Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-03, 13:19   #241
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
jakie kwasy na plamy posloneczne na dloniach??

Witam ,od niedawna zaczelam czytac biochemie i bardzo mnie to wciagnelo Mam wielka prosbe do znawczyn tematu.Mam duzo plam poslonecznych i piegow na dloniach.Chcialabym sie dowiedziec co powinnam zastosowac aby dalo sie to troche rozjasnic.Napewno jakies kwasy ale jakie ? I zapewne tez filry? Ale co byloby najlepsze na skore dloni?

Wyszukarka uzyta ale nic nie znalazlam.jesli byl podobny watek to przepraszam-prosze mnie usunac
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 14:38   #242
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: jakie kwasy na plamy posloneczne na dloniach??

Cytat:
Napisane przez karinaaa Pokaż wiadomość
Witam ,od niedawna zaczelam czytac biochemie i bardzo mnie to wciagnelo Mam wielka prosbe do znawczyn tematu.Mam duzo plam poslonecznych i piegow na dloniach.Chcialabym sie dowiedziec co powinnam zastosowac aby dalo sie to troche rozjasnic.Napewno jakies kwasy ale jakie ? I zapewne tez filry? Ale co byloby najlepsze na skore dloni?

Wyszukarka uzyta ale nic nie znalazlam.jesli byl podobny watek to przepraszam-prosze mnie usunac
Karinaa - myślę że bez obaw mozesz stosowac te same kuracje co na twarz i filtry na dłonie obowiązkowo. Zainteresuj sie kosmetykami, np. z kwasem kojowym (SVR ma taki).

---------------
Utwrzyłam wątek zbiorczy dotyczący szeroko pojmowanych przebarwień i kuracji wybielających - prosze o niezakładanie nowych wątków na ten sam temat!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 14:39   #243
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: przebarwienia na twarzy

Cytat:
Napisane przez akazqa Pokaż wiadomość
Wielokrotnie czytałam o tym, że filtry trzeba stosować cały rok, a nie tylko latem.
Mam w związku z tym pytanie.
Przez cały roku używacie filtrów +50? czy mozna zmniejszyć filtr np. do 15-stki gdy nie ma już takich upałów?
pozdrowionka
Akazqa, tu nie chodzi o temperaturę upały,a le o promeiniowanie UVB i UVA. Fale te są obecne cały rok, z czwgo gorsze dla skóry jest UVA. I tu niespodzianka - promieniowanie UVA jest bardzo wysokie zimą!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 14:46   #244
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: czy to zejdzie?

Lordi, tępota Twoje pani dermatolog jest porażająca i podobnie jak Selekcjonerce, robi mi sie słabo. Ale nie chodiz tu o to żeby Cie dobić, tylko pomóc.

Podobnei jak Selekcjonerka uważam że plamy których się dorobiłeś to połączenie podrażneinia spowodowanego retinoidami i niestety - wpływu promieni słonecznych. Plus jest taki, ze plamki sa świeże i jest spora szansa na ich wybielenie. Jednak, aby rozpocząć jakąkolwiek kurację rozjaśniającą musisz całkowicie wygoić skórę z podrażnień.

Póki co, ogranic zstosowanie leków do 2, max 3 razy w tygodniu, a w pozostałe dni mocno nawilżaj skórę - miejsca gdzie występują plamy - blizny możesz nawet natłuszczać. Atrederm zawera sporo alkoholu, mógł Ci nieco przypalić skórę. Kiedy zaczynamy kurację retinoidami (Atreederm należy do retinoidów) zaczynamy od 1-2 razy w tyg, a nie 2 razy dziennie!! To jakas hardcorowa terapia i jesczze w połączeniu z antybiotykiem!! brak słów na tych lekarzy Słowem - ogranicz wszystko i nawilżaj, nawilżaj, nawilżaj.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 15:33   #245
dwukropek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 34
Dot.: duża plama lub przebarwienie prosze o pomoc

Jak ja usunac i co to dokladnie jest ? prosze o pomoc
dwukropek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 16:21   #246
agasn
Raczkowanie
 
