Essence cz. II - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 13:45   #2971
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. II

oj wydaje mi się, że dokładają limitowanki, w przeciwnym wypadku z glam rock nie zostałoby nic w przeciągu tygodnia.
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:45   #2972
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Co do zieleńca, to nie mogę tam nabyć różu, bo nie mam pojęcia, gdzie się to to znajduje Znając moją umiejętność rozeznania się w terenie, żeby tam dotrzeć musiałabym uzbroić się w mapę, GPSa i duuuży zapas wody :P (to niestety nie są żarty)
Jak już mamy być tą rodziną, to trzeba się jakoś rolami podzielić! :P
wiesz gdzie jest merinotex? jedziesz jak na bielany tramwajem, ale nie wysiadasz kolo tesco na reja a jedziesz przystanek dalej. po lewej stronie ujrzysz galerie zieleniec- oprcz natury jest piotr i pawel, deichman, kiosk, jakies buty, ccc
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:51   #2973
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Dziękuję Kasieńko za info Może we wtorek uda mi się wybrać do chorzowskiej natury. Lubię zakupy w Chorzowie, a ostatnio nie mam na nie czasu

Pędzelek spisuje się całkiem nieźle. Jestem zaskoczona, że jest tak bardzo delikatny. Nakłada róż precyzyjnie, deliakatnie pokrywa kolorem. Poza tym ładnie wygląda
TO dam Ci znać w poniedziałek czy już wyłożyli 50's fever, nie ma sensu abyś jeździła na marne
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:51   #2974
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
oj wydaje mi się, że dokładają limitowanki, w przeciwnym wypadku z glam rock nie zostałoby nic w przeciągu tygodnia.
Gdyby dokładano to nie miałabym problemu z dokupieniem czarnej kredki z brokatem gr, ale było zupełnie inaczej (żeby nie było - piszę o 2 różnych Naturach w 2 różnych miastach w różnych częściach Polski)
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:06   #2975
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. II

Ja nie tak dawno odkryłam firmę Essence Właśnie wróciłam z zakupów z Solvay Parku w Krakowie. Mieszkam 5 min piechotą od Solvay Parku, więc jestem w miarę na bieżąco w nowinkami. Pędzelek został ostatni, 2 highlitery, cieni sporo, lakierów i pomadek też. Myślałam, że załapię się na róż ale niestety mi się nie udało, bo jakieś "wariatki" :P wszystko już wykupiły...
Za to pani powiedziała mi, że w poniedziałek ma przyjechać jeszcze jedna dostawa Essence, więc we wtorek będę mogła wybrać się zakupić ten cholerny róż :P
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:38   #2976
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Essence cz. II

Tak patrzę na ten róż z JB i on się nada do rozsmarowania chyba tylko na czystą skórę... Ja jednak wolę róż, który można nałożyć na podkład...
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:55   #2977
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Ja nie tak dawno odkryłam firmę Essence Właśnie wróciłam z zakupów z Solvay Parku w Krakowie. Mieszkam 5 min piechotą od Solvay Parku, więc jestem w miarę na bieżąco w nowinkami. Pędzelek został ostatni, 2 highlitery, cieni sporo, lakierów i pomadek też. Myślałam, że załapię się na róż ale niestety mi się nie udało, bo jakieś "wariatki" :P wszystko już wykupiły...
Za to pani powiedziała mi, że w poniedziałek ma przyjechać jeszcze jedna dostawa Essence, więc we wtorek będę mogła wybrać się zakupić ten cholerny róż :P
5 minut? :/ Ale Ci dooobrze! Ja na piechotę to mam pół godziny. Chciałabym ten pędzelek i róż. Jadę w poniedziałek.

Edit: Dzięki wielkie za info! :PP
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 14:58   #2978
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. II

No mnie się marzy ten róż... będzie mi się teraz po nocach śnił
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:59   #2979
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. II

nie z jb, na podkład też się nada , mam podobny róż tylko że w formie takiego lakieru do paznokci, też płynny i jestem baaaaardzo zadowolona, ja z róży zrezygnuje, mam ciypły odcień mordki i boję się z ten z 50 mi nie bedzie pasował. No to jak mają dostawę w Kraku, to opanuje naturę, a która mi wykupi pędzel to zabije :P
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 15:01   #2980
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Essence cz. II

Ja może kupię róż (przyda się do malowania innych jakiś chłodny róż) i może szminkę o ile będzie jakiś pasujący mi kolor
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 15:08   #2981
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
No mnie się marzy ten róż... będzie mi się teraz po nocach śnił
Jak będę w poniedziałek to zdam stan.

