Mamusie od dr. Przybycienia - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-22, 15:34   #3991
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez malinowa1986 Pokaż wiadomość
Temat rozszerzania diety na tapecie, więc zapytam. Czy któraś z Was próbowała BLW ( baby led weaning)? Omija etap papek i rozpoczyna się ją ok 6 miesiąca.
My nie stosowalismy blw przerazal mnie fakt zadławienia.
U nas stara matoda pierwsze papki później drobilam widelcem na 8 miesięcy jak widziałam ze jest gotowa bo wczesniej przy wiekszych kawałkach naciagala się na wymioty traz kawałki bierze sobie sama ze stolika i daje do buzi. Fakt ona i wokół stolika mega syfff ale brudne dziecko to szczęśliwe dziecko😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 16:40   #3992
chal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 908
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez malinowa1986 Pokaż wiadomość
Temat rozszerzania diety na tapecie, więc zapytam. Czy któraś z Was próbowała BLW ( baby led weaning)? Omija etap papek i rozpoczyna się ją ok 6 miesiąca.
malinowa ja zastanawiałam się nad tym ale boje się że mały będzie się krztusił i wybrałam papki
chal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 16:53   #3993
malinowa1986
Raczkowanie
 
Avatar malinowa1986
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 330
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez chal Pokaż wiadomość
malinowa ja zastanawiałam się nad tym ale boje się że mały będzie się krztusił i wybrałam papki
No właśnie przeczesałam cały internet w tej sprawie i wszędzie piszą, że ryzyko zadławienia jest mniejsze niż przy papkach.

np.

"Okazuje się, że w porównaniu z karmieniem łyżeczką, BLW zmniejsza ryzyko zadławienia. Dziecko jedzące z łyżeczki zasysa pokarm, dodatkowo zadławieniu sprzyja odchylona do tyłu pozycja ciała oraz właśnie fakt, że ktoś inny to jedzenie wkłada do buzi. Jedząc samodzielnie dziecko ma kontrolę nad wkładanym pokarmem.

Kiedy niemowlę samo wkłada pokarm do buzi, wkłada go płytko, na czubek lub środek języka. Jeżeli da radę go przeżuć, to i z przełknięciem nie będzie miało kłopotu. Jeżeli zaś będzie miało trudności z przeżuciem – po prostu go wypluje. Inaczej jest, kiedy dziecko jest karmione przez kogoś innego. Podczas karmienia dziecka łyżeczką nie zawsze jesteśmy w stanie kontrolować, jak głęboko wkładamy mu ją do buzi – a właśnie zbyt głębokie wkładanie pełnej łyżeczki jest głównym czynnikiem zwiększającym ryzyko zadławienia. "
__________________
23.10.2013 Aniołek
23.10.2014 Aniołek
17.10.2015 Aniołek

Listopad 2016 Syn <3

Wrzesień 2018 Syn <3


15.08.2019 Aniołek
malinowa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 20:05   #3994
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez malinowa1986 Pokaż wiadomość
Temat rozszerzania diety na tapecie, więc zapytam. Czy któraś z Was próbowała BLW ( baby led weaning)? Omija etap papek i rozpoczyna się ją ok 6 miesiąca.
Miałam zalecenie od pediatry, by rozszerzać diete po 4 mż (anemia), więc blw z automatu odpadało... ale gdy Zosia skończyła 6 miesiecy powoli bawiłyśmy się w jedzenie kawałeczków - jadła bardzo chętnie. Właściwie to papki nigdy jej nie podchodziły, dość szybko przerzuciłyśmy się na zupy o "dorosłej" konsystencji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 04:50   #3995
patrycja665
Raczkowanie
 
Avatar patrycja665
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 396
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Kana a jak radziłaś sobie z anemia u małej? Długo brała leki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patrycja665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 07:37   #3996
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez patrycja665 Pokaż wiadomość
Kana a jak radziłaś sobie z anemia u małej? Długo brała leki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie pamietam dokladnie, ale stosunkowo nie dlugo. Anemia wyszla w 3 mz a ok.6-7 mz odstawilysmy, bo pluła syropkami na kilometr, ale morfologia zaczela sie juz wtedy sukcesywnie poprawiac i ok.9 m byla juz ok.

