problem z kolorem włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-05, 12:23   #1
Lelien
Przyczajenie
 
Avatar Lelien
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4

problem z kolorem włosów


Dwa lata temu postanowiłam rozjaśnić włosy, a następnie przefarbować na barwę jesiennego liścia. Rozjaśnianie było konieczne, ponieważ jestem naturalną brunetką. W ciągu kolejnego roku farbowałam włosy może z około trzy razy na ciemny brąz dzięki czemu moje włosy posiadały zbliżony kolor do mojego naturalnego przez x czasu, i za każdym razem trochę ciemniały, jednak zawsze miał jakiś tam odcień rudego. Niecały rok temu znowuż rozjaśniałam włosy i przefarbowałam się na blond. Farba zeszła tylko do pewnego stopnia i moje włosy miały rudawo-blond barwę. Kilka miesięcy temu użyłam koloryzacji trwałej, farba miała odcień ciemnobrązowy. Od początku w tym kolorze były rudawe refleksy (farba była dość tania, może przez to). Jednak z upływem tygodni farba zaczęła powoli schodzić, no i w efekcie czego od kilku miesięcy mam brązowo-rudawe coś na głowie. Najgorzej jest jednak gdy wyjdę na zewnątrz w wyjątkowo słoneczny dzień, ponieważ moje włosy mają intensywnie rudą barwę... Bardzo mnie to irytuj - mam już serdecznie dość "rudych refleksów", "rudawego odcienia" i innych moich zmor na włosach. Wydaję mi się, że to wina rozjaśniacza, czy istnieje jakaś szansa na szybkie i ostateczne pozbycie się go? Bardzo chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru, albo chociaż móc się pofarbować, by żaden rudawy odcień nie pojawiał się nieproszony na mojej głowie...
Lelien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 23:18   #2
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: problem z kolorem włosów

Jestes z natury brunetka wiec kolory moga Ci wychodzic bardziej wpadajacy w złoty,rudy lub czerwony... Ja mam to samo.... Ale możesz farbować sie podstawowymi kolorami ,,naturami'' bez żadnego odcienia tylko ze one są bardziej takie bure i szare..
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 23:39   #3
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: problem z kolorem włosów

rudy kolor wybija się niebieskim kolorem, spróbuj zabawy z mixtonem albo tonerem niebieskim
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 17:01   #4
Lelien
Przyczajenie
 
Avatar Lelien
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: problem z kolorem włosów

Bardzo dziękuję wam za rady! :) W najbliższym czasie spróbuję tonera albo mixtony.
Lelien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 19:24   #5
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: problem z kolorem włosów

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
Jestes z natury brunetka wiec kolory moga Ci wychodzic bardziej wpadajacy w złoty,rudy lub czerwony... Ja mam to samo.... Ale możesz farbować sie podstawowymi kolorami ,,naturami'' bez żadnego odcienia tylko ze one są bardziej takie bure i szare..
a jakie to są farby podstawowe bez odcieni? Gdzie można je dostać?
Pierwszy raz z czymś takim się spotykam, z reguły każda farba brązowa spiera sie po pewnym czasie na rudo.(chodzi mi tu o farby drogeryjne)
A Tobie pewnie o te profesjonalne, tak ...?>

Edytowane przez LolaBunny
Czas edycji: 2011-07-07 o 19:39 Powód: bo musze
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 19:33   #6
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: problem z kolorem włosów

no np jasny brąz to masz 5 albo 5.0 takie oznaczenie (0-naturalny) ale jasny złocisty brąż to masz 5.3
a tu chodzi o to aby nie było tej domieszki do brązu
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 19:40   #7
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: problem z kolorem włosów

aaaa no no już wiem.
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.