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
nie z jb, na podkład też się nada , mam podobny róż tylko że w formie takiego lakieru do paznokci, też płynny i jestem baaaaardzo zadowolona, ja z róży zrezygnuje, mam ciypły odcień mordki i boję się z ten z 50 mi nie bedzie pasował. No to jak mają dostawę w Kraku, to opanuje naturę, a która mi wykupi pędzel to zabije :P
Nie zabijaj! T.T
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 15:20   #2982
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. II

a zastanowie się :P szkoda że w kraku tylko jedna natura jest
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 15:26   #2983
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Essence cz. II

Stan z Warszawy:
Na górze obok metra centrum nie ma nowej limitowanki, straszy ciągle jeden cień z GR, na dole w metrze cała limitowanka jest, brakowało tylko jednego różu
Pooglądałam i nic nie kupiłam Ładny ten róż, ale odstraszyła mnie ta błyszcząca część, czy któraś może wstawić fotkę jak on wygląda na skórze?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 16:00   #2984
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
na dole w metrze cała limitowanka jest, brakowało tylko jednego różu
Po mojej wizycie jest też o jeden pędzel i lakier czarno-czerwony mniej Ile ja się na ten pędzel naczekałam... Ale było warto
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 16:20   #2985
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
a zastanowie się :P szkoda że w kraku tylko jedna natura jest
Essence jest też w Rossmanie (?) nie wiem, na pewno w Galerii Krakowskiej w jakiejś drogerii, ale nie ma półki z E. tylko pojedyńcze produkty.
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:07   #2986
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Essence cz. II

melduję,że byłam wczoraj w chorzowskiej naturze i brak limtowanki
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:16   #2987
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Essence jest też w Rossmanie (?) nie wiem, na pewno w Galerii Krakowskiej w jakiejś drogerii, ale nie ma półki z E. tylko pojedyńcze produkty.
ja widzialam z pielegnacji cos tej takiej apteko-drogerii na koncu na poziomie 0 kolo C&A chyba ona jest
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:26   #2988
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Essence cz. II

Ja dziś byłam z siostrą w Castoramie, a że do Solvay'a rzut beretem to unudziłam siostre żeby wpaść i co...;>??

I Anijka chyba rano sprzatnela ten ostatni róż;/ Po zdjęciach bardzo mi się podoba kolor, ale nie wiem czy byłby dla mnie bo ja dość ciemna jestem;/ Podobały mi sie szminki ale nie było testerów więc nie kupowałam w ciemno, choć kolor w miarę mi się pdobał...Dziewczyny czy szminka wysusza usta;>?
Koło godz 13-14 były jeszcze dwa pędzle-w dotyku wydawały się być ekstra miłe no ale stwoerdziłam że mam sephorowy to muszę ;-) sobie odpuścic...
Zapytałam Pani akasjerke co z catrice (widzę ze w W-wie sie juz pojawila i ten multi...rouge ktory mi sie marzy) ale zrobila mine coś na styl:"O czym ty do mnie mówisz", więc wytlumaczyłam kobiecie co to za firma i że z pewnych źródeł wiem że w Poslce się zaczyna pojawiać, ale ona stwierdziła że nic nie wie, więc prędko do Krk nie zawita Catrice;/
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:33   #2989
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

A dla dziewczyn które mają już Catrice taka rada - mają WSPANIAŁY puder mineralny I przede wszystkim są bardzo jasne kolory (na pewno 2 jaśniejsze niż którykolwiek z Essence). Oprócz tego bardzo polecam korektor 5 kolorowy, taka szeroka paletka :P
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 17:33   #2990
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Essence cz. II

Byłam dziś w Naturze i była ta limitowanka chciałam kupić ten pędzel ale jak go zobaczyłam to stwierdziłam że jest za mały i w ostateczności nie kupiłam nic z Essence
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:34   #2991
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Naturze i była ta limitowanka chciałam kupić ten pędzel ale jak go zobaczyłam to stwierdziłam że jest za mały i w ostateczności nie kupiłam nic z Essence
No coś Ty? Właśnie idealny jest tak wspaniale róż rozprowadza! Myślę czy nie kupić drugiego, jakby ten (odpukać) zaginął/umarł :P
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:44   #2992
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

No i do Krosna w końcu 50's dotarło . Stan z godziny 13 - limitowanka pełna, bez jednego lakieru (róż) minus moje zakupy . Ale możliwe, że czegoś jeszcze brakuje, bo jak wychodziłam to ktoś się kręcił koło szafy.