Avatar agasn
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 162
Dot.: duża plama lub przebarwienie prosze o pomoc

może dodaj zdjęcia i opisz dokładniej: jaka ma powierzchnie czy jest odgraniczone od pozostałej skory, gładkie, łuszczące, swędzi, nie swędzi
agasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 18:12   #247
akazqa
Raczkowanie
 
Avatar akazqa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 98
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Dzięki L_V za uświadomienie
Są wobec tego jakieś sytuacje, które nie wymagają stosowania tak wysokich filtrów? czy na okrągło do końca życia?
pozdrawiam
akazqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-05, 18:47   #248
karolina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

cześć dziewczyny!U mnie brak postępów. Kremu Pharmaceris Albucin Maxima już używam od dwóch tygodni i nic. czasami mam wrażenie, że moje przebarwienie jest jaśniejsze ale zauważyłam że jest to poprostu zależne od tego jak pada światło. Dzisiaj udałam się do instytutu medycyny estetycznej. Byłam tam na dwóch konsultacjach (bezpłatnie). Najpierw u lekarza, który przeprowadził ze mną wywiad i obejrzał pod specjalnym światłem twarz a następnie poszłam do gabinetu pani kosmotolog. Rezultat jest taki: przede wszystkim już wiem od czego dostałam przebarwień (zostały wykluczone takie sprawy jak tabletki hormonalne, zaburzenia hormonalne, choroba wątroby, solarium etc). Przyczyną powstania mojego okropnego "wąsika nad górną wargą" było picie herbatek odchudzających zawierających dziurawiec. Podobno dziurawiec + twarz wystawiana na słońce (nawet w okresie wiosennym) daje takie rezultaty. Ponieważ bardzo byłam zawzięta a te wszystkie herbatki odchudzające mi tak smakowały to teraz mam- szczupła z wąsem. W każdym bądź razie jestem umówiona na początku października na laser IPL. Kosztuje to około 250zł więc naprawdę myślę, że warto. Jak narazie to wydałam dużo pieniędzy na rózne kremy, które nie pomogły, na wizyty u kosmetyczek i dermatolog oraz na kosmetyki mocno kryjące takie przebarwienia. Będę zdawać relację jak już będzie po zabiegu.
pozdrawiam.
karolina78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:46   #249
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez akazqa Pokaż wiadomość
Dzięki L_V za uświadomienie
Są wobec tego jakieś sytuacje, które nie wymagają stosowania tak wysokich filtrów? czy na okrągło do końca życia?
pozdrawiam
wieczorne wyjścia
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 17:04   #250
dwukropek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 34
Dot.: duża plama lub przebarwienie prosze o pomoc

Jest takie sama plama jak reszta skory nie swedzi itp ,tylko ze jest czerwona. Niedawno zaczelo mi to przeszkadzac poniewaz mam to od okolo 2 lat,wydaje mi sie jakby to sie minimalnie powiekszalo. Jest to obszar na calym nosie, dlugosc od poczatku nosa w strone oczu. a szerokosc tak prawie do konca oczu, tylko zaokragla sie to w jakby takiego motyla
dwukropek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 17:47   #251
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: duża plama lub przebarwienie prosze o pomoc

na wszelki wypadek idź do dermatologa
http://www.resmedica.pl/ffxart3004.html
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 10:34   #252
qroqiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 32
Czy można pozbyć się piegów?

Czy znacie jakiś sposób, żeby raz na zawsze pozbyć się piegów? Takie tam kompleksy
qroqiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 11:01   #253
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Dwukropek, Qroqiet - prosze nie dublowac wątków!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 13:18   #254
dwukropek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 34
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Too jest wtedy toczeń czy co innego prosze o jakies wskazuwki bo jestem bez pomysłu?
dwukropek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 21:41   #255
agulak
Przyczajenie
 
