nadal zyje
-moge zyc bez wizazowej dietetyki
-odnowilam stare znajomosci i zawarlam nowe
-imprezy,imprezy,imprezy:b rzydal:
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 21:07   #586
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

jaką pasję odkryłaś.
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 21:23   #587
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

paznokciuje
zameczam mame i wszystkie kolezanki )
nawet zalozylam galerie na wizazu, link w podpisie
moze bede kiedys zdolna;P
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 22:11   #588
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

+ ja tez rozwijam swoja pasje - robie rozne rzeczy handmade mimo ze nie umiem i wychodzi jak wychodzi ale bardzo mnie to cieszy ciesze sie kiedy daje komus wlasnorecznie zrobiony prezent
+ kupilam bilet na koncert mimo ze nikt ze mna nie chce isc bo nikt nie jest az tak zasluchany w hey'a jak ja.
+ zapisalam sie na 3,5 h medytacje
+ studia mnie ciesza
+ uswiadamiam sobie wiele rzeczy, mimo chwil zwatpienia ide naprzod, zadaje sobie duzo pytan, szukam w sobie odpowiedzi
+otwieram sie na ludzi, kontakty z innymi coraz bardziej mnie ciesza- w wielu relacjach jestem w pelni soba, coraz bardziej smialo wyrazam siebie
+pozwalam sobie na odpoczynek
+ coraz czesciej pozwalam sobie na nieidealnosc
+ ucze sie akceptowac swoje wady
+ mimo lenistwa ucze sie angielskiego
+ kupuje sobie rozne rzeczy i staram sie nie przeliczac, nie oszedzac, nie karac siebie, nie myslec ze nie zasluzylam..
+ i jeszcze jedna pasja - fotografuje
+ coraz wiecej czytam i ogladam
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...

Edytowane przez Atram
Czas edycji: 2009-12-08 o 22:14
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 23:22   #589
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
+ kupilam bilet na koncert mimo ze nikt ze mna nie chce isc bo nikt nie jest az tak zasluchany w hey'a jak ja.
: love:
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 08:25   #590
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Pokaż wiadomość
: love:
idziesz ze mna?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 09:22   #591
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
idziesz ze mna?
jak w katowicach to idę !
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 10:24   #592
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
jak w katowicach to idę !
w Krakowie
ale z Sosnowca do Krakowa tez blisko?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 11:14   #593
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
w Krakowie
ale z Sosnowca do Krakowa tez blisko?
ale bilet już do MegaClubu kupiony, eh...
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 13:38   #594
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

nie wiem na jakim wątku zadać to pytanie, więc może tu. czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego ja jestem ostatnio ciągle głodna. mogłabym jeść i jeść, ale to nie ma charakteru napadowego. zjem coś- najem się i za godzinę jestem głodna. i coraz więcej tego wszystkiego w moim menu jest, coraz więcej rzeczy zakazanych i jeszcze nie dawno bym sobie na to nie pozwoliła, a dziś po prostu nie potrafie powiedzieć nie. kocham jeść i sprawia mi to przyjemność, ale boję się, że jak tak dalej pójde to przytyję, a tego nie chce za bardzo.
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 19:35   #595
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

ucieklam z toksycznego srodowiska,zeby nie pozwolic sobie na edowanie. sukces? chyba tak,chce sie uniezaleznic. od wszystkiego i wszystkich

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

jeszcze ide na ulver z mezem
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 00:27   #596
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
idziesz ze mna?
oczywiście! przechomikuj się, bilety i konc na warszawe
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 18:33   #597
nurtia
Raczkowanie
 
Avatar nurtia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Dziś, po rocznej przerwie dostałam....OKRES !!! : jupi:

pisze to tutaj, bo wiem, ze opamietalam sie w duzej mierze dzieki temu forum !
__________________
25.07.2011
nurtia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 18:46   #598
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Iza mi przypomniała o mojej starej liscie, więc zaznaczę na czerwono co się udało

Moja lista wygląda tak:

-wyrzucić centymetr
-skasować wszystkie linki do tabeli kalorii
-nie zachowywać się w kuchni jak liczydło
-rozwalić wagę !
-zjeść coś słodkiego w taki sposób by poczuć smak
-zjeść banana
-zrobić sobie lane kluski, naleśniki, pancakes'y, omleta itd.
-zjeść jakiekolwiek płatki śniadaniowe.
-napić się soku owocowego typu Kubuś.
-nie obmacywać wszystkich produktów w sklepie, by znaleźć najchudszy
-zjeść budyń
-napić się innego napoju kawowego niż wielka czarna, ze śmietanką rzecz jasna
-chociaż raz nie spalić tego co zjadłam
-uśmiechać się tak szczerze i całą sobą
-napić się alkoholu nie wliczając go do bilansu
-zapomnieć czym jest owy 'mistyczny' bilans
-zrobić bałagan w pokoju.
-uprawiać sport dla relaksu i z przyjemnością.
-zrobić sobie taką wypasioną, elegancką owsiankę o !
-częściej przytulać się do mamy.
-nie robić niczego ponad swoje siły.
-zjeść niedzielne śniadanie z rodzicami!
-nie bać się!
-nie wstydzić się w sklepie zbyt dużych zakupów


nawet nie zauważyłam kiedy
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:47   #599
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
Iza mi przypomniała o mojej starej liscie, więc zaznaczę na czerwono co się udało

Moja lista wygląda tak:

-wyrzucić centymetr
-skasować wszystkie linki do tabeli kalorii
-nie zachowywać się w kuchni jak liczydło
-rozwalić wagę !
-zjeść coś słodkiego w taki sposób by poczuć smak
-zjeść banana
-zrobić sobie lane kluski, naleśniki, pancakes'y, omleta itd.
-zjeść jakiekolwiek płatki śniadaniowe.
-napić się soku owocowego typu Kubuś.
-nie obmacywać wszystkich produktów w sklepie, by znaleźć najchudszy
-zjeść budyń
-napić się innego napoju kawowego niż wielka czarna, ze śmietanką rzecz jasna
-chociaż raz nie spalić tego co zjadłam
-uśmiechać się tak szczerze i całą sobą
-napić się alkoholu nie wliczając go do bilansu
-zapomnieć czym jest owy 'mistyczny' bilans
-zrobić bałagan w pokoju.
-uprawiać sport dla relaksu i z przyjemnością.
-zrobić sobie taką wypasioną, elegancką owsiankę o !
-częściej przytulać się do mamy.
-nie robić niczego ponad swoje siły.
-zjeść niedzielne śniadanie z rodzicami!
-nie bać się!
-nie wstydzić się w sklepie zbyt dużych zakupów


nawet nie zauważyłam kiedy
kochana, tak się cieszę, jesteś bliżej niż dalej. trzymam kciuki. jestem z Ciebie dumna dzielna dziewczynka pozdrawiam.
to i trzymajcie za mnie kciuki- ja jeszcze nie teraz, ale za jakiś dobry miesiąc wkleję swoje postępy- na razie ciągle dążę by przełamywać schematy. obiecuję, że też będzie to tak długa i piękna lista jak dekas. a dla Ciebie jeszcze raz szacun
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:22   #600
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Kącik sukcesów małych i dużych

Dekas, kiedy zrobilas ta liste?

moze ja tez...
ale boje sie..
ze potraktuje ja zadaniowo i jesli mi sie nie uda to sie zalamie, jesli nie uda mi sie zaraz, teraz i wszystko naraz, jesli nie bede idealna..
po cholere mi ta idealnosc
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.