W diecie kluczem do sukcesu jest żółtko (dawałam co 2-gi dzień), czerwone mięso, natka z pietruszki. Dobrze tez jest jesc duzo owocow i warzyw zawierajacych wit.C. U nas na stole króluje do tej pory papryka, kiwi i granat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kana158
Czas edycji: 2017-03-23 o 08:32
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 08:09   #3997
patrycja665
Raczkowanie
 
Avatar patrycja665
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 396
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

U nas też wyszła ok 3 mies. Podaję mu leki i już widać lekką poprawę. Mam nadzieję,że gdy zacznie już więcej jeść to będzie ok. Puki co jesteśmy na początku rozszerzania diety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patrycja665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-23, 08:37   #3998
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez patrycja665 Pokaż wiadomość
U nas też wyszła ok 3 mies. Podaję mu leki i już widać lekką poprawę. Mam nadzieję,że gdy zacznie już więcej jeść to będzie ok. Puki co jesteśmy na początku rozszerzania diety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żółtko możesz wprowadzić stosunkowo szybko, na początku dodawałam połowę do zupki. Z tego co pamietam wprowadzilam zoltko zanim zaczelam dawac miesko. A napewno jak Zosia miała 6 miesiecy to próbowała swoje pierwsze jajo na miękko (właściwie to takie pół miękko) i smakowało jej zdecydwoanie bardziej niż w zupce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 14:25   #3999
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

U nas tez kuepska hemoglobina była szybko ja poprawilam. Oczywiście buraki, szpinak, pietruszka to podstawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 16:00   #4000
Ecia25
Rozeznanie
 
Avatar Ecia25
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 504
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Dziewczynki co tu taka cisza ? co tam u Waszych maluchów ?
__________________
leczenie u dr od luty do czerwca 2015 , Nikola 20.03.2016 ,
2017 3 nieudane IUI
Ecia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 17:35   #4001
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

A WIESZ dzis też tu zaglądałam i stwierdziłam że umiera forum.
U nas ok pogoda cudna spacery próby chodzenia za ręce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-02, 20:59   #4002
ona_ola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 201
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

U nas chyba wychodzą górne jedynki bo gorączka 38st i marudzenie ..znow noc nie przespana eh...
__________________
starania od 2012 => 8tydz -1.39cm, serducho 160/min=>11 tydz- 4,32cm=>12 tydz- 6,4cm 28.01- I usg gen =>14 tydz- 8,5cm, =>16 tydz-10.3cm, 17.03-II usg gen=>19 tydz - 14cm, 290g , => 23tydz- 700g, =>28tydz- 1450g , =>31 tydz- 2188g, cc=>21lipiec ksiezniczka
ona_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 21:18   #4003
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez ona_ola Pokaż wiadomość
U nas chyba wychodzą górne jedynki bo gorączka 38st i marudzenie ..znow noc nie przespana eh...
Współczuję u nas górne zęby też dawały popalić z tym ze tylkk stan podgoraczkowy maks 37.5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 07:02   #4004
Ecia25
Rozeznanie
 
Avatar Ecia25
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 504
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

GGI masz racje forum umiera niestety u nas 2 jedna u góry wyszła jedynki ładnie widać ale nie przebiły się jeszcze , na dole jedynki jak wychodziły to też noc była nie przespana, a teraz jest co noc się budzi siedzi w łóżeczku i płacze to smaruje dziąsełko u nas sprawdza się super żel bobodent i Nikola śpi do 2-3 i budzi się na jedzenie a potem do 7 śpi . A my z pięknej pogody bardzo korzystamy nawet Nikola była na placu zabaw i super się bawiła i jejżdzimy rowerami ale narazie takie krótkie trasy .
__________________
leczenie u dr od luty do czerwca 2015 , Nikola 20.03.2016 ,
2017 3 nieudane IUI
Ecia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 08:35   #4005
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Ecia25 Pokaż wiadomość
GGI masz racje forum umiera niestety u nas 2 jedna u góry wyszła jedynki ładnie widać ale nie przebiły się jeszcze , na dole jedynki jak wychodziły to też noc była nie przespana, a teraz jest co noc się budzi siedzi w łóżeczku i płacze to smaruje dziąsełko u nas sprawdza się super żel bobodent i Nikola śpi do 2-3 i budzi się na jedzenie a potem do 7 śpi . A my z pięknej pogody bardzo korzystamy nawet Nikola była na placu zabaw i super się bawiła i jejżdzimy rowerami ale narazie takie krótkie trasy .
Moja też tak miała siadała i płakała i wolala mama. Przeleci ten okres zabkowy a my szybko zapomnimy😁 kiedy testujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 08:53   #4006
Ecia25
Rozeznanie
 
Avatar Ecia25
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 504
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

