najlepsze BLOND szamponetki i farby koloryzujące - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-13, 15:02   #1
incomknko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7

najlepsze BLOND szamponetki i farby koloryzujące


Witam,

mam taki problem. Mój naturalny kolor włosów to CIEMNY BLOND. Tleniłam włosy chyba z 4 razy, za pierwszymi dwoma miałam taki jasniutki fajny kolorek, za ostatnim wyszła mi platyna. Podobał mi się ten kolor, ale przy mojej opalonej buzi wyglądał sztucznie. Teraz wyblakł [ dodam, że minęło 7 miesięcy, po pierwszym blaknięciu był w sumie bardzo ładny] i mam odrosty na pół głowy, które na początku były czarne!!! Nie wygląda to zbyt fajnie, wiec zdecydowałam się, że pofarbuje włosy, nie bedę czekać aż odrosną.

i teraz moje pytanie: może jush był taki wątek, ale nie znalazłam nic co by mnie zadowalało. Jaki kolor BLOND będzie najlepszy do delikatnie opalonej buzi? Czy na tlenione włosy chwyci jasna Szamponetka? i jakie odcienie Blondu [może być ciemnego] są najładniejsze?

Farbowałyście kiedyś włosy BLOND farbą koloryzującą?

dołączam zdjęcie, z czasów pierwszych tlenień, później wyblakły platynowy, z platynowym blondem . i ostatnie z moim naturalnym kolerem ciemnym

Edytowane przez incomknko
Czas edycji: 2010-02-13 o 15:07
incomknko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:47   #2
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: najlepsze BLOND szamponetki i farby koloryzujące

Cytat:
Napisane przez incomknko Pokaż wiadomość
Witam,

mam taki problem. Mój naturalny kolor włosów to CIEMNY BLOND. Tleniłam włosy chyba z 4 razy, za pierwszymi dwoma miałam taki jasniutki fajny kolorek, za ostatnim wyszła mi platyna. Podobał mi się ten kolor, ale przy mojej opalonej buzi wyglądał sztucznie. Teraz wyblakł [ dodam, że minęło 7 miesięcy, po pierwszym blaknięciu był w sumie bardzo ładny] i mam odrosty na pół głowy, które na początku były czarne!!! Nie wygląda to zbyt fajnie, wiec zdecydowałam się, że pofarbuje włosy, nie bedę czekać aż odrosną.

i teraz moje pytanie: może jush był taki wątek, ale nie znalazłam nic co by mnie zadowalało. Jaki kolor BLOND będzie najlepszy do delikatnie opalonej buzi? Czy na tlenione włosy chwyci jasna Szamponetka? i jakie odcienie Blondu [może być ciemnego] są najładniejsze?

Farbowałyście kiedyś włosy BLOND farbą koloryzującą?

dołączam zdjęcie, z czasów pierwszych tlenień, później wyblakły platynowy, z platynowym blondem . i ostatnie z moim naturalnym kolerem ciemnym
U lala ładny miałaś kolor ten przedostatni- ja mam taki . Niop a to może weżmiesz wellaton - Złoty blond 9,3. Ja nim robiłam ale nadaje ciepły kolor tylko jak ma sie troiche ciemniejsze włosy raczej takie jak masz terez (na tym ostanim zdjeciu)...bo na platynie to raczej nic prawie nie widac.

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

aha a czym w ogóle rozjaśniałaś włosy jak miałas takie jasne jak na 3 zdjęciu??? co to za farba ??
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 21:37   #3
incomknko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: najlepsze BLOND szamponetki i farby koloryzujące

ale czy ten Wellaton jest kremem, zmywalnym? Bo chodzi mi o takie farby do 28 myć, bo boje się, że kolor mi się nie spodoba, a mam uraz po tej platynie.

Włosy nie rozjaśniałam farbą, tylko 3 razy Kremem "Delia Rozjasniajacy Krem Do Wlosow"
http://www.allegro.pl/item898583162_...w.html#gallery jest tutaj, rozjaśnił mi włosy z ostatniego zdjęcia, na takie z pierwszego po drugim razie. POLECAM!! jest naprawde świetny.
a za czwartym razem kurcze za hiny sobie nie przypomne co ty było, ale Też na 100% utleniacz w kremie, który rozjaśniał włosy o 4-5 tonów. i po 20min jush miałam platyne.

Spróbuje tego Wellaton choć tego koloru sie troche boje, wolałabym coś bardziej wpadającego w beż.

Edytowane przez incomknko
Czas edycji: 2010-02-13 o 21:49
incomknko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 21:56   #4
_Drops_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: najlepsze BLOND szamponetki i farby koloryzujące

mi sie podobaja w obecnej formie :P:P
myslicie ze za pomoca Wellaton moglbym sobie rozjasni koncowki wlosow jakby to wygladalo
incomknko Turlay Dropsa

Edytowane przez _Drops_
Czas edycji: 2010-02-13 o 22:07
_Drops_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 20:31   #5
incomknko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: najlepsze BLOND szamponetki i farby koloryzujące

Cytat:
Napisane przez _Drops_ Pokaż wiadomość
mi sie podobaja w obecnej formie :P:P
myslicie ze za pomoca Wellaton moglbym sobie rozjasni koncowki wlosow jakby to wygladalo
incomknko Turlay Dropsa
a idź TY
incomknko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.