Jak zapomnieć? Internetowa znajomość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 12:49   #1
AnnaEn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 43

Jak zapomnieć? Internetowa znajomość


Poznałam przez internet pewnego faceta, przypadkowo, napisał do mnie na gg, zupełnie jakby urwał się z choinki, pisaliśmy od roku, na początku nie traktowałam go zbyt poważnie, myślałam że skończy się na góra kilkudniowej wymianie wiadomości i przysłowiowy eot. Niestety tak się nie stało. Dlaczego niestety? Bo im dłużej z nim pisałam, tym bardziej zaczęłam się do niego przywiązywać, stopniowo, zaczynając od błahych spraw, zaczęliśmy schodzić na poważne i prywatne tematy, potem doszły rozmowy przez telefon i na skype. Stał się taką moją bratnią duszą, wydawał się inny, ciekawszy niż faceci którzy mnie na co dzień otaczają. Im dłużej pisaliśmy tym większą miałam ochotę go poznać, chociaż dzieli nas niezły kawałek. Miałam nadzieję że pewnego dnia się zobaczymy, chociaż jemu się jakoś w większej mierze do tego nie paliło. Przez chwilę nawet pomyślałam że jestem trochę mocniej zauroczona albo nawet... zakochana. Przyszedł dzień w którym pokłóciliśmy się o jakąś drobnostkę pisząc ze sobą. Nasze stosunki nieco oziębły. Nagle nie wiem dlaczego całkowicie urwał kontakt... Myślicie, że coś się stało? Nie odbiera nawet telefonów. I tak już miesiąc. Nie wiedziałam że do tego stopnia można się do kogoś przywiązać przez internet, ale całe dnie o nim myślę. Chyba jestem desperatką, ale najwyraźniej nie jest mi obojętny. Teraz nachodzi mnie tysiąc myśli na minutę i nie wiem jak zapomnieć. A jak to był ten jedyny? A jak coś mu się stało? Dlaczego tak nagle postanowił całkowicie zerwać kontakt? Za kilka dni zaczynam nowy i obawiam się nie najlepszy etap w życiu, nieszczęsne studia, kurs i pracę, do tego jeszcze dochodzi myślenie o nim, może to dziwne, ale naprawdę mnie to dręczy.
AnnaEn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 13:02   #2
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

O rany, nie strasz... Właśnie też kogoś poznałam przez internet, właściwie mam to samo co Ty miałaś ale póki co oboje chcemy się spotkać i oboje rozmawiamy z wielką chęcią... Nie miałam pojęcia, że przez internet da się aż tak "zakumplować"
Wydaje mi się jednak, że trzeba mimo wszystko do tego podchodzić z dystansem... przynajmniej na początku. Ja np moich 2 najlepszych kumpli, których znam już pół życia poznałam przez internet Wciąż się spotykamy i mamy kontakt ze sobą i nie wyobrażam sobie, żeby to się mogło zmienić. Trzeba po prostu trafić... Nie zawsze tak to wygląda niestety.

Co do Twojej sytuacji... Mówisz, że nie bardzo mu się spieszyło do spotkania? Może dla niego nie było to tak poważne jak dla Ciebie? Jeśli urwał kontakt po drobnej kłótni o błahostkę to chyba niestety nie było to dla niego tak ważne. A jak wyglądały Wasze rozmowy? Mówił coś o Was w ogóle?
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 13:07   #3
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

Cytat:
Napisane przez AnnaEn Pokaż wiadomość
Miałam nadzieję że pewnego dnia się zobaczymy, chociaż jemu się jakoś w większej mierze do tego nie paliło. (...)Nasze stosunki nieco oziębły. Nagle nie wiem dlaczego całkowicie urwał kontakt... Myślicie, że coś się stało?
Żona się dowiedziała, więc skasował twój nr.

Kolesia nie znałaś, nie wiedziałaś nic o jego życiu, poza tym co sam o sobie napisał. A mógł napisać wszystko! I ty się zakochałaś? Zakochałaś się w wirtualnym, nieistniejącym bycie.
Trochę realizmu!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 13:08   #4
Marciamartyna
Raczkowanie
 
Avatar Marciamartyna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 495
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

Z tego co mówisz wynika, że dla neigo to była tylko internetowa znajomośćm ale ciężko to stwierdzić bo nie wiele wiemy o tym jak rozmawialiscie,o czym,czy on Ci mówił chociaż raz, że chciałby się spotkać albo jako kogo Cię traktuje itp.można by gdybać.
Sprobuj z nim pogadac i powiedz mu co czujesz,szczerze ja tak niedawno rzobiłam bo mam dokładnie tak jak ty,poznałam fajnego chłopaka przez neta,potem gadu i długiee rozmowy przez tel i jesteśmy razem ale to długa historia
Życzę powodzenia
__________________
Live like there's no tommorow !
Ucze się do egzaminów GMAT i TOEFL
Uzależniona od zakupów
Zapuszczam włosy
Marciamartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 13:33   #5
LatteLady
Raczkowanie
 
Avatar LatteLady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 276
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

Lepiej zajmij się szukaniem faceta w realnym świecie, zapomnisz o facecie który już o Tobie zapomniał
__________________
A na imię dali mi Ironia...
LatteLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 13:36   #6
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 434
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