GGI testowałam dziś ale dr kazał w piątek i nici zastanawiam się czy dobrze zrobiłam ale od 24.03 chyba powinna już wyjść beta ?
__________________
leczenie u dr od luty do czerwca 2015 , Nikola 20.03.2016 ,
2017 3 nieudane IUI
Ecia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 19:50   #4007
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Nie nakrecaj sie... zrób bete w piatek wedle zaLeceń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 20:14   #4008
Guniaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 34
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Mamusie drogie, mam pytanko odnośnie sloiczków. Pediatra kazała synowi wprowadzać sloiczkowe jedzenie ponieważ jest przetworzone a on ma problemy alergiczne . No więc gdzie mogę dostać sloiczki z jednym warzywem? Jedynie co znalazłam to marchew i brokuły które już wprowadziliśmy, cała reszta jest z dwoma składnikami. Czy Wy może w Tarnowie spotkalyscie się z większym wyborem ? Tesco Rossmann itp przeszłam i nic!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Guniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 21:18   #4009
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Guniaaa89 Pokaż wiadomość
Mamusie drogie, mam pytanko odnośnie sloiczków. Pediatra kazała synowi wprowadzać sloiczkowe jedzenie ponieważ jest przetworzone a on ma problemy alergiczne . No więc gdzie mogę dostać sloiczki z jednym warzywem? Jedynie co znalazłam to marchew i brokuły które już wprowadziliśmy, cała reszta jest z dwoma składnikami. Czy Wy może w Tarnowie spotkalyscie się z większym wyborem ? Tesco Rossmann itp przeszłam i nic!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pogratulować pediatrze! Podawać słoiczki mdleje;
Ja mojej córce która ma rok nie podałam nigdy słoiczka uważam ze to syf....
Kup w sklepie eko warzywa i sama je ugotuj na parze będziesz napewno miała lepsze niż w sloiczku. To co napisali na etykietach to wiesz papier przyjmie wszystko.
A jeśli już zdecydujesz się to patrz dokładnie co jest w składzie! Jeśli karmisz piersią to zwracaj uwagę na yo co i Ty jesz kupne wedliny, parówki itp. To mega syf samo e i spulchniacze....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 07:30   #4010
Ecia25
Rozeznanie
 
Avatar Ecia25
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 504
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

GGI masz rację najlepiej ugotować samemu warzywka u nas Nikola też tak jadła ale były też słoiczki jak nie zdążyłam ugotować .
__________________
leczenie u dr od luty do czerwca 2015 , Nikola 20.03.2016 ,
2017 3 nieudane IUI
Ecia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 09:48   #4011
Guniaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 34
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Ggi z całym szacunkiem, zaufam jednak w tej kwestii specjalista którzy wyprowadzili mi syna z poważnych duszności. Tym bardziej że alergolog z pulmunulogiem potwierdzili opinie pediatry. Dla mnie też wygodniej było by ugotować tym bardziej, że siostrze bliźniaczce gotuje. Za wszelką cenę nie będę zgrywać eko mamy jeśli w rolę wchodzi zdrowie dziecka. I czasem trzeba trochę szerzej spojrzeć na pewne rzeczy a nie iść prostym schematem, że sloiczki to same zło. Zresztą nie o to pytałam 😊

Edytowane przez Guniaaa89
Czas edycji: 2017-04-05 o 09:56
Guniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 11:21   #4012
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Guniaaa89 Pokaż wiadomość
Ggi z całym szacunkiem, zaufam jednak w tej kwestii specjalista którzy wyprowadzili mi syna z poważnych duszności. Tym bardziej że alergolog z pulmunulogiem potwierdzili opinie pediatry. Dla mnie też wygodniej było by ugotować tym bardziej, że siostrze bliźniaczce gotuje. Za wszelką cenę nie będę zgrywać eko mamy jeśli w rolę wchodzi zdrowie dziecka. I czasem trzeba trochę szerzej spojrzeć na pewne rzeczy a nie iść prostym schematem, że sloiczki to same zło. Zresztą nie o to pytałam 😊
Wyraziłam swoją opinie. Oczywiście Ty jesteś mamą i zrobisz co uważasz za najlepsze dla swojego dziecka. Jednak opinie swoją podtrzymuję i nie wyssałam jej z palca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 19:39   #4013
Jagoda911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 133
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

W Gerberkach ponoc jest zmielona maczka rybia... Do Bobovity moj wujek oddaje marchewke i wiem,ze sprawdzali jakosc gleby,jej zanieczyszczenie i jakosc warzyw zanim wzieli. Oczywiscie ze nie pusza wszystkiego na sloiczkach,ale czasem nie ma wyjscia. Ja np czesto wyjezdzam z dzieckiem i nie ma mozliwosci zabrania swojego jedzenia.... nie dajmy sie zwariowac. Ja gotuje z warzyw domowej produkcji i wiem ze nie sa nafaszerowane nawozami itd.... Ale nie ludzmy sie ze piekna rowna marchewka czy pietruszka jest eco.... eco warzywa nie maja tak idealnych ksztaltow 😉

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Jagoda911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 19:46   #4014
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Wiem, ze jesli chodzi o sloiczki to Bobovita miala bardzo duzy wybor jednoskladnikowych "obiadkow". Byly sprzedawane w malych tubkach do wyciskania - brokul, groszek, dynia napewno. W Rossmanie jest jeszcze pasternak (cos jak ziemniak) solo (babydreama).

