Nie mam już siły.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 20:31   #1
jarek4589
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 95

Nie mam już siły..


Witajcie,wiem,że ostatnio coraz częściej zacząłem obsypywać Was pytaniami,ale naprawdę nie mam już siły..
Byłem w poniedziałek prywatnie u dermatologa,pierwszy raz w życiu, a mam 19 lat,nigdy dotąd nie miałem aż takich problemów z cerą,od wakacji było nawet "dobrze" zmieniłem diete,piłem drożdże,aktualnie od dwóch miesięcy bratka,zmieniłem kosmetyki do mycia twarzy,które zamawiam z Internetu i wszystko było prawie ok,do czasu aż nie zaraziłem się wirusem opryszczki ponad dwa miesiące temu,wypróbowałem chyba wszystkie dostępne maści na rynku,a nawet heviran jedno opakowanie,właśnie wtedy zaczęły mi się pojawiać dziwne krosty w okolicy ust i na brodzie,teraz z opryszczką jakoś sobie radze(mam dwie) ale problem z "tym czymś" bardzo mi się nasilił tzn wygląda to jak wrzody mniejsze i większe,co prawda czoło i policzki mam czyste,ale to co jest w okolicach brody to jakaś masakra. Pani dermatolog opryszczkę w ogóle zignorowała tzn przepisała mi groprinosin,bo ją o to poprosiłem,ale na te dziwne krosty przepisała mi tetralysal i żel davercin stwierdzając,że to jest zwykły trądzik. Dodam,że nigdy nie miałem takiego trądziku i tak bardzo nasilonego w tym miejscu,czytałem,że to może być sprawka hormonów albo problemów z jelitem grubym, jeśli to prawda to może ktoś ma sposób jak to wyeliminować? Po przepisanym antybiotyku mam (na razie) lekki wysyp tzn kilka krost przybyło na klatce i plecach(które dotąd były głaciutkie) + 3 na twarzy,naczytałem się bardzo złych opinii o tym antybiotyku i nie wiem co robić,wydałem sporo kasy na antybiotyk + 90 zł za prywatną wizytę,co trochę mnie zszokowało,bo nie mieszkam w dużym mieście,a wiedza pani doktor chociażby na temat wirusa opryszki była,jakby to powiedzieć niewielka.Używał ktoś tego leku na trądzik? Jeśli tak to proszę o odpowiedź,wiem,że na każdego działa inaczej,ale nie wiem już co robić,wydałem przez ostatnie miesiące sporo kasy na to,żeby mieć zdrową,ładną cere,a to wszystko jeszcze bardziej się pogarsza :/
jarek4589 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 23:03   #2
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Nie mam już siły..

Nie stosowałam tego nigdy więc Ci nie powiem. Ale wg mnie powinieneś zmienić dermatologa, bo wydaje mi się że to Cię uczuliło bardziej a ta lekarka nie umie/ nie chcę tego zauważyć.
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.