Avatar agulak
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Od wielu lat walczyłam z przebarwieniami w okolicach nosa, pod oczami, nad górną wargą. próbowałam wielu różnych kosmetyków, szczególnie tych polecanych przez forumowiczki. Latem oczywiście stosowałam krem z wysokim filtrem... ale było już za późno, bo przebarwienia raz powstałe są makabrycznie trudne do zwalczenia . W tym roku stał się cud! Zabieg laserowy IPL (opisywany także tutaj) spowodował, że przebarwienia odchodzą w niepamięć. Jestem po jednym dopiero zabigu a już efekt mnie powalił. Metoda może ostateczna, ale z doświadczenia wiem, że jedynie skuteczna
agulak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 09:26   #256
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

hellou mam pare pytanek

1. po jakim czasie (rok? 5 lat?) wylaza przebarwienia po kuracji typu "kwasy+brak filtrow"? czy bez konkretnego czasu, ale dopiero jak skora zacznie sie starzec? zgaduje ze beda to takie brazowe plamy pigmentowe?
2. co rozumiemy pod pojeciem przebrwienia? czerwone slady np po wyciskaniu, czy brazowe plamy pigmentowe? czy moze oba? bo juz sie gubie
3. i czy slady po tradziku znikna predzej czy pozniej, czy moze jest mozliwosc ze jak sie tego pozbede, to zostana mi na zawsze niektore czerwone plamy?
4. no i jesli mam gruba skore, to czy kwasy draznia naczynka? jesli tak to co mam z nimi robic?
z gory dzieki za odpowiedzi
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 21:50   #257
dwukropek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 34
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

a ile kosztuje zabieg takim laserem?
dwukropek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 09:33   #258
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
hellou mam pare pytanek

1. po jakim czasie (rok? 5 lat?) wylaza przebarwienia po kuracji typu "kwasy+brak filtrow"? czy bez konkretnego czasu, ale dopiero jak skora zacznie sie starzec? zgaduje ze beda to takie brazowe plamy pigmentowe?
2. co rozumiemy pod pojeciem przebrwienia? czerwone slady np po wyciskaniu, czy brazowe plamy pigmentowe? czy moze oba? bo juz sie gubie
3. i czy slady po tradziku znikna predzej czy pozniej, czy moze jest mozliwosc ze jak sie tego pozbede, to zostana mi na zawsze niektore czerwone plamy?
4. no i jesli mam gruba skore, to czy kwasy draznia naczynka? jesli tak to co mam z nimi robic?
z gory dzieki za odpowiedzi
Odpowiem, w miarę swoich skromnych możliwości
1. Wszystko zależy od typu cery. Moja mama od wielu lat chodzi wiosną na kwasy w dużym stężniu, nie stosuje filtrów i nic jej się nie dzieje (jest śniada i nigdy nie miała problemów z przebarwieniami). Ja mam skórę b. jasną, stosowałam kwasy bez filtrów i teraz za to płacę Tak, to będą brązowe plamy pigmentowe
2. Najczęściej mamy na myśli brązowe plamy pigmentowe.
3. Tu moge odpowiedzieć ze swojego doświadczenia: plamy po trądziku znikają i to bezpowrotnie! Stosuj regularnie kwasy na noc, na dzień filtr, po roku bedzie lepiej, a po ok. 2,3 lata wszystko zniknie bez śladu
4. Na naczynka nie można stosować kwasów AHA, natomiast BHA im nie szkodzą. Preparat z BHA to Effeclar K. Sama stosuję od lat, rezultaty są znakomite, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 09:53   #259
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

lilianaX dzieki za wyczerpujace odpowiedzi
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 10:09   #260
monicaeva
Przyczajenie
 
Avatar monicaeva
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Smile A może kwasy...

Czym można usunąć blizny widoczne na zdjęciu?
Myślałam o mikrodermabrazji, albo o kwasach, ale czy one pomogą w takim wypadku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0195.JPG (59,9 KB, 219 załadowań)
monicaeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:32   #261
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Moim skromnym zdaniem kwasy powinny pomóc. Jestem po całej kuracji kwasem migdałowym - stężenie 50% - 6 zabiegów. Kwas ma ten działać jeszcze 5 misięcy po ostatnim zabiegu. Skróę mam wygładzoną, wyrównaną i bardziej jednolitą. Dodatkowy + to wygładzenie zmarszczek - skóra jest napięta jak u niemowlaczka Na noc stosuję differin.
Polceam kwas migdałowy - jeśli ktoś dodatkowo oprócz przebawień walczy jeszcze z trądzikiem. Jeśli chodzi o same przebarwienia i blizny kwas glikolowy lub pirogronowy. Walczmy o głakie buźki
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:55   #262
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Mam cerę naczynkową, głównie na policzkach, czy kuracja kwasem migdałowym im zaszkodzi? Czy to jest AHA czy BHA?
Walczę z przebarwieniami i chcę zastosować ten kwas.
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 18:50   #263
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