Wiedziałam, że pędzelek będzie mały, ale i tak mnie zaskoczył, naprawdę malusi ale za to bosko miękki i będzie mi służył jako pędzel do różu.

Kupiłam jeszcze róż, który ma znacznie bardziej pasujący do mojej skóry kolor niż ten normalny Essence, najciemniejszy lakier i różową pomadkę, która jest świetna, ale ma trochę krótki sztyft.


Teraz tylko mam nadzieję, że pojawi się u nas Jelly Baby, bo skoro po GR pojawiło się 50's to znaczyłoby, że jest u nas co druga limitowanka, czyli JB miałoby przepaść .
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:46   #2993
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

A czy ktoś mógłby podać całkowitą długość tego pędzelka? Porównałabym ją z długościami pędzli do różu, które mam Miałabym lepsze wyobrażenie tego jak mały on jest
__________________



Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2009-02-28 o 17:54
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:49   #2994
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Essence cz. II

Kurcze, a ja się modlę o to, aby róż był jeszcze (albo już, bo w piątek pustki) w poniedziałek
Jest jasny i chłodny - idealny dla mojaj karnacji
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:49   #2995
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Czy dimiti wie, że pojawiła się nowa limitowanka? Jakoś ostatnio jej tu nie widziałam...
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:59   #2996
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
A czy ktoś mógłby podać całkowitą długość tego pędzelka? Porównałabym ją z długościami pędzli do różu, które mam Miałabym lepsze wyobrażenie tego jak mały on jest
8cm rączka, 11,5cm całość

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Czy dimiti wie, że pojawiła się nowa limitowanka? Jakoś ostatnio jej tu nie widziałam...
No właśnie dawno jej tu nie było...
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 18:06   #2997
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
No coś Ty? Właśnie idealny jest tak wspaniale róż rozprowadza! Myślę czy nie kupić drugiego, jakby ten (odpukać) zaginął/umarł :P

Na opakowaniu pędzla pisze że jest on do pudru jak dla mnie to jak na pędzel do pudru to za mały jest właśnie do różu to on może sie nadaje ale pudru nie bardzo...
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 18:14   #2998
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Essence cz. II

Niestety pokusa była silniejsza i kupiłam cień z 50's (brudny róż) i jeszcze jedną szminkę w kolorze 01 love me tender.Dobrze że mój facet miał wypłatę.
Niestety pędzli i różu ani śladu.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 18:18   #2999
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: Essence cz. II

To nie jest pędzel do pudru. Ktoś fatalnie to przetłumaczył. Na opakowaniu po angielsku wyraźnie pisze "blush brush", czyli pędzel do różu.
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 18:22   #3000
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam z siostrą w Castoramie, a że do Solvay'a rzut beretem to unudziłam siostre żeby wpaść i co...;>??

I Anijka chyba rano sprzatnela ten ostatni róż;/ Po zdjęciach bardzo mi się podoba kolor, ale nie wiem czy byłby dla mnie bo ja dość ciemna jestem;/
(...)
Zapytałam Pani akasjerke co z catrice (widzę ze w W-wie sie juz pojawila i ten multi...rouge ktory mi sie marzy) ale zrobila mine coś na styl:"O czym ty do mnie mówisz", więc wytlumaczyłam kobiecie co to za firma i że z pewnych źródeł wiem że w Poslce się zaczyna pojawiać, ale ona stwierdziła że nic nie wie, więc prędko do Krk nie zawita Catrice;/
Taa,przyznaje sie bez bicia przeciez,ze sprzatnelam :P Ale jak masz ciemniejsza buzke to rzeczywiscie nie zaluj az tak, on na fotkach i nawet w sklepie wydaje sie lekko brzoskwionkowy, a na policzku to czysty, chlodny rozyk Fajnie,ze o Catrice spytalas, niefajnie,ze nic nie wiedza

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
A czy ktoś mógłby podać całkowitą długość tego pędzelka? Porównałabym ją z długościami pędzli do różu, które mam Miałabym lepsze wyobrażenie tego jak mały on jest
jaka mania! ja uznalam,ze jak mam ten wielki zestaw pedzli,to odpuszcze ten,nawet jak to, uwaga, limitowanka z essence
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.