Nic nie rób, zapomnisz o nim
Azime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 13:48   #7
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

Łatwo się przywiązać do kogoś, kto zawsze wysłucha, jest miły itp. Do tego zero wad -bo albo po prostu nie masz szansy ich dostrzec, albo go wyidealizujesz. ;]
Przecież tak naprawdę, to nie wiesz kim on (czy na pewno?) jest. Może to wszystko, co Ci powiedział jest prawdą, a może nie.
Jeśli był uczciwy, to teraz zachował się jak palant -tak się nie traktuje ludzi, odrobina szacunku. Mógł chociaż napisać "to koniec".
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 17:59   #8
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

Szkoda,ze zerwał z Tobą przez neta,bo uważam,że można poznać wartościowe osoby.. Niestety jest różnie,bo do końca nie możemy ingerować w to, co ktoś robi całymi dniami.Spotykamy się na pogawędki ,kończy się rozmowa i każdy wraca do realnego życia.
Ja bym na Twoim miejscu jeszcze podzwoniła.. A po jakimś czasie dała sobie spokój.. bo jednak jak ktoś nie chce rozmawiać to tak samo będzie upośledzony jako przyjaciel czy chłopak w związku.. niestety.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:14   #9
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

Cytat:
Napisane przez elfir Pokaż wiadomość
żona się dowiedziała, więc skasował twój nr.
:d
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:39   #10
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

słaba sytuacja ale sama chyba domyślasz się, że jak by mu zależało to by nie urwał kontaktu, no nie?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 19:59   #11
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 250
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

Może spróbuj jakoś nawiązać z nim dalej kontakt Próbuj Wyjaśnij z nim to Ja właśnie w taki sposób poznałam najcudowniejszego chłopaka na świecie z którym jestem ponad 2 lata i czuję się jakbyśmy byli ze sobą z miesiąc Gdyby nie to gg ... nie wiedziałabym, że w moim mieście (co prawda na jego drugim końcu) mieszka moja połówka

Edytowane przez Tygri
Czas edycji: 2012-09-18 o 20:01
Tygri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 21:05   #12
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

Co co wy? Naprawdę?
Facet przestał się odzywać, nie odbiera, nie oddzwania, nie odpisuje... i trwa to miesiąc! To jak długo Autorka ma się do niego dobijać?
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 21:14   #13
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

Żona, albo dziewczyna... Ja bym to obstawiała, jak będzie chciał to się odezwie - wie, gdzie Cię "znaleźć"
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 23:49   #14
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

Najprawdopodobniej poznał jakąś dziewczynę w realu. Odezwie się jak z nią nie wyjdzie, gwarantuję
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 06:58   #15
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

ach ten wasz wrodzony optymizm

Pierwsze pytanie - miałaś go na jakiś portalach społecznościowych, etc?

I czy kłótnia była o kompletne głupoty, czy może jednak powiedziałaś mu coś co dla Ciebei wydaje się bzdurą, a dla niego oblegą?
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 07:21   #16
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Szkoda,ze zerwał z Tobą przez neta,bo uważam,że można poznać wartościowe osoby.. Niestety jest różnie,bo do końca nie możemy ingerować w to, co ktoś robi całymi dniami.Spotykamy się na pogawędki ,kończy się rozmowa i każdy wraca do realnego życia.
Ja bym na Twoim miejscu jeszcze podzwoniła.. A po jakimś czasie dała sobie spokój.. bo jednak jak ktoś nie chce rozmawiać to tak samo będzie upośledzony jako przyjaciel czy chłopak w związku.. niestety.
Ale jakie "zerwał"? Przecież oni się nigdy na żywo nie widzieli, nie mówiąc o byciu w związku.
Facet nie chce utrzymywać dalszego kontaktu i tyle. Jakby mu zależało to by już 10 razy napisał.
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 10:13   #17
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

Cytat:
Napisane przez Asji Pokaż wiadomość
Ale jakie "zerwał"? Przecież oni się nigdy na żywo nie widzieli, nie mówiąc o byciu w związku.
Facet nie chce utrzymywać dalszego kontaktu i tyle. Jakby mu zależało to by już 10 razy napisał.
Zerwał.. w cudzysłowiu Chodziło mi o to ,że przestał się odzywać,rzeczywiście złego słowa użyłam.

A wiesz,ja bym i tak wolała dociec. Dla siebie już,a nie dla niego. Też mi się wydaje,że by się odezwał,ale ja bym MIMO wszystko doszła o co chodzi. Żeby również sobie udowodnić,że to dupek i chwała mu za to ,że kontakt się urwał.Dla siebie.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 20:23   #18
Anunnaki
Raczkowanie
 
Avatar Anunnaki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Jak zapomnieć? Internetowa znajomość

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Najprawdopodobniej poznał jakąś dziewczynę w realu. Odezwie się jak z nią nie wyjdzie, gwarantuję
Dokładnie o tym samym pomyślałam Jak mu nie wyjdzie lub się będzie nudził to znowu się odezwie.
Autorko daj sobie z nim spokój już. Jak się miesiąc nie odzywa to raczej nic fajnego z tego nie wyniknie.
Anunnaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.