Moze sie przyda 😊
http://www.babymanager.pl/przeglad-s...skladnikowych/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kana158
Czas edycji: 2017-04-05 o 19:54
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 12:05   #4015
ukojenie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 729
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Pogratulować pediatrze! Podawać słoiczki mdleje;
Ja mojej córce która ma rok nie podałam nigdy słoiczka uważam ze to syf....
Kup w sklepie eko warzywa i sama je ugotuj na parze będziesz napewno miała lepsze niż w sloiczku. To co napisali na etykietach to wiesz papier przyjmie wszystko.
A jeśli już zdecydujesz się to patrz dokładnie co jest w składzie! Jeśli karmisz piersią to zwracaj uwagę na yo co i Ty jesz kupne wedliny, parówki itp. To mega syf samo e i spulchniacze....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za bzdura. Jedzenie w sloiczkach bylo wiecej razy badane niz te "eko" warzywa w sklepie maja wspolnego z ekologia
Totalna bzdura jest ta nagonka na sloiczki Kupujac w sklepie czy nawet na targu nie masz nigdy pewnosci czym byly warzywa nawozone ani czy mieso z najlepszego "miesnego" spelnia jakies normy. Takze moze kazdy niech robi jak uwaza

Edytowane przez ukojenie
Czas edycji: 2017-04-06 o 12:10
ukojenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 13:02   #4016
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

.

Edytowane przez Olusiaa_
Czas edycji: 2018-04-23 o 10:48
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 13:49   #4017
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez ukojenie Pokaż wiadomość
Co za bzdura. Jedzenie w sloiczkach bylo wiecej razy badane niz te "eko" warzywa w sklepie maja wspolnego z ekologia
Totalna bzdura jest ta nagonka na sloiczki Kupujac w sklepie czy nawet na targu nie masz nigdy pewnosci czym byly warzywa nawozone ani czy mieso z najlepszego "miesnego" spelnia jakies normy. Takze moze kazdy niech robi jak uwaza
Dlatego właśnie mam swoje warzywa do teraz jabłka również ze swojego ogródka! Też nie wierzę tym eko i te co do słoiczka są dawane też nie są eko!
Marchew gotowałam na parze blendowalam i pasteryzowalam w słoikach które służą mi do teraz to s a mo z dynia inne straczkowe mam zamrożone w porcjach. Na wyjazdy biore swoje jedzenie w termosie lub pasteryzowane w słoikach. Chleb piekę sama!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 14:07   #4018
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Dlatego właśnie mam swoje warzywa do teraz jabłka również ze swojego ogródka! Też nie wierzę tym eko i te co do słoiczka są dawane też nie są eko!
Marchew gotowałam na parze blendowalam i pasteryzowalam w słoikach które służą mi do teraz to s a mo z dynia inne straczkowe mam zamrożone w porcjach. Na wyjazdy biore swoje jedzenie w termosie lub pasteryzowane w słoikach. Chleb piekę sama!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj GGI, ale nie kazdy ma warunki lub czas na wlasna uprawe warzyw 😉 a kazda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej... wiec moze lepiej zostawic ten temat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 14:09   #4019
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Oj GGI, ale nie kazdy ma warunki lub czas na wlasna uprawe warzyw 😉 a kazda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej... wiec moze lepiej zostawic ten temat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomo zgodzę się że dladziecka zawsze matka chce jak najlepiej tylko niech mi nikt nie pieprzy że w słoikach są rarytasy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 20:04   #4020
ukojenie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 729
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Oj GGI, ale nie kazdy ma warunki lub czas na wlasna uprawe warzyw 😉 a kazda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej... wiec moze lepiej zostawic ten temat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W samo sedno

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Wiadomo zgodzę się że dladziecka zawsze matka chce jak najlepiej tylko niech mi nikt nie pieprzy że w słoikach są rarytasy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe kto i w ktorym miejscu tak napisal ...
inni nie lubia "pieprzenia" ,ze w sloiczkach jest "syf"

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Pogratulować pediatrze! Podawać słoiczki mdleje;
Ja mojej córce która ma rok nie podałam nigdy słoiczka uważam ze to syf....
Kup w sklepie eko warzywa i sama je ugotuj na parze będziesz napewno miała lepsze niż w sloiczku. To co napisali na etykietach to wiesz papier przyjmie wszystko.
A jeśli już zdecydujesz się to patrz dokładnie co jest w składzie! Jeśli karmisz piersią to zwracaj uwagę na yo co i Ty jesz kupne wedliny, parówki itp. To mega syf samo e i spulchniacze....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pogrubione : fantastyczna rada. Jest bardzo spojna z kolejna wypowiedzia o wlasnych warzywach
ukojenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-20 21:05:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.