migdalowy to jest AHA
zawsze mozesz ominac policzki
w sumie niektorzy mowia ze na naczynka on nie szkodzi, ja nabawilam sie naczynek od wyciskania pryszczy, wiec nie przez wrazliwa skore i mi na nie kwasy nie szkodza
ale z cera naczynkowa lepiej uwazac
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 15:41   #264
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

przez ostatni rok wogole sie nie opalałam, teraz jestem w Polsce i że ladna pogoda to troszke skorzystałam ze słoneczka, chodzilam tez na solarium bo szłam na wesele to wiecie same...
i patrze dzisiaj w lustro a na czole dokladnie na srodku mam wielka brązowa plame(w niej jest mnowsto jasniejszych) i jakby z daleka patrzec to ona sie zlewa w jedna wielka gdzies 3cm srednica!! i nad gorna warga tez mam taki jakby was, tabletek anty nie biore juz rok!!
Jaki krem kupic zeby wywabic teraz to cholerstwo, pomozcie!!
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 15:44   #265
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

dodam jeszcze ze zawsze miałam piegi a w lato bylo ich wiecej i bardziej widoczne, teraz tez mam duzo piegow i te plamy!!
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 15:55   #266
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

ojej no to sobie nawarzylas
w pierwszej kolejnosci- wysokie filtry, zeby nie pogorszyc sytuacji, bo przebarwienia moga jeszcze powylazic, potem mozesz sie martwic jak je usunac (kwasy)
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 16:06   #267
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

o filtrach to wiem, ale nie wiem na jaki preparat wybrac...na te plamy
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 16:39   #268
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Czytałam, że z cerą naczynkową raczej kwasów nie należy stosować. Kwasy migdałowe nalezą do gr. AHA. Z tego, co i lekarz powiedział - podobnie jak i w mikrodermabrazji nie można wybać sobie jednego rejonu - np czoła i tylko na nim wykonywac zabiegi.
6 zabiegów kwasem migdałowym miałam wykonywanych na całej buźce mimo, że mam problem tylko z policzkami. Jednak po zabiegu - moje zdrowe cżółko, noc, broda itd były jeszcze ładniejsze. Polecam
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 16:40   #269
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Czytałam, że z cerą naczynkową raczej kwasów nie należy stosować. Kwasy migdałowe nalezą do gr. AHA. Z tego, co lekarz powiedział - podobnie jak i w mikrodermabrazji nie można wybać sobie jednego rejonu - np czoła i tylko na nim wykonywac zabiegi.
6 zabiegów kwasem migdałowym miałam wykonywanych na całej buźce mimo, że mam problem tylko z policzkami. Jednak po zabiegu - moje zdrowe czółko, nos, broda itd były jeszcze ładniejsze. Polecam
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 12:02   #270
dyleek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Przebarwienia I Blizny Potrądzikowe!!

Dzien dobry. Mam blizny potrądzikowe i przebarwienia. Obecnie stosuje kilka leków (atrederm, skinoren) i efekty są marne. Chcę rozpocząć leczenie kwasami AHA o stężeniu 50 % na własną rękę. I tu zaczyna sie mój problem bo nie wiem czy podczas stosowania atredermu i skinorenu mogę sobie pozwolić na leczenia kwasami czy nie powinienem zrobić jakąś przerwę przed leczeniam kwasami i odstawić na jakiś czas leki? Jak długo i z jaką częstotliwością powinienem stosować kwasy? zaznaczam ze blizny są dość spore plus te przebarwienia. czekam na odpowiedź z góry dziękuję
dyleek